Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

Gość Natasha 15
Gratulacje słodkiej Emilki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama emilki
że tak zapytam o czym tutaj sobie tak z reguly rozmawiacie? i jakims wieku jest wiekszosc z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
pewnie słodka jest:) jak ja bym chciala miec taka siostrzyczke:) a mam niestety 3 braci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama emilki
Natasha wszystko ma swoje plusy i minusy :) Ciesz sie ze masz tych braci i ze są z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Ja jestem najmłodsza:( a tutaj sa dwie babcie:) Jużbabcia i mareas:) fajne kobitki tu są:) rozmawiamy o wszystkim :) i zawsze wesprza i pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama emilki
o jak miło :)na pewno bede tu często wchodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziara18
Natuniu jak ja się cieszę, że uśmiechasz się:) i tak ma być cały czas:) masz śliczną buzinkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziara18
i sorry, że się wtrącę..blue zdaj egzamin,..prawo jazdy jest bardzo przydatne w życiu, w pracy:):) Miałaś odwagę iść to idź także na ten egzamin...i doradzę Ci ..słuchaj tego co mówi do Ciebie instr..to jest najważniejsze:) i nie zapomnij o zapięciu pasów..bo to częsty błąd..i klops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha15
a Ty Madzia zdałaś egzamin?? że taki expert z Cb?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziara18
Natuś umówimy się jutro na gg ok? muszę Wikusię połóżyć, bo jest już późno..dawno miała nynać....śpij słodko:) ucaluj Maksiorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziara18
I Nata jeszcze raz powiesz, że jesteś gruba to w łeb dostaniesz!!! chudzielcu jeden!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
ha ha ha....a ja jak przeczytalam ,że tutaj są dwie babcie,to się zdziwilam kogo Nataszka miala na myśli? :):):)zapomnialm ,ze jestem babcią:)dobre....chyba musze odpocząć ,ide na film .Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
a pomyliłam się? ups...to przepraszam bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
jaka ja głupia jestem!! jakos mi sie tak skojarzyło:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
ciup...ja zawsze coś palne!!:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mareas, ale ja mam tez bardzo mała łazienkę i to na kafelkach, bo te 4 sa tak połączone wcale nie jest duże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mama Emilki ,no my tu w różnym wieku Ja mam już zaraz 20, ale jeszcze 19 hehe troszkę se pobędę jeszcze nastolatką do marca :)T Ty masz 21 z tego co czytałam hehe :) Ale tu nie ważne kto ile ma lat ważne ,że się dobrze dogadujemy i jest super atmosfera , wpadaj do nas częściej :)POzdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama synusia123
Natashka-przede wszystkim baaaardzo mocno Cie przytulam!!!!!!!!!!! Wirtulanie ale mocno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-) ,trzymaj sie babo z całych sił!!!!!!!! mam za soba 2 pogrzeby....jutro ide na nastepny...:-( do tego, mój dobry znajomy potrącił kobiete samochodem ,niestety smiertelnie....:-(, spać nie mogę, wszystko takie jakies czarne sie wydaje.....ale jedno wiem na pewno: wszyscy Oni chcieli by zyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ,cholera,mamy jedno, jedyne życie! drugiego nie ma!!! zauwaz ile osób cierpi,ile dzieci umiera na białaczke choćby, myslisz ze im to pasuję????????? ze oni tak bardzo sie cieszą na spotkanie z Bogiem?????? Nie sadzę.......:-O Wierze to chwilowe załamanie u ciebie, i teraz bedzie juz tylko dobrze :-) Pozdrawiam wszystkie kobitki!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Nataszka dobrze napisalaś,jestem babcią ,bo mam wnuka.Podłoga wyszla kiedyś fachowcom za wysoka i wiecie co to znaczy? Zbijanie betonowej podłogi ,to znaczy taki cyrk w mieszkaniu ,że sąsiedzi pewnie mają nas dość :) A wszystko mam bialusieńkie od kurzu ,więc biore się do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny,aż się poczułam staro,kiedy mama emilki napisała, nie mam jeszcze 40-hahahaha........... Witamy w naszym gronie :) Wiek nie gra roli.Pisz,bo naprawdę jesteśmy "zgraną paczką".Całuski dla Emilki. Ty mareas,rozśmieszyłaś mnie do łez tym swoim zapomniałam,że jestem babcią :) Dobra jesteś.Chyba naprawdę musisz odpocząć. Blue-bardzo,bardzo się cieszę,że jednak wróciłaś.Będzie dobrze. Wiem,że łatwo powiedzieć,ale tak poprostu jest,choć w trudnych momentach wydaje się nam inaczej. Nataszka-jesteś super,tylko nie przepraszaj ciągle za wszystko.Nie jesteś głupia.Wybij to sobie z głowy !!! Dobrze,że przypomniałaś mareas ,że jest babcią :):):) Vanesko-powiedziałaś dokładnie to co ja bym powiedziała mamie emilki,więc nic dodac ,nic ująć.Może wszystkie tu jesteśmy pokrewnymi duszami??? Mama synusia-czekałam na Ciebie.Bardzo mi przykro z powodu,tego co Cię spotkało :( Czy możesz nam powiedzieć- te pogrzeby,były w Twojej rodzinie?Czy ten wypadek znajomego był z jego winy,czy tej kobiety?Jeśli nie chcesz,nie musisz nam tego mówić.Zrozumiem. Muszę przyznać,że to co powiedziałaś o życiu i umieraniu,jest jak najbardziej słuszne. Pozdrawiam Was wszystkie.Całuję wszystkie maluszki.👄 Madzia -może Ty,też zostaniesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama emilki
dziękuje wam za mile powitanie. Ja dzis mam zamiar upiec jakies ciasto mężowi :) a jesli chodzi o remonty to ja na szczescie mam je za sobą! Nataszko trzymaj sie z całych sił. U mnie w regionie jest bardzo wiele samobójców i to prawie wszystko nastolatkowie. Chodz zdarzyła sie dziwczyna którą bardzo bolal kręgosłup a że była otyła to lekarz przepisal jej jakies zastrzyki przecibólowe które ją zabiy bo okazało się że miała stan przedzawałowy :( Także szanujcie życie! http://www.youtube.com/watch?v=jID68GKccfA&feature=fvw Dedykuje wam tę piosenkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama emilki
Jużbabcia - przepraszam jeżeli Cie uraziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
mniam ciasto...mamo emilki...a jakie pieczesz?Jak ja lubie słodycze,ciasta,ciasteczka :)Idę kupić chryzantemy w doniczkach,bo póżniej nie bedzie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
wiem, że powinnam szanować życie..ale czasem naprawdę się nie da..ale dziękuję, że mi o tym przypominacie:) No właśnie Madzia pisz tu znami:) Mówię Wam to świetna dziewczyna:) moja najlepsza przyjaciółka:) Ale mieszkamy daleko od siebie no i jeste starsza odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
wiem, że powinnam sznowac zycie..ale czasami sie naprawde nie da:( ale dziękuję Wam, ze mi o tym przypominacie:) Madzia pisz tu z nami:) prosze:) Madzik to świetna dziewczyna:) moja najlepsza przyjaciółka:) choc mieszkamy daleko od siebie i jest ode mnie starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
pokazało mi, ze nie wyslala sie tamta moja wiadomosc i napisałam 2 raz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
mama synusia..za co mnie tak przytulasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×