Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martucha.3

Szukam mam znudzonych codziennoscia!

Polecane posty

Iskierka jestem teraz na GG. A ja nic od ciebie nie dostalam zadnej wiadomosci!:( Tak to pewnie odrazu bym odpisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no malinka to będziesz miała księdza w rodzinie :) a ja dziś dwa piwka wypiłam i się mi zakręciło w głóce oj sabiutką mam tą głowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyy
biedna nicka zapomniała zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie zapomniała :) chciałam tylko przedstawić tamtym dziewczyną historię lucjuszka. Zresztą ciekawe kto u nas ciągle pojawia się jako lucjuszek i na tym temacie i na temacie na który przeniósł się klucz od strychu jakiś dziwny zbieg okoliczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się teraz tłumacz
ciekawe kto ci uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z innej bajki
dziewczyny , któras z was tutaj ostro miesza i wychodzi na to że to emilka - dziwne, że chciała sie przyłaczyć do innego topiku styczniówek , i gdy dostała pozwolenie to odpwoedziała na nie jako emilka a nie jako lucjuszka.... jeżeli namieszała raz to będzie mieszać dalej . założycielka powinna zgłosić do mederatorki tego działu tę sytuacje i moderatorka może spawdzić czy lucjuszka i emilka piszą z tego samego komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze ja nie zamierzam niczego zgłaszać! Znam Emilke juz długi czas i jestem pewna w 100% ze nie w głowie jej takie zabawy! Dziewczyny i dajcie juz sobie na wstrzymanie!' Ok bylyscie namieszalyscie a teraz juz nie wracajcie. Po co w dalszym ciągu zaglądacie na ten topik??? Odkąd sobie poszłyscie na topiku jest znowu tak jak było na oczątku czyli miło i sympatycznie. I NIECH TAK POZOSTANIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje skarby
Cześć Dziewczyny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was, przepraszam,że tak długo mnie nie było, ale byłąm na urlopie, zktórego niestety musiałam szybciej wrocić, bo się rozchorowałam . Mówię wam zapalenie oskrzeli w lecie to porażka, a najgorszy jest ten kaszel, jakby mógł to mnie udusi. Cieszy mnie fakt,że dzieciaczki się nie zaraziły. Teraz syna zabrali dziadkowie bo jeszcze chwila i znów powrót do szkoły. Córka prawdopodobnie pójdzie do przedszkola ale nie wiadomo,czy zwolni się miejsce, chociaż szczerze powiedziawszy wolałabym aby ją wzięli, ona już tak szaleje jak obok niego przechodzimy,że szok. A i pochwale sie wam kupiłam sobie szczeniaczka, ale wszyscy mi się dziewią z tego względu,że byłam przeciwniczka psów w domu a tu nagle taka zmiana, śmieją się,że to wpływ choroby. .. Ale mylą się,dzieci mnie tak prosiły a jak już ją zobaczyłam to musiałam ją wziąc do siebie. Jest kochana ale wiadomo jak to szczeniak, trochę kłopotów przysparza, Ok zmykam bo muszę obiad szykować bo już towarzystwo głopdne. Jak dam radę to wpadne wieczorkiem, a na razie pa pa kochane i udanej niedzielki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjuszek 27
zrobiłam to specjalnie ja emilka zeby was wykurzyc hahaha i co spoko i zrobie to z kazda nowa hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! :) Jak tam po weekendzie? U was tez był taki skwar? U nas chyba z 30 stopni :) Ale tydzien tez sie zaczął słonecznie! :) A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Psinka wabi się Luna, \ weekend u nas także upalny a dzień dziesiejszy także, jest taki skwar,że moja mała wymyśliła,ze boli ją noga i nie może wyjśc na dwór bo sie przewróci , cwaniara mała :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO ISKIERKI Widzę,że nie jestem sama, właśnie siedze i nadrabiam zaległości w czytaniu bo długo mnie nie było, i wyczytałam,że też nie lubisz mięsa, ja te twoje kanapeczki z papryką bardzo chętnie bym zjadła,które robiłaś kilka dni temu, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO ANIALUBON Wiesz mój syn mówił ładnie i wyraźnie jak miał 1,5 roku, za to martyna tak się ociągała,że myślałam że wcale nie będzie mówić, ale jak się rozkręciła mając 2 latka i 2 miesiące tak do dnia dzisiejszego buzia jej sie nie zamyka, tak jedynie w nocy jak śpi, haha :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jestem w szoku, jak przeczytałam cały topik to oj oj było tu gorąco, dobrze że mnie nie było,bo pewnie też bym sie zdenerwowałą i mogła palnąć kilka niepotrzebnych słów, ale dobrze teraz przeynajmniej jest spokoj i tak trzymać dziewczyny, pozdrawiam i zmykam z pieskiem na spacer a córcia zostaje w domu z tatusiem, narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje skarby- zdjęcia przecudne, ale Ci dobrze masz juz takie duże dzieci:) Zazdroszczę:) Moje chłopaki teraz śpią, a ja piję kawkę, bo rano jakoś czasu nie było. U nas straszny upał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupelek
roboty sie chcwyćcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) juz jestem . martucha nie pisz na do mnie na tamten numer gg bo mam inny tamten jest nieaktualny mimo że czasami jest dostepny . wytłumacze ci na gg dlaczego . czekam aż emila będzie dostępna żeby mi przesłał twój nr bo żle go przepisałam dlatego nie dostałas mioch wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Iskierka! :) Dobrze ze mi napisalas bo bym na tamtem pisala. Zaraz ci wysle emailem moj nr gg. A co cie tak dlugo nie bylo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×