Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matakusia

Ciężaróką przez 9 miesięcy

Polecane posty

Gość monia1312
no 30 tydzien to akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
matakusia a czujesz juz czesciej ruchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak :) Juz nawet w ciagu dnia i to jak siedze :) Juz nie musze lezec, zeby poczuc ;) Ale wczoraj wieczorem chyba dzidzia spala, bo dosc dlugo nie czulam... i normlanie takiego stresa mialam, ze szok... ale rano juz zaczelo sie wiercic,a teraz tez daje czadu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i dzisiaj znowu mi sie snilo, ze chlopca urodzilam ;) To juz 6-sty raz ;) A wsyztscy mowia, ze dziewczynka bedzie... no i chyba maja racje, bo cera mi strasznie pogorszyla.... ale zobaczymy :) Moze jutro sie dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie chciało wcześniej nic pokazać? wstydzioch? bo mój to nogi na boki i wszystko pokazuje za każdym razem, nic się nie wstydzi cycuś mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
u mnie tez wstydzioch straszny, ale mi sie snia dziewczynkai za kazdym razem, mi tez na poczatku bardzo sie popsula cera, mialam takie dziwne krostki i przebarwienia, teraz jets juz w miare dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoos
ehh wiecie co tak czytam i czytam i sądzę że to cudowne tak cieszyć się swoim dzieckiem :) ja mam 17 lat i miesiac temu zaczelam wspolzycie i boję się tylko zajścia w ciążę bo to jeszcze nie czas. chciałabym tak jak Wy zajść w ciażę w odpowiednim momencie i cieszyć się tym :) pozdrawiam i życzęę zdrówka Wam i Waszym pociechom :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś - tylko błagam zabezpieczaj się, żebyś później nie musiała się martwić, że jesteś w ciąży bo np. okres się spóźnia. Spokojnie im bardziej się o tym myśli i nakręca tym dłużej @ nie przychodzi. Mam nadzieję, że ty jesteś rozsądna. Pozdrawiam Dziewczyny ja mam syfki na dekoldzie i na brodzie mi się ciągle robią. Wcześniej miałam problem z cerą ale chodziłam do dermatologa i ją wyleczyłam. A teraz ciągle jakieś małe co nieco mi wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoos
od razu pobiegłam po plasterki do ginekologa.. tak więc staram się jak mogę. to taki miły do czytania temat bo na tym forum naprawde rzadko można się spotkać z radością płynącą z oczekiwań na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoos - wydajesz sie byc rozsadna dziewczyna i tak trzymaj :) Kiedys, za pare lat przyjdzie i czas na Ciebie... a ciaza to czas radosci i dumy... wiec warto na to poczekac :) Ja nie wyobrazam sobie byc teraz w "nieplanowanej" ciazy, czyt. tzw. "wpadka"... Pilnuj wsyztskiego :) Jesli bedziesz brala tabletki, czy plastry mozesz byc w sumie spokojna... ja tak przez 5 lat mialam i na aparwde warto bylo poczekac :) Powodzenia :) akocz, no ja na dekoldzie nie mam, ale mam na twarzy... :/ Czyli mowisz,z e to wcale nie musi byc dziewczynka?:P Zobaczymy... dzis sie mozemy dowiemy - ide do lekarza ok. 13,30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszyszle mamy pomozcie!!!! .Mam dylemat otoz pracuje w Hipermarkecie jako piekarz. Ogolnie chce isc na L-4 ale boje sie tej kontroli ZUS-u po pol roku,ze moga stwierdzic ze ciaza to nie choroba . A z drugiej strony boje sie ze pracodawca nie zrobi tak jak ja bym chciala przeniosl mnie na inne stanowisko pracy .Ogolnie pracujac bede drzala o moje malenstwo czy nie szkodze mu . Co byscie zrobily poszly na L-4?Czy dalej pracowaly-wiedzac ze prace nie macie lekkiej?PROSZE O PORADE !!!!!!!!!!!!!!!DZIEKUJE Jutro 14:40 wizyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym szla na L-4 od razu!!! Kazdej ciezarnej to przysluguje... !!!! A nikt Ci nie ma prawa powiedziec" ciaza to nie choroba", takze smialo bierz L-4 i badz spkiojna o malenstwo :) A kobieta ciezarna na zwolnieiu lekarkism jest pod "specjalnymi" wzgledami... takze spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz ciężką pracę to powiedz o tym lekarzowi i się nie przejmuj, ja jakbym miała coś targać lub stać cały dzień na nogach to też bym poszła na L-4. matakusia - Każdy przesąd ma w sobie jakąś cząstkę prawdy, ja mam syfki, więc pewnie mój synek będzie śliczny bo mi teraz trochę urody zabiera :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
ja tez na twoim miejscu poszlabym na l4, zreszta ja jestem na l4 od samego poczatku, a powiedz mi jakiej Ty sie kontroli boisz????? na l4 w ciazy mozesz byc teraz przez caly okres ciazy, kiedys bylo tak ze musialo sie skladac dokumenty do zusu o przedluzenie. Nie boj sie zadnych kontroli nic ci nie zrobia, a w ciazy trzeba o dzidziusia dbac, poza tym to zaklad pracy ci wyplaca kase a nie zus, oczywiscie jezeli zatrudnia min 20 osob, cos takiego slyszalam. Nikt Ci na l4 nie udowodni ze sie zle czujesz i cie cos boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
dzisiaj znowu snila mi sie dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
akocz a Ty chcesz dalej pracowac? , czemu nie idziesz na l4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia1312 slyszalam ze po 180 dniach l-4 ZUS wzywa na kontrole .Ale powiem Wam ze Wasze wypowiedzi mnie uspokoily i zrobie tak z epojde od razu na L-4 .Moj narzeczony tez chce bym odpoczywala w domu bo roznie bywa w pracy.Buziaki Kochane odezwe sie jutro :) Czy napewno bede Mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja sobie w pracy siedzę, czuję się dobrze, więc nie muszę iść na zwolnienie. Pracuję u teściowej, teraz mamy dużo pracy więc jestem potrzebna, a jakby coś się działo to w każdej chwili pójdę do domu. Jeszcze się nasiedzę w domku z dzidziusiem i uszami mi pewnie będzie wychodziło :)) Matakusia daj znać jak wrócisz od lekarza !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
spelniona zadna kontrola sie nie przejmuj, nie kontroluja kazdej ciezarnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
aha i jeszce jedno na zwolnieniu mozesz byc do 270 dni, kontrole ciezarnych sa raczej formalne, jezeli kontroluja to sprawdzaja fakt " bycia w ciazy", wiec uciekaj na zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
matakusia i jak??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki.... narzady wsyztskie super, wsyztsko OK... A teraz najlepsze... Na 100% dziewczynka :D Pieknie rozszerzyla nozki, sprawdzl kilka razy i od tej str. i od drugiej i ni jak nie ma szansy na pitolka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matakusia gratuluje dziewczynki:) monia1312 Dziekuje za porade:) To dzis ,a dopiero 9 czuje sie sie strasznie tyle jeszcze godzin ;-I 14:40 godzina prawdy . Pozdrawiam WAS!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
matakusia super!!!!!!!!!!!!!!!, kurcze jak u ciebie snil ci sie caly czas chlopiec i wyszla dziewczynka to u mnie moze byc chlopak bo sni mi sie dziewczynka :)heheheheheeh, super ze jest wszystko ok, a ile wazy dziewczynka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto wie monia, kto wie :P Moze chlopca bedziesz miala ;) Ja wiem na 10000%, ze dziewczynka :) A wazy 350 gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
u mnie w tym samym czasie dzidzia wazyla 335g :) to podobnej wielkosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×