Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salix

Pogaduszki samotnych czterdziestolatków...

Polecane posty

Witajcie! Mam wolny dzień! Zaraz lecę na działeczkę, zapowiada się niezła pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salix wykorzystaj wolny dzień z jak największą korzyścią dla siebie. W końcu należy ci się relax. :) Ja na swojej byłam wczoraj, pomału przygotowuję ją do zimy. :) Myrewin - wpadaj do nas częściej . I .... popraw się :) ale nie koniecznie na ciele :) :) Hej Zuza - a my jak zwykle przy kompach w pracy :) miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka Od chleba jest łupież, pracuj na kosmetyki :) A masz jakąś ulubioną markę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już po działce. U mnie się rozpadało:( Właśnie wróciłam z kosmetycznego, poszłam aby poprawić sobie humor. Parę rzeczy mi się skończyło, ale tak naprawdę ciągnie mnie tam jedna rzecz, moja ostatnia kosmetyczna miłość, mydła ręcznie robione. Uwielbiam je! Właśnie się uraczyłam białym, mlecznym, z koziego mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dał radę. Gotował, prał, prasował, sprzatał :) Woził Jaśka po lekarzach i wydawał rozkazy :D Jasiek był grzeczny , ale i tak z utęsknieniem czekał na mnie, żeby mu zrobić porządek w szafie :) Ale ja i tak mam wrażenie ze Jasiek to jeden wielki cwaniak . :) Irytuje mnie na każdym kroku, ale stwiedziłam, że przynajmniej bedę częściej chodziła z kijkami w celu odreagowania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Witajcie dziewczeta Ależ się rozpisałyście w weekend, ale to dobrze. Było co poczytać. Jak wiecie w sobotę wybieralam komodę z córką, byłyśmy w kinie i na urodzinach mojej mamy. Niedziela to juz chyba tradycyjnie dzień z narzeczonym. Dzis mam jakiś straszny dzień, nie moge sie obrobić. Po co mi ten urlop, poprosilam kolege Jarka( dzielimy pokój) zeby następnym razem trzasnoł mnie w potylicę jak mi przyjdzie do głowy taki świetny pomysł z urlopem w tle. Co do kosmetyków to lubie Ziaję i kosmetyki na bazie koziego mleka. Może z ta koża to nie głupi pomysł, tylko gdzie bym ją trzymała? Pomyślę nad tym w drodze do domu:). Wieczorem odbieram odznaczenie " Zasłużony Honorowy dawca krwii". Brzmi jakoś pośmiertnie. Mam złe przeczucia:). Odezwę się jak wrócę, a jak bym się długo nie odzwywała to znaczy że przeczucia mam dobre. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Gratuluję odznaki Mój Jasiek to powinien dostać "zasłużony krwiopijca" - są takie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Oj masz Ty się z tym kociakiem :) Podlewa tylko Ciebie? Znaczy teren :) Nalezysz tylko do Niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Witajcie dziewczęta Moje domysły sie nie sprawdfziły. Odznaczenie nie jest posmiertne. Żyje i to nawet nie źle. W Warszawie swieci słońce i jest pięknie. O 11 mam nudny Zespół d/s opracowywania podręcznika dla kontrolerów. :( Musze tam być, ale dam radę. Energia mnie dziś rozpiera. dawno juz sie tak dobrze nie czułam. Narazie tyle, pozdrawiam. P.S. Jarek od czasu do czasu wychodzi z piwnicy. Niszczarkę gdzieś oddał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz spowiadajcie się, która jest GRZECZNA, a ktora Nie :D Ja przyznaję, że tak pół na pół. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Witajcie Już po zespole, było krotko i na temat. Mam dziesiaj dobry dzień. Przeczytałam waszą twórczośc, niexle dziewczynki, całkiem nieźle:). Uprzejmie donosze że jestem bardziej niegrzeczna niz grzeczna. Cóż taka się urodziąłm:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, widzę, że tu same niegrzeczne :) No tak dlatego takie doborowe towarzystwo. :) Ja już wsiąkłam : już wiem dlaczego tak bardzo uciekałam w sanatorium od ludzi. :) Skąd potrzeba samotnosci. :) Jestem dopiero kilka dni a już wysłuchałam tylu problemów i spraw - jak skarbonka, każdy wrzuca swoje . Dobrze , że tylko wrzucają :) Szkoda, że ja kiedyś nie miałam kogoś takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację pikok, dobrze, że koleżanki mają Ciebie! W młodości tez mi kogoś takiego brakowało. Uprzejmie donoszę, że chyba się wyłamię bo z listy Zuzki wynika, ze jestem grzeczna. Nie rozumiem tylko dlaczego w takim razie otoczenie miało mnie za niegrzeczną??????? Ach jooo... powiedział krecik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Dobry wieczór dziewczęta Uprzejmie donoszę że nasmażyłam naleśników, z serem i z dżemem. Przyniosłam kilka do saloniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xrdv uyi nuo
Zapraszam na chomikuj.pl najlepsze miejsce w sieci dla twoich danych! Mozliwosc sciagania i chomikowania na swoj profil interesujacych plikow, upload w prosty sposob prosto z komputera za pomoca programu i wiele innych funkcji!! a wszystko ZA DARMO !! Sprobuj i sie przekonaj!! WEJDZ [URL=http://chomikuj.pl/?page=125440]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To my tak wszystkie dzisiaj na słodko? Ja właśnie zrobiłam ryż zapiekany z jabłkami :) Czyż nie jesteśmy fantastycznie zgrane? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam dzisiaj nastrój pod psem. Miałam nienajlepszy sen i dopada mnie chęć ucieczki od wszystkiego i od wszystkich. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
cześć Pkok Witam w klubie. Dzis w drodze do pracy przeszłąm jakąś traume. Pomine fakt że ostatnio podróż do pracy zajmuje mi dwie godziny, to dzisiaj ludzie w metrze wygnietli mnie i poczochrali. Jakiś koszmar dzieje się ostatnio. Dotarłam do pracy prawie z płaczem. A może to po prostu jesień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia jak opowiadasz o swojej drodze do pracy to moje wszystkie smutki odchodzą. :) Szczerze współczuję. Moze to faktycznie jesień tak nas nastraja . Zapisałam sie wczoraj na gimnastykę , narazie 1 x w tygodniu, ale to zawsze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Witam dziewczęta Miałam trudności w dostaniu na nasz topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Zuzka Co do narzeczonego, to tak nazywam każkego z moich wielbicieli. Mirek jest fajny, tylko że ja chciałabym czegoś jeszcze. Powiedz mi dlaczego facet który spotyka się z kobietą dwa miesiące, niechce iść z nią na imprezę do jej przyjaciółki? Jakoś tego nie rozumiem, ale jestem młoda i jeszcze się uczę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×