Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kala

wasze wpadki w lozku.

Polecane posty

Gość makutasa pokolana
a ja kiedys podczas kapieli posliznalem sie w wannie tak ze kran mi weszedl w dupe:-D na szczescie woda byla zakrecona hehe malo orgazmu nie dostalem:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z moją dziewczyną zabawiałem się wibratorem. Było cudownie do szczytowania kilka sekund ale czar prysł. Kurwa w najważniejszym momencie wyczerpały się baterie! Chuj bombki strzelił choinki nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z moją dziewczyną zabawiałem się wibratorem. Było cudownie do szczytowania kilka sekund ale czar prysł. Kurwa w najważniejszym momencie wyczerpały się baterie! Chuj bombki strzelił choinki nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra jakas normalnie
ja kiedys z moim jazda na maxa, najpierw tak powoli a potem tak bardzo bardzo szybko ughhh i kiedy wlasnie mial nastapic ten szybki moment trafil mi niechcacy prosto w dupe :( kurwa jak bolalo az sie poplakalam :( myslalam, ze mi zwieracze popekaly z takim impetem wskoczyl az jemu samemu oczy wyszly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczynka,,
Chciałam zrobić chłopakowi anal, ale wsunęłam mu dildo bez nawilżenia i go bolało. :( Nie znałam się wtedy na tym i potem było mi głupio, a on długo nie chciał powtórki. Ale już jest ok. i daje mi wsuwać jak chcę się tak bawić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wódz Szczota Bromden
Ja kiedyś wyrwałem pannę, poszliśmy do mnie do domu, zaczęliśmy się rozbierać, ja patrzę, a ona nie wydepilowana, no miała tam dosłownie krzaki, gęste, skłębione, sztywne i twarde w dotyku. Momentalnie mi opadł, próbowałem ratować sytuację robiąc jej minetę, ale to jeszcze pogorszyło sytuację...katastrofa, nie nie wyszło, ona nic nie kumała, próbowała mnie nakręcić, w końcu zrobiła mi laskę i jakoś tak wytrysnąłem z pół miękkiego...chciałem tylko pozbyć się jej z domu, ale nie było jak, dopiero rano obrażona się zebrała...wyszedłem na impotenta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wódz Szczota Bromden
Też tak miałam, ale z facetem. Ściąga spodnie a tam busz. Momentalnie mi się odechciało. Ale był zły, że się w trakcie rozmyśliłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
Eee ...! uprzedzenia.Mnie tam jaraja bobry :)Lubie jak koboitka ma pieknego ,gestego bobra bo jest co glaskac i piescic wewnetrzna strona dloni. Musi byc jednak czysciutki i zadbany :) delikatny w dotyku i wtedy jest to super przezycie dotykajac i pieszczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wódz Szczota Bromden
Dlatego ja od lat golę do skóry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadki wpadki
dobre wpadki nie są złe :) ale wpadki w łóżku to śmieszny temat teraz wp pisało o największych wpadkach w łóżku http://kobieta.wp.pl/kat,26353,title,Najwieksze-wpadki-w-lozku,wid,14398883,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinek

A ja czekam na loda 🤗😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinek

Lubie jak mi lize jaja ale zaraz tryskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffred

Kiedyś po impezie wylądowałem w łózku z ekstra laską. Była tak piękna, że aż za piękna. Miała ochotę, była całkiem bezpruderyjna. Tak bezwstydnie zaprezentowała swoje walory, że zupełnie wymiękłem. Mały z wrażenia nie chciał wstać a ona tak się wierciła z rozłożonymi nogami, że tylko pogłębiała moją zapaść psychiczną. Nigdy wcześniej nie miałem takiej sytuacji ani tak pięknej kobiety. W końcu się udało i stanął ale na adonisa to nie wypadłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×