Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salix

Pogaduszki samotnych czterdziestolatków...

Polecane posty

Witam Miłego dnia wszystkim życzę, mam nadzieję, ze kafe w końcu zacznie jakoś normalnie działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Witam Kafeteria działa, więc wszystko wraca do normy. Pytałam się dlaczego nie chce iść, powiedział że się odchudza(co jest prawdą) i w związku z tym nie będzie miał żadnej radości z tej imprezy. Trudno, efekt jest taki że muszę to sobie wszystko jeszcze raz przemyśleć. Już miałam mężczyznę który się mnie wstdził(mąż) i więcej takich nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Jak dla mnie to głupi powód. Chyba to się wstydzi :) Tylko czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Pikok Chyba mnie się wstydzi. Chociaż nie wiem dlaczego. Niejestem pięknością, ale jestem zadbaną kobietą. Poza tym to moje towarzystwo, ludzie którzy mnie znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I właśnie dlatego mówię, że wstydzi się siebie, moze nie chce jeszcze wchodzić w Twoje towarzystwo. Może czuje, że będzie się czuł niezręcznie bo nikogo poza Tobą nie zna. Ale nie wkręcaj sobie takich głupot, ze wstydzi się Ciebie. :) A Ty co ? potwór z Loch Ness? A tak na marginiesie to obiecałaś mi kiedyś swoją fotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Dziękuję dziewczęta. Za wszystko, macie rację. Pikok Poprosze adres mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ok, odezwałam się do Ciebie na emaila. A teraz czekam z niecierpliwością :) Nie zostawię na Tobie suchej nitki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw musi sie ujawnić :) a potem zrobię z niej miazgę :D :D Jak dobrze ze juz weekend. Nie chce mi się siedzieć w pracy , oj nie chce. Jutro jadę do lasu po gałązki i przewietrzyć mózg :) Liczę na ładną ( w miarę ) pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Pikok Zdjęcie prześle ci wieczorem, więc pojedziesz po mnie wieczorem. Teraz jestem w pracy(siedzę w sekretariacie:() i niemam tu zdjęcia. Wieczorkiem będe na topiku na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu okupujesz sekretariat? A ja tak codziennie :) :) Liczę na Ciebie wieczorem. Kupię sobie winko i spojrzę na Ciebie przychylnym okiem :D :D Nauczyłam mojego faceta nagrywać płyty ale niestety jeszcze muszę mu sama dorabiać grafikę i ściągać okadki , więc wieczór przy kompie mam zagwarantowany :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z siebie dumna. Stara baba ale daję radę, ten komputer nie jest taki straszny :) :) Nieważne, mała rzecz a cieszy, i pomyśleć, ze uczyłam się wszystkiego sama. Zuza - wiem coś o grubych skorupach - o tego trzeba czasu , życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w latach 70 byłam uzależniona od brata i jego gustów muzycznych - mieliśmy współny pokój ,- w latach 80 - matka polka. Dopiero teraz mój K. odkrywa przedemną piękno tamtych utworów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo trafić na tą samą bajkę jest bardzo trudno :( To już też wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda z nas ma swoje wspomnienia.Z czasów młodości, wolności . Życie niby to pod presją rodziców, ale bez odpowiedzialności - tej , która przyszła później. Słuchając tego co posłałaś widzę nasze prywatki. :) Zrobiliśmy sobie klub w nieużywanym garażu. Teraz wiem że rodzice się cieszyli bo my bylismy pod kontrolą, garaż wysprzatany. Plakaty na ścianach , muza w adapteru czy magnetu taśmowego. :) :) Pierwsze zauroczenia, przytulenia i marzenia ..... Fajnie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz , że wtedy właśnie poznałam mojego obecnego faceta. Byliśmy nastolatkami hehehehehe. Uderzał , jak wszyscy do mojej koleżanki. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikok - mam wrażenie, że mamy te same ideały co kiedyś. Zmieniłyśmy się zewnętrznie ale w środku wciąż jesteśmy tymi samymi fajnymi dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorową porą Leśny jesienny spacer, jesienna działka . Dzisiaj tą jesień poczułam . Zapach liści , kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza Wiesz co jest najlepsze, to że mamy wielu wspólnych znajomych , właśnie z tamtych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidzę wszelkich świąt. Czy to wogóle ma jakieś znaczenie? Kogo obchodzi co ja myślę, czuję. Czego ja chcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu mam ochotę zniknąć. Dopada mnie to czasami . Co pomaga ? może kieliszek wina? Uciekam od wspomnień , od tego życia , które miało być- a nie jest. Głupie refleksje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Witam dziewczynki Nie było mnie długo, od piątku nie miałam internetu. Poza tym mam straszny dzień. Pokłuciłam się z córką, ale tak jeszcze nigdy się nie pokłuciłyśmy. Teraz jest u swojego ojca. Jest mi straszuję. Czuję się potwornie źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwątpienia A kiedy czarnym smutku kirem Znowu otulą mnie zwątpienia, Gdy skołatane serce zadrży I braknie łaski zapomnienia, Gdy gardło znów żelaznym ściskiem Uchwyci gorycz samotności, A słona łza policzkiem spłynie W żalu umarłej namiętności, Gdy patrząc w przód nic nie zobaczę, Za siebie zaś - niewiele więcej - Nie wiem, czy radę dam raz jeszcze Nie całkiem poddać się udręce? Czy starczy sił, by unieść głowę, Nim czartu w końcu życie przedam? Jeszcze próbuję, jeszcze walczę... Czy uda się? Rękojmi nie dam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×