Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martucha.3

Szukam mam znudzonych codziennoscia!

Polecane posty

Gość lucjuszek 27
Witam dziewczyny... Widze ze narobiłam strasznego zamieszenia. Przepraszam..... Ale wczoraj tak bardzo mialam dosyc tej sytuacji ze nie juz nie wiadzialam co robic I niestety to prawda chcialam sie wycofac z tego co napisalam ale przez to zepsulam tylko wasze forum i wprowadzilam straszny mętlik. Dziekuje wam jednak za chec pomocy..... To jest trzeci mieciąc wiec mam jeszcze troszeczke czasu zeby powiedziec mezowi choc za chwile bedzie juz widac i nic nie bede musiala mowic... Eh szkoda pisac nie chce was juz w to mieszac bo widze ze przez moja osobe zaczynacie sie roznic Ale ja naprawde juz nie daje rady.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nowym dziewczyną radzę złożyć swój własny topic bo już się od tej pomarańczy nie uwolnicie. Ładnie gra na uczuciach, pięknie podchwyciła pomysł z próbą wycofania się. Zaraz i ja zostanę zjedzona że nie czuła jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka fajne zdjęcia :) mmm torick napewno był pycha :) lucjuszek nie martw się wszystko dobrze się ułoży i jak będziesz potrzebowała pomocy to pisz zresztą zawsze będziesz tu mile widziana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieję ze podszywacz dał sobie spokój. MAmogosi...- w jakim wieku masz dzieci? no wiec hubert w pazdzierniku skonczy 3 lata a gosia 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki tu lucjuszkowa na czarno zarezerwowana na FOREVER;):):) Tego nicka mam od ponad 2 latek i sie przyzwyczajlam bardzo wiec zdziwilo mnie ze ktos ma takiego samego:(a nie pomyslamam zeby go od razu zarezerwowac:( Wczoraj zwrocilam uwade jednej wypowiedzi ktos sie czepial bledu wiec skomentowalam i mysle ze to wlasnie ta osobka zrobila nam hallo!!! Dzieki Uleczko i Kluczu od strychu, ze nie spisalyscie mnie na straty:) A na przyszlosci dziewczynki nie badzcie takie najwne i hojne po jednym poscie o ciazy trojaczej bo zle skonczycie z tego ca zaluwazylam:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o to chodzi. Dziewczyny są miłe i chętne do pomocy a ktoś bezczelnie to wykorzystuje... Lucjuszkowa- Twoje dziecko zdaje się ma ponad 3 lata tak? To Wy już doświadczone mamy:) bo moje to jeszcze od ziemi nie odrosło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjuszek 27
Emilcia79 bardzo dziekuje za slowa otuchy! Choc wiem ze to bedzie takie proste. Ale wiem ze na kilka dziewczyn z tego topiku moge liczyc i mam nadzieje ze nie zostawicie mnie samej w potrzebie. A napewno bede potrzebowala pomocy! Do reszty dziewczyn przestancie myslec ze to jakis podszywacz. To naprawde ja lucjuszek 27 I macie mnie chyba za skonczona idiotke mysląc ze to wszystko sobie wymyslilam. NAJGORSZEMU WROGOWI NIE ZYCZE TAKIEJ SYTUACJI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjuszek 27
Klucz od strychu! Nie oceniaj mnie w taki sposob! Nikogo nie wykorzystuje i do niczego nie namawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluczu od strychu tak mja ma 3,5 roku i czasami jak na nia popatrze to uwierzyc nie moge za tak mala istotka jest tak sprytna i inteligentna;) A twoj szkrab tak szybko urosnie,ze sie nie zdazysz obejrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjuszek 27
Jasne najlepiej poprostu uciec od osoby ktora potrzebuje pomocy! W takim razie uciekaj.... Tylko patrz zebys ty kiedys nie byla w podobnej sytuacji a wtedy wszyscy cie zostawia!!! Choc nie zycze ci tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucjuszek 27 w internecie jest z milion osob takich jak ty ktore potrzebuja pomocy !!! Nie masz rodziny przyjaciol w realu??? Wyluzuj z tymi tekstami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daruj sobie. ja nie uciekam od potrzebujących. ja uciekam od ciebie. bo za grosz tobie nie ufam. Lucjuszkowa- kilka lat byłam opiekunką więc mi już nie jedno dziecko urosło tak że nie wiadomo kiedy:) słuchajcie-tu robi się naprawdę nieprzyjemnie. Ta pomarańcza gra na uczuciach. Dziewczyny jej wierzą więc ja tu dla siebie miejsca nie widzę. Zaraz będę ta zła i najgorsza. Gdybyście założyły sobie swój topic to dajcie znać, chętnie do Was zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjuszek 27
Dziewczyno ty jestes tepa czy ograniczona umyslowo? Gdybym miała kogos w realu to czy myslisz ze pisała bym na forum??? Jesli nie chcesz pomoc to sie nie udzielaj. Takie rady to ja mam gdzies! Wiecie co jak czyta sie to forum to az miód po scianach płynie takie jestescie dobre i zyczliwe. A jak przychodzi co do czego to co?.... Odwal sie!Jasne najprosciej...... A poza tym jak nie mialam problemu to byłam wasza najlepszą przyjaciółką! Czysta obłuda nic wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucjuszkowa- tylko widzisz, jak wszyscy jej wierzą to zaraz okażemy się złymi zołzami w których nie ma za grosz empatii. A koleżanka pokazuje swój poziom swoją wypowiedzią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucjuszek 27 to czemu akurta wczoraj zaczelas pisac i dlaczego jestes pomaranczowa i tych pytan jest duzo i dlaczego zmieniłas nik na kasia wczoraj co cholera a moze jestes sobowtórem naszej lucjuszkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucjuszek 27 ty jestes cyba chora albo co przeciesz to wszystko jest nie realne ten zbieg okolicznosci dziewczyny nie zwracajmy na nia uwagi moze sie odczepi albo zmieni nik i znow bedziedzie udawac kogos innego to dziecinne ile ty masz dziecko lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie ta wypowiedź mówi sama za siebie... [zgłoś do usunięcia] Lucjuszek 27 Z tego wszystkiego zle sie podpisalam ale i tak wiecie ze to ja co to za roznica.....jestem załamana ewidentnie podszywa sie pod lucjuszkowa, inaczej napisalaby ze maja podobny pseudonim a nie ze jest ta sama osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjuszek 27
Klucz od strychu! Przestan kłamac i kręcic. Sama sie gubisz w tym co piszesz! Na poczatku kiedy tylko zaczynałysmy twierdzilas ze nie masz w realu przyjaciól ani znajomych czujesz sie samotna zagubiona..... A teraz nagle twierdzisz cos zupełnie innego To jest wlasnie ta falszywosc o ktorej pisze. Myslałam ze jestescie inne! No coz nie pierwszy i nie ostatni raz sie rozczarowałam! I w nikim nie chce wzbudzic litosci!!! I wcale nikt nie pomysli zobie o was ze jestescie złe! Tu nie trzeba myslec tu widac gołym okiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie kluczu od strychu dokladnie tez tak mysle bo co pisala by wiecie o kogo chodzi jak mozemy wiedziec skoro ona pierwszy raz tu byla hahahah dobre sama sie mota pisze a potem sama nie wie co pisze hahah wiecie co niezly mam z niej ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjuszek 27
I nie bede juz z wami wchodzic w dyskuje! Od tej pory bede pisac tylko z tymi dziewczynami na forum ktore rzeczywiscie chcą mi pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry dziewczyny ale bardzo dokladnie przeczytalam sobie wasz topic zanim sie zdecydowalysmy dolaczyc zeby nie psuc temetu i nie przypominam sobie zeby Lucjuszek 27 bral w nim udzial az do 12.08 2009 roku i sie z wami przyjaznil????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×