Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majkaaaa007

jakie ksiazki polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Myślę, że śmiało mogę polecić - „Mur” Piotra Mańkowskiego. Ostatnio znalazłam tę książkę tutaj - http://zaczytani.pl/ksiazka/mur,druk i postanowiłam „zajrzeć”, chociaż recenzja nie do końca mnie porwała. W dodatku nie znałam wcześniej tego autora. Burza mózgu, myśli, odczuć… Obrzydzenie, współczucie, podziw… Książkę „połknęłam” i pewnie jeszcze nie jeden raz to zrobię! :) Dla mnie to taka realna fikcja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do Was wielką prośbę a mianowicie proszę was o pomoc która polegałaby na tym iż przelejecie mi na konto 1zł Pomoc niewielka a cel to spełnienie marzenia, to znaczy wyjazd do Grecji, nie udało mi się nigdy nigdzie wyjechać mimo że pracuje, jest to dla mnie nieosiągalne marzenie. Śmieszne wiem Kto wie może coś z tego się uda. Oczywiście nie mówię Wam tu że na tym coś zyskacie bo uczciwie mowie że nie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale może Wam będzie przyjemnie na duchu bo ktoś dzięki waszej uprzejmości może spełnić swoje marzenia Ktoś może pomyśleć a co mi tam 1zł mnie to nie zaszkodzi a komuś mogę pomóc i mieć z tego satysfakcję.Jeżeli ktoś byłby tak przychylny i miał trochę odwagi i humoru w sobie to może przelać mi symboliczną kwotę w postaci 1zł lub więcej jeżeli ktoś chce i może sobie na to pozwolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może spodoba się Wam coś z tej strony www.kajjka.blogspot.com żadnych nastolatkowych fanficków, tylko autorskie teksty, autorka jest kobitą w słusznym wieku, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katolickie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie ostatnio wpadła w ręce książka "Małe cuda" bardzo fajna, składa się z listów ludzi, którzy mają różnego rodzaju problemy i rozterki. Autorka, jak dobra przyjaciółka wysłuchuje, obdarza empatią, pomaga. Bardzo mi się podobała, bo można w niej znaleźć dużo radości i optymizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qurraq
 „Mur” Piotra Mańkowskiego! Nowość od debiutanta. Skusiłam się ostatnio i cały czas tajniki pracy policji. Tekst dosadny – autor pisze bez ogródek, wprost, utożsamiając się z niektórymi watkami. Czy ktoś już czytał? Może podzielicie się wrażeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Prawdziwy świat" Natsuo Kirino, fajnie opisany świat jeszcze nastolatków, z perspektywy nie jednej osoby. Małolat wkurza się, zabija swoją matkę i ucieka przed odpowiedzialnością prawną, a kilka dziewczyn z sąsiedztwa pomaga mu w tym. Oczywiście dokładnie nie będę opisywać. Tak poza tym to nie mam specjalnych zastrzeżeń , co do książki. Ja bym ją wrzuciła do gatunku psychologicznego. "Wybrane zagadnienia z fizyki katastrof", Marisha Pessl. Pokaznych rozmiarów książka, ale czyta się bardzo przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka1988
Ja już tam widzę coś dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarema2
Co takiego widzisz dla siebie? jakiego gatunku jesteś fanką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatiaJ
Jarema2 2014.07.09 Wrzucę linka, żeby nie kopiować wszystkich tytułów: http://damaztorebka.pl/artykul ,335,ksiazka-na-lato.html zestaw jak dla mnie tworzony - tylko u mnie nr 1 będzie Dymna Elżbiety Baniewicz - dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fionkka
Fajne tytuły czytałam Wilka z Wall Street lepszy niż film, Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda. Wilk z Wall Street meega książka. Żałuję tylko, że najpierw obejrzałam film :( A z ostatnio przeczytanych to polecam: Anna i pocałunek w Paryżu Gwiazd naszych wina Jedenaście godzin P.Simons Zastępcza żona Ukryte żony Małe cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarema2
A mnie do książki o Annie Dymnej nie ciągnie, a Wilka z wallstreet i tak przeczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co w tym Wilku ciekawego? Nie strawiłam. Tam zadnej akcji nie ma poza ćpaniem i seksem. Obrzydliwa książka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna2324
Dostałam „Źle wydrukowane życie” w prezencie od chłopaka. Książka długo leżała na półce, jakoś nie mogłam się przekonać do nowej autorki i młodzieżowego standardu. W końcu jednak przeczytałam i powiem jedno-majstersztyk. W promocji możesz kupić przez stronę www.zaczytani.pl/ksiazka/zle_wydrukowane_zycie,druk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bikini" Janusza L. Wiśniewskiego. Świetna powieść, tytuł jak najbardziej mylący, chociaż... W każdym razie jest tam wszystko, co trzeba, aby się nie móc od niej oderwać. Przeczytałem ją w ciągu kilku dni, a ma około 600 stron!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Jak ktoś lubi kryminały to ja polecam Gorączkę Zmysłów Richarda Castle, zdecydowanie warta uwagi pozycja. Nie nudzi, nie ciągnie jak flaki z olejem...jak to bywa z innymi autorami :P Książka jest dostępna w formie tradycynej papierowej, ale też w ebooku – www.12posterunek.pl/goraczka-zmyslow . Na stronie masz też dostępne starsze jego książki. Też dobre, zwłaszcza – Wściekły Sztorm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się bardzo spodobała książka Gillian Flynn Mroczny zakątek. Bardzo fajnie się ją czyta, jest bardzo wciągająca. Jak się zaczyna czytać to wprost nie można przestać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_sykes
Powiem szczerze, że ja za mocną a tym samym wulgarną literaturą nie przepadam, i po kilku stronach H. Millera dałam sobie spokój, ale np. Candy od Southerna i Hoffenberga już mi przypadła do gustu. Demaskują panowie obłudę, nazywają rzeczy po imieniu, poza tym pióro mają obaj dość lekkie, przez to czyta się jednym tchem. Książkę kupowałam z serii Twarze Kontrkultury ze stronki www.officyna.com.pl/seria-10 . Moim zdaniem udany przekład, nie mam w sumie porównania, ale językowo nic mi tu nie zgrzyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerrw
Kup sobie coś Roberta Gonga. Z takich rzeczy bardziej kultowych to na pewno W pogoni za miłością warto przeczytać. Nawet tanio to mają w księgarniach. Książkę czytałem jakiś czas temu, ale powiem, że historia Młodego, ciągle gdzieś z tyłu głowy mi siedzi. Także ostrzegam, że nie jest to literatura lekka miła przyjemna i o niczym...książka zdecydowanie o czymś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AppleMuffin
Ja bym spróbowała fajną rzecz jaką jest "Zniszcz Ten Dziennik". Bardzo fajna sprawa. Mozna sobie pouzupełniać strony kreatywnie. Mozna się odstresować. Wg mnie to jednak z ciekawszych propozycji dla młodziezy. Rozwija pomysłowość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam stronę bookmaster.pl Znaleźć tam można na prawdę kilka niezwykłych książek. Krótki opis wskazuje czego dotyczą, super strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka007
Ja z przekonaniem mogę polecić www.zniszcztendziennik.pl Mega zabawa, nowość na rynku, na 1 miejscu w Empiku jeśli chodzi o książki młodziezowe. Sama kupiłam mojej siostrzenicy na Mikołaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad112
Ja polecam biografie pana Wojtka Cejrowskiego. Uwielbiam tego gościa i jego program. Bardzo dużo odcinków puszczają teraz w tv PULS http://puls2.pl/wojciech-cejrowski-boso-karaiby . Ten odcinek będzie opowiadał o jednych z najwspanialszych wysp czyli karaibach :) Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×