Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majkaaaa007

jakie ksiazki polecacie?

Polecane posty

Gość pat.at
amazonka.pl: dzięki za linki:). Pewnie kiedyś przeczytam resztę książek Coelho, bo jak na razie przeczytałam tylko Weronikę... i Bride. Co do Stephenie Meyer. Przeczytałam tylko dwa tomy Zmierzch i Księżyc w nowiu. Już dalej nie mogłam, ta książka wydawała mi się potem taka monotonna, przewidziałam prawie wszystko. Bez urazy, ale to moje zdanie, owszem miałam szał ale szybko mi przeszło. Ale te książki są w tej chwili jak najbardziej na czasie:) A co do polecania! To polecam „Miłość Peonii” Lisy See i „Pożegnanie z Afryką” Blixen. A czytał ktoś Poczekajkę i Zachcianek??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pat.at
O matko! Zapomniałam!:D:D Polecam książki Agathy Christie. Jest po prostu genialna. Do końca, do ostatniej strony nie wiadomo kto kogo, gdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonka.pl
Do pat.at: jeśli podobają Ci się książki Christie i lubisz kryminały, to ja polecam Ci powieści mistrza gatunku Cobena, teraz wyszła jego najnowsza książka - "Zachowaj spokój". Kolejny pisarz warty polecenia to oczywiście mistrz horroru - Stephen King. Pisarz kojarzony głównie z powieściami grozy, a ja polecę nieco nietypową powieść w jego karierze, czyli Dolores Claiborne - http://www.tinyurl.pl?R12ZfVUY Potrafi zaskoczyć i trzyma w napięciu, mimo, że nie jest to horror, a bardziej thriller obyczajowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pat.at
dzięki:D Napewno zobacze co to za ksiązki:) Lubię kryminały i thrillery.. ach:D dziękuję Ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie na temat współczesnej poezji? Jakoś niewiele osób porusza ten wątek, a myślę, ze warto, bo sporo ostatnio wydano tomików poetyckich właśnie. Ostatnio trafiłam na goneta.net na e-booka tomiku "Pozostało" Janusza Przetacznika. Wydaje mi się to całkiem niezła rzecz, warto po nią sięgnąć moim skromnym zdaniem. A może ktoś z was już czytał i chciałby się podzielić swoimi spostrzeżeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio przeczytałam świetną książkę o losach pewnej rodziny. książka nosi tytuł "Cukiernia pod amorem" i jest napisana przez Małgorzatę Gutowską-Adamczyk. bardzo fajna, ciepła, ale i ciekaw książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EgyptianCotton
Koniecznie " BEz mojej zgody" "Emma i ja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mnie irytuje
"Sprzedane" "Bez litości" "Kwiat pustyni" "Księżyc we łzach" "Szeptem"-ostatnio przeczytałam od razu całą :)Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam "Pozostało" z goneta.net- magiczny tomik, naprawdę. Każdemu miłośnikowi poezji powinien przypaść do gustu. Warto też przeczytać "Cień wiatru" Ruiza Zafona, książka wydaje się gruba,ale to tylko pozory:) Właśnie zabieram się za "Marinę" tego samego autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak polecacie ten tomik POZOSTAŁO, to chętnie sobie o nim poczytam, a może nawet zamówię. W sumie takie wydawnictwa jak goneta.net maja teraz wielu zwolenników, bo coraz więcej książek zaczyna się kupować w wersji ebook. No nie czarujmy się, jest to po prostu wygodna sprawa. Moim zdaniem to dobrze, że pomyślało się o czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam * BEZ MOJEJ ZGODY* - Judie Picolout *ODWET* - Julian Hoffman *W GŁĘBI LASU* - Cobena *DOM NAD ROZLEWISKIEM* *POWROTY NAD ROZLEWISKIEM* *MIŁOŚĆ NAD ROZLEWISKIEM* Małgorzaty Kalicińskiej *JAK Z OBRAZKA*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelaV
Piękne Istoty książka z piękną okładką i jeszcze piękniejszą treścią ...mroczna, tajemnicza ...i o miłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szach-ownica
Zbieracz truskawek. O seryjnym mordercy. Który w jakiś sposób może budzić pozytywne uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio przeczytałam książkę 'Wszyscy mężczyźni mojego kota' polecam osobą które chcą się odstresować, książka pełna humoru bardzo przyjemnie się czytało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam "Noce Krymskie"- świetna książka. Jest to zbiór nowelek o miłości, ale nie tylko. W utworze tym chodzi nie tyle o treść, co o język w jakim książka jest napisana. Polecam wszystkim tym, którzy lubią delektować się pięknem polskiego języka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam thrillery, kryminały i sensacje. ostatnio dorwałam. Uwuielbiam twórczość Harlana Cobena. teraz właśnie poluję na "Zaginioną". Mam nadzieje, że ją wygram :D:D zresztą na www.trampolino.pl można wygrać też np. płyty z filmami i muzyką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Argentynka3:1
Jeśli lubisz takie książki, to na pewno spodoba Ci się "Boska trucizna" - świetny kryminał trzymający w napięciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara_
"Nic nie zdarza sie przypadkiem" - Terzani Tiziano. "Zabic drozda" - Lee Harper "Tragedia amerykańska" - Dreiser Theodore Piekne ksiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okaryna
Plik - tego bloga pisze autorka czy wydawca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H0akina
Ja ostatnio czytam Bukowskiego. Ogromna dawka humoru, ironii, ciętego języka, a także pijaństwa i wulgaryzmów. Na początku byłam zszokowana, że w jednej książce jest tyle niecenzuralnego słownictwa, ale po przeczytaniu kilku jego pozycji muszę stwierdzić, że wszystko tworzy cudowną całość i elementów brutalnego języka jednak nie mogłoby tu zabraknąć. Najbardziej spodobała mi się książka nosząca tytuł "listonosz", polecam zwłaszcza tym, którzy narzekają na swoją pracę- ubaw po pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga strona raju. Rytm życia. Raz na całe życie. I będę żyć. Siedem cudów świata. Prowadził nas los. Moja Afryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila1111
Tysiąc dni w Wenecji Tysiąc dni w Orvieto Tysiąc dni w Toskanii Marleny de Blasi oczywiście Tamtego lata na Sycylii tej samej autorki...uwielbiam te książki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×