Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matakusia

Ciężaróką przez 9 miesięcy

Polecane posty

No widzisz :) Najwazniejsze, ze wsyztsko dobrze :) Wczoraj nawet widzialam na USG jak sie zastawki w sercu otwieraja i zamykaja... - MAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akocz, wlansie obejrzalam Twoj brzucholek :) Powiem Ci, ze galanty, ale tak jakbys pileczke polknela ;) Chyba nie przytylas duzo co? A nawet jesli to tylko w pileczke weszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytyłam 7 kilo, trochę w tyłek też i w nogi, przynajmniej ja i mój mąż to widzimy bo nikt inny nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
kurcze dobrze ci akocz ja przytylam juz 13 kg a dopiero mam koncowke 27 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam koncowke 20 tyg i przytylam 8 kg. Zobaczymy jak pojdzie dalej. Ale generalnie tez w brzuch mi poszlo, odrobine w tylek i nogi, ale to tez widzimy tylko my ;) Monia nie boj - bedzie dobrze, zgubisz pozniej szybko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
mam nadzieje ze zgubie te kilogramy :/, za to piersi mam super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
i teraz dziewczynki kolejne usg kiedy macie? Bo teraz te kolejne badania to juz chyba sa takie kontrolne bo chyba juz to usg w 21 tygodniu czy 20 pokazuje ze wszystkie narzady sa uksztaltowane, prawda? i chyba nic nie powinno sie zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja mialam juz to mierzone. Teraz nastepna wizyte mam 10 wrzesnia :) Tak wiec bedzie tez koljene USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no ja tez mialam to mierzone, tylko chodzi mi o to ze skooro w 20 tyg jest wszystko w porzadku to chyba nic nie powinno sie zmienic np w 30 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no wiem ale ja to jestem panikara straszna i sie bardzo boje pomimo ze usg to w 21 tyg wyszlo dobrze, niedlugo czeka mnie nastepne i juz licze dni , ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia nie martw sie - nie jestes sama. Ja tez jestem straszna panikara :P I jakis tydzien przed wizyta juz mam glupie sny i stresa, ze ho, ho... wiec nie jestes sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Ja wczoraj mialam usg-podobnie jak Matakusia-teraz jest juz 17 tydzien,w sumie zaraz zacznie sie 18... No i u mnie w przeciwienstwie do Matakusi merda ogonek miedzy nogami jak nic!:D Pani doktor powiedziala,ze na 200% chłopak i ze ślicznie wszystko pokazał:) Moj M chodzi dumny jak paw co chciał miec chłopaka;) A skubany jest taki ruchliwy,ze hohoho:D Teraz nie moge doczekac sie pierwszych ruchow -co w przypadku mojego Juniora moze byc dotkliwe hahahah:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Udalo sie moja dzidzia ma 5 tygodni i 5 dni:) Na usg nie bylo widac wiec mialam usg dopochwowe ,i widzialm kropeczke :D Mam pierwsze zdjecie mojej Kochanej istotki:) Pozdrawiam WAS PRZYSZLE MAMY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spelniona to super :D Gratulacje :) Teraz tlyko dmuchac na siebie i chuchac :) - czyli dbaj o siebie jak mozesz :D Iska... moje tez ruchliwe jak cholerka :P Ale moze jaka parka bedzie czy cus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
iska gratuluje synka :) i tobie tez spelniona dzidzi, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
dziewczyny mam pytanie, robicie cos z wlosami w ciazy? chodzi mi o malowanie, bo ja juz dwa razy robilam sobie odrosty blond, ale teraz chce troche przyciemnic wlosy balejagem, ciemne pasemka, mam nadzieje ze to nie szkodzi dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia wiesz co... ja nie odwazylam sie rozjasniac wlosow, dlatego je przyciemnilam i mam takie "brazaowe" :) To podobno nie szkodzi... odrosty blond...? Hmm... podobno w tym okresie ciazy juz nie, ale ja sie nie odwazyalm... Powiem Ci szczerze, ze nawet dobrze sie czuje w ciemnych wlosach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no ja robilam pasemka blond chyba w 5 tygodniu ciazy, pozniej jakos w 4 miesiacu, teraz wybieram sie w 7 miesiacu przyciemnic, bo nie dam sobie ppozniej z nimi rady a rosna mi bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja normalnie robie odrosty.Robilam juz w czasie ciazy 2 x. Z tego co wiem nie szkodzi to w zaden sposob dziecku,rozjasniacz nie styka sie ze skora głowy-a sam włos nie przenosi nic szkodliwego do organizmu mamy:) Znajome robily tez w czasie ciazy farbki,rozjasnialy i nic złego sie nie działo:) A do ciemnych nie wroce za Chiny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciemne zrobilam pierwszy raz. Po za tym mam krociutkie wlosy ;) tak wiec rozjasnianie by bylo bezsensu bo musialabym je robic non stop... Jednak mysle, ze jak dzidzia juz podrosnie, to wtedy zapuszcze wlosy i je rozjasnie :) Jak mialam przedtem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
ja jednak musze przyciemnic bo bardzo szybko mi rosna i mam juz takie wyplowiale, no rzeczywiscie przeciez ta farba nie przenika bardzo do skory, a pasemka robi sie od skory, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
zauwazylam ze dzidzia czasami jest bardzo ruchliwa a czasami przez caly dzien tylko troche sie porusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia u mnie to samo jest... czasami wariuje mi dzidzia, a czasami bardzo niewiele sie rusza... A dla mnie to moglaby wiwijac caly czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
dla mnie tez , ale czasami mnie troche boli jak tak wywija fikolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, mnie jeszcze nie boli :P A wiecie, zapomnialam Wam powiedziec, ze teraz ginekolog byl bardzo zadowlony z mojej szyjki :) Powiedzial, ze pierwszy raz jest tak jak powinno byc - idealnie :) Nawet dostalismy pozwolenie na male conieco :P - a uwierzcie mi... celibat porzez 5 miesiecy to dluuuugo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
wiem cos na ten temat bo nam niedlugo stuknie 7 miesiac, hehehhehehehe, ale wytrzymamy, pozniej jeszcze troche po porodzie trzeba bedzie zaczekac, ale pozniej to bedzie....... :). Trzeba tylko uwazac zeby nastepnej dzidzi za szybko nie bylo , hjehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałyscie celibat???Moj Boze....no to wspolczuje..:( Tzn,ze bylo cos nie tak i sexik mogl Wam zaszkodzic?? Ja Bogu dzieki nie musialam rezygnowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×