Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matakusia

Ciężaróką przez 9 miesięcy

Polecane posty

matakusia to wpiszę cie do tabelki, tylko podaj jeszcze kied masz następną wizytę u gina. w takim razie uroczyscie otwieram nasza tabelke ciężarówek:) i tym samym zapraszam wszystkie chętne, do wpisywania się do niej ciężarówka... tydz.c....... termin .....wizyta gin..... płeć dz. mfigielek........37..........08.11.09.....28.10.09...... ..CH..... matakusia.......28..........05.01.10..........?..............DZ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
mfigielek masz ten sam termin co ja ciężarówka... tydz.c....... termin .....wizyta gin..... płeć dz. monia1312.......35/36..........09.11.09.....07.10.09...... ..dziewczynka pozdrawiam, figielek jak sie ogolnie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek........37..........08.11.09.....28.10.09...... ..CH..... matakusia.......28..........05.01.10.....22.10.09... .....dziewczynka monia1312.......35/36..........09.11.09.....07.10.09.... .. ..dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche nie rozumiem dziewczyny, bo macie termin rozniacy sie jednym dniem tlyko, a macie rozne tygodnie ciazy... hmm... ?? :| Ale o so chosi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
bo wiesz co 8 listopad wypada w niedziele a 9 w poniedzialek i mi sie juz nowy tydzien zacznie, ale wiesz co moze mi sie pomylily tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
ja sobie obliczylam ze mam 36 tydzien bo 40 tydzien wypadnie mi akurat 9 listopada czyli w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek........37..........08.11.09.....28.10.09...... ..CH..... matakusia.......28..........05.01.10.....22.10.09... .....dziewczynka monia1312.......35/36..........09.11.09.....07.10.09.... .. ..dziewczynka akocz83.........29..............25.12.09......16.10.09........chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia to ja sobie źle obliczyłam, chyba mi spieszno i sobie dołożyłam tydzien do przodu. W sumie też mam 36:) z okresu, a 34 z zapłodnienia. No to poprawiam raz jeszcze. przy okazji - jak się babolki wpisujecie to poprosze chronologicznie, będzie wtedy bardziej widoczne co, jak i kiedy:) ciężarówka... tydz.c....... termin ......wizyta gin..........płeć dz. mfigielek........36..........08.11.09.....28.10.09............chłopiec monia1312......35/36......09.11.09.....07.10.09..........dziewczynka akocz83.........29..........25.12.09......6.10.09.. ....chłopiec matakusia.......28..........05.01.10.....22.10.09... .....dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no bo myslalam ze ja cos pomylilam w obliczeniach, czytalam troche o tej glukozie w moczu i to moze byc glikozuria ( obnizenie filtracji nerek u ciezarnych) w 3 trymestrze. Zobaczymy co powie gin. dzisiaj, bo cukier mam dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wogóle to nasze maleństwo to taki prezent walentynkowy. co prawda 2 dni spóźniony (bo akurat w weekend walentynkowy byłam na zjeździe na studiach), ale w poniedziałek sobie nadrobiliśmy zaległości z mężulkiem i owocem tego jest nasza kruszynka:-) Dlatego wiem dokładnie kiedy to było. zresztą staraliśmy się o nią pół roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
dobrze ze z tych staran wyszla taka kruszynka, juz niedlugo i koniec. Kiedy sie pakujesz, wszystko juz masz kupione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia właśnie w tym tyg zaczelam przygotowania, bo mówi się,że nawet m-c przed terminem warto mieć przygotowaną torbę do szpitala, bo nigdy nic nie wiadomo. a potem w panice to człowiek nie wie co ma zabrac ze sobą, więc ja na spokojnie zbieram pomału. Kupiłam sobie dodatkową koszule nocna do karmienia, biustonosz do karmienia, podkłady poporodowe, wkładki laktacyjne, majtki jednorazowe, a dla dziecka pieluszki i chusteczki, bo u nas wymagają tego w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja za niedlugo wyjezdzam do Poznania na USG 3D wiec trzymajcie kciuki, zeby moja mala sie dobrze ulozyla :) Napisze jak wroce co i jak, a Ty monia napisz co z ta glukoza w moczu, przeczytam jak wroce od razu :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie to i dla dzieciątka już wszystko mam. Kiedyś na szkole rodzenie położna nam dała listę wyprawkową i zakupiłam co trzeba, włącznie z kosmetykami (ile ja już kasy wydałam to głowa boli:) ). No ale przynajmniej potem nie będę się już musiala martwić czy mój mąż kupi to co trzeba, bo w tej akurat kwestii to nie bardzo można na nich liczyć. Nie mają zielonego pojecia o takich rzeczach:) Dlatego ja w trakcie ciąży sukcesywnie zaopatrywalam się we wszytskie potrzebne rzeczy dla naszej kruszynki. Chociaż dzisiaj mu obiecałam, że już nic nie kupię bo wszystko mamy:-), bo za każdym razem jak wracał z pracy to dostawał informację o poczynionych przeze mnie wydatkach i troche się przerazał ile to wszystko kosztuję. Dlatego takie becikowe to jest kropla w morzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
dokladnie wszystko niezle kosztuje az glowa boli, ja musze jeszce kupic torbe i spakowac rzeczy do szpitala. Czuje sie coraz gorzej boli mnie podbrzusze i za bardzo nie moge chodzic na dluzsze wypady, tylko do sklepu i z powrotem. No ja tez mam wziac pieluszki i husteczki do szpitala i jeszce wiele innych rzeczy, tez dostalam taka karteczke ze szkoly rodzenia co wziac do szpitala. matakusia powodzenina, ja do lekarza ide dopiero 0 20.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężarówka... tydz.c....... termin ......wizyta gin..........płeć dz. mfigielek........36..........08.11.09.....28.10.09...... ......chłopiec monia1312......35/36......09.11.09.....07.10.09......... .dziewczynka akocz83.........29..........25.12.09......6.10.09.. ....chłopiec matakusia.......28..........05.01.10.....22.10.09... .....dziewczynka spelniona87........14...........10.04.10....8.10.09...........?????????????? POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika23
Hej kobitki:))) Monia z tym moczem będzie dobrze, moja siostra jest w ciąży i to tak jak ty już prawie końcówka i też niedawno jak robiła badania to wyszła jej glukoza w moczu, ale to nic strasznego mówił jej lekarz, że pod koniec ciąży tak się zdarza. Matakusia trzymam kciuki, na pewno malutka da się sfotografować:))) Moje maleństwo miało robione 3D w 20 tyg i jak zwykle posłuszny pokazał buziaczka i w ogóle widziałam go całego, śliczniutki ale nie możemy stwierdzić do kogo podobny:))) A teraz pozwólcie że też się wpiszę na listę:) mfigielek........36..........08.11.09.....28.10.09...... ......chłopiec monia1312......35/36......09.11.09.....07.10.09......... .dziewczynka akocz83.........29..........25.12.09......6.10.09.. ....chłopiec matakusia.......28..........05.01.10.....22.10.09... .....dziewczynka spelniona87........14...........10.04.10....8.10.09..... ......?????????????? weronika23......25......... 21.01.10......03.11.09.....chłopiec:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
dziewczynki, bylam wczoraj u lekarza i ta glukoza w moczu kazala mi sie wogole nie przejmowac, powiedziala ze tak sie zdarza pod koniec ciazy, tak jak mowilas weronika :), czyli wszystko jest ok. Nie mam narazie rozwarcia i szyjka jest dluga na szczescie. Kolejna wizyta za dwa tygodnie, a co u was dziewczynki??? matakusia jak badanie usg? aaa mam pytanie czy wy tez spicie na prawym boku bo slyszalam rozne opinie spania na prawym boku, ja spie bo nie jestem w stanie caly czas przespac na lewym boku!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia widzisz :) Mowilam, ze wsyztsko bedzie dobrze :) A to, ze nie masz rozwarcia narazie to sie tlyko cieszyc :D U mnie badanie 3D wyszlo kulawo, wiec zrobil mi ladne nagranie 2D Na 3D musi byc duuuuuuuzo wod plodowych, a ja mam normlna standardowa ilosc, wiec wiecie... Ale najwanzijesze, ze wsyztsko w porzadku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja też śpię częściej na prawym niż na lewym boku, chociaż ostatnio wogóle mało śpię w nocy, budzę się i nie mogę długo zasnąć. Dziewczynki ja Wam tyle razy mówiłam, że nie ma co myśleć przy kolejnej wizycie i się łudzić, że wszystko jest wporządku bo i tak JEST. Trzeba myśleć pozytywnie i po prostu wiedzieć, że jest ok. Nastawiać się na to, że idziemy sobie obejrzeć maluszka naszego kolejny raz. Ja swojemu synkowi zapowiadam, że idziemy z tatusiem go podglądnąć. Całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram się na lewym boku spać i tak zasypiam, ale jak się budzę to leże na wznak albo na prawym boku:) Teraz to już wogóle ciężko się przewracać, czuję się jak słonica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika23
A ja śpię najczęściej na prawym boku chociaz częssto na plecach a nie można za bardzo na plecach spać??? I też często tak jak akocz budzę się w nocy siusiu i przynajmniej przez godz nie mogę zasnąć z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no wlasnie ja tez roznie spie, wiecie co w nocy zlapal mnie straszny skurcz, ale w plecach, musialam pochodzic troche po mieszkaniu i przeszlo na szczescie, ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no i im blizej porodu tym czesciej mysle o tej pepowince zarzuconej na karku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
szkoda matakusia ze nie udalo ci sie zrobic 3d, ja tez chcialam ale odwrocila sie i nie chciala sie pokazac niestety. :) ale pogoda jest okropna dzisiaj ciagle pada i pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym spaniem dziewczyny to mam problem brzuszka duzego spie na boku ale tak troszke na brzuszku kurcze inaczej nie moge.Ale mam nadzieje jak brzuszek mi urosnie wtedy sie zapre.. Weronika23 tez slyszalam ze nie wolno spac na wznak bo gdzies tam krew nie doplywa .Siostra moja tez mi to mowila najlepiej na boku . Pozdrawiam:) Bylam dzis na badaniu OK wszytsko . Slyszalam serduszko dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
spelniona to ciesze sie ze wszystko jest w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×