Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salix

Pogaduszki samotnych czterdziestolatków...

Polecane posty

Chyba mamy krąg fanów, albo to fani Myrevina zazdrośni o niego. Nieważne, ale coś się dzieje :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko kilka degeneruchów
chcemy sprawdzić co nas czeka niebawem bo kiedyś tez będziemy miały po 40lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko kilka degeneruchów
wszystkie jesteśmy zazdrosne o Myrka bardzo go kofamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza - my przynajmniej wiemy jak to jest. A oni żyją w niewiedzy :):):) Ale życzę tej młodzieży takiego poczucia humoru i nastawienia do życia jakie my (staruszki :) ) mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rada od czterdziestolatka, nie dajcie się prowokować, to tylko forum. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin - bądź spokojny , takie bzdety nie są w stnie zakłócić naszego błogiego spokoju. Dziewczyny w związku z pocztą , którą wam rozesłałm, a przynajmniej tym których mam emaile - pamiętajcie - nie jedzcie otrębów. :):):) Myrewin Ty też nie - uwierz nam , nie warto.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erzulie bardzo dziękuję 😘 Na razie przeczytałam dwa razy i już coś zaczynam kapować. Może za piątym razem przeczytam ze zrozumieniem;) Blond jest bardzo fajny tylko trudno mi się przyzwyczaić bo nosiłam długie koloru miodu a teraz mam krótkie całkiem jasne. Dzisiaj przymierzyłam długie czarne kolczyki i muszę przyznać że nawet spodobał mi się mój nowy image. Myrevin uchyl rąbka tajemnicy czy jesteś w typie ognistego Włocha czy typ nordycki nieprzemakalny że te młode i śliczne dziewczątka dostają takiego wścieku m....y ? pikok - łączę się w bólu z twoim zębem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
No, no dziewczęta ależ miałyśmy dzisiaj wizyty!!! A jakie kreatywne:). Ho,ho,ho( jak mawiał klasyk). Powiem wam że mogę zrozumieć starą i rure też, ale cichodajki nie rozumiem. W moim wieku mogę dawać już głośno. Nawet powinnam.:) A swoją drogą Myrevin to musi być facet!!!!. Myrevin Gratuluję powodzenia u kobiet. Zdradz nam tajemnicę twojego powodzenia. Może da się to jakoś prznieść teren żeński? :) Salix Krótkie włosy są bardzo modne. Jak znudzą ci się blond, służę rudymi.:) Co do pogody, to nawet nie warto mówić. Jutro zajadę do pracy chyba około południa:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{Myrevin uchyl rąbka tajemnicy czy jesteś w typie ognistego Włocha czy typ nordycki nieprzemakalny że te młode i śliczne dziewczątka dostają takiego wścieku m....y ? } O ile mnie pamięć nie myli( bo nie chce mi się wracać do stron wcześniejszych ) to nie wiem jakim cudem można było wyciągnąć wniosek że to "młode i śliczne dziewczątka"? o.O Na pomarańczowo to i stary zgred mógł to pisać. A co do typu.. typowo Polski, z wypracowanym mięśniem piwnym. :classic_cool:;) Tutaj wygląd nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu nie jadłem żadnych otrębów. :o Jakiś królik jestem czy co? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salix - myślisz, że ja to rozumiem? Ja tylko zrobiłam "wkopiuj - wklej" :-D Dzień rzeczywiście był tu wesoły - i szczerze powiem, że to, co mogłoby mnie obrazić - rozbawiło mnie tak, że w końcu brzuch mnie rozbolał. "Poskarżyłam" się nawet mojemu przyjacielowi, który zamiast pocieszyć zaczął się brechtać. Konkretnie chodzi mi o sformułowanie "pomarszczona krowa" :-D Wyobraziłam sobie, że powietrze z niej uszło, czy jak..... pssssss......... Zresztą trudno obrażać się na głupotę. Nawet chciałabym zajrzeć na tamten topic, tylko jakoś nie mogę go znaleźć. Jeszcze co do włosów - fajnie jest poeksperymentować. Ja lubię radykalne zmiany - z bardzo długich (za kolana) na jeżyka :-) Albo z jasnego blondu na ciemny fiolet. W końcu to tylko włosy i odrosną, jeśli coś będzie nie tak. Najgorzej jak pokazuję dowód, a tam na zdjęciu jakby nie ja - już nieraz miałam nieprzyjemności z tego powodu. Choć teraz (na starość oczywiście) trochę się ustatkowałam, jeśli chodzi o fryzury. Życzę dobrej nocy tym, którzy tu jeszcze dziś wpadną i miłego dnia - dla tych, co zajrzą rano! 🌻 No i właśnie przypomniałam sobie, co właściwie chciałam teraz napisać, ale to już jutro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D To zdjęcie z samego ranka oprawiłam w ramki i powiesiłam na głównej ścianie w saloniku. Mam nadzieję, ze nie macie nic przeciwko temu .:):) A skoro mowa o włosach to przyznaję sie, że od początku swojej "starości" robiłam się na wszelkie odmiany kasztana, mahonia, burgunda itp. Aż kiedyś moja fryzjerka ( a mam stałą od kilku lat ) zrobiła ze mnie blondynkę. I tak jakoś narazie mi z tym dobrze,zawsze mam usprawiedliwienie :):):):) Miłego dnia życzę, Sylwia jak podróż do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka - fajne zdjęcie! Widziałam podobne z ludźmi z buszu. Widzę dziewczyny, ze dziś spokój - żadnych ataków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mój ząbek ma się już dobrze, tylko kieszeń gorzej :D Siedzę w pracy i cieszę się, że dzisiaj piątek :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza no to współczuję :o Ja z reguły też jestem dzielna ale cholera od tego nie przybywa w kieszeni .A może moja jest dziurawa? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny i "chopaki". Pogoda uziemiła mnie w domu brrrrrrrrrr, okropnie ślisko. Wyszłam tylko na chwilę, żeby dać się złapać Orkiestrze.:) Obowiązek spełniłam, zasiliłam puszkę i teraz rozkoszuję się ostatim dniem bez Jaśka w domu. :):):)Oglądam relacje z orkiestry. W jednym z miast wojewódzkich relację robi moja córka. We wtorek przyjeżdża i jedziemy do Czech na trzy dni. Oni na deski a ja? Mam być fotografem, filmowcem, opiekunką do psa, polewającą grzańca itp. Ale biorę ze sobą kije, muszę jakoś ten czas zagospodarować z korzyściądla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikok - masz bardzo ciekawy program. Fajnie zaczynasz ten rok. Ja też powoli odkurzam swoje pasje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Pusto w naszym saloniku, i ogień w kominku wygasł. Lampa solna nie świeci, na stoliku stoi pusta butelka po czeremchówce. dziewczęta odezwijcie się. Chłopcy też.:) Chyba potrzebuję dobrej rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, urywam się na trzy dni. Mam nadzieję , ze salonik nie będzie pusty. Przywiozę dobre piwko. Trzymajcie się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Dziewczęta Nie sadziłam że potrafię tak głośno wołac.:) Wczojaj odkopałam mojego Mateusza(Matiz) z pod sniegu. Leżało na nim ze 30 cm. Powiem wam że u mnie śnieg będzie leżał chyba do czerwca. Zaspy do pasa. Katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a początek był taki
12:53 Salix Czy jest ktoś naprawdę samotny, tzn bez życiowego partnera, kto chciałby pogadać o codziennych radościach i smutkach, o radzeniu sobie z różnymi problemami? Zapraszam! Mam 46 lat, próbuję w miarę możliwości smakować życie i nie pragnę nowych kontaktów męsko - damskich. Dobrze jest jak jest? Miało być: Bez partnera Dla samotnych Bez damsko-męskich kontaktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Witam Ale wyszło tak jak wyszło, i jest bardzo miło. Dziewczęta jaką macie temperaturkę na zewnątrz? U mnie jest chyba ze sto stopni po niżej zera:). A tak poważnie to minus dziesięc jest napewno. Na ulicach jakby luźnniej, za to w metrze ciasnota. Acha, słoneczko pięknie świeci. Od razu mi lepiej. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Zuzka Jak już cię przestanie boleć nadgarstek to napisz mi, proszę, co robiłaś tym biednym nadgarstkiem.:) Zdrówka ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chcę porozmawiać z tymi
co rzeczywiscie żyja samotnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×