Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martucha.3

Szukam mam znudzonych codziennoscia!

Polecane posty

Czesc dziewczyny! :) Malinka! Zdjecie doszło jest super. A synka masz CUDNEGO! :) Taki mały biały aniołek :) Zaraz wyśle ci moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja na chwilkę wpadłam się przywitać i lecę robić śniadanie dla moich chłopaków. Później jeszcze wpadnę. Malinka śliczne zdjęcie :) pilnuj tego przystojniaka normalnie nie będzie mógł się opędzić od dziewczyn :) swoje zdjęcia też ci wysłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacie dziewczyny ale Wy jesteście laski!! Naprawdę śliczne poprostu. Emilko chłopcy CUDNI!!! Ja dzisiaj biorę się za porządki, po weekendzie zawsze mi się nabałagani. Najmłodszy mi śpi. A Szymuś (ten ze zdjęcia) szaleje:) Dziewczyny pijecie dzisiaj kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie koncze kawke:) Pewnie na jednej dzisiaj nie skoncze:) Strasznie dzisiaj pochmurno,leje za ognem od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kawy nie pijam wcale poprostu mi nie smakuje za to pijam bardzo dużo pepsi i w ten sposób uzupełniam zapotrzebowanie na kofeine :) u nas pogoda całkiem ładna właśnie zbieram się na spacerek z chłopakami. A jak wasze dzieci mają na imię? Malinka twoj starszy już wiem że szymek :) moj starszy to Jakub a młodszy Aleksander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja piję tylko jedną kawę dziennie i to nie zawsze. U mnie Szymuś i Wojtuś:) martucha powiem Ci że ja czekam na deszcz, nie padało u nas już kilka dobrych dni, sucho strasznie - przydałby się deszcz. A teraz jest niby pogodnie, ale tak wieje nieprzyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie córcia ma na imie Oliwia :) U nas wczoraj było super pogada naprawde dopisywała. A dzisiaj w nocy obudziła mnie burza (normalnie jak spie to nie reaguje na burze) : ) wiec ta była naprawde głośna :) i tak do teraz pada na szczescie juz nie grzmi.Nie zebym sie bała panicznie burzy ale nie bardzo lubie jak tak wali :) Jeszcze jak maż jest jest w domu to ok a dzisiaj akurat jest w pracy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) u nas na Mazurach dzisiaj strasznie wietrznie i chłodno , martulka wybacz ale rano miałam trochę zamotania w domu nie nie mogłam wejść na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Iskierka!' Fajnie ze jestes :) Widze ze dzisiaj u nas podobna pogoda :( Nie wiem czy jeszcze bylas jak Emilcia wpadła na pomysł zeby powysyłac sobie zdjecia,zawsze to fajniej sie rozmawia jak zna sie chociaz z widzenia :) Takze Emilcia,Maalinka i ja juz wiemy jak wygladamy:) Dołączysz do nas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! ja też się przyłączę jeśli można. jestem mamą prawie 8 miesiecznego chłopa. bardzo go kocham ale czasem juz nie mam sil. czuje sie taka zamknieta i w ogóle czasem ogarnia mnie beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze Szczecina jestem. Juz od września zaczęłam się uwsteczniać bo musiałam leżeć z zagrożoną ciążą w szpitalu. Później poród, problemy z dzieckiem, lekarze...na znajomych nie było czasu. Poza tym wszyscy się rozleźli po dodatkowych studiach i pracach. a ja zostałam sama. Otoczona w prawdzie rodziną ale ileż można. Czasem nie chce mi sie wynurzać z domu a ajak nie wyjdę to stwierdzam, ze nie mam juz siły siedzieć w 4 ścianach. Do pracy bym poszłą ale nie na cały etat. I nie ma dla mnie ciekawych ofert. i tak żyję z dnia na dzień, co dnia tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Ja wpadłam na chwilke się przywitać,mam niezły młyn dzisiaj od rana, a za chwile wybieram się di urzędu z dzieciakami załatwiac dowody, wpadne później:) Narka trzymajcie sie ciepło,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Moje Skarby moze ja zaczne:) Marta 28 lat 1 dziecko córcia Oliwia 2,5 roczku Mąż-jest :) Aktualnie mieszkam w Gorzowie Wlkp i to ja wpadłam na pomysł załozenia tego topiku :) I nawet dziewczyny nie wiecie jak sie ciesze ze nas cały czas przybywa! :) tym bardziej ze panuje tutaj naprawde ciepła i życzliwa atmosfera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze przez ta pogode deszczową jestem zakrecona jak baranie jajo :) Moja wypowiedz byla kierowana do Klucz od Strychu a napisałam do moje skarby! :) Chyba musze jeszcze jedną kawke na rozkrecenie wypic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie wiedzieć ,że nie tylko ja jestem taka wyrodna i nie mam czasem sił do tej codzienności. Ale dzisiaj , moje dziecko od rana cały czas spi.dla takich chwil warto żyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucz od strychu! Mysle ze jest nas o wiele wiecej :) Pewnie z czasem bedzie nas jeszcze bardziej przybywac :) W koncu przeciez to nic złego chciec czegos dla siebie :) Mam nadzieje ze zostaniesz z nami na dłuzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×