Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salix

Pogaduszki samotnych czterdziestolatków...

Polecane posty

Zuzka - nie ma czego żałować, bo tak otwarcie seks proponują panowie żonaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
Mnie na szczęście nikt nie proponuje, nie dlatego ,że jestem maszkarą, ale dlatego ,że moja mina na dzien dobry mówi: "spadaj". Pije Tyskie. Zuzka, masz maila przy nicku. Coś ci wyślę za 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, że też już nie wiem co to jest. Prawdopodobnie lekarstwo na: zmarszczki, starzenie, infekcje, depresję, choroby kobiece, nadwagę, wrzody żołądka, dolegliwości menopauzy, nudę, brak miłości itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitare - niestety, jeszcze sobie nie wypracowałam odpowiedniej miny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
Salix, ja sie z taka miną "kontra świat" urodziłam. :) Masz maila Zuzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mamy recepty, to kupimy coś bez recepty albo wymyślimy własne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, że jestem pochłonięty czymś innym ja śledzenie tego topiku.. Treść listu.. nie bardzo pamiętam.. babcia była znaną redaktorką(czy tam prezenterką, miał swoją audycję) radiową i to był list od słuchacza. Jak napisałem, może znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i tak nie wierzę w to lekarstwo. Mam koleżankę która uwielbia seks i uprawia go bardzo dużo a w życiu nie widziałam tak schorowanej osoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
Ja też jestem ciekawa trgo listu Myrevin. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha emmmm...🖐️ pieknym Paniom 🌼 ze lepiej skoczyc na bungee niz sex miec???? skok trwa 15 sekund a sex ....zalezy od nas samych:P wole sex,to lepsze od szynki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
To Strokkur, gejzer na Islandii. Hej, Kmicic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka, też ci napiszę, jeśli można, będziesz miała mój adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
Kmicicu, orgazm trwa krócej niż 15 sekund. Wole bungee. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie.. mnie bardziej spodobała się forma jak treść.. jak zobaczę gdzieś nazwisko to zamażę.. tylko najpierw.. gdzie do jasnej cholery mam ten list.. :o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
Kmicicu, a jak tam wczorajsza impreza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
Salix, lepiej znam Reykjavik niz Warszawę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
Zuzka, z bungee przesadziła, bo nie skakałam. Tzn. miałam skoczyć, ale w ost.chwili zrezygnowałam. Zemdliło mnie. Mój brat mówi,że to lepsze niż seks, wierzę mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
To zacznę od własnych pomysłów. Seks jest gorszy od.....samochodu, bo w samochodzie to ja decyduję jak szybko dochodzę do prędkości maksymalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imprezka byla dosc sztywna bo 4 pary spotkaly sie po raz 1 szy:( para bulgarska para rosyjska para polska gospodarze niemka/holender przynioslem zubrowke,sprobowali,pochwalili,bulgar walnol z kielonka,pochwalil,gospodarz dla rade drugiemu drinkowi i nie za bardzo wiedzial co ma w kuchni robic,ja sie oszczedzalem (kierowca bylem) to tylko wypilem pol butelki.....ehhhh.....juz nie dam sie namowic:P ps.tancow niet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitare - Jestem zauroczona tą krainą. W ubiegłym roku kolega proponował abym przyjechała, za długo się wahałam aż zaczął się kryzys i z pracą tam teraz źle. Dużo mi opowiadał i zdjęć wysyłał. Fajnie, że mogłaś to wszystko zobaczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
No toś się ubawił po pachy Kmicicu. :P :) Trzeba było zostać z nami wczoraj, oj, działo się, działo.... Zuzka, nie wiem, co ci odpowiedzieć. Tyś jak stokrotka polna, jakby z innego świata. Zaskakujesz mnie z każdą chwilą coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
Salix, ja zdążyłam przed kryzysem. Przed wyjazdem byłam zafascynowana tym krajem. Już nie jestem. To przerażający kraj, choc niewątpliwie piekny i dziki. Tak dziki, że jak wyjdziesz w interior na 2 kilometry, to możesz nie wrócić. I , co zabawne, nikt cie nie będzie szukał. Dla samotników ten kraj to samobójstwo. Dla romantyków też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorzucam swoje typy: CZEKOLADA - moment, gdy zaczyna rozpuszczać się w ustach. Kąpiel w bąbelkach, Trudny do uchwycenia moment zasypiania, odczuwam słodkie kołysanie a później zapadanie...w ciemność... Przeciąganie się jak kot, Jazda motocyklem, Pływanie, Taniec, Tarzanie się w trawie, Bieganie boso po rosie, Dotyk włosów na nagich plecach, Pieszczoty słońca na skórze, i mnóstwo innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
Pięknie napisane, salix. Dorzucę od siebie - smak i aromat porannej kawy - ten pierwszy łyk, kiedy ta ambrozja rozlewa sie po kubkach smakowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
Zuzka, XIX wiek byłby dla ciebie idealny. :) Masz skypa? Tylko mi nie pisz,że nie masz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam byl taki troche galimatias,(ciekawe slowo) roznica wielu,i to po pierwsz primo,roznica kulturowa i to po drugie primo:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×