Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Cześć!! Czarna normalnie śniłam o twoich eklerkach... Niestety podający deszcz mnie zbudził i piękny sen sie urwał.... Everlast a jak Ty się masz , juz jest parę dni po terminie? Jakieś objawy? Na KTG kazlai ci chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast napisz adres na jaki mam wysłać kwiatek na G. i czy jeszcze dokupić Tobie te podium ? Bo tak skromnie wybrałaś a jak się wszyscy zrzucą to jeszcze możemy coś dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna to wielkie gratulacje za takie umiejętności,mi to dopiero dzisiaj się zachciało tych eklerków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast jak ty już jesteś po terminie z OM to ty nam się tutaj melduj cały czas, a na G masz nasze numery tel. to jak coś to smsa pisz. czarna prześlij mi swój numer konta na G to ci jutro pieniądze odeśle, tobie scherza też,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza wysłałam ci na konto pieniądze, napisz mi tylko czy doszły. Czarna czekam na nr. Uciekam do pracy. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki Melduję się, że nic mnie nie rusza, nie mam żadnych objawów, a na ostatniej wizycie gin tylko stwierdził, że do 6 maja powinnam urodzić i jakby coś się działo to mam jechać do szpitala, ale nie mówił nic o KTG, ani też o USG. Jak widać do 6 maja nie urodziłam, więc zjawię się u niego na wizytę, którą mam późno, bo o 19:45. Wtedy wypytam wszystko co i jak... Napisałam na G swój adres. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też napisałam propozycję co można domówić jeszcze ;). P.S. Czy ktoś wie jak się kasuje dany wątek z dyskusją, bo chciałam porządek zrobić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia wiesz co, to przeslij te pieniążki na konot Scherzy top będzie dla Everlast, bo ja jeszcze się nei złożyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwilą pomyslałam o zakletej ciekawe co u niej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny, czuje sir jakbym miala rodzic lada chwila!!!! Scherza, arista - jak sie czulyscie przed tym jak was zlapaly skoircze czy wody wammodeszly! Ja die czuje okropnie, mozeto zmiana pogody.... Ale w nocy nic nie spalam, czulam sie jakbym sie nawciagala czegos! Pelna energi, Noe Milan sobie znalesc miejsca, po glowie chodzily mi glupie rZeczy! Pozatym strasBie ale to strasznie poli mnie krocze! Czuje normalnie jak sir rozciaga, uda od wewnatrz.... Do tego jak mniendzisiaj o 6 ponioslo to zrobilam dwa prania zapakowalam siebie I mala do sZpitala, poukladalam w szafkach swoje u meza ubrania!!!!! No I taka jakas nesfoja jestem!!!! Uciekam, kolezanka z wojska wrocila na 2 tygodnie wczoraj w nocy jade sir z Nia zobaczyc!!!!! Bede pisac I meldowac siebo mam przeczucie ze zaczyna sir powoli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artc ja czułam sie w dniu porodu bardzo dobrze, nic a nic nie przeczuwałam że nadchodzi mały :D myślę że te twoje objawy to normalna rzecz, mnie też ciągneło w pachwinie pardę dni wcześniej i jakieś dziwne bóle były....ale to nie było to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przypływ energii tz wicie gniazdka to normalna rzecz przed porodem ja tak miałam już od około 2 tyg przed terminem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza - 2 tygodnie?!?! Ja juz jutro chcialabym rodzic. A Ty z dwoma tygodniami mi wyskalujesz!!!! Czuje sie bylejak.... Chyba jade do domu wczesnie dzisiaj! Zdycham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nic się nie dzieje buuuu.....będę chodzić w ciąży jak słoń 2 lata. :P Jeszcze 1:45 min do wizyty u lekarza....rewelacji się nie spodziewam pewnie będzie. Szyjka zamknięta i skrócona, nawet atom mnie nie ruszy. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Artc ja też tak miałam chcialam żeby to już było a tu nic.... ale doczekasz się ...to jest nieuniknione....:D Everlast to daj znać jak po wizycie , juz prezenciki zamówione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj naprawde czuje sie do porodu, humor mam jak na porood it'd! Juz teraz moge rozkracZyc nogi I pchac!!! W ogole tak mnienkrocze boli ze nie moze siedziec, chodZic, wstac, rusYc sie! U spac mi se chce Bo nie spalam w nocy, ale do tego mam powers takiego ze glowa mala!!! Chyba bede proobowala sie wydostac z pracy zaraz po tym jak odbiore dzieci ze szkoly, odwioze jedno do kolezanki, drugiem kupie lost, orzywioze do domu, mam nadzieje ze trzecie bedzie jeszcze spalo, I bede uciekac daleeeko jak pieprz rosnie!!!! A mianowicie do domu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARCT - ale masz parcie na rodzenie. :D Ale mi się wydaję, że u Ciebie to szybko pójdzie. :) Ja już po wizycie u gina. No cóż gin powiedział, że do szpitala powinnam się zgłosić w 7 dobie po terminie. Napisał mi nawet skierowanie, więc jak nie urodzę to 10 maja z rana mam się stawić w szpitalu. Jeśli chodzi o badanie to najpierw zapytał czy mam jakieś skurcze, czy coś odczuwam, no to powiedziałam, że nic a nic. Więc mnie zbadał i oznajmił, że odchodzi mi czop śluzowy, a to ci nowinka, bo też niczego nie zauważyła. No i jeszcze dodał, że szyjka skrócona w 50%, a rozwarcie mam gdzieś na 2 cm. Dlatego dopytywał, czy chociaż w nocy czuję jakieś skurcze, bo skurcze są na pewno skoro mam rozwarcie. No, ale ja naprawdę nic nie czuję, a w nocy budzę się tylko na siku jeden raz. Dodałam, że nie mam brzucha, a on do mnie, jak to nie skoro w tej chwili ma Pani napięty brzuch. No to widocznie ja tego nie potrafię odróżnić i jakoś taka nieuświadomiona chodzę w tej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok to jutro prześle do scherzy jeszcze pieniądze za czarną. Everlast to ty już rodzisz pomału? Może masz tak jak Arista że rodziła i nie wiedziała hehe to przy najmniej bezboleśnie urodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A ja byłam dzis u fryzjera, jak mi zmyła rozjaśniacz to miałam włosy koloru kanarka, wiec kładła mi farbę blond, ale nie jestem w 100% zadowolona, fioletowy szampon pójdzie w ruch....najwyzej przekombinuje w przyszłm tygodniu na jakis inny odcień blondu. Niech żyją hormony ciażowe.... Poza tym nastałam sie dziś w kuchni, ale znów robiłam to co lubię, więc takie zmęczenie to tylko poprawia sen :) Na kolację była pizza, a teraz mam zgagę, z tym, ze to żadna nowość, zgagę mam po wszystkim- po wodzie również..... Napiszę wiecej jutro, Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
everlast - no to niezle... zaczyna sie powolutku, a to ze nie czulas ze ci brzuszek twardnieje to nic wielkiego.... napewno jak bedziesz blizej porodu bedziesz odczoowac jakies boole, chociaz zycze ci bezbolesnego porodu, zebys tylko nie przegapila skurczy co kilka minut.... i nie zaczela rodzic w domciu, takze obserwooj brzusio kochana.... jesli chodz o rozwarcie, to jestesmy na tym samy etapie, ja tydzien temu mialam poltorej cm.... pewnie sie powiekszylo..... bo mialam duuuuuzo bolesnych nocych skurczy a pozatym od wczoraj w dzien mnie mecza tez... powodzenia kochana... ja dzisiaj padnieta jestem, do domku wrocilam wczesniej, jeszcze do tego narobilam pierdoolek w domu ( nie wiem po co moglam wszystko zostawic na sobote) i teraz ledwo co zyje, nogi mi odpadaja, plecki bola, brzusio twardy jakl kamien prawie caluskie popoludnie... pozatym przywiozlam do odmku wozek do fotelika samochodowego z pracy, i przebierak, ale cholercia ciezki jest wiec lezy w samochodzie az L wrooci do domku i to wyciagnie z samochodu ale juz teraz jak usiadlam to chyba nie bedzie mi sie chcialo podniesc zeby go wyczyscic i uporzadkwac pierdolki na nim.... uciekam.... a rodzic to juz dzisiaj chce.... jestem padnieta, zmeczona noszeniem cieszkiego brzuszka, mimo tego ze kocham moj brzusio bo jest w nim moja szlicznotka... ale juzbym chciala miec brzusio mniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja melduję, że odszedł mi czop śluzowy. :D Swoją drogą to obrzydliwe było taka śluzowa kulka podbarwiona na brązowo, blehh.....(mam nadzieję, że nikt nie je śniadania jak to czyta). ;) Obudziłam się o 7:00 rano z twardym brzuchem, ale już puściło, tylko miałam plamienia na brązowo, ale gin wspomniał, że tak może być, bo mi szyjkę pomasował wczoraj. Bóli nadal brak a wiem, że nie ma czegoś takiego jak bezbolesne porody, więc nadal czekam. :) Idę pod prysznic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast nie mogę się doczekać Twojej kruszynki:) ArCt a Ty się ejszcze trochę wstrzymaj z porodem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast ja właśnie jadłam śniadanko jak czytałam o tym twoim czopie :) ale spoko ja jestem twarda i takie rzeczy mnie nie ruszają :) Dziewczyny puki jeszcze nie urodziłyście to prześlijcie nam jeszcze zdjęcia waszych wielkich brzuchów. Scherza wysyłam pieniądze za czarną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast, na moje oko to pierwszą faze bedziesz miała szybko z głowy- pamiętaj, jeśli wody Ci odejdą to do szpitala, jeśli zaczną Ci sie rgularne bolesne skórcze tez do szpitala....życzę Ci lekkiego i szybkiego porodu :) Przyszła sukienka, jest śliczna, tzn nadaje sie na takie wyjscie i na lato, przewiewna i bałąm się, ze sie w nia nie wcisnę- mam ogromny brzuch, ale moje obawy były bezpodstawne.....jeszcze muszę kupic staniki (biały i czarny) rozmiar 80E....nigdy nie nosiłam takiego rozmiaru.....masakra. Razem z sukienką przyszły rybaczki i bluzka koszulowa od tego sprzedawcy, jestem bardzo zadowolona- gratis mnie zaskoczył- pas ciazowy, bardzo mi się podoba. Przyszły jeszcze leginsy i komplet, który zamówiłam- bo ja z wszystkiego "wyrosłam"... spodnie do skrócenia, ale dam sobie chyba sama radę :) Szkoda, ze nie mam maszyny do szycia....będę szyła recznie. Tu ten sestawik w fajnej cenie: http://www.allegro.pl/item1022413481_zestaw_ciazowy_m_spodnie_spodnica_rybaczki_pas.html POstanowiłam w tym miesiacu zainwestować w siebie, a w przyszłym inwestuję w małego i muszę zebrać kasę na szczepienie dla Emi. Zamówiłam dziś też sukienkę dla Emi na ta komunię: http://www.allegro.pl/item1016285810_ewaed_cudna_sukieneczka_arlette_rose4_98_104.html Zaszalałam Udanego dnia M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Everlast to już tuż tuż porodzik, oby był bezbolesny :D ja po masażu szyjki myślałam że padnę tak mnie wymasowała pani w izbie przyjęć a przyjeli mnie jak miałam 1 cm rozwarcia więc u Ciebie pewnie gladko pójdzie tym bardziej że nie czujesz jeszcze skUrczy.. Monia rzeczywiście zaszalałaś ale po ciązy tak jeszcze można chodzić w tych rzeczach bo brzuszek tak szybko nie spada :D Dzisiaj mamy grilla więc szykuje się do robienia sałatek bo na 10 osób to muszę cosik więcej zrobic....a póki mały śpi muszę to wykorzystać.... więc do następnego posta pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ciuszki super. Poćwiczyłam sobie troszkę na rowerku ok 30 min, i padam na twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast - to jak juz czop ci odszedl to pchanie lada dzien (chyba mowia E fo tygodnia po odejsciu czopa juz jestes mamusia) Mi chyba tez zaczyna odjodzic czop, ale wlasnie jest bezbarwny, z rana mam wlasnie takie sluzy ciagnace, bardziej ciemno zoltawe biz brazowe.... No nic zobaczymy jak weekend I w pon wizyta, bede sir skarzyc I mam nadIeje ze cos die zacznie dziaac! Czarnulka - dlacZego mam sie nie spiesYc, dzisiaj koncze 37 tydzien , juz moge rodzic a uwierz mi, jest duza roznica miedzy kobiet ktora ostatnie miesace cZeka w domku na porod, ma wiecej czasu na odpoczynek, a ta ktora jest ciagle w pracy ciagle zmeczona, w bolu I ciagle jej nie wygodnie, to nie to ze ja nie mgr sie doczekac czy cos, ja juz poprostu jestem zmeczona tym ze mi nie wygodnie, ze mnie boli itd ! Ne mam czasu na to zeby wypoczac I jestem tym zmecZona! Dlatego chce rodzic zeby ciezal z siebie zrzucic I polozyc sie wygodnie bez stekania ze boli ;) wiem glupio to brzmi! Nie bez powodu ciaza Tewa 40 tyg.... A ja arzekam ze chce wczesniej. Ale taka prawda!!!! Bool ne daje mi spokoju! Cale szczescie ze dzisiaj piatek, fakt dzien pewnie bede miala normalny! Ale szybko zlecia, rano spotykam sir z kolezanka, tzn za godzine, potem mala ma balet, potem jedziemy na lunch, potem musze jechac do mojej psinki, Bo cos w nocy wymitowala musze zobacyc jak sir ma, odebrac starszaki ze szkoly I jak mi sir uda o 4wyjsc do bede skakala pod sufit jak now t bede musiala do 5 sir mezyc!!!! Sorki za bledy, ale pisze na telefonie, mala skacze do okola, ciagle o cos pyta.... Hehehe ... Scherza - salatka.... To jest moja ulubiona potrawa, obojetnie jaka z czego z czym! Salatki uwielbiam wsYstkie!!!!! Mogla bym Mimi zyc!!!!! I chyba nawet dIsiaj nanlynch wszamam jakas!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×