Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salix

Pogaduszki samotnych czterdziestolatków...

Polecane posty

Gość sylwia7220
Znalazłam stringi z futerkiem, ale gdzie w takim razie jest Kmicic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Zuza Ja przez całą podstawówke miałam opiekuna. Był nim mój najlepszy kolega, niejaki Zbyszk. Mieszkaliśmy na tej samem ulicy. Jak wracaliśmy ze szkoły to Zbyszek kupował mi ćwiartkę chleba a ja kupowałam mu kapusty kiszonej za 1 zł. Ech jakie to były romantyczne czasy. Kmicic Wyjdz z pod baranicy. :) Pokaz że się wasć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punk96
gdy byłeś mały zapaliła ci sie kołyska i twój stary gasił ją łopatą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh....zagladam pod baranice i co? ktos mi podprowadzil stringi!!! przyznac sie kto!! a wstawal nie bede bo mi cieplutko jest......:D ps.powiem wam tak w tajemnicy ze obserwuje Zuzie spod przymknietych powiek jak sie krzata po izbie.....ehhhhh....kosmate mysli ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmicic - już dawnio Ci mówiłam nie odpuszczaj :):)Pozwalasz na jej wybryki na lodowisku ???? A stringi - to robota Sylwii :):);) Podejrzewam że wrzuciła do prania , ale od ilu stopni ? czy nie zmechaci się sie futerko? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och przewrotny ten Kmicic, przewrotny. Obserwuje białogłowę z daleka i cicho siedzi. Mówiąc dzisiejszym językiem " bada grunt " :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin - nie przesadzaj- Adasiem, mozna być do końca życia. Czyż to nie przyjemne? } Nie. Zuzka48 Myrevin { W pewnym wieku przestaje się być Adasiem }....bardzo przepraszam panie Adamie za moją zbytnią poufałość. } Nie poczułem się dotknięty więc przeprosiny nie potrzebne. Zbyt długo poruszam się w wirtualnym świecie by czuć się obrażanym, dotkniętym.. lżonym, czy co tam jeszcze można podciągnąć pod to że wypada za to przepraszać. A człowiek, który świadomie chce dać odczuć coś takiego innym, wystawia świadectwo sobie, nie tym, których obraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc stwierdzam ,że Myrewin dorósł. :):):) A ja w swojej naiwności myślałam, że każdy facet lubi być dzieckiem. A moze nie spotkałam na swojej drodze naprawdę dojrzałego faceta? :):) To może świadczyć tylko o tym, że wciaż jetem małolatą. :):):) Myrevin - pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Witam Melduje że stringi podwędziłam ja. Wczoraj uprałam, futerko wyczesałam, są jak nowe. U mnie strasznie zimno. Temperatura powietrza: minus milion pięcset sto dziewięćset.:) Kmicic Jak tak bardzo ci zależy na stringach to ci je oddam. A swoją drogą, Zuzka to fajna laska. Pamiętaj o tym. :) Zuza Mam nadziedzieję że nie obrazisz się za "laskę"?:) Pozdrawiam wszystkich i trzymajcie sie ciepło. Brrrrrr.......zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia.....tak mowiac prawde to stringi mi zaginely ale futro zostalo:P wiec nie wiem kogo stringi z futrem posiadasz??? :D nie bede nic sugerowal.....:D Ze Zuzia to laska to ja wiem,mam jej fotke......:) U mnie 12C ciepla,ciekawie na 3 tyg, przed olimpiada :( ale ruch sie zaczyna robic,coraz wiecej pracy,policji i ochroniarzy.. oj sie bedzie dzialo!!! 🖐️ ps.nie widzial ktos mojego konia??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kmicic , Kmicic, zgubić stringi to jeszcze jestem w stanie zrozumieć ale konia? :D:D:D:D Dzieki za niezły ubaw na poczatek dnia. :D:D Sylwia, przecież my wszystkie to laski i to jakie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sypianie na Katarzynce to.....same straty!!! Nie ma stringow i konia..... Bez majtow jakos sie obejde.....ehhhh.....:P wszystkie jestescie laski!!!! co prawda to prawda!!!! ps.jeszcze raz sprawdzilem czy futro mam....... szetland na miejscu!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w swojej naiwności myślałam, że każdy facet lubi być dzieckiem. } Samotne dziecko... :p To byłby chyba tragedia. :D Lubić a chcieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu gadu gadu a Kmicic nadal bez konia. :):) Proponuję udać się na poszukiwania :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Be konia nigdzie sie nie ruszam!!! Zostaje.Bede lezal na Katarzynce jakby cus :P ps.cos do picia i jedzenia by sie przydalo......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się zaczyna :) teraz cóś do jedzenia, potem do picia . :):) Dziewczyny - szukajcie konia bo nam Kmicic niedługo zarząda panienek do towarzystwa :):):) Kmicicu - stawiam na poczatek - udziec barani :) :) ale do jasnej chol....to tylko mój taki jednorazowy występ, nie przyzwyczajaj się :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikok....widze ze Wacpanna potrafisz zadbac o rycerza,nawet takiego bez konia:PNieee no,to ja sie nie ruszam!!! ps.chcialem zauwazyc ze szable mam!!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie dla parady,Zuziu!!! :P ps. konia sam pogonilem zeby dluzej sie na Katarzynce wylegiwac!!! ale cicho-sza......bo mnie pogonia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera , konisko się zaparło i nijak nie moge go doprowadzić :):) Mówi, ze Kmicic jest za ciężki. A ja nieszczęsna jeszcze mu udziec barani podałam zamiast otrębów. :):) Zuza obawiam się , ze będziemy miały kłopot. :):):) A co bedzie jak nam Kmicic zdeformuje Katarzynę? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Kurczę, to czyje ja mam futro? Jestem złą kobietą, żeby nie powiedzieć rozpustną:) Co do konia to niestety nie widziałam. Kmicic W Vancoover parkujesz swojego konia? Dziewczęta Uprzedzam że jak bedziemy dokarmiać Kmicica to będziemy siedziały na stołeczkach przy " Katarzynie". Na naszej zacnej kanapie miejsca już nie bedzie. Dalej nie wiem czyje ja mam futro.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa to prawda ze zdeformuje Katarzyne......i nie tylko,oczywiscie jak sie uda!!!:P:P:P ano tak wypada ze w Vancouver...:D ps.JESC!!!! Wino podawac!!!!! Jakem Kmicic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - twoim futerkiem zajmie się specjalnie powołana do tego celu Komisja Śledcza.Przygotuj się na gruntowne przesłuchanie. A ten osobnik na Katarzynie wciągnął cały udziec barani i jeszcze mu mało :):) POMOCY !!!!!! Dajcie Czeremchówki moze go to zamroczy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Pikok Muszę wynając specjalistę od PR. O ja biedna, a zaczeło się tak niewinnie. :) Kmicic Sorry za pisownię, poprawię się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśpić uśpić a wiesz jakie on teraz będzie miał sny ?:):) A kto zarobi na trunki jak on nawet konia nie chce szukać ? Wyrzucać go też nie chcę, zgadzam się może być przydatny. Ale lenić się cały dzień na Katarzynie? Mógłby się chociaż za odśnieżanie wziąć.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po cóż Ci chodzić na lodowisko? Jak tu taki egzemplarz już udomowiony. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×