Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

Gość Madziara18
Nataszka wyjdzie w piątek ze szpitala do domu..Jest słaba..narazie będzie leżała w domu nie będzie chodzić do szkoły tylko szkoła będzie przychodziła do niej:) Otworzyła się przed psychologiem:) więc narazie jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
ufff.......cieszę się ,że Nataszka się otworzyla.Mam nadzieję ,że ta pomoc psychologiczna i wsparcie rodziny jej pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak Vaneska pomyślałam,że to może jakiś makabryczny żart. Ciągle trudno mi uwierzyć,że Nataszka to zrobiła :( :( :( Madzia-powiedz, czy kiedykolwiek pisałaś na naszym topiku??? Przyłączysz się do nas? Blue-napewno dasz radę.Nie stawiaj sobie za zadanie zdać za pierwszym razem.Moja przyszywana córa,myślała w ten sposób i kiedy się nie udało, bardzo to przeżywała.Zdała za trzecim.Moja najstarsza córa zdała za drugim .Obie zdawały w Olsztynie . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareas- znam ten ból.W zasadzie nigdy nie jest tak jak chcemy ,tylko jak musimy.Mój mąz powtarza mi przy każdym remoncie "tak się nie da,tak to nie wyjdzie itd.itp. W sklepach niby wszystkiego pełno,ale jak już chcesz coś dla siebie, to oczywiście nie ma,albo nie pasuje :( Mojemu wnusiowi (rok i cztery miesiące),jakieś dwa tygodnie temu wychodziły kolejne ząbki i to też chyba trzy naraz.Płakał niemiłosiernie.Wiemy z doświadczenia jak to jest :) Twoi młodzi odpoczną,ale tobie współczuję :) Potem Ty będziesz odpoczywać:) Vanesko-bardzo,bardzo się cieszę.Tak jak mówisz, niedawno na nich czekałyśmy.Mateuszek właśnie w dniu chrztu będzie miał równiutko 3 miesiące :) Prawda,że fajnie? Szkoda,że nie mogę z Wami posiedzieć wieczorami,ale wtedy komputer okupują moje dzieciaki.:( Pozdrawiam cieplutko,bo na dworze zimno!!!Wczoraj padał śnieg i tylko wnusiaki miały radochę.Najstarszy nawet wybierał się lepic bałwana.Zrezygnował kiedy wystawił nos za drzwi :) NATASZKA WRACAJ DO NAS !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He He nio Juzbabciu kuzynek waży już 6 kilo, a ma chyba nie całe dwa miesiące grubasek pulorek taki za tydzień go zobaczę i resztę urwisków, racja Nataszka czekamy a Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziara18
Już Babciu- Nie nie pisałam nic, ale dziennie czytałam,Nataszka mnie prosiła bym też pisała, ale ja się do tego nie nadaje:( I nie bardzo mam czas pisać...obowiązki niestety.. A Nataszka napewno wróci do was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda Madziu,że nie chcesz z nami zostać :( Nie rozumiem tylko co masz na myśli mówiąc "ja się do tego nie nadaję"...??? Kochane tym razem wyjeżdżam na dłużej do córki.Będę z Mateuszkiem :)Jeśli będzie to możliwe,będę tu zaglądać ,ale niczego nie obiecuję.Same rozumiecie :) Vaneska-No,no niezła waga.Pewnie jest takim samym żarłoczkiem jak Mateuszek :) :) :) Cieplutko Was pozdrawiam.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na srtronie 15 są dwa posty- magdaaaam- Pomyślałam,że to Ty Madziu . ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Dziewczyny-coś mi "chodzi po głowie"ale o tym potem,albo nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziara18
Czas mi na to nie pozwala..teraz siedze w domu, bo jestem chora, więc mam troche czasu na siedzenie i pisanie z kim kolwiek..a tak to szkoła, praktyki, opieka nad dzieckiem, obowiązki domowe...samo życie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam z nóg od 4:30 na nogach masakra miałam pokazu nas w teatrze :) Wrażeń nie mało hehe :P Co u was u mnie ciągle pada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
U mnie też pada,szaro i brzydko.A jak czas zmienią ,to dopiero będzie paskudnie.Brrrrr,.ja chce żeby było lato.Wnuczek nie przyjedzie ,bo ma zapalenie krtani więc już zbijamy glazure w lazience.Vanessska-co to za pokaz był, że tyle wrażeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie tez ciągle pada , zimno brzydko , ale biegi na w-f i tak misielismy dzisiaj zaliczac ... naszczescie nie padało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Jużbabciu-no to się nacieszysz Mateuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mareas pokaz mody i takie różne akurat było 50 lat mojej szkoły i jak właśnie jakieś targi są czy coś to my zawsze pokaz mamy przeważnie , fajnie wszystko wyszło, :)U mnie 4 stopnie jakoś, ale na szczęście nie wieje ,ale wolałabym ,np.śnieg niż ten ciągle padający deszcz hehe , a po śniegu to chlapa nie raz , no w sumie to bywa ,że ten śnieg sie trzyma, ale przy mroźiku , nie chcę zimy zimna brrrr lato masz racje jest cieplutko i nie trzeba sie niczym przejmować :) Blue u mnie też jakieś zawody ostatnio ciągle maja, piłkę nożną na dworze, a tez padało to chyba wczoraj no wczoraj to mieli już na sali :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Mam nadzieję ,ze Nataszka już wyszla ze szpitala i dochodzi do zdrowia w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
wróciłam!!!!!!!!!!!nie potrzebnie Madzia pisala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO duzo duzo ;D O Nataszka dobrze ze juz wróciłas :):):) Czekałysmy na Ciebie :) Jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Nie moge przez kilka dni jeszcze siedziec przed kompem...jak co to ino przy kom...513531284

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
ej,co taka cisza?Ja mam remont w domu,balagan ,kurz,bieganie po sklepach-to jestem usprawiedliwiona :)Chyba z miesiąc to potrwa.Co u Was slychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dobrze, no bynajmniej u mnie :) He ah te remonty , najgorzszy ten kurz hheheh:P , ale za to potem jak fajnie :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to teraz nie mam na nic czasu , w następnym tygodniu egzamin na prawo jazdy , cały czas testy robię . W szkole mam bardzo ciezko ;/ każdy nauczyciel nas pogania ;/ zeby zebrac jak najwiecej ocen i dac nam spokój , zebysmy mogli pouczyc sie do matury . Mam wiec pełno klasówek i spr ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam przed praktykami tak klasówki , kartkówki i niby będą się na nas mścić za to, za praktyki jakby to była nasza wina ,że mamy praktyki , baba od polaka coś mówiła ,że zadań nie robimy hehe ja tam miałam to co umiałam:P To trzymam kciuki Blue za egzamin :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam: A co tu taka cisza??? Nacieszyłam się wnusiem a w niedzielę jadę na jego chrzciny :) Wszystkie zalatane,nie mają czasu!!! mareas-pewnie zajęłaś się remontem? Powiedz czy Twój wnusio już wyzdrowiał ? mama synusia też dawno nie zaglądała.Mam nadzieję,że są zdrowi :) Dziewczyny-mimo,że macie dużo zajęć,co rozumiem,zaglądajcie, chociażby po to, by się przywitać!:) Blue-chcemy wiedzieć czy już jesteś kierowcą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataszka-Tobie poświęcę osobny post. Żadna z nas nie spodziewała sie takiej wiadomości,jaką podała nam Madzia.Nie masz obowiązku niczego tłumaczyć,ale proszę tylko o jedną,szczerą odpowiedź.Czy to, co my wszystkie do Ciebie mówimy,ma dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie? Pamiętasz jak miałaś wielkiego doła , zwierzyłaś się wtedy,jak bardzo i dlaczego Ci żle.Dziękowałaś za rozmowę,z czego wnioskowałam,że była Ci potrzebna i coś wniosła do Twego życia.Potem ta szokująca wiadomość :( Czy nie możesz nas uznać za swoje przyjaciółki?Wiem,że to nie to samo co w "prawdziwym" realnym życiu,ale napewno lepsze niż samotność.Uwierz,że traktujemy Cię poważnie i nie jesteś nam obojętna.Wypowiadam sie za nas wszystkie,ale myślę,że każda myśli w ten sam sposób :)Życzę Ci powrotu do zdrowia i z nadzieją czekam na zmianę Twego myślenia,na bardziej pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×