Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lattina

CIĄŻA OBUMARŁA - DLACZEGO? cz. II

Polecane posty

Pestka to będzie dzień jak każdy pełen nadzieii i oczekiwania tylko juz wiesz,że dziś ta nadzieje odeszła,ale pamiętaj odeszła tylko do następnego razu,kurde nie wiem co powiedzieć wiem jak jest trudno bo znam to z własnego doswiadczenia,ale prosze Cie nie trać wiary i nadzieii poczekaj jeszcze troszke i dla Ciebie ( dla Nas ) zaświeci słońce.Jeśli chodzi o te prezenty urodzinowe to znam to,też tak chciałam,ale zamiast kopniaczków była pustka i smutek 23 sierpnia ale mam nadzieje,że następny sierpień będzie lepszy. Uściski dla Ciebie Kochana. Saro a co u Ciebie,czy chciałaś nam o czymś powiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny drogie dzięki za odpowiedzi ale ja nigdy nie mierzyłam temperatury więc nie wiem jaką mam ;)może mnie jakiś czas nie będzie na forum sprawy osobiste wiec nie martwcie się odezwę się jak tylko będę mogła pozdrawiam dziękuje Wam za to że jesteście Pestko nie martw się droga koleżanko jesteś młodziutką kobieta i uwierz będzie oki :)❤️ Kasiu ściskam cieplutko do usłyszenia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czytam wasze posty odnośnie badania nasienia u partnera. Czy mój powinien też sobie takie zrobić? Czy jakość nasienia wpływa na możliwość wystąpienia poronienia ? Ile kosztuje takie badanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłupiałam totalnie... szyjka znów jest twarda. Nic nie rozumiem. Jutro po dyżurze chyba będę lecieć na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgon
Witajcie, Musze tu przeniesc troche swojej pozytywnej energii:) Pestko- a widzisz jeszce wszystko mozliwe,a jak nie w tym cyklu to w nastepnych:) Czasem do zapłodnienia dochodzi póxniej, ja zaszłam w ostania na przelomie 17-18dc a nie jak myslałam 13dc.Takze głowa do góry!!! Mania- mozesz tak jak Pestka radziła korzystac ze strony 28 dni albo wejsc na strone npr i tam mozesz wydrukowac sobie gotowe tabelki. Duzo infos znajdziesz jednak na 28 dni jak doczytywac temperarurke.Jesli sie zalogujesz to 1 miesiac masz za darmo. co do przytulanek to ja mniej wiecej znam swój organizm i pzred wizytą sie wstrzymywałam zeby plemniczki się wzmocniły ze 2 dni:) Wyobraździe sobie ze dzis 13dc i wyhodowałam2 pecherzyki -jeden 24mm a drugi 22mm na prawym jajniku,lewy odpoczywa:0Tak wiec dzis wieczorkiem zatrudniam mego pana do pracy:) a w środe mam sie pokazać u ginaczy którys z nich pekł.Zawsze hodował jeden pecherzyk a tu po tych prochach 2 urosły, no ale podchodze z dystansem jak nie teraz to póxniej sie uda:)jedyny minus to mam mdłosci od tych prochów i pobolewa mnie głowa.Lekarz mówił ze tak moze byc.No cóz jakos przezyje...:) Uściski dla Wszystkich!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgon
przepraszam za literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgon
Sarenko- podstawowe badanie to koszt ok 100zł, ale warto zrobic od razu z posiewem(150zł).W Warszawie polecam Invimeed lub Novum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgon Kochana strasznie się cieszę, że pęcherzyki rosną... trzymam kciuki za bliźniaki ;D Zdecydowałam, że nie będę biegła na betę jutro. Jeśli okres ma przyjść to i tak przyjdzie, a po co ja mam się wcześniej dołować. Gin kazała pierwszy test zrobić po tygodniu od spodziewanej miesiączki. Chyba się jej posłucham i jeśli do piątku się @ nie pokaże będę robić kolejny test, albo betę. A jak się pokaże to wtedy dopiero będę łzy ronić. Już mi troszkę lepiej i raźniej - jesteście cudowne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgon jakie są wskazania do robienia takiego badania u mężczyzn ?Kazdy powinien się przebadać po poronieniu Bo nie wiem jak mam mojemu wytłumaczyć dlaczego powinien je zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestko a ja czekam na łzy szczęścia 👄 Malgon no to wieczorkiem do roboty :P:P:P:P trza statystyke podnieść no i bliźniaki mile widziane :D:D Mam nieodpartą pokusie spróbować już teraz dziś 12 dc kusi mnie zrobić test owul.ale strach jest silniejszy chyba odemnie,boje się bo jak by się udało i gdyby coś miało znowu się nie powieść to bym chyba zeszła.Żeby ktoś mi zagwarantował,że będzie dobrze no ale niestety takiej gwarancji nikt mi nie da. Sara wracaj do nas szybko 👄 Sarenko jak się masz,co dobrego i co mówi Twój gin? Buziaki dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgon
Pestko -dziekuje za słowa otuchy, ja bym nic przeciwko bliźniakom nie miała:) ale wystarczy ze jeden peknie i tak bede sie cieszyła potem to i tak trzeba liczyc na mały cud, bo jak wiecie nawet jesli oboje z partnerów sa płodni to prwdopodobieństwo zajscia w ciaze wynosi 25% a my chcemy tak hop siup:) trzeba byc cierpliwym. Trzymam kciuki za 2 krechy u Ciebie Pesteczko i wyluzuj, bo jak sie chce za bardzo to organizm płata figle- tak mi powiedział ginek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgon
Sarenko- nie ma wskazań po 1 poronieniu, po 2 poronieniu to i owszem: ja wysłałam mojego pana ze wzgledu na mój wiek:)Takze wybór nalezy do Was. Kasiu- oj bedzie sie działo wieczorkiem:)! Ja tez kupiłam po raz pierwszy testy LH i zamierzam wypróbowac:) pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty218
Kochane jak was tak czytam, to sobie myślę, że też już bym chciała być na Waszym etapie, tzn. móc już rozpocząć staranka. A ja tu stale w jeszcze w lesie jestem przez tę pakudną bakterię. Nie rozpaczajcie nad kolejną nieudaną próbą i @, cieszcie się za to, że możecie działać i każdy kolejny cykl to nowa szansa. Ja jeszcze muszę czekać :-(((:-(((:-(((, a to chyba jeszcze gorsze :-(((:-(((:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Betty218, doskonale Cię rozumiem :/ Ja również marze już o wznowionych działaniach, ale jeszcze nam nie wolno :( We wtorek idę dopiero z wynikami na pierwszą kontrolę po zabiegu :( A boję się jak cholera :/ No cóż ... Trzeba wytrzymać :) Napewno się Nam wszystkim uda, kochane! ❤️ Pozdrawiam Was cieplutko :*:*:* Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgon
agnes, betty- czas szybko leci, ani sie obejrzycie a juz zaczniecie starania:)Pamietam jak rozpaczałam w maju po stracie kruszynki:(Potem przyszły wakacje i dalej czekanie az przyszło zielone swiatełko- przyjdzie i dla Was Kochane:) test LH wyszedł pozytywnie,czyli trzeba działac dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgon moje pytanie do Ciebie brzmi CO TY TU JESZCZE BABO ROBISZ :P:P:P:P:P:P asio do łóżeczka na mega sex i nie zapomnij o zaklęciu po stosunku - wchodzcie dzicie wchodzcie- to działa naprawde ;) no i nóżki i pupka w góre ze 20 minut :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam to ja stara ciocia dobra rada podałam przepis z naszego pierwszego Adusiowego poczęcia :P także i Tobie musi się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgon - gratuluję pęcherzyków, no i cóż by tu dodać : do dzieła :D Pestko - nie trać jeszcze nadziei, cierpliwie czekaj a zobaczysz światełko Ja jadę zaraz po wyniki posiewu nasienia mężulka , ale relację zdam troszkę później, buziaki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgon
Kasia- musze czekac na męzusia, wraca ok21, bo ma 2 zmiane, wiec musze byc cierpliwa:) -przepis dobry, ale czy wytrzymam 20min, obiecuje 10min napewno:) Mania- trzymam kciuki za dobry wynik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty, Pinesko - przytulam Wasbardzo, bardzo mocno. Będzie zielone światełko, będzie już niedługo. Malgon - to smigaj Kochana nastrój tworzyć :) Co do przepisu Kasi to mi raczej doradzano po prostu polezeć na plecach, a potem spokojnie zasnąć bez prysznica przed snem (dla mnie tragedia, prysznic biorę 2 razy dziennie i jak nie wezmę to się czuję źle). Mania - kciuki zaciśnięte :) Kasiu - dziękuję, dziękuję, dziękuję. Wam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgon, ale Ci zazdroszczę tego seksiku dzisiaj :) Ja testem jeszcze w lesie. Dopiero po pierwszej miesiączce od zabiegu. D gina pójdę w przyszły poniedziałek, bo chcę sobie zrobić test na hpv i jednoczaśnie patogeny. Kasiu już czuję sie troszkę lepiej, ale czasami lapie takiego doła, że chce mi się tylko wyć z bólu. Malgon my już też nie jesteśmy tacy młodzi. Ja mam 31, a mój facet 35 lat. Myślisz, że to moze byc wskazanie do badania ? Ciekawe czy mój lekarz mi o tym wspomni w czasie wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgon wytrzymasz na położyłam sobie pod dupcie poduszke i nogi oparłam o łóżku idzie przeżyć tymbardziej,że o szczytny cel chodzi. Sarenka ja mam 33 a mój Mąż 40 i nie mamy zalecenia badania nasienie,zresztą mój gin nie kazał mi żadnych badań robić,bo pierwsze Dziecko zdrowe i ciąża książkowa. Pestka ja też Cię Kocham 👄 Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgon
Dziewczyny jestescie kochane:) Najgorsze ze wcale nie mam ochoty na seksik, bo to nie jets spontaniczne, no i mdło mi po tych prochach, a tu jeszce norprolac trzeba połknąc wrr! Ja jestem z Was najstarsza mam34, no prawie 35, a mój pan 27-jestesmy troche nietypowym małzeństwem, ale jak narazie szczesliwym. Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorową porą kochane :) Ale się uśmiałam jak sobie poczytałam wątku seksualnym Malgon(a?) :D Niezle, niezle :) Pełna gotowość Malgon i do dzieła !!! :):):) No i tak jak Ciocia Dobra Rada kazała : nóżki i pupcia do góry hihi :) Trzymamy tu wszystkie kciuki :) ❤️ Pestko kochana, dziekuję i ja trzymam kciuki również za Ciebie !! :) A co do wieku ... Wszystkie jesteśmy młode i piękne !!!!! Bez względu na "licznik" ;) Nosy do góry ! :) No dobra, czas męża wyprawić do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgon ja tez miałam problemy z dostosowaniem moich chęci do mojej płodności... Mój mąż katusze cierpiał, bo mi się akurat chciało, jak miałam niepłodne czyli seks musiał poczekać. A jak przychodziły dni płodne to ja byłam drętwa :P Tak naprawdę wyluzowałam dopiero na mazurach i znów zaczęłam się cieszyc seksem :) Przeżyjemy Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!! Wyniki badnia mikrobiologicznego nasienia mojego mężulka są idealne:) tak więc jeśli to nie są bakterie to ciekawe skąd te leukocyty - stan zapalny?? nic mu ostatnio nie dolegało, ale może do dentysty czas iść Malgon dla pocieszenia powiem ci tylko, ze między mną a moim mężulkiem jest 9 lat różnicy: ja mam 27 a on 36 :) no a najlepsze że on wygląda tak młodo, że nikt mu tyle nie daje :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgon trzymam kciuki za pęcherzyki Pestka wiesz, co? wydaje mi się, że masz tyle energii w sobie, że jak nawet nie tym razem, to następnym dobrze będzie... pozdrawiam Was wszystkie ❤️ do mnie @ też nie przyszła @ w terminie, co mnie trochę wkurza, bo przygotowuję się do criotransferu... w każdym razie miałam wizytę dzisiaj, wszystko ok, niedługo zacznie się nowa wielka przygoda z nadzieją ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty218
Malgon, Pestka i wszystkie kochane Aniolkowe MAMY z tego topiku - dobrze, że jesteście!!! Malgon - 3mam kciuki aby wczorajsza przyjemność przyniosła wspaniałe rezultaty i była rzeczywiście przyjemnością a nie terminowym obowiązkiem. Pestka - :-):-):-) jesteś super pozytywna. Dzięki za słowa otuchy. Pozdrawiam cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty218
Latinka - 3mam mocno kciuki za Twój criotransfer!!! I pamiętaj proszę, że wyluzowana i szczęśliwa mama, to najwspanialsze i najbezpieczniejsze "mieszkanko" dla kruszynki na nadchodzące 9 miesięcy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ Dziewczyny wczoraj zapadła decyzja nie zabezpieczamy sie i płyniemy z nurtem rzeki,co ma być to będzie jak ma być dobrze to czy teraz czy za 2 miesiące to będzie,a jak ma się coś spierdzielić to się spierdzieli i już.Ja nie ma na co czekać musimy próbować i już nie nastawiam się na tak ani na nie,poprostu chce normalnie żyć,kochać sie,być szczęśliwą.No na tyle z sypialnianych przeżyć :P Szykuje się do poradni psychiatrycznej na wypełnienie ankiety pisałam Wam o tym,no i musze zapytać o możliwość zwolnienia lekarskiego,obym dobrze załatwiła. Buziaki dla Was 👄 I bardzo przepraszam za takiego egoistycznego posta,poprawie się jak wróce.Ja też się bardzo ciesze,że jesteście i wiecie co powiało optymizmem tutaj i radością.Malgon wielki ukłon to Ty rozładowałaś sytuacje tymi przygotowaniami do igraszek,daj znać jak było. Pesteczka dużo słoneczka 👄 Sara myśle cały czas o Tobie i o Was 👄 szkoda ,że nie zaglądasz ale sercem jestem z Tobą. Lece bo od prasowania przypale kiece :D:D:D:D Dziewczyny a tak wogóle jak by któraś chciała mnie poznać to zapraszam na NK Kasia Graczyk-Kalisz Ale się rozpisałam wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×