Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majkaaaa007

jakie ksiazki polecacie?

Polecane posty

Gość Basik557
Ja właśnie skończyłam fajną powieść " Zamówienie z Francji" - lekka, przyjemna, z tajemnicami. Na wakacje świetnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirty_Diana
"Sekret"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kane i Abel - Jeffrey Archer pozniej jest kontynuacje ww :' Corka marnotrawna' a nastepnie 'Czy powiemy pani prezydent' Pierwsza ksiazka wciaga od pierwszego zdania, pozostale sie czyta ze wzgledu na losy bohaterow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakamilka
Też czytałam "boską truciznę" i zupełnie się z Wami zgadzam jeden z najlepszych kryminałow jaki w ostatnim czasie czyta łam, świetny klimat, napiecie, czyta się jednym tchem i co najważniejsze kryminalna zagadka jest tajemnicą aż do ostatnich stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze książki Nory Roberts: -rafa -willa -prawdziwe kłamstwa -teraz i na zawsze -niebo montanyy sa bardzo wzruszajace i taakie piekne mogla bym je czytac nieustannie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Książki moja pasja
Zapraszamy na forum www.ksiazkimojapasja.fora.pl Dyskusje o książkach i nie tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuczkka
Ja ostatnio przeczytałam książkę Ala Makoto i bardzo mi się podobała, więc mogę polecić. Książka opowiada o szalonej nastolatce Ali przeżywającej różne problemy i radości. Książka opisana jest w bardzo humorystyczny sposób, więc na pewno spodoba się każdej nastolatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam książkę pt."Hiszpański smyczek"Andromedy Romany-Lax Powieść jest poruszającą opowieścią, w której splatają się losy człowieka i pogrążonego w chaosie świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaczek75
Wszystkie ksiazki Harlana Cobena - mistrzostwo! Cala trylogia Millenium autorstwa Stieg Larsona - kolejne mistrzostwo swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula86
ja polecam Sagę od B. Fitzpatrick :) książka, która rozpoczyna historię "Szeptem" jest rewelacyjna. Czytałam "Zmierzch" i myślę, że przy tej pozycji wypada cienko. Ciekawa, wciągająca fabuła. A już za nie długo druga część "Crescendo". Polecam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berenikaa
Ja z kolei polecam zdecydowanei najnowsza powiesc katarzyny Miszczuk pt ' ja , diablica' ! bardzo fajnym, mlodziezowym jezykiem napisana ksiazka, troszke w niej grozy, troche czarnego humoru no i nieszablonowy obraz piekla :). dla mni 4+/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzadko polecacie coś z fantastyki. Ale takiej poważniejszej, dzięki której można się i czegoś nauczyć, i wzruszyć, i zamyślić się nad ludzkim losem. Ja czytałam trzy tomy znakomitego cyklu "Tułacze" Mariny i Siergieja Diaczenków ("Odźwierny, "Szrama", "Następca"). Naprawdę klasa dla siebie. Właśnie wyszedł ostatni tom "Awanturnik". Może kupię sobie na wczesnego Mikołaja:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula86
Dziewczyny pisałam Wam już o tym, że czytałam "Szeptem" i czekam z niecierpliwością na "Crescendo". Wczoraj z kolei dowiedziałam się, że ruszył casting do zwiastunu promującego drugą część sagi. Zwycięzcy wezmą udział w filmiku! Żeby wziąćś udział w castingu trzeba zostać fanem profilu Szeptem- Fitzpatrick na Facebooku i skorzystać z aplikacji. W ogóle super sprawa, można oceniać zdjęcia znajomych. Ja już wzięłam udział :) może mi się uda, kto wie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styl girly
Ja miałam teraz fazę na czytanie kryminałów szczególnie polskich autorów, niedawno skończyłam kilka pozycji Krajewskiego i teraz szukam czegoś przy czym bym się uśmiała. Dzisiaj natknęłam się na goneta.net na książkę R. Katarzyńskiego " Goły" z opisu zapowiada się dość ciekawie. Czytał ktoś jakąś pozycję tego autora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota maska
Polecam WSZYSTKIE POWIEŚCI T. DOŁĘGI-MOSTOWICZA, są doskonałe na zimowe wieczory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia91
Jedna z Was pisała o książce Becki Fitzpatrick. Osobiście jestem zachwycona tą książką. Czytałam, że będzie ekranizacja - czekam już niecierpliwie. Jeżeli byłybyście zainteresowane, to napiszę tylko, że o miłości niemożliwej bardzo rzadko w literaturze pisze się w tak oryginalny sposób. Postać Patcha, przywodzi mi na myśl innych aniołów kulturowych: Cage'a, Travolte, jeżeli ich pamiętacie to na pewno będziecie zachwycone. Gorąco polecam tę książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora20
Chyba jestem w domu, takim mentalnym, bo znalazłam kilka pokrewnych dusz Fitzpatricowych. Wszędzie poszukuję fanów pisarstwa Fitzpatrick. Ech, "Crescendo" zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Ciągle się jednak zastanawiałam jak Patch zachowywał swój anielski spokój względem Nory. Początkowo ciągle się denerwowałam, że ta dziewczyna jest naprawdę strasznie mdła. Na szczęścia idea świątobliwej Nory upada w trakcie lektury i czytelnik może się cieszyć się pięknem niepowtarzalnej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam "wiezniarke teheranu" , "chłopiec z latawcem" i "Tysiac wspaniałych słońc" Intruz - czytalam, polecam, choć bardzo długo się rozkręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo fajnych tytułów zostało już wymienionych, ale nie widziałam nic Whartona, a to genialny pisarz, zwł. SPÓŹNIENI KOCHANKOWIE polecam! Myślę, ze warto tez przeczytac Płeć mózgu i Sposoby wywierania wpływu na ludzi, ale to już chyba ktoś pisał... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbfjkvgjbg
sąsiadka -barbara dylensky coś niebiaskiego-emily giffin coś pożyczonego-emily giffin dziennik anne frank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_ulka
a znacie jakieś książki si-fi oprócz Hyperiona i książek Lema (już przeczytałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sareennka
Możesz spokojnie sprawdzić powieść Giffin. Ja osobiście strasznie lubię książki tej kobiety, bardzo przyjemnie się czyta i od razu ma się wrażenie, że kobieta na prawdę wie co siedzi w naszych głowach, W szczególności polecam "Siedem lat później"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×