Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

oczekujaca25 Powiem ci ze ja wyczówam swoja owulacje także wiem co i jak i po poronieniu nie czekałam na okres długo miałam jak w zegarku 28 dni okres byl bolesny ale po nim to w sumie miałam 2 dni w ktorych zauwazyłam sluz na płodne i je dobrze wykorzystałam tak samo w owulacje i dzień po może nie wylacznie dlatego ze myslalam o ludku ale dlatego że miałam straszna ochote ;-) teraz czekam na rezultat i mam nadzieje ze 13 @ se nie zjawi ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do was takie pytanie ktore mnie nurtuje ja jak byłam w1 ciązy to piersi mi napuchły i miałam grudki wokol sutka nie bolaly mnie dopiero 6 tyg zaczeły strasznie boleć. A teraz mnie troszke bola po bokach ale nie raz mnie kuje lewa piers tak zboku tak pokuje i przestaje wiecie cos na ten temat?? ja tak nigdy nie miałam i to mnie dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekjaca25
trzymam kciuki napewno wam sie uda balam sie sie znowu poronie bo zzawsze tak bylo miedzy 10 a jedenastym ale bralam na podtrzymanie i tak wytrwalam piekne jest to uczucie ja ter mialam zal do swiata bo nie ktore panie usuwaly czy pozycaly na smietnikach a ja tak je chcialam i nie moglam je miec i to nie bylo sprawiedliwe ale tak mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat - widze ze my obydwie mamy super dzien! Ja weekend mialam superancko, czulam sie super it'd! A tu boom!!! Dziewczynki nie bylam w waszej sytuacji, to moja pierwsza ciaza, jedyne co moge napisac to podziwiam was za to jak bardzo ejsescie wytrzymale, I Mimi tego zeaz sie nienudalo chcecie prubowac jeszcze raz.... Trzymam za was kciukasy.... Napewno wam sie uda! Tutaj na forum sa fluidy ciaziwe ktore dzialaja jak piorun! Troszeczke na Luz nie myslec o cyklach it'd, I babelek bedzie szybciutko. Kazda z nas zaszla po tym jak sobie odpuscila.... Powodzenia! No to mialam juz trzy boles e skurcze w odsteie 10minut! Hm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekjaca25
powiem tak ja wszystkie ciaze znosilam inaczej ja teraz gdyby nie test to bym nie wiedziala ze jestem w ciazy i do tej pory mnie nie bola tylko sa duze i zrobily sie brazowe nieraz jest tak ze nie wyczujesz ciazy tylk test to potwierdza wiedz nawet cycuch cie wcale nie musza bolec by byc w ciazy moze ci sie udalo czego ci zycze zobaczysz dzidzia da ci niespodzianke nawet nie bedziesz o tym wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekjaca25
A.R-CT chyba sie zaczelo co i napewno sie jeszcze dzisjaj urodzi ale ten czas leci to juz nasza 3 kolezanka rodzi w krodce by wszystkie bedziemy rodzic trzymam kciuki za ciebie i dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca25 Dziekuje wiesz az mi sie miło zrobiło bardzo bym chciała naprawde mam nadzieje że to wsyztsko przez co przeszłam to mi teraz Ludek wynagrodzi.. wiem że za kazdym razem jest inaczej inne objawy. Ja za pierwszym razem odrazu wiedziałam zmiany były niesamowicie wyczuwalne więc teraz si.ę tym nie kieruje bo wiem że bedzie inaczej co mnie dziwi to fakt ze mnie te piersi dziwnie kuja zabawne to jest. Mój m zabronił mi @ dostać on jest taki kochany niesamowite wsparcie miałam od niego i za to najbardziej go kocham jestem szczęsliwa a z Ludkiem bede jeszcz bardziej. Dziekuje kochana poprawiłaś mi nastruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekjaca25
nie ma za co po to tu jestesmy zeby sie wspierac tym bardziej ze ja to juz przechodzilam dlamnie tez bylo cieszko naprawde moja pietwsza ciaze stracilam w mije urodziny wiedz to nie byl mily prezent a druga 1 stycznia nikomu tego nie zycze ale tak mialo byc powiem ci nawet ze przestalam wierzyc w boga taka bylam zalamana a dzis go przepraszam i dziekuje codziennie warto czekac jestes jeszcze bloda a jak pisala a.r-ct sa tu tak zwane wale ciazowe wiedz napewno wam sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak czytam wasze komentarze i ciesze sie ze trafiłam na te forum,podnosicie na duchu i doszłam do wniosku ze naprawde musze wyluzowac,dac spokój z mierzeniem tempki,wywalic testy owulacyjne,i sprawdzac czy mam śluz jak jajo kurze hehehe;-) ale badanie nasienia z mezem zrobimy bo juz sie umówilismy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, mam nadzeje,ze mnie jeszcze pamietacie. Ja tez jestem z tych co poronily i wiem jak musicie sie czuc. Dlugo sie potem z mezem staralismy (miesiecy), ale w koncu sie udalo. Bede trzymala za Was kciuki. W moim przypadku mozliwe,ze udalo sie dzieki tabletkom stymulujacym prace jajnikow ( a moze to tylko zbieg okolicznosci). Ah, i jak oczekujaca mowi: objawy byly przy obu ciazach rozne. Oczekujaca, jestes 2 tygodnie po mnie (ja jestem w 20.tygodniu). Jesli sie nie pogniewasz, to moge zapytac czy duzy masz juz brzuch? Ja sie troche martwie,ze to juz polowa ciazy, a brzuch jeszcze taki niekonkretny. A przytylam juz 7 kg. Znasz juz plec? Mi lekara powiedziala,ze najprawdopodobniej chlopak, to bylo w 16. tyg, wiec 100% pewnosci jeszcze nie ma, ale sama widzialm,ze ewidentnie cos tam miedzy nogami bylo. Ciesze sie dziewczyny, ze coraz wiecej juz przy rozwiazaniu. Pamietam poczatki forum, kiedy dopiero dowiadywalyscie sie o ciazy, a teraz Scherza i Arista juz urodzily (pozdrawiam!!!), ARCT i Everlast na porodowkach (trzymam kciki aby jak najszybciej bylo po wszystkim). Usciski dla pozostalych dziewczyn tez! Jutro mam polowkowa wizyte, postaram sie potem cos skrobnac. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! No ale się dzieje Everlast i ARTC w szpitalu - trzymajcie się babeczki!!Czekamy na was i wasze maleństwa!!! Panna pewnie że cię pamiętamy! Dobrze że wszystko dobrze u Ciebie! Mój mały dzisiaj znowu grzeczny-wczoraj po prostu zjadłam co nie powinnam i dlatego płakał maluszek!!!Ale jest juz ok a ja mam nauczkę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki powiem wam że jak tak słysze że wam sie nie udało tak szybko po poronieniu i dalej próbujecie to ja normalnie zaczynam juz swirować i sadzić że jednak mi sie tez teraz nie uda chyba za szybko bym chciała ;-/ i moje nadzieje zaczynaja byc znikome.. mimo ze zrobiłam wsyztsko co w Naszej mocy ;-//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekjaca25
witam panna 28 ja przytylam tylko 5 kilo a brzuch mam juz jak bym byla 5 /6 miesiadz to zalezy od budowy ciala brzed ciaza ja bylam troche przy kosci i dlatego jest duzy albo duzo wod plodowych ja jeszcze niewiem jaka plec bo w angli w tym szpitalu ci nie powiedza bo pakistanie robili aborcje i dlatego a ja lece do polski to sie dowiem ale ja wiem ze to chlopak a ty na kiedy masz termin ja na 19 .10.2010 masz nasza klase to sobie zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj...patrzcie- chwilkę mnie nie ma, a tu takie rzeczy się dzieją! AR_CT, Everlast- czekamy na Wasze skarby!!! Kurczę, dziewczyny, nie spodziewałam się, że to tak szybko się wszystko będzie toczyć... Jestem ciekawa, która z Was pierwsza urodzi:P Trzymamy za Was kciuki:* Leal25, Niunia- witamy Was:) Mamy nadzieję, ze zagościcie u nas na dobre, będzie więcej o starankach i objawach, bo tu już dużo brzuchatek i co raz więcej mamusiek, hehe...więc warto by wzbogacić wypowiedzi o jakieś inne aspekty...:) Powiem Wam, ze ja też jestem po przejściach- poronienie, teraz poród, przy jednym i drugim zdarzeniu- łyżeczkowanie jamy macicy... Do tego zła diagnoza lekarska po poronieniu- pomyłka ciąży pozamacicznej z jajnikiem, hehe... Panna- dzięki za pozdrowienia:) Scherza- mój maluch ogólnie też jest grzeczny, tylko zaczyna mnie martwić fakt, że co raz częściej chce jeść... Nie wiem, czy się nie najada, czy po prostu traktuje mój cycek jako usypiacz? Muszę go budzić w czasie jedzenia i potem dokańcza... Wcześniej jadł już co 3-4 godziny a teraz zaczyna wołać jeść częściej- czasem co 4 godziny, ale czasem też co 2 albo nawet co godzinę... Nie wiem, jaka jest tego przyczyna. Za to w nocy już lepiej zasypia i budzi się 1-2 razy. I czasem chce wymusić na mnie różne rzeczy, np. żebym go wzięła na ręce, albo żebym dała mu zasnąć przy cycu:P No i wedy jest płacz. A ja staram się być nieugięta, jak kładę go spać, to go utulam, głaskam i kładę i staram się go potem już nie wyciągać, bo jak będę kapitulować, to w końcu nie będzie spać w łóżku, tylko na moich rękach:/ Czarna- co siedzisz cicho:P? Brakuje mi Ciebie jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Scherza! :) Niunia, spokojnie, wiem jak sie czujesz, tez tam bylam. Jak Ci to pomoze, to pogadaj z lekarzem o podstymulowaniu jajnikow. Mnie kolezanka namowila i zadzialalo (choc dopiero za drugim razem). Oczekujaca, mam konto na naszej klasie, ale nie wiem gdzie Cie szukac. To dziwne,ze w Anglii nie chca plci powiedziec, dla mnie to wazna informacja. Ale jak masz okazje do Polski leciec, to sie dowiesz. Czytalam tez o testach sikanych wykrywajacych plec, ale tak szybko czas mi zlecial od ostatniej wizyty,ze wlasciwie teraz nie ma juz po co. Termin mam na 1. pazdziernik. A skad wiesz,ze masz chlopca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekjaca25
panna28 napisz mi nika na mojej poczcie marta146@poczta.fm to cie zaprosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- co do płci- jest metoda starożytna, potwierdzona naukowo, pewna. Wystarczy nasikać na ziarna pszenicy i jęczmienia- jak wykiełkuje pszenica- znaczy, że jest dziewczynka, jak jęczmień- chłopczyk. To nie żaden żart:) serio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista-jak maluszek ci sie czesto budzi do cycusia,moze niemasz tłustego mleka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.... ja stawiam ze everlast bedzie pierwsza... ja wlasnie do domu wrocilam.... fakt skurcze mam czeste, ale czuje tylko co niektore fakt rozwarcie na 3 cm fakt szyjki macicy zostalo jakies 20%..... ale puscili mnie do domu, bo moge zaczac odczoowac skurcze za godzine a moze to potrwac dwa dni.... mam sie dobrze, mala ma sie dobrze, krew super, nic nie wykryli... puscili do domu kazali odpoczac dzisiaj jak bede lezec i odpoczywac i skurcze bedasie zblizac do siebie, mam je liczyc jak bede miala je co trzy minuty mam sie zglasac do szpitala, w sumie po godzine takich co trzy mion uty skurczy.... wlasnie zjadlam troche bo bylam glodna jak wilk.. i klade sie na drzemke.... ciag;le czuje skurcze, sa bardzo nieprzyjemne... ale nie powtarzaja sie czesto... takze.... leze.... powiedzieli mi tez ze po tym jak zobuie zjem moze mi wszystko przehjsc i np zaczac se jutro po poludniu..... no ale jedno jest pewne porood zbliza sie wilkimi krokami.... pozatym babeczka w szpitalu mi ppwiedziala zebym sie nie chwalila za bardzo bo niektore kobiety przyjerzdzaja do szpitala ze skurczami boleznymi czestymi a maja twarna i dluga szyjke i sa bez rozwarcia.... i powiedziala ze ja jestem blizej niz dalej.... takze :) usmiech na twarz wrzucam i moze niedlugo juz bede miala mala w rekach.... tez mnie badali, sprawdzali pozycje a raczej gloowke malej, bolalo jak cholera, jest ladnie ulozona ale musi sie troszke przekrecic bo jest twarza do gory, lekarka kazala mi cwiczyc zeby ja przerecic, zeby miala twarz w druga strone, nie tlumaczla mi czemu po co i dlaczego, ale ma widziec moja pupe jak sie z tamtad wynurzy... a jak naraize widziec bedzie sufit... uciekam zrobnie te "cwiczenie'co mi kazali i drzemka.... wlasnie mnie zlapal skurcz....outch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myślałam że pierwsze dwie dziewczynki na forum urodzą się tego samego dnia. Ciekawe jak tam Everlast? Artc a jakie ćwiczenia ci kazali robić? i mam nadzieję że ty teraz będziesz odpoczywać a nie że jutro do pracy polecisz. Moniakat a Emi zapisałaś tylko do jednego przedszkola czy do więcej? Czarna co z tobą? Czemu się nie odzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARTC: do dziela, niech mala przychodzi na swiat! Badz dzielna:) Arista: dzieki za sposob,ale jak ja cokolwiek moge zasadzic na pustyni? Oczekujaca: Po Tobie choc widac, ze w ciazy jestes... I sliczna masz ta sukienke bialo- czarna. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale ja tam nie moge twierdzić, ze wszystko bedzie dobrze, tym bardziej, ze psychicznie czuje sie do bani.....ja juz urodziłam jedno dziecko przedwczesnie, drugiego takiego przejsćia nie wytrzymam nerwowo........mam niewydolność szyjkowo cisnieniową macicy i niestety w moim stanie to nie takie hop siup, tym bardziej, ze mam absorbującego malucha w domu.......miałam nadzieje, ze się dostanie do tego przedszkola a tu taka kicha, będę działać w przyszłym tygodniu......mam nadzieję, ze uda mi się psychicznie trochę dojsć do siebie bo psychika to podstawa.... moniczko- do jednego przedszkola składaliśmy, a przyjęli tylko 13 trzylatków.........czekamy do 18 maja.....szkoda, ze ze wszystkim jestem sama, mój mąż wciaż ma ochote jechac na ta komunię, co mnie doprowadza do szału, bo mnie na 4 dni sama zostawi z małą....egoista. Nie mam słów... Idę spać. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwiczenia cwiczeniami.... Chodzilo o to zebym usiadla na kolanach lekkim rozkrakiem, I polozyla klatke piersiowa na podlodze, tylek trzymala w gorze I machala tylkiem na boki, 20 minut trzy razy dziennie... W sumie nie robilam tego na podlodze, ale moje lozko jest calkiem twarde I zrobilam to na lozku, I powiem wam ze czulam jak mala sir tam wierci, nie wiem czy sir odwroocila czy nie ale wiercila sir, a I miednica tez troche bolala takze cos tam sie dzialo!! Do pracy sir Noe wybieram, chyba ze napradwe wszystko mi przejdzie, nie bede miala skurczy I bede sir budzic to pojade na chwile Bo moja kuzynka zaczela prace, mialam z Nia byc zeby jej ookazac.... W sumie dzisiaj dala sobie rade, jutro tez da, ale jak bede sie czula okay I nie bedzie sir nic dzialo to z nudoof pojade na chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista ja miałam tak samo , ale w ksiązce wyczytałam ze pomiędzy 3 a 4 tyg jest tak zwana faza wzrostu i maluszkowi sie przestawia co nieco i chce częściej jeść i piszą tam żeby dawać mu na kazde żadanie jedzonko a to powinno przejsc po paru dniach i u mnie tak było ...albo tak jak wcześniej koleżanka napisała mleczko może być za chudziutkie... Artc to już tuż tuż....dzielna babeczka z Ciebie :D jej ja przy 3cm miałam skórcze bardzo bolesne tylko pozazdrościć ze tak gładko u Ciebie idzie....trzymaj się buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kucze ale Wam zazdoszcze stasznie tak bym już chciała mieć taka pociechę ja wyczekuje na@ i modele sie nomalnie żeby jej nie było ;-) jeszcze 2 dni najgosze kobitki że moja ciepliwośc wygasa to jest masakra nomalnie test i tak dopiero w niedziele bym zrobiła, bo ostatnio zrobiłam, gdy mi się spóżniał 2 dni i wydzedł negatywny dpopiero natepny wyszedł pozytywny musze być cierpliwa ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka dziś pospała godzinę dłuzej niż zwykle....ja miałam dziś trudna noc, dobrze, ze Wojtek rano mnie nie budził, zebym wstała mu zrobić śniadanie... Zapytałam go jaka decyzję podjął, to mnie zapytał: A DLACZEGO PYTASZ??? Normalnie szlag mnie trafi, bo jestem jego żona i mam prawo wiedzieć.......zapytałam jeszcze raz jak wychodził i powiedział, ze prawdopodobnie nie pojedzie, ale pójdzie do pracy- cudownie.....pt-so-nie-pn w robocie, zamiast z rodziną, a i tak by mu za urlop zapłacili. CZy ja mam mu głośno i wyrażnie powiedzieć, że jest nam w domu potrzebny, że dobrze by było, gdyby odpoczął pobył trochę z rodziną.....Jak mam do niego dotrzeć??? No nic, udanego dnia Buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje kochane:):):) Nie odzywałam się, weekend uczelniany. W ogóle w tej szkole takie rzeczy się dzieją, że szkoda gadać. Odpierdala co niektórym wykładowcom.... A najbardziej tym, których przedmioty są mi zbędne. Nie wiem co z moim zaliczeniem z polityki społecznej.. Czeka mnie egzamin, a zrobiła to po złości. Wywłoka.... Niunia, Leal, witajcie:) Nie wiem czy czytałyście moją historię, ale to droga przez mękę.. ArCt trzymaj się kochana, mam nadzieję, że wszystko pójdzie sprawnie. Everlast od wczoraj się nie odzywa. Ciekawa jestem, co tam się dzieje. MoniaKat faceci są beznadziejni, trzeba przyznać :D Kochana powiedz mu otwarcie co czujesz. Może to pomoże. Arista kochane moja, jak tylko ze szkołą się uporasz, pisz częściej, brakuje mi Ciebie tu na forum. Zawsze Twoje wypowiedzi nastrajały mnie optymistycznie do życia. Brakuje mi Ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnaOna witam Cię czytałam właśnie Toja historię ;-/ Daleczgo My kobiety mamy tak ciężko chcemy dać ludkowi wszytsko miłośc opiekę wychować a nie możemy tego dac to jest takie przykre ;-/.. Mnie właśnie coś brzuch zaczyna boleć oby nie na @ ;-/ nie kieruje się tym bo ostatnio też mnie bolał jak na @ a jednak jej nie dostałam .. Cały czas bije sie z myslami czy sie udało mam mieszane uczucia a najgorsze jest to że nie potrafie o niczym innym mysleć ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnaOna Witam Cię ;-* Czytałam Twoja historie Daleczego My kobietki zawsze mamy tak przesrane to jest masakra chce my dac Ludkowi wszytsko co mamy całą Nasza Miłość i nie możemy ;-/ To jest starszne zawsze zadaje sobie pytanie dlaczego nie ja? ;-/ coś mnie brzuszek zaczyna boleć mam nadzieje że to nie na @ zreszta nie kieruje się tym bo ostatnio też mnie bolał brzuszek i się okazało ze zafasolkowałam ;-) Njagorsza ta cierpliwośc któej mi już brakuje. Czuje że jak się tym razem nie uda to się załamie;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Mam wiadomosć od Everlast, siedzi pod kroplówką już ponad 2 godziny i nic...... Śmieje się, ze ARCT wczesniej urodzi :) Pozdrawia Was Czarna, nareszcie się odezwałaś, juz sie martwiłam.....nie przejmuj się studiami pewne rzeczy trzeba przejść i tyle, jak zaliczysz sesje to odetchniesz z ulga, bo czekaja Cie długie studenckie wakacje. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×