Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matakusia

Ciężaróką przez 9 miesięcy

Polecane posty

monia ja tez juz sie boje... :/ Moja mama zalatwia mi polozna... wiec mam nadzieje, ze chociaz psychicznie bede spokojniejsza... Jednak samego porodu boje sie juz bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
dobrze ze masz polozna, boje sie strasznie tego wsszzytkiego ale juz tak naprawde nie moge sie doczekac :) dobrze ze chociaz maz bedzie przy mnie. ide za tydzien na szkole rodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matakusia moj mail to olka16111989@wp.pl (: poczytam, chociaz duzo jest tych postow bo ponad 100 ;| a od poczatku tematu "kiedy powinnam zrobic test ciazowy zeby byl wiarygodny" jestes na forum?? poaptrze co tam napisalas... ciekawi mnie ten sluz :/ buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kochana zrobiłas błąd, male to nic, hihii ja tam się jeszcze nie boję, nastawiam się, że będzie tak jak u mojej mamy dwoje dzieci i poród jak pierdnięcie w mąkę, więc mam nadzieję, że ja tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
ja sie boje bo moja mama ze mna rodzila 12 godzin, koszmar, jeszce musialam przejsc operacje po urodzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
co porabiacie dziewczynki? ja zaraz biore sie za obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja smaze placki ziemniaczane :p heheheh M pojechal do Niemiec na 2 dni wiec mam troche spokoju w domu,musze dopiescic chałupke-zawsze inaczej mi sie sprzata jak jestem sama...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
placki ziemniaczane, uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) jak juz pisalam na naszym poprzednim forum serdusio bije 140u/min, takze jest wszystko w jak najlepszym porządku:) tak się cieszę:) od wczoraj mam takie nudności i samoloty że szok;) chyba sie zaczelo, staram sie cos drobnego przegryzac ale pomaga na krotko...ale dam rade:) Iska a ktory to juz u Ciebie tc? buziaki, milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no i widzisz karusiamisia wszystko njest ok, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz karusiamisia, wszystko jest ok ;)) Mój biedny mężulek dalej chory, gorączka mu nie spada. tzn. od soboty ma ok. 39 stopni, w dzień trochę spada, ale jak antybiotyk przestaje dzialać to od razu skacze do góry. Śpimy osobno, żeby Nas nie zaraził. Iśka chyba ja dzisiaj też zrobię placki, narobiłaś mi ochoty :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
a ogólnie jak sie czujecie dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusiamisia u mnie to juz 15tc.. Najlepsze jest to,ze minimalnie zaczyna przeszkadzac mi dopinanie sie w spodniach ale generalnie jestem plaska jak bylam i niektorzy sie nabijaja,ze cos chyba sciemniam z ta ciaza;) A placki polecam!!!!Ale sie wczoraj nawcinałam eh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusiamisia ogromnie sie ciesze :D Mowilysmy Ci, ze bedzie dobrze wsyztsko :) A ja sie musze pochwalic, ze wczoraj poczulam ruchy mojego malenstwa... :D Czasami byly nawet natakie mocne, ze czulam je reka przez brzuszek :D Mega cudowne uczucie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no widzisz matakusia i sa ruchy, super uczucie, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
kurcze dziewczyny dzisiaj bardzo zle sie czuje :(, dziecko uciska mi na narzady i nie moge oddychac, koszmar, wszystko mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
juz mi przeszlo, dzidzia przesunela sie w inne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
kiedy dziewczyny macie nastepne usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 12 sierpnia połówkowe USG i sie juz zaczynam bac... czy wsyztsko bedzie w porzadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
napewno wszystko jest ok, teraz na tym usg dowiesz sie i zobaczysz wszystkie narzady a pozniej to juz to wszystko rosnie bo juz jest uksztaltowane, ja mam na poczatku wrzesnia i tez sie boje pomimo ze jst wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też idę w przyszlym tygodniu na wizytę. Dziewczynki nie nakręcać się proszę, idzie się na takie badania żeby wykluczyć różne choroby a nie żeby je wynaleźć!!!!!! :)) Musi być dobrze. Zmieniłam zdanie co do wózka, ten coneco barracuda jest podobno bardzo niestabilny i wogóle spacerówka jest beznadziejna. Byłam dzisiaj w sklepie i widziałam Espiro GT, jakiś nowy, stelaż bardzo podobny do coneco (równe kółka wszystkie) i taki nieduży, bardzo mi się spodobał. Do grudnia może jeszcze coś znajdę, hihi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
tez sie zastanawialam nad tym espiro gt, ale wybralam abc design astro, spokojnie do grudnia napewno cos znajdziesz ciekawego, ale wybrac wózek nie jest latwo niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×