Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majkaaaa007

jakie ksiazki polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Boza Podszewka Teresy Lubkiewicz-Urbanowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ebooki4u
Jest wiele świetnych książek, zależy kto co lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grace 87
Wszystko zależy od czytelniczych upodobań. Jeśli chodzi o literaturę kobiecą, to myślę, że warto zwrócić uwagę na "Wzgórze dzikich kwiatów" Kimberley Freeman. Akcja powieści rozgrywa się dwupłaszczyznowo - współcześnie i w retrospekcji, w malowniczych plenerach Tasmanii. Jest to niezwykła historia dwóch kobiet, które muszą zacząć wszystko od nowa, pełna skrywanych rodzinnych tajemnic i walki o miłość. polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak czytam te propozycje to myślę, że rzeczywiście pełno tłuków na tym forum... Co za szmiry ludzie czytają ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkal
ja polecam książkę SF bardzo lekką i z dużą dawką humoru. To "Świat Pigalonii" J. J. Renerta trochę świntuszenia tam jest :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinderellaaa
Ja polecam "Łzę" Lauren Kate. W porównaniu z innymi paranormalami wypada naprawdę dobrze, wiem bo duzo czytam i zaczyna mnie męczyć schematyczność gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreolka33
Wejdź sobie na www.coczytac.pl i wybierz coś dla siebie. ja wchodzę tam wtedy, kiedy też nie potrafię zdecydować się na wybór odpowiedniej książki. Pełno tam ocen i recenzji, więc lepiej jest mi dobrać coś odpowiedniego do swoich oczekiwań. Dzięki temu nie marnuję czasu a na koniec sama wystawiam swój obiektywny komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serdecznie polecam Polskie siły zbrojne w drugiej wojnie światowej;) sprzedaję egzemplarz na allegro, dokładnie pod takim tytułem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Traszka123
ja polecam książkę SF bardzo lekką i z dużą dawką humoru. To "Tajemnice Pigalonii" J. J. Renerta trochę świntuszenia tam jest jezyk.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka654
Dla każdego kto zajmuje się sprzedażą, zarządzaniem ludźmi i relacjami interpersonalnymi interesującą lekturą będzie książka pt "Sprzedaż, zarządzanie i efektywność osobista w 101 praktycznych przykładach". Interesującą z tego względu, że autorzy, doświadczenie trenerzy, szkoleniowcy i handlowcy: Andrzej Niemczyk oraz Bartłomiej Sapała dzielą się z nami, czytelnikami swoimi doświadczeniami pod postacią 101 praktycznych przykładów. Jest to skarbnica wiedzy dla tych, którzy chcą w przyszłości osiągnąć sukces w biznesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia B
Na pewno warto przeczytać "Niebieskie puzzle" E. Gyurkovich. Książka porusza wiele ważnych tematów: miłość, wiara, sens istnienia, szczęście. Pokazuje jak niełatwe są różne wybory w życiu młodej kobiety, jak wygląda życie w Irlandii... Koniecznie przeczytajcie, żeby z tych porozrzucanych puzzli ułożyć całość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mój wielki dzień"Janiny Zającówny.Bardzo przejmująca powieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mukiipukilolo
gra o tron ...wszystkie tomy z******te!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OJCIEC CHRZESTNY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaaaaa
"Jeździec miedziany" jak i druga część "Tatiana i Aleksander" coś co naprawdę warto przeczytać....długo zostaje w pamięci! POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dobre wychowanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"płacząca wierzba i śpiąca kobieta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina1717
Oczywiście polecę książkę, którą ostatnio czytałam, czyli "Niebieskie puzzle" Gyurkovich. Jak lubicie czytać życiowe i pełne ciekawych zwrotów akcji to polecam. Książka napisana jest w formie pamiętnika i przedstawia losy młodej dziewczyny na obczyźnie. Jej codzienne zmagania, miłości, niemożność cieszenia się w pełni macierzyństwem. Inspirująca i pouczająca. Warto przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie można kupić 'niebieskie puzzle"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalialia
wszystkie Elżbiety Cherezińskiej - to uczta czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelnik fantasy
"Serce Gryka" Jastek Telica. Sięgnąłem po książkę przypadkiem (prezent). Zdziwiłem się, jak jest dobrze napisana. Telica ma dar lekkiego pióra, wartka akcja, niezłe dialogi - to wszystko sprawiło, że ponad 700 stron pochłonąłem w dwa dni - wliczając w to wyjścia do pracy. Telica nie ukrywa, że rozwija pomysły już dobrze znane (co zaznacza na obwolucie książki ("Gdyby Wiedźmin miał syna..."itd.). Czerpie ze sprawdzonych wzorów, ale tworzy świat bardzo oryginalny i spójny. Jego bohater, Gryppin, to inna wersja Wiedźmina, ale wersja co najmniej fascynująca. Łajdak i obibok, d****arz i pijak przechodzi długą drogę, by odnaleźć swe przeznaczenie. W książce są potwory, źli ludzie, krew i alkohol leją się strumieniami. Wszystko to jednak ma swe uzasadnienie, autor nie epatuje tym wszystkim bez powodu. Gryppin jest jak połaczenie postaci z komiksu (np. o Sopermenie), ale też każdy z nas odnajdzie w nim swe odbicie. Książka mnie urzekła. Naprawdę ją polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×