Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matakusia

Ciężaróką przez 9 miesięcy

Polecane posty

Ale Cie wypedzilo... ale dacie rade na pewno.. zobaczysz :) Poczatek moze byc trudny - to na pewno, ale dacie rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no wypedzilo na drugi koniec Polski :), mam taka nadzieje ze damy rade, lece gotowac obiadek bo maz niedlugo z pracy wroci, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
dobre, nie?, ciekawa jestem kto w takie straszne glupoty wierzy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
dziewczynki ja Was opuszczam na tydzien, jade do rodziców, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAk Wam mija weekend Kochane ?:) Jak sie czujecie? Ja dziekuje za odpowiedzi co do moich mdlosci :) Bylo lepiej ale dzis znow tragedia;/ bylam na takiej hali miesnej ,kupic wedline przezylam koszmar ;( Ale na szczescie juz sie dobrze czuje :) Pozdrawiam WAS I Wasze małe cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło jaka tu ciszaaaaa... Spelniona, te upaly nie sa fajne, ale jakos daje rade :) Poza tym czuje sie super :) Mala tancuje w brzuszku i jest super:) A Wy jak tam? Ciekawa jak monia w podrozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no juz jestem dziewczynki, podroz powiem ze odbyla sie bezproblemowo, ale dobrze ze juz ostatni raz jechalaam tyle km. Przyjechali do nas tez meza rodzice, wyjezdzaja w niedziele wiec troche zajecia mam. Dzidzius wierci mi sie bardzo, ale bardzo to lubie, powiem wam ze bardzo mi dlonie spuchly i wogole juz przytylam sporo, ale jakos daje rade. We wrzesniu kuouje juz cala wyprawke :))))), juz sie nie moge doczekac. aaaaa wlasnie i przyjechalam od rodzicow z pelna torba rzeczy dla maluszka, moja mama oszalala, hehehheheeheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
co tu taka cisza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, no cisza, cisza... straszna nawet bym powiedziala ;) U mnie wsyztsko w porzadku, tez uwielbiam jak dzidzia sie rusza :D Za to jak jest leniwa, to juz mam stracha ;) A nie dziwie sie Twojej mamie, ze oszalala, bo moja juz oszalala daaaaaawno ;) Bardzo sie tez ciesze, ze wyjazd udany :) Teraz tlkyo grzecznie czekac na dzidzie. No i kupuj ta wyprawke moja droga... kupuj :) Ktory tydzien juz masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no zaczal mi sie 29 tydzien, we wrzesniu panuje juz miec prawie wszystko, wrocilam dzis ze szkoly rodzenia, mielismy cwiczenia oddechowe i mielismy isc na porodowke, ale byl porod rodzinny i przelozone jest na przyszly tydzien. W srode ide na usg i juz sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja droga, to super :) Nic sie nie boj, bo zobaczysz, ze wsyztsko bedzie dobrze :) Ja wiem, ze zaraz tez sie zaczne denerwowac, bo 10 wrzesnia mam USG :) To Twoj brzusio musi byc galanty niezle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no juz spory jest i jest mi ciezko, ale daje rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie widze ze nareszcie ktos zaczal sie odzywac:) Hm teraz 27 bylam na USG widzialam i slyszalam serduszko mojej dzidzi:) Wymioty trwaja niestety;( Eh matakusia i monia zazdroszcze Wam ze juz zaniedlugo zobaczycie swoje dzidzie:) Trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
spelniona uwierz im blizej konca tym wieksze nerwy, przynajjmniej ja mam tak, bardz sie boje porodu i tego po porodzie, ale dam rade, kazda z nas to przechodzi, :) hehehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z monia w 100%... im blizej rozwiazania tym wieksze nerwy... Ja tez potwornie boje sie porodu.... A ja do zoaczenia swojej dzidzi mam jeszcze troszke, bo polowe ciazy w sumie... ja termin mam na styczen... Ale prawda jest, ze taki piekny okres ciazy przychodzi wraz z odczuwalnymi ruchami dzidziusia :D Uwilbiam to uczucie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
ja tez bardzo lubie jak mi sie wierci w brzuchu, chociaz czasami to az przesadza z tym wierceniem :), co jest z reszzta dziewczyn??? chyba zapomnialy juz o nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapomniały,nie zapomniały:P haha Czytam Wasze wpisy ale czasami nie mam weny na pisanie,,, W kazdym razie ja dostalam male ostrzezenie od mojego Gina bo nieco skrocila mi sie szyjka.Paniki nie ma ale mam wiecej odpoczywac;) A my mamy rozkminke co do imienia...Ja sie uparłam na Igora a moj Marcin nie chce:P Ona jakis Remigiusz,Oktawian ....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
wydaje mi sie ze Igor najladnijesze imie, a ja moze dzis juz sie w koncu dowiem na 100% czy chlopiec czy dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no z dzieckiem wszystko w porzadku tylko znowu nie chcialo pokazac plci bo znowu odwrocilo sie pupa i nie chcialo sie przekrecic, no coz, niedlugo nastepne usg, zobaczymy. Jak tak dalej bedzie to chyba dopiero przy porodzie dowiem sie plec dziecka, heheheheheheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten tu z czym wyskoczył???!!!:D akwizytorom mowimy stanowczo NIE!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No monia ta Twoja dzidzia robi Ci psikusa ;) Ale z drugiej strony fajnie - zobaczysz jaka bedzie niespodzianka :D A kiedy nastepone USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
wczoraj bylam na usg w przychodni bo zrobila mi przy okazji wizyty a nastepne mam 11 wrzesnia prywatnie, moze cos tam sie dowiem, tylko nie wiem czy odstep tygodnia czasu nie zaszkodzi dzidzi, chociaz slyszalam ze usg nie jest szkodliwe. A psikusa to robi za kazdym razem nie chce nic pokazac, nawet na wczorajszym badaniu nic sie nie krecilo tylko spokojnie lezalo glowka w dol. Ale mam przeczucie ze to bedxzie dziewczynka, no coz zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(cos sie nie dodal komentarz) No widzisz monia, czasem tak bywa ;) Ja mam teraz 10 wrzesnia wizyte. A Ty sie nic nie martw, bo USG nie szkodzi dzidzi... moj lekarz jest ogolnie specjalista od USG wiec gdyby to skzodzilo, to na poewno bym wiedziala, takze spoko-loko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×