Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Mysle ze kazdej przydaje sie kobiece wsparcie w tych chwilach dlatego sie przylaczam do Was Dziewczynki :) Tobie Carna gratuluje wyczekanej i pewnie tez wyplakanej Fasolci :) Dbaj o siebie i zycze szczesliwych radosnych 9 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiaj będziemy informować M... heh, jestem ciekawa jego reakcji. On zawsze truł o ślubie.. Więc teraz teraz się nie obejdzie. Ale wytłumaczę mu wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny juz dawno tu niezaglądam,i mam do was pytanie dzis mam termin spodziewanej miesiaczki, a wczoraj mialam lekkie brązowe plamienia,bolał mnie brzuch , piersi nadal bolą,a dzis sie juz czuje ok a miesiaczki nadal brak,tempka 37.0 czy moge byc w ciązy?? nigdy jeszcze niamialam plamien... Czarna- gratuluje kochana, jak zobaczyłam twój tescik to az łezka mi sie zakręciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Witam nowe osoby na naszym topiku, trzeba by odszukac dla Was tabelke.... Ja mierzyłam temp w poprzedniej ciąży, fajna zabawa, ale zaszłam dopiero jak wyluzowałam. W tych staraniach ograniczyłam sie jedynie do obserwacji sluzu, bo po poprzednich znam juz na tyle swój organizm, ze wiem, kiedy mam owulke, ale...udało sie tez dopieo jak wyluzowałam, wiec nie nalezy sie tak napalac, ze sa płodne dni, bo jak widac wszystko siedzi w głowie... Leal zrób test, to podstawa, nie bardzo wiem jak to jest z plamieniami. Słyszałam, ze jak sie zagniezdza jajeczko to zdaza sie kobietom plamic tak samo w czaskie owulacji, jak strzelka jajeczko to czasem waknie w naczynie krwionosne, ale zadna z nas tu nie jest ginekologiem. Powodzenia. Uprowadzili mi dzis dziecko i odpoczywam. Ciekawe jak dojada, Staszów zalany, w Połańcu tez zalane, Sandomierz tez czeka na 2 fale, czesc Tarnobrzega tez zalana........normalnie słucham tvn24 i łapie sie za głowe.... Przyszły książki i rzeczy do szpitala zamówione, jeszcze tylko czekam na koszule nocne i musze jakies klapki-kapcie skombinowac i mam juz wszystko. Wiec leze i znów pisze jedna reka:) Czarnulka, jak samopoczucie dzisiaj??? Kto to jest M. ? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasiatko
dziewczyny zrobilam test.. jak zobaczylam wynik nie moglam uwierzyć! Poryczałam sie strasznie i do mamy...Jestem w ciąży...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasiatko gratuluje serdecznie, dla pewności powtórz test za kilka dni:) normalnie jakas "zaraza" ciążowa panuje...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasiatko no wspaniale!! Przyszukuj cos super na poinformowanie swojego meza :) Gratuluje bardzo a teraz uwazaj na siebie dbaj o Was i ciesz sie tym. tez chcialabym za kilka dni moc napisac to samo co Ty... czekam cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasiatko
Melonik trzymam kciuki mocno za ciebie, niespodziewałam się że tak łatwo u mnie to przyjdzie...Jestem w takiej euforii, płacze i śmieje się na zmiane, poprostu nie mogę uwierzyć!!!Na teście jak szedł mocz przez płytkę krechy od razu dwie i bardzo wyraźne. Mialam juz wczoraj takie przeczucia, wydawalo mi sie ze jestem wyraznie pulchniejsza, cale narządy rodne takie mięciutkie i ta temperatura a i cycki troche bolaly, sutki. Powodzonka Kochane ze wzgledu na duza wade wzroku chce miec cesarke, moja mama po normalnym porodzie miala odklejona siatkowke!teraz bardzo zle widzi, macie jakiegos dobrego lekarza z rejonu górnego śląska? Chce cesarke z mezem, w znieczuleniu tylko od pasa w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasiatko po pierwsze gratulacje :) po drugie gdzie na slasku chcesz rodzic??? Jaka jest ta Twoja wada??? Ja jestem z Katowic, chce rodzic w Mikołowie, stamtad mam lekarza. Tez mam wade wzroku -3 na oba, rodziłam naturalnie i teraz tez zamierzam. Jak przyjdziesz do lekarza z zaswiadczeniem od okulisty to na bank zrobia Ci cc, nikt nie wezmie odpowiedzialnosci za Twój wzrok na porodówce, beda sie bac...pisze jedna reka.... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasiatko
Witaj:-) Ja jestem z Bytomia więc cały rejon mnie interesuje a w Mikołowie często bywam bo mam tam rodzine. Ja mam -5,5 na obydwóch oczach. Możesz mi polecic jakąs dobrą klinike która robi cesarki i może lekarza??? Boje się też wogóle normalnego porodu panicznie. Miałam kiedyś operację plastyczną (nie cycków :-) i tak sie szybko pozbierałam po niej że szok, dlatego wlasnie czuje, mam intuicje ze cesarka jest dla mnie najwlaściwsza. Zreszta z ta ciaza tez mialam intuicje co nie? Monia jesteśmy w tym samym wieku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasiatko przykro mi ze masz jeszcze takie zmartwienie i juz na poczatku pojawiaja sie problemy :/ na pewno jak wszystko dokładnie sprawdzisz i znajdziesz dobrego lekarza to i Ty i Maluszek bedziecie zdrowi. Ja niestety nie pomogę bo jestem z lubuskiego i nawet ze swojego rejonu nie znam specjalistów w tym zakresie :/ Trzymam za WAS kciuki. lukasiatko, zostaniesz z nami i napiszesz czasem jak sie czujesz jak przebiega ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasiatko- moge Ci napisać namiar na mojego gina, jest zastępcą ordynaora i jak pójdziesz do niego z zaświadczeniem od okulisty to pewnie skieruje Cie od razu na CC. ZA wizyte bierze 80 zł i ja mam do niego zaufanie. Teraz jest na urlopie, ale ja jestem u niego 23 czerwca :) Jest też dr Ślęczka w klinice ne łubinowej w Katowicach Ochojcu, ale on bierze 200zł. Wczoraj moja sasiadka urodziłą tam synka, przy porodzie miałą zapalone swiece i włączoną muzykę.....jej maż nam opowiadał i jest pod wrazeniem. Za poród, znieczulenie itp nic nie płacili, wystarczy, ze poszli na 2 ostatnie wizyty. Bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=28&dzien=16&miesiac=5&rok=2010&bg=000 lukasiatko to jest adres strony ktora mi kolezanka przeslala do sprawdzania ewentualnej ciazy, moze zechcesz sprawdzic :) Kochaj tak, jakby Cię nigdy nikt nie zranił, a tańcz tak jakby nikt nie patrzył, śmiej się tak, jak tylko dzieci śmieją się, żyj tak jakby tu było niebo... Kochaj tak, jakby Cię nigdy nikt nie zranił, a tańcz tak jakby nikt nie patrzył, śmiej się tak, jak tylko dzieci śmieją się, żyj tak jakby tu było niebo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasiatko
witajcie dziewczyny, noc minela ok ale spac nie moglam do 3 rano, dzis czuje sie juz spokojniej, dotarlo to do mnie. Wczoraj gadalam z mezem prawie sie poryczalam, nie moglam mu nic powiedziec.. Monia jak mozesz podaj mi namiary, na wszystkich co polecasz bede ogromnie wdzieczna, jak nie chcesz tutaj to moj mail: ladyaga@op.pl A co u was, jak sie czujesz Monia? Tobie juz mało zostało a ja panika bo pierwsza ciąza. Melonik trzymam kciuki!!! witajcie dziewczyny, noc minela ok ale spac nie moglam do 3 rano, dzis czuje sie juz spokojniej, dotarlo to do mnie. Wczoraj gadalam z mezem prawie sie poryczalam, nie moglam mu nic powiedziec.. Monia jak mozesz podaj mi namiary, na wszystkich co polecasz bede ogromnie wdzieczna, jak nie chcesz tutaj to moj mail: ladyaga@op.pl A co u was, jak sie czujesz Monia? Tobie juz mało zostało a ja panika bo pierwsza ciąza. Melonik trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, gdzie jestescie??? Przeprowadziłam dziś rozmowę bardzo poważną z maluszkiem, ze wytrzymamy jeszcze kilka tygodni. Jutro zaczynam 33.... Słyszę, że w parku jakaś impreza, od 14 słychać muzykę...a ja kwitnę w domu. Od wczoraj była u mnie siostra ze szwagrem, pojechali po 12 i leze, leze.... Widzę, ze topola kwitnie, więc dobrze, ze siedzę w domu, bo na 100% miałabym infekcje zatok...ratuje się lekami homeopatycznymi... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja właśnie chciałam spytać, co mogę kupić na szybko na alergię... Mam alergię od matury, na przełomie maja-czerwca, ale do tej pory było nieźle... A wczoraj i dziś dostaję takich ataków kataru, że ledwie widzę na oczy, kicham non stop...boli mnie nos, bolą mnie oczy, chodzę cały czas w okularach przeciwsłonecznych i nawet siedzenie w domu niewiele daje, budzę się to od razu zaczynam kichać... Czytałam, ze Claritine można bezpiecznie dość brać podczas karmienia piersią... Co o tym sądzicie? Ja wiem, że konsultacja z lekarzem jest najlepsza, ale do poniedziałku czekać nie mam zamiaru... Mama moja przyjechała:) Kupiłam sobie wymarzoną kurtkę, super buty, torebkę... Byliśmy na spacerku, mój mąż robił nam zdjęcia i było super...:) Dlatego też nie piszę za wiele. I dlatego, że muszę jeszcze dopisać część pracy licencjackiej, to nie będę za często się odzywać jeszcze jakiś czas. Trzymajcie kciuki za mnie i nie gniewajcie się :* Kocham Was! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wczoraj mój maż wrócił od teściowej i pierwszy raz poświeciliśmy sobie cały wieczór, było tak miło jak niepamietam kiedy....nic nas njie rozpraszało, nikt nam nie latał po mieszkaniu i nie rozrzucał zabawek.....wciaż jestem w szoku, ze mam taką cisze w domu. Pkoik małej stoi wysprzątany i czeka na jej powrót od babci. Teraz cały tydzień bede sama, więc popiszę troche pracy mgr. Mąż w pracy 9-23:00, wiec tylko w nocy go bedę miała...a i tak fikać nie mozemy..... :) Arista, polecsm Ci tabletki i krople homeopatyczne nazywają się "lufa Hell"- na mnie działają super i na moją małą też. I nie musisz sie przejmować tym, że zaszkodzisz Wiktorkowi. Udanego dnia Buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się:) Mam się dobrze, później napiszę więcej. MoniKat M to mój ojczym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, właśnie widziałam 4 dniowego Tomusia, sasiadka zapukała, a, ze mamy wspólny korytarz na którym trzymamy wózki to sobie pooglądałam i popodziwiałam....super maleńka kruszynka. Juz sie nie mogę na moja doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja sie melduje.. u mnie wszystko okay... mala rosnie i spi. czytam was caly czas, ale nie mam kiedy pisac.... arista, szcherza, everlast - po jak dlugo wasze maluszki ssaja cycuszka? czy za kazdym razem po jedzeniu im sie odbija/ulewa? kiedy przestaly kupkac w kazda pieluche, przy kazdym jedzeniu? dziiaj sie smialam ze cale szczescie ze nie place za te moje mleczko bo bym zbankrutowala, moja mala tak duzo jje... dobrze dobrze niech jje.... ja czasem mam wrazenie ze wszystko co robie to karmie, zmieniam pieluchy, jjem i spie.... fakt znajduje czas dla siebie zeby sie ogarnac, isc z mala na spacer, odoczac, pogadac z mama, ale najczesciej jak mam czas to wole wypoczac, czasem sie zdrzemnac... w mieszkaniu juz od kilku dni planuje poodkurzac i sie nie moge zebrac, ale chyba jutro juz sie za to wezme, ma byc troche chlodniej to wysle mame z mala na sacerek gdzie tuatj niedaleko, a ja poodkurzam i ogarne troche.... okay uciekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artc u mnie jest tak , że mały na początku ssał cycuszka do 40 minut teraz 10-15 minut i najedzony. Do 2 tyg robił kupkę po jedzonku od razu teraz kiedy chce wali bączki i kupki równo :D a z ulewaniem i odbijaniem jest róznie nie zawsze tak ma, i jak po 5 minutach nie odbije się i nie uleje to kładę go bo nie za każdym razem tak musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AR_CT- co do Wiktorka, to je przeciętnie 10 minut- w ciągu 5 minut widzę, że opróżnia prawie cyca ssąc aktywnie, a potem jeszcze jakby sobie dojadał... Ogólnie on tak jadł od początku. A co do kupki- cóż... bywa różnie! Raczej robi je w okolicy karmienia, ale ostatnio widzę, że nie zawsze. Czasem sobie tylko pryka:) A je przeciętnie co 3-5 godzin. No tak to jest, czasem ma się wrażenie, że nie robisz nic innego, jak tylko opieka nad dzieckiem... ale musisz sobie wyrobić po prostu nieco inne o tym przekonanie:) Czarna- dawaj coś znać:P MoniaKat- też wiele bym dała, by spędzić wieczór z mężem sam na sam...:) Może już niedługo, bo mamy 3 rocznicę i może zatrudnimy kogoś na kilka godzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam bardzo dziwne upławy, takie jakby pomarańczowe. Trochę mnie to wystraszyło, więc wsadziłam palec, patrzę, a tam maleńki brązowy skrzep i rozpuszczona luteina, miejscami zabarwiona na jakby brąz. Tak się boję.. Płakać mi się chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas mam wrażenie, że coś ze mnie wylatuje, że mam mokro, tak jak w okres. Ale patrzę cały czas na wkładce narazie nic nie ma. CO to może być?? Koniec szczęścia??? Jutro idę do lekarza, tak jak było umówione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna nie ma martw się ja miałam podobnie miałam brązowe plamienia a okazało się ze jest to zagnieżdzanie się jajeczka - niektóre babeczki tak mają. Jak lekaż ci przepisze duphaston to daj mi znać mogę ci podesłać mam jeszcze 10 tabletek bo nie zużyłam je . ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×