Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

czesc dziewczynki czarnulka moze mala sie nie najada dobrze z cyca nie umie dobrze chwycic i wiecej ssie niz polyka przysluchaj sie dobrze czy slychac jak polyka pokarm to bedzie tez widac po buzi z boczku mój mały na początku nie umial ssac godzinami wisial na mnie a malo sie najadal i i tak musialam mu butle dawac dopiero kolezanka jak przyszla do mnie i zobaczyla jak ciagnie to zobaczyla i mnie nauczyla dostawiac i obserwowac czy je ale dzis smetny dzionek maly wlasnie usnąl zaraz ide mu obiadek gotowac! monisia biedaczka taka zalatana ewerlast ciekawa jestem jak twoja mala wygląda dawno nie widzialam ja do picia malemu tez podawalm glukoze a potem to rumianek koperek buuuuuuuuuuuuuuużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka co do tych nakladek to sa super ja jak maly mnie pogryzl ze krew mi leciala to tez zaczelam uzywac ale maly tak sie potem przyzwyczail ze bez tego sutka nie chcial wziąść pamietam kiedys jak mi sie gdzies zapodziały mały płakał godz i nie chcial wziasc moja mama musiala biegiem do apteki gonic i kupowac drugie dopiero wział i ssał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zalozyam konto na @ mailu ale sie pogubilam jak przyjasc sie do waszej grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę że albo nie macie czasu albo przeniosłyście się na g@. Szkoda bo choć bardzo mało się odzywałam na tym forum to dużo się mogłam dowiedzieć na temat rozwoju waszych pociech co bardzo pomagało mi w obserwacji mojego synka. Po prostu miałam porównanie czy np. to naturalne że mój maluszek potrafi przekręcać się z boku na bok mając 4-5 m-cy lub ile razy w nocy budzić się na karmienie będąc w wieku kolejno waszych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane, podaję Oli glukoze do picia, ponieważ takie dostałam zalecenia od lekarza przy wypisie. Ze względu na żółtaczkę. Fakt, już jej nie widać, ale mam ją przepajać. Martwi mnie szkoła. Teraz mam ją co tydzień. Ale niestety nie jestem w stanie jechać w ten weekend, nie wiem jak będzie w następny, Też wątpię. Mam dosyć :/ tej szkoły oczywiście. Ola jest kochana. Nie wiedziałam, żew można kogoś tak mocno kochać. Agnes coi do gmaila, ja w stopce mam swojego maila, wyślij na niego namiary na siebie ja w wolnej chwili Cię zaproszę i bedziesz:) Everlast Oliwka jest przecudowna. Sama słodycz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć oj widać , że brak czasu nam doskwiera. U nas ok, bez większych zmian, poza tym, że Dominik rośnie i co dzień odkrywa nowe rzeczy i umie się tym bawić . W końcu zajmuje się sam sobą i ja mam chwilę dla siebie.. Za parę dni odstawiam go od cyca w końcu ... myślę że będzie to bezproblemowe. Ja jeszcze chodzę do pracy trzy tygodnie i wolne..cieszę sie że tak to wyszło z biegiem czasu widzę więcej plusów niż minusów całej sytuacji. miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej:) A u mnie ciągle brak czasu na wszystko. Idę spuścić mleko z cycków. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE KOCHANE ;D Zawsze rzadko wpadam, ale mam mase na glowie! Jak wiecie nie jestem juz od pol roku z ojcem malej. W sylwestra poznalam K ;) Calkiem stabilny i odpowiedzialny wydaje mi sie facet. Poki co widujemy sie, akceptuje mala. Czas pokaze, jestem oszczedna w uczuciach-nie chce zawodu! Koncze prawo jazdy w koncu ;D Nikola w marcu bedzie miala 1,5roku!!! 12 zebow, 13kg, 90cm = moja corka ;D Oto i Nikolka::: http://nk.pl/#profile/37101025/gallery/4 Postaram sie wpadac czesciej ;) CZARNA Gratuluje Olci :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Dianka- jak fajnie, że napisałaś!!! :* Twoja córeczka jest już taka fajna, ale w sumie mój syn zdaje mi się niewiele mniejszy od niej- waży jakieś 2 kilo mniej i mierzy parę cm mniej...:) Mój Wiktor też się ładnie rozwija, staje sobie na nóżki, raczkuje (nareszcie!), bawi się, lubi już takie zabawki, którymi może bawić się z kimś, np. piłeczkę, potrafi chować się przede mną, grał już na flecie, hehe, daje buziaka, robi papa, przybija piątkę, robi Indianina, a jakie ma łaskotki:D Pije też sam z butelki, trochę trwało, zanim ją chwycił sam, ale nareszcie pije sam:) Wyjechał na tydzień do babci, tzn. mojej teściowej, więc mamy z mężem chwilę dla siebie:) Tęsknię za nim, ale odpoczynek nam się przyda! Całuję Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki! Zbieram sie I zbieram zeby do was napisac I ciagle czasu mi brak! Mam terz chwilke, jestesmy w muzeum dzieci sie zajely a mala spi! MoniaKat - no to ladnie ci sie narobilo z tym przedszkolem, mam nadzieje ze juz wszystko oka! Arista - fajnie ze znalazlas chwilke dla nas! Jakies zdjecia wiktorka by sie przydaly, moze jak lobuzuje gdzies w kuchni, heheh! Scherza - dominik tez maly lobuziak! Ladnie! CzarnaOna - pisalam do ciebie na G@ rozumiem ze nmasz malo czassu, ale tyljko pisze tutaj zebys wiedziala ze to ja! Agnes - nareszcie sie odezwalas! Dianka - ale twoja pysia juz duuuuzo jest! Mammamija, ooo I powodzenia! U nas wszysto oka, amelka zaczyna lobuzowac, raczkuje po swojemu, jest wszedzie, najlepiej I najbardziej jej sie bodoba jak lezy na brzuchu I czolga sie tzn odpycha do tylu! Juz nie raz wslizgnela sie pod kolec I zakliniwala, albo bod zmywarke w kuchin! Jej babcia ostatnio auczyla ja otwierac szafki, taze w kuchnni jest masakra! Hehehe! No ale slucha sie ta moja niunian jk jej powiem ze nie wolno to wie ze niewolno! Taze nie jest zle! Mauczyla sie dzieli! Fajnie bo jak sie czym bawi I ja poprosze zeby mi oddala to oddaje I w tedy nie ma placzu, jak wEme sama to placze ale jak odda (nawet cos co bardzo lubi) to jest ok! Takze sa sposoby! Spi tez ladnie! Juz nie przebudza sie w nocy po smoka! Ale ja za to spac ostatnio ie mmoge, nie wiem czy dlatego ze spie bez pobudek I jestem wyspana czy cos innego mi przeszkadza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki,ja zaglądam bardzo zadko bo nic się u mnie nie dzieje,nudy ciągle to samo :) Dziś idę z moją koleżanką na USG,jest w 30 tygodniu,pierwszy raz zobaczę to co wy widziałyście :) U nas super słonko świeci,ale znając życie na dworze mróz. miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj trzeba trochę poszperać, żeby znaleść nasz topik... Od poniedziałku wieczór mieliśmy grypę żoładkową - ale twardziel Dominik nie, i całe szczęście. Plusy grypy schudłam 2 kg ;) . O minusach wolę nie wspominać. Everlast Oliwka jaka słodka i duża dziewczynka. Rosną nam kochane dzieciaczki. Arista jak tam bez Wiktorka ? Odpoczywasz? Czarna co tam u Ciebie ? Artc dobrze, że i ty czasem się odezwiesz, Amelka ile ma już ząbków i w ogóle jek przechodzi ten okres? Widzę , że w NJ niezła zimna. Monisia a jak u Ciebie sprawy się mają ? Monia nam ucichła ..a jej chyba laptop się zepsuł !?? hello pobudka!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka ty mi wypadłaś z topiku, fajna ta twoja Nicola. Śliczne oczka ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza u mnie ogólnie bez zmian a czasami gorzej niż było.nie chcę o tym pisać tutaj bo same wiemy co było kiedyś,jak będę miała czas i wenę to opiszę wam wszystko na G@. Poszłam wczoraj z koleżanką na USG które się oczywiście nie odbyło bo lekarzowi pomyliły się daty,i miała być we wtorek a nie w środę.Kazał jej teraz przyjść w piątek, może uda mi się wyskoczyć z nią,strasznie jestem ciekawa jak to wygląda :) Znowu świeci piękne słonko i jest okropnie zimno :) Miłego dzionka, ja uciekam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :0 Usprawiedliwiam MonięKat, ma popsutego kompa, ale dziś już chyba będzie dobrze:) U mnie jakoś leci:) Jutro jade do szkoły. Wreszcie zobaczę ludzi, Ale nie wiem jak będzie z karmieniem, czy uda mi sie tyle mleka odciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane Przepraszam, że mnie z Wami nie było- dysk mi sie w laptopie schrzanił i jeszcze nie jeste na 100% dobrze, chyba jeszcze napęd CD ROM jest do wymiany.......ale lepsze to niż zakup nowego laptopa- na razie nas na to nie stać! A co u nas? Zapisałam sie na studia podyplomowe z rachunkowości finansowej- chce w przyszłosci prowadzic swoje biuro rachunkowe- to chyba jedyna rzecz, którą chcę robić- z resztą wciaż zajmuje sie doradzaniem darmowym w kwestii prawa pracy, podatków, ulg itp, dlaczego nie miałabym pogłębic tej wiedzy i mieć z tego kasę? Jeśli chodzi o moje plany dot. salonu sukien ślubnych to nie wypaliło i chyba nie wypali- musiałabym mieć 100 tys, zeby dostać z UE 40 tys, więc to raczej nierealne. Kupiłam sobie super sexi buty zimowe na mega wysokim obcasie i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Powoli wracam do swojej wyjsciowej wagi- jeszcze 3 kg i będe mogła spokojnie nosic sukienki i kostiumy sprzed ciaży :) Schudłam już ponad 20 kg, więc..........dieta wciaż, bo moim celem jest 54 kg do wakacji, czyli waga sprzed pierwszej ciaży :))))) Czarnulka, dzieki za usprawiedliwienie :* Powoli nadrabiam zaległości. Pomyslałam, ze moze załozymy gdzieś galerię, gdzie wrzucimy fotki swoich maluchów??? Dianka, pieknie sobie wszystko układasz- jestem z Ciebie dumna i podziwiam Cię. Powodzenia na egzaminie na prawko- dasz radę! Jesteś bardzo silna i dojrzała jak na swój młody wiek! Poza tym mały juz siedzi- skończył niedawno 7 miesiecy, nosi ubranka 80/86 i wciaż rośnie jak na drożdzach :) ma apetyt jak mało kto :) Juz jesteśmy po leczeniu (glista)- za tydzień badania. Ale i tak profilaktycznie bedziemy stosować zioła- nalewki ziołowe specjalnie przygotowane na pasożyty. Udanego popołudnia dla Was i jestem z Wami M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka, mlekiem sie nie stresuj- jeśli masz możliwość to karmcie małą np raz dziennie butelką- krzywda jej sie nie stanie, a przynajmniej bedzie oswojona z "gumą"- im dziecko starsze tym trudniej przekonać do butelki, a odciągnięte i tak musisz podać w butelce.....jak sie oswoi to łatwiej bedzie Ci wyjsć gdzieś bez stresu, ze małą głodna, czy nie zdażysz odciągnąć czy za mało odciągniesz. Najważniejszy spokój- stres moze spowodować zanik mleka, wiec wyluzuj w tym względzie- jesteśmy z Tobą! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko, oczywiście, ze tak MŻ to ta dieta:) Jem połowę, zrezygnowałam z kolacji, odchudzam wszystkie potrawy......nie jem masła, mleko 0,5%. nie łączę węglowodanów z tłuszczem, przynajmniej na noc i staram sie nie jeść węglowodanó wieczorem. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże kiedy wieczorem najlepiej smakuje, też staram się jeść mniej,ale mam czasami takie dni że cały czas miele gębą,właśnie dziś mam taki dzień.a czuje się jak beka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza..... Scherzo - Amelia ma jak narazie 6zeboof, 4na gorze I dwa na dole..... Ale juz widac dwa nastepne na dole ze Ida....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sorki ze tak dlugo mnie nie bylo ale sami wiecie ile czasu zajmuje opieka nad dzieckiem zreszta robie to z wielka przyjemnascia mojej malej wychodza zobki ma lekkie goraczki slini sie i jest marudna i placze i ja razem z nia niewiem jak jej pomoc co tam u was moniakat ,czarnaona jak sobie radzisz jak bedziesz miala czas opisz nam twoj porod jak mala arista a ty co tam u ciebie sorki ze nie pisze do was wiecie co ten form pomalu umiera kiedys wiecej pisalismy niz teraz zawsze cos jak nie dziecko to praca problemy czy to ja tak odczuwam czy wy tez pozdrawiam was mocno i caluchay dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia a ty kiedy bedziesz miala dzidzie tylko ty nam zostalas agnes505 jak tam twuj synek pewnie jest juz duzy i ma mnustwo zabkow witam cie zaneta93 my sie chyba nie znamy sorki scherza ty jeszczo go karmisz piersia ale z ciebie szczesciara dianka 90 witamy cie ponownie oki ja uciekam sorki o tych co zapomnialam napisze do was pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, żyję, myślę o Was, całuję , tęsknie, kocham. Brakuje mi czasu. Jak mała spi, ja tez staram sie wtedy odpoczywac i dlatego tak malo mnie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, mam problem ze swoim synkiem.Otóż ma w tej chwili pół roczku i praktycznie od urodzenia ma małe krosteczki na buzi. Pierwsza diagnoza pediatry to skaza białkowa z mleka NAN przeszliśmy na NUTRAMIGEN, bez żadnego rezultatu.Krostki nadal ma. Byliśmy u dermatologa który stwierdził, że to atopowe zapalenie skóry i trzeba wyeliminować z diety lub otoczenia alergen.Tylko że z tym mam wielki problem ponieważ jest tak że buzia jest przez kilka dni ładna i jest moment że wysypuje go nie wiadomo po czym.Je mleko jw i kaszkę dla alergików Sinlac.Wcześniej dawałam mu jabłuszka i marchewkę, ale przestałam dawać bo myślałam że to któreś z tych uczula.ostatnio przez 2 tyg od nowa wprowadziłam marchewkę i wczoraj na nowo buza wysypana. Ręce mi już opadają i żal mi mojego maluszka bo w tym wieku powinien już tyle warzywek jeść a ja po prostu boję się wprowadzać bo łącznie z krostami wiążą się nieprzespane noce, drapanie i marudzenie. Jeśli któraś z was wie coś na ten temat proszę doradźcie mi bo sama nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaneta 83 ja mam ten sam problem :( Jutro mam wizytę u dermatologa. Moja córcia ma 4,5 mies. Od zawsze ma krostki i nie wiem skąd. Od wczoraj dodatkowo wysypane całe plecy i brzuszek. Nie wiem co się dzieje. Jutro po wizycie będę wiedzieć więcej. Ręce opadają :( U mnie tyle się dzieje, że aż nie wiem co napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałam wcześniej, że u mojego na ramionkach i piersikach ma takie suche czerwone place. Nie wspomniałam także że kąpanie i smarowanie w różnego rodzaju emolientach nie przyniosło żadnego rezultatu a wypróbowaliśmy naprawde dużo specyfików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, u nas Krzysiu dostał jakiegoś uczulenia zaraz jak wróciliśmy ze szpitala, położna kazała mi kąpać go w Balneum (drogie jak diabli...) i smarować oliwą z oliwek po kąpieli i w ciągu kilku dni wyprowadziliśmy go z tych okropnych krostek. Żaneta, współczuję Ci kochana, mój Krzyś od 4 miesiaca je mięso i rybę i żadnych uczuleń, a teraz to nawet jajecznicę i żurek z kiełbasą i jajkiem :) (ma skończome 7 miechów). Uciekam, buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×