Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co szybciej da efekt

Aerobic, fitness czy siłownia?????????

Polecane posty

Gość shutters
No to sam równiez mam pytanie dotyczące siłowni. Mianowicie ćwiczę na silowni od kilku miesięcy. Efekty jakieś tam widzę, niemniej nie są jakieś bardzo super, co jest głównie spowodowane tym, ze nie mam mozliwości chodzenia regularnie. Bywam na niej 2-3 razy w tygodniu bo pracuję na etacie i mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia w domu. Zastanawiałem sie nad elektrostymulacją. Treningi raz w tygodniu na 20 minut.Może ktoś próbował i może napisać jakie byłyby w takim przypadku rezultaty? https://www.intime20.pl - chodzi mi o to miejsce w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika6789
ostatnio jak zakładałam sobie konto odkryłam, że teraz w bgż dodają karnet na właśnie np. siłkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miiska
@dominika odkryłaś to jak założyłaś konto czy to cię zachęciło do założenia tego konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowabankowa
@dominika - Czyli kiedy dostaniesz karnet do oksystem? jeszcze w listopadzie? @misska - przecież to konto w bgż jest tak dobre ze względu na to, że jest po prostu w pełni darmowe, karnet do oksystem to tylko dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giśka369
@nowabankowa jeżeli zakładasz konto w pazdzierniku to karnet dostajesz w styczniu :P Musisz jeszcze określone warunki spełnić po drodze :) @dominika6789 oprócz karnetu na siłkę możesz też dostac bony do allegro i biedronki po 50zł każdy :D @Miiska to jest tak głośny medialnie benefit do konta że ciężko byłoby o nim nie wiedzieć przed założeniem rachunku :P Ciekawe ile zostało wolnych miejsc n te benefity do oksystem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam obiekty z OK. zakładając konto w bgż dostaje się karnet na 3 miechy gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Giśka369 No ale wiesz takie warunki jakie tam trzeba spełnić to żadne warunki, myślę że każdy bez problemu je zrealizuje :) Te bony do biedronki i allegro też są kuszące, zawsze to 100 zł do przodu, a na pewno się nie zmarnują No szkoda że nie jest nigdzie to napisane, ale wiesz też ludzie nie siedzą na necie i patrzą na ranking kont żeby tylko zmienić więc pewnie trochę ich zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgorzataJętka
@zołza10 Pewnie masz racje, w sumie teraz wszyscy płaca kartą albo telefonem , gotówka powoli odchodzi do lamusa :P Zawsze 50zł na zakupy się przydadzą,ale na allegro to w sumie jakiś drobiazg można kupić, nie poszalejemy. Racja, nie każdy śledzi, który bank jest najlepszy danego dnia :D Ale sa srodowiska gdzie się o tym głośno mówi- np u mojego chłopaka w pracy chyba z 3 osoby się chwalił tym kontem właśnie :P @gość Jest masa obiektów, gdzie honorują OKSYSTEM. u mnie Łodzi jest ich blisko 180:o A wiecie może czy ta promocja z bonami do biedry i allegro ma jakieś ograniczenie wiekowe , jak benefit ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miiska
@Giska - ja dopiero tutaj na forum pierwszy raz o tym przeczytałam więc chyba nie jest aż tak medialny jak mówisz :) Ale oprócz tego jest to faktycznie ciekawa oferta. @nowabankowa - w pełni darmowe, tzn. że nie mam żadnych opłat za przelewy, kartę do konta i ogólnie prowadzenie rachunku niezależnie od miesięcznych wpłat? @małgorzata - w moim mały miasteczku są 4 z czego jeden do cityfit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek77
jak dla mnie to tylko siłownia :D ja trenuję na terenach OK, a teraz od bgż dostałam karnet na 3 miesiące za darmo, więc będzie się działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wołga
Dziewczyny o z ta ofertą BGŻ? Dobrze czytam, że przy zakładaniu konta dostaje się karnet na siłownię?Każdy kto zakłada dostaje czy trzeba spełnić jakieś warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@cukiereczek - chyba jeszcze nie dostałaś, bo pierwsze dopiero w połowie listopada będą przyznane nie? @wołga - jest 4tys karnetów. Jeżeli założysz konto i spełnisz warunki promocjji czyli 4 albo 5 płatności kartą + 1 przelew aplikacją mobilną to będziesz mogła się o taki karnet ubiegać. Wtedy masz 3 miesiące karnetu po 2 wejścia tygodniowo. @zołza - mnie akurat bony zakupowe nigdy nie kusiły. Musiałyby być po 1000zł zeby zrobić wrażenie. Fajnie że są, ale dla mnie to za mała kwota. @małgorzata - na bony nie ma żadnego ograniczenia oprócz tego że jest ich jakoś 3,5tys do rozdania jeżeli dobrze pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek77
@outdoorka tak ale to już wkrótce :) A karnet i tak dostanę bo warunki wszystkie spełniłam a póki co korzystam ze swojego @wołga jeśli zdążysz to tak. Możesz też dostać bony do biedronki i na allegro jak spełnisz też inne warunki @outdoorka dla studenta każda zaoszczędzona złotówka się liczy. Poza tym za 50 zł w biedronce to można nieźle zaszaleć będąc studentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fit lala
Każdy sport jest dobry , trzeba pilnować diety i suplementacji żeby nie narobić sobie nie doborów :) Ze swojej strony polecam produkty brytyjskiej marki Applied Nutrition , naprawdę wysoka jakość jeszcze się nie zawiodłam :) https://www.appliednutrition.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto ćwiczyć mięśnie piersiowe, uda i pupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocur

Najlepsze są sporty zespołowe, bowiem one najbardziej rozwijają organizm pod kontem fizycznym - szybkość, skoczność, gibkość. Ostatnio córka rozpoczęła przygodę z piłką, sprzęt kupiliśmy na stronie 11teamsports i młoda jest bardzo zadowolona :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela

Siłownia jak dla mnie, najszybciej zobaczysz efekty i mięśnie najlpeiej ci się wyrzeźbią., Ja chodzę do Champion Gym&Fitness i bardzo cobie chwalę. Zaraz po siłce na masaż do mini spa i czuje sie wspaniale 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W domu nie mam za bardzo miejsca na siłownię. Poza tym bałbym się uszkodzenia ścian, czy podłóg. A remonty wiadomo dość drogie teraz. Postanowiłem przenieść się z całym zapleczem treningowym na zewnątrz, do ogrodu. Postawiłem sobie  www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_SILOWNIA-ZEWNETRZNA-185.html i jeszcze planuję wybudować daszek, ewentualnie pod jakiś namiot wejść minimalistyczny. Zastanawiam się właśnie, jak pokonać warunki atmosferyczne. Ogólnie jednak zestaw idealny i jak jesteś na tyle zaawansowany, aby uprawiać street workout to myślę, że racjonalna inwestycja. Zwraca się szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chodzę akurat na siłownię, ale pamiętaj, że wysiłek fizyczny to jedno, ale dieta również musi być 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×