Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

Oczywiscie nie zdałam ... teraz to sie dopiero załamałam ... nic nic nic nic ! dobrego nie spotyka mnie w tym miesiącu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
blue co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdałam egzaminu na prawo jazdy ... oblałam NA PLACU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A umiałam doskonale dzien wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
ojoj...ale swiat się nie zawalił..przystąpisz jeszcze raz..dorośli zdawaja po kilka razy:) więc się nie martw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja juz nie hce nastepny raz , ja nie mam czasu , ja mam matury próbne niedługo , musze sie uczyc .... mialam nadzieje ze zdam i bd miała swiety spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Nie jesteś kretynką!!! PEWNIE STRES CIE ZJADL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie niemiły egzaminator był ... z góry trakrował mnie tak jakbym mniala nie zdac ... czepiał sie o byle co ... ze powiedzialam pomiedzy max a min , a nie min a max ... zgasł mi samochód , a jak wyjezdzałam tyłem nie ustałam całym samochodem w kopercie i ... nie zdałam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zjadł mnie stres gdy zgasł mi samochód i powiedział ze 2 próba , nie mogłam utrzymac nogi na sprzegle , juz wiedzialam ze nei zdam . Najsmieszniejsze jest to ze plac zaliczyła osoba która prawie rozbiła samochody egzaminacyjne ... zjezdzajac z podjazdu z duza predkoscia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Ja się na tym nie znam,..ale serio nie zamartwiaj się tym tak..do 3 razy sztuka no nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOja kolezanka miała szczescie ogromne , trafiła na super egzaminatora ... 3 razy przekroczyła predkosc , wymusila na pieszym , samochodzie , zgasł jej 3 razy samchód , źle zaparkowała i zrobiła gwałtowne hamowanie ... Zdała . I gdzie tu jest sprawiesliwosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Nigdzi enie ma sprawiedliwości...nie znasz Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak do 3 , tyle ze ja nie mam czasu , ani pieiniedzy juz swoich zabardzo a od mamy i taty nie chce brac , musze dokupic jazdy , a godzina 40 zł . I tak wszystko zapomne , to nie to samo co egzamin swiezo po zakonczeniu kursu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem nie ma sprawiedliosci , podejde 2 raz , ale jak trafie na tego samego egzaminatora to nawet nie zamierzam robic łuku , nikt nie zdał u niego dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
ojej..nigdy sie na to nie dam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny to moja najgorsza zyciowa decyzja ... pójscie na kurs ... ja nie mam tyle sił i nerwów zeby zdac , pozatym teraz duzo na głowie , myslałam ze inaczej sie to potoczy ... miałam racje nic dobrego nie spotka mnie w tym miesiacu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
ale za to następny bedzie lepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny ja na prawde jestem idiotką . Placyk ... najprostsza rzecz , przeciez tam nie ma nic skomplikowanego ... NIC ! KOMPLETNIE ! Ale ja oczywiscie na tym oblałam ... ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
mam ochote sobie coś zrobić znowu:( becze i cala sie trzese:(:((:;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue nie przejmuj się , uspokój się po prostu nerwy , ja tez pewnie nie zdam za 1 razem :)Teraz to normalne , Nataszko co sie dzieje znów?Wypij sobie melise , pogadaj z kimś nie siedź sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama synusia123
natashka- no jak to za co???? Własnie za to!!!!,jak ktoś ma problemy i wszystko wydaje sie byc 'do dupy", wtedy sie takiego kogoś przytula!!!!!!!! Ja tak mam przynajmniej!!!!!!! ;-)i to tak z całych sił kochana!!!!!!!;-) Blue- eeeeej no!!!! nie przesadzaj z tym egzaminem!!!!! Co Ty chciałas za pierwszym razem zdać????no nie ma tak dobrze dziewczyno, ;-), tez nie zdałam, i kolezanka nie zdała i kolezanka koleżanki, i 3/4 Polaków nie zdaje!!!!!!,głowa do góry, wszystkiemu podołasz bos młoda! BAbciu- jeden pogrzeb z rodziny, drugi nie, ale przezyłam go bardziej, najbardziej wręcz....chodze i rycze bo mi wszystkich których zostawił ,żal...:-(, troje dzieci i zona...mdlała przy trumnie....:-(ech... Natashka- nie rób już wiecej głupstw.....prosze Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama synusia123
No tak....jak sie pojawiam to nikogo nie ma :-( Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama emilki
jeżeli chodzi o te ciasto to wczoraj robiłam roladę z jabłkami :) blue - nie przejmuj sie tym egzaminem, takie jest życie - co nas nie zabije to wzmocni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
....NATASZKA!!!!!!wydaje mi się ,że skoro sobie sama nie radzisz ,to zwróć się o pomoc do psychologa,psychiatry.Przecież są prowadzone różne terapie.Przeczytaj sobie stronkę http://www.przyjaciele.org/pomoc/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Ja się zraziłam do psychiologów... po smierci mamy tata mnie zapisal i wszytsko co powiedzialam wszyscy wiedzieli:( a ja nie chce by tata wiedzial ze mi zle ciagle..obiecalam mu, ze nic soie juz wiecej nie zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Mama synusie..dziekuje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
wszyscy ,to znaczy kto? Mam nadzieję ,że nie osoby postronne,bo przecież psychologa obowiązuje tajemnica .Może tate informowal,bo nie jesteś osobą pelnoletnią.Znajdż sobie zajęcie,żebyś nie myślala ciągle o sobie i swoich problemach.Może pomoc innym? Czytasz coś? Uczysz się?-pewnie się nie chce, wiem .Musisz się w czymś zatracić pozytywnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Blue-a co to za nieszczęście ,że nie zdałaś? Trudno,wiadomo,że byloby lepiej żeby zdać za pierwszym razem,ale kto teraz tak zdaje?Nieliczni.Koleżanka mojej córki za dziesiątym razem dopiero zdala i wszyscą ją podziwiali za wytrwalość :P a ona sie zparla i tyle.No, tyle razy to chyba przesada,ale z tego co słysze ,kilka razy to normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
no chodze na tańce..na hip hop i break dance:) W szkole się zapisałam na zajęcia dodatkowe z plastyki we wtorki..no i chodze na zajęcia dodatkowe z matematyyki, bo ide na kangura..dostalam 6 ze sprawdzianu i pani chce bym poszła..i mnie przygotowuje A ta pani psycholog powiedziala mojemu tacie babci cioci..no i swojej kolezance z pracy która nas zna:( i wszyscy juz wiedzieli:( Moja wychowawczyni w szkole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
z matematyki 6??????????????????ależ ty jesteś zdolna.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×