Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!

Polecane posty

Gość zAAAciekawiona
Ur.22.02.1991.Czy "Ten"z ktorym jestem jest juz na całe życie??Czy skończe szkole(zostały mi 2 lata)?Kiedy ślub i dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"baaardzo prosze" jak narzie zadna przeprowadzka sie nie szykuje! to co napewno masz pisane to niesamowita milosc do swojej coreczki! Nigdy sie na niej nie zawiedziesz, z pozostalymi dziecmi bedzie inaczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 28-09-1982
rzko ja hce zapytac jeszcze raz bo nie odp miw czoraj na pytanie co czuje do mnie chlopak ur 16-05-1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana-montana
prosze 4 raz juz pisze Eliza 08.02.1977r czy w tym roku znajde prace? jak tak to kiedy ? Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 28-09-1982
wrozko ja chce zapytac jeszcze raz bo nie odp mi wczoraj na pytanie co czuje do mnie chlopak ur16-05-1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mnie czeka ................
co mnie czeka ................ w milosci i sferze zawodowej 82 12 12 anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Wawa
przypominam sie z poprzedniej strony Agnieszka 16.11.1981 Robert 11.08.1975 czy bedziemy szczesliwi i kiedy bedziemy miec dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja ...
No tak, to by się zgadzało, że to dla niego niejasne ... to moje "zerwanie"... ale czy czeka na wyjaśnienia ... to mam wątpliwości ... Jesteś pewna, że chciałby kontaktu? Co do naszej klasy, to on nie ma tam konta ... przynajmniej oficjalnego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"parabellum" nie zmieniaj firmy! to nie przyniesie kozysci! Twoja przedsiebiorczosc i tak doprowadzi do prowadzenia wlasnego interesu!Nie sluza Ci zmiany i zle sie to odbija w przyszlosci na Tobie! Wiec zastanow sie nad planami o ktorych pisalas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam na imię Kamila
ur.30.06.1988 - kiedy znajdę pracę ? jestem w anglii, dobrze zrobiłam przyjeżdzając tutaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaardzo prosze
a czy będziemy z żoną szczęśliwi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loveloveeeee
Dorota 22.04.1984r Michał 13.09.1984r Czy bedziemy razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hana-montana" na rozwój zawodowy masz szanse dopiero od listopada ale problemy rodzinne moga pokrzyzowac plany! w przyszlym roku napewno bedziesz pracowala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo proszę... ania 10.06.85 i grzegorz 26.05.86 jak ułoży się nasze życie?? kiedy dzieci?? jak nam się ułoży wspólne życie?? kiedy zmiana w finansach??czy dobrym pomysłem jest rzucenie pracy w budrzetówce i poszukanie czegos innego?? i co z grzegorzeg styczeń 76??czy wyzdrowieje??czy nasza przyjaźń przetrwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A HA DZIEKI WROZKO CZYLI WIECEJ NIC JUZ NIE WIDZISZ A MOZE WIDZISZ CZY ZNAJDE PRACE JAK BEDE STUDIOWALA ZAOCZNIE A JAK TAK TO GDZIE I JAKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa panna
czy zdam egzamin na prawo jazdy?? 16.01.1985 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ZACIEKAWIONA79" nie bedziesz szczesliwa tak jak bys chciala ale jestes uczciwa i dzieki temu wiele dobrego spotka Cie w zyciu nie koniecznie za strony mezczyzn tylko poprstu!...dziecka nie widze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEJKU wrozko, ty jestes niesamowita!!!!!! mialam egzamin tydzien temu i oblaam za wymuszanie pierwszenstwa, a przepraszam , ze ci tak głowe zawracam, ale widzisz mnie na tych studiach?, bo boje sie, ze tej poprawki nie zdam i jak mnie widzisz to powiedz mi czy duzo bede sie uczyła, czy raczej bede prowadzic imprezowe zycie, albo jakies romanse krortkie czy widzisz? Czy poznam nowych ludzi? Czy bede szczesliwa, i czy zaznma choc troche biedy czy jednak szybko znajde prace i bede utrzymywała sie sama, odpowiedz mi prosze, zaleyz mi bardzo i jeszcze raz daje dane 17.03.1990 aha i ja raczej pojde na dziennikarstwo jak cos bo i tak mam małe sznase z ta poprawka zeby isc na jakas przedsiebiorczosc czy cos bo narazie nawet nie szukam zadnych uczelni i nawet nie ma pomysłow, to czy sobie poradze jednak mimo wszytsko na tych studiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 28-09-1982
wrozko dlaczego mnie ominelas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1283
Witam, Aneta 12.12.1983 Spodziewam się dziecka. Chciałabym się dowiedzieć czy wszystko będzie w porządku w związku z jego narodzinami. Proszę o odpowiedź :) Z góry bardzo dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zAAAciekawiona
Ur.22.02.1991.Czy "Ten"z ktorym jestem jest juz na całe życie??Czy skończe szkole(zostały mi 2 lata)?Kiedy ślub i dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"baaardzo prosze" dluga i ciezka droga przed wami i to ty musisz byc podpora bo dotychczas wiekszaosc klotni i nieporozumien wynika z Twojej inicjatywy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parabellum
dziękuję. hmmm coś w tym jest co piszesz.. tylko jak ruszyć z własnym interesem jak kasy ani widu ani słychu... nic to. tak jak radzisz - pmysleć, zastanowić się. jeszcze raz dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka2345
Oliwia czekam juz troche prosze cie zebys odpowiedziała mi czy znam juz ta osobe docelowa? i jakbys mogła to powrozyłabys mojemu koledzy bo mnie o to bardzo prosił Damian 21.08.1986 a Gosia 21.10.1989( czy bede razem)z góry slicznie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana-montana
Dziekuje 🌻 problemy mam,ale finansowe,szkoda,ze tak długo musze czekac na ta wymarzona prace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Anastazja ..." kontaktu owszem ale napewno pierwszy nie wyciagnie reki! Co do naszej klasy poszukaj waszych wspolnych zanajomych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irrryyysek
Anna 02.05.1985r. Bardzo Cie proszę o odpowiedz jak bedzie wygladalo moje zycie uczuciowe w najblizszym czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×