Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salix

Pogaduszki samotnych czterdziestolatków...

Polecane posty

Witaj Zuzka, a już myślałam, ze cię zasypało po czubek głowy :):):) Kmicic wysłałam Ci na pocztę lekko zimną białogłowę , ale uwierz mi jest sympatyczna :):):) Zuza możesz zobaczyćna NK :):)- to takie prace nudzących się kilkulatków. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąg dalszy weekendu w pracy. Wczoraj nic dobrego się nie wydarzyło choć czekałam... nie wiem na co:( Kmicic - rozumiem Ciebie, mam podobne podejście. Jeśli odczuwam smutek pustego mieszkania to ma to związek z córką, kiedy wyjeżdża na dłużej. zuzka - to urocze że się rumienisz jak wiejska dziewoja! Muszę przyznać, że nie trawię kobiet, których nic nie jest w stanie zawstydzić a niestety często takie są kobiety w naszym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim "zbyt nieśmiała jestem i zaraz rumieńcem płonę niczym wiejska dziewka " Zuzka toż to najpękniejsze uwodzenie jakie moze być. Na te rumieńca złapiesz każdego . A co do mojej baby i butelki to gdy juz wychodziłam z działki rozpustnica zażądała piwa na wieczów. :D Cóż bylo robić ? :) Dałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytoalba
no tak, wiecie jak myślą samotni ludzie: "chciałbym, ale lepiej nie", wmawiamy sobie, że samotność jest cool (niezalezność, mozliwość gospodarowania czasem wg własnego uznania, nie musimy zbierać skarpet etc.), ale jednak tęsknimy do obecności drugiego człowieka i nic tego nie zmieni. Ale lepiej być samemu, bo ideałów nie ma i po co się rozczarować kolejny raz. A teraz, na poparcie powyższego: byłam w kinie - film super, trzeba obejrzeć. Nieznajomy milczący. Dopiero potem, przy wódeczce sie ożywił. Słowo "zaj ebisty" odmieniał na okrągło we wszystkich przypadkach. Na zakończenie pozegnałąm sie ze znajomymi, a jemu powiedziałam, że jest zaj ebistym facetem i zaj ebiście mu dziekuje za zaj ebisty wieczór. I tyle mojego przeklinania. Limit wyczerpałam na jakiś czas. Jedyne, co fajnego powiedział, to kawał: "Pierze Jasiu dżinsy w umywalce, wkurzony i mruczy pod nosem: nikomu nie mozna ufać, nikomu, nawet samemu sobie... przecież chciałem tylko piernąć" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytoalba
Tylko dlaczego łażę dziś po domu i do każdego rzeczownika dodaję przymiotnik "zaj ebisty"? ratunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D Zaje bisty kawał :):) Widzę, ze wieczór był udany. Nie przejmuj się . Przynajmniej nauczyłaś się jak używać "przecinków".:D:D A więc życzę Ci zaj.... dnia i popołudnia . A tak na poważnie to tęsknisz trochę do tego o czym wcześniej rozmawiałam z Kmicicem. To normalne. Życie idzie do przodu i nikt z nas nie wie co jest dalej............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to właśnie lliczę , a potem je wystawię na allegro i w końcu dorobię się fortuny :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca pomarańczka
tytoalba Ja sobie nic nie wmawiam. A już na pewno ze samotność jest dobra. Ja caly czas uwazam że człowiek potrzebuje drugiego człowieka bo jesteśmy zwierzęciem stadnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie to i prawda,ale sa tacy ktorzy nie potrzebuja tego towarzystwa na codzien:) wystarczy sie spotkac co jakis czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholerka!! Zuzia....zaczynamy miec podobne poglady:P coraz ich wiecej :D hmmmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikok No i cały w tym ambaras..... ale mam nadzieję , ze nie odwracasz się do życia plecami} To jest to co mnie czasem potrafi zirytować.. to że jestem sam , przez niektórych jest właśnie tak odczytywane. Dopóki żyję nie da się odwrócić plecami do życia.. tu nie ma się nad czym zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin nie irytuj się. :):) Miałam na myśli to, że jedni potrafia żyć ze swoją samotnością normalnie tak jak np. Zuza, Salix czy inni udzielający się tutaj. A inni są zgorzkniali - tak jakby cały świat był winien sytuacji w jakiej się znaleźli. W taki sposób rodzi się zawiść, złość ech ... wiesz o czym mówię . :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Witajcie dziewczęta Poczytałam sobie, i naszły mnie refleksje. Jeden teamt a tak wiele spojrzeń. Każdy z was ma rację, poczęści.:) Tak jak Zuza nie wyobrażam sobie mieszkania z kimś, przeszkadzałby mi. Ale puste mieszkanie też mnie przeraża. Chyba sama nie wiem czego chcę.:) czytająca pomarańczka Mój mąż zostawił mnie 15 latach, do dziś za każdym razem kiedy się widzimy powtarza mi że nigdy mnie nie kochał. Trudno, muszę z tym żyć. Ty też będziesz. Jesteśmy mądre, silne i wyjątkowe. Wszystkie. :) Trzymaj się ciepło. Widziała zarówni "Odlot" jak i " Avatar" . Oba róże i oba super. "Avatar" otwiera nową epokę kina. Napewno. W sobotę byłam na "Sherloku Holmsie". Film łatwy, lekki i przyjemny. Polecam. Warto zwrócić uwagę na muzykę. Hans Zimmer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Piszę jak grafomanka. To z pośpiechu i emocji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie irytuję się, napisałem że potrafi mnie to zdenerwować. :P Nawet w sylwestra jakaś kobieta koniecznie chciała wiedzieć czemu jestem sam i nikogo nie szukam.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie , a czemu jesteś sam i nikogo nie szukasz?:D:D:D:D:D A tu tyle fajnych dziewczyn się przewija :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem sam bo się rozwiodłem. :P Żona mnie zdradzała, jak zdobyłem dowód jej zdrady się wyprowadziła. Dwa lata po jej wyprowadzce szukałem, teraz (po ponad sześciu) zwyczajnie mi się nie chce. Jest mi dobrze samemu. Może tak ma być, na pewno nie zmusi mnie to założenia konta na NK czy jakichś tam portalach randkowych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin Ważne , że jesteś z nami , mam nadzieję że nasze poczucie humoru Ci odpowiada, zresztą chyba tak skoro tu zaglądasz :):):):):p Samotność jak już zostało naukowo stwierdzone i potwierdzone na tym topiku ma różne oblicza. Ja nauczyłam się nie oglądać za siebie, nie rozpamiętywać, nie oskarżać nikogo, i jest mi z tym dobrze. Nauczyłam się witać każdy dzień z uśmiechem i przyjmować z pokorą to co niesie a wieczorem zamykam drzwi.:) I tak jakoś żyje mi się lepiej, łatwiej przyjemniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza :) Pewnie , że będzie dobrze. Pobawisz się pogadasz , pojesz i jak przypuszczam nie będziesz sie nudzić. :) Kiedy to wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, jest coś takiego jak "wypożyczalnia " mężów. Co prawda do tej pory słyszałam tylko o takim wypożyczeniu w celu drobnych robót domowych ale kto wie........ trzeba by poszukać tej strony :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i proszę . Tak się rozwiązuje problemy. Cieszę się, ze mogłam Ci pomóc. :D:D:D Teraz pozostaje juz tylko szukanie kreacji :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie zapatrz się na wygląd , bierz tego co najlepiej tańczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pod jakim kątem będziesz rozpatrywała asortyment? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a nie mowilem
zuza i niektore faceta szukaja na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×