Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salix

Pogaduszki samotnych czterdziestolatków...

Polecane posty

vitare - kolega mi opowiadał, że jest tam depresyjnie - te długie polarne noce - ale gdzieś słyszałam, że Islandczycy to bardzo szczęśliwy naród. Może się przystosowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitare - co do kawy to się zgadzam. Zawsze muszę dobrze rozpocząć dzień, poranną kawą, a moment parzenia to gra wstępna... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka - seks to... coś co ludzie robią jak nie ma nic ciekawego w telewizji, jest wieczór, następny dzień jest wolny a sąsiad za ścianą już jest po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
Salix, może i są szczęsliwi, ale to dlatego,że chleją ( bo nawet nie mozna powiedzieć,że piją) dzien w dzien. Też bym była szczęsliwa. Fakt,że zyją w rytm natury, w wielkim jej poszanowaniu. Ekologia jest tam najważniejsza. Kmicicu - trzeba było zostac z nami. Moi drodzy, ja juz ide sobie, czas na mnie. Przez was zapomniałam,że powinnam i chcę się izolować, bo mam fobię społeczną. W życiu nie byłam tak rozgadana jak tu. To nie ja, albo siebie jeszcze nie znam.... Dobrej nocy. Salix, jesli chcesz to wrzucę ci parę zdjęć jutro, Zuzka ma mojego maila, tu nie chcę pisać jakiego. Jeśli chcesz, to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli...co to jest sex??? hehe...troche mi ciezko o tym pisac,gdyz sex z ta sama partnerka przez tyle lat....czlowiek sie wyrabia jak foremka do ciasta.... ale tak na powaznie to mysle ze to jest calkowite oddanie sie drugiej osobie,jakby esencja zwiazku.........chyba oczywiscie jezeli piszemy o seksie z uczuciem..... duzo nie napisze bo......juz chyba nie wiem co to jest sex....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucz się Zuzka! Seks polubiłam około trzydziestki i tak dosyć długo lubiłam, teraz już mi się znudził:)) Wysłałam Ci meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, technicznie nie zapomnisz, tylko nie bardzo się pamięta po co się to robi:)) Wolę pójść na spacer. Tak na poważnie, z całego seksu najbardziej lubiłam pocałunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ja wczoraj wysiadłam a tu dzisiaj widzę,że była fajna rozmowa. Mam nadzieję, że będzie tak dalej - towarzystwo jak najbardziej mi odpowiada.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
Hej, pikok. Mnie też. :) To naprawde cud,że ja tu rozmawiam z ludźmi. Może dlatego,że tu sa naprawde wyjątkowi ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam różne topiki dla "starszych" , no nie , raczej dla tych w średnim wieku, i nic mi pasowało, te kawki i jęczenia nad dziećmi i wnukami.... nie moje klimaty. ;) Ja obracam się wyjatkowo młodym towarzystwie i choć strzyka w kręgosłupie - to nie w mózgu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
Mam podobne odczucia, pikok. Są kobiety, których świat obraca się tylko wokól rodziny, dzieci, obiadków i ploteczek - kto z kim i kiedy. Pewnie,że czasem mozna i o tym pogadać, mnie też się zdarza, ale to nie powinno byc jedynym celem rozmowy. Życie jest tak barwne, tak ciekawe, tak czasem wredne, że ograniczanie się do wąskiego kółka tych samych tematów o niczym jest wykroczeniem. :) Mogę wypić wirtualnie kawkę, ale po rozmowie o sensie życia, a nie zamiast tej rozmowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka, wracaj, żadne pustki - towarzystwo właśnie się zbiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitare U mnie zakrawało na to samo, gdybym została w małżeństwie.. A tak, niestety - towarzystwo mnie odrzuciło, ....a może ja nie szukałam. I tak jakoś przez lata moje towarzystwo to takie "poparańce" jak ja, czyli ludzie po przejściach . Oni przyjnajmniej rozumieją. A młodzież? zawsze była w moim życiu . Miąłm takie dziwne :) hobby - kolonie, obozy .A, że dzieki temu zwiedziłam kawałek Polski i świata..to moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
Hej, Zuzka. Pikok, bo to, co przeżyesz, to jest twoje. każde nowe doznanie, każda podróż, każdy kontakt z ciekawymi ludźmi wzbogaca cię. Daje ci mądrość i siłę. A realizowanie pasji jest nieporównywalne z niczym innym. Ja, żeby móc swoje pasje realizowac dokonuję cudów zreczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
Jeszcze dodam,że takie dokonywanie cudów zręczności szalenie rozwija mózg. :) Nie mam pieniędzy na podróż na druga półkulę i co z tego. W przyszłym roku lecę, tam gdzie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam! My też nie mamy kasy, (oby starczyło na campera - wystarczy)i chcemy spełnić swoje marzenia. Nie druga półkula ale Polska , ale tam gdzie będzie świecić słońce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
Ja parę krajów zaliczyłam z namiotem. Raz spałam pod mostem w pewnym ciepłym kraju. Zdarzał się auto-stop, ale od lat już nie, bo to niebezpieczne. Moge napisac poradnik - jak zwiedzić Europę za psi grosz, a nawet za darmo. :) Grunt to dobry humor i pozytywne nastawienie. Zuzka, odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co zobaczyłś + przygody to Twoje , Lepsze niż kłótnie z mężem o to kto ma wyrzucić śmieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
Zuzka, no pewnie! Choćby w świat fantazji i wyobraźni. To też piękne, bo piękno jest w nas amych. Alenumer, wiek jest tu raczej cezurą umowną - jak ci pasuje atmosfera, to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka - jakich elementów Ci brakuje? może mam coś w zapasie to Ci podrzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam jeszcze 40 } Doczekasz się.. :D "Po czterdziestce jak się człowiek budzi i go nic nie boli to znaczy że nie żyje". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
Zuzka dopiero szuka sama siebie, tak myślę. Myrevin, co z tą kaligrafią> Smaku narobiłes i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... jakoś nie lubię się witać bo potem wypadałby się pożegnać.. ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz pierwszy dzień w pracy po urlopie.. wyleciało mi z głowy z tym listem.. Może jutro.. no i obawiam się że łatwo nie będzie tego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika49
Co to jest sex ? SEX JEST JAK NOKIA (CONNECTING PEOPLE), SEX JEST JAK NIKE (JUST DO IT), SEX JEST JAK COCA-COLA (ENJOY !) SEX JEST JAK PEPSI (ASK FOR MORE) SEX JEST JAK SAMSUNG (EVERYBODY IS INVITED)!!! SEX JEST JAK PEUGEOT (ZAPROJEKTOWANY BY CIESZYC) SEX JEST JAK PHILIPS (LET'S MAKE THING'S BETTER) SEX JEST JAK PLUS (ZMIENIAMY SWIAT NA PLUS) SEX JEST JAK ERA (TAAAAK, TAAAAAKKK......) SEX JEST JAK Jogobella (rozkosz extra dużego...) SEX JEST JAK O.B. (OK) SEX JEST JAK Redbull (dodaje skrzydeł) SEX JEST JAK MILKA (Daj się skusić) SEX JEST JAK MARS (krzepi) SEX JEST JAK SNICKERS (na co czekasz?) SEX JEST JAK guma ORBIT (zmniejsza PH w ustach :)) SEX JEST JAK margaryna KASIA (pieczenie to tyle radości:) SEX JEST JAK BMW (Radość z jazdy) SEX JEST JAK CHUPA CHUPS (Musisz je lizać!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
Myslę, Zuzka,że u ciebie to piorunem poleci. Ja nie zawsze się witam, ale staram się zawsze żegnać. Nie ze względu na kindersztubę, ale dlatego,żeby dać sygnał,że odchodzę. Jeśli ktoś się nie zegna i nagle znika, to myślę, czy się aby nie obraził i dlatego nie pisze. Wtedy jest mi troche przykro. Oczywiście ty, Myrevin masz swój styl, jesteś największym tu indywidualistą i jak ty nie piszesz,że odchodzisz, to wiem,że nic złego się nie stało, po prostu idziesz spać, albo zmieniasz towarzystwo. Np. teraz nie wiem, czy pikok nie pisze, bo cos się stało, czy dlatego,że poszła spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×