Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matakusia

Ciężaróką przez 9 miesięcy

Polecane posty

Gość monia1312
ja tez nie mam za bardzo ochoty na slodycze, czasami mnie tylko zlapie, jem duzo pomidorow, kapusty kiszonej, wedlin i sera bialego i duzo piersi z kurczaka, na to mam ochote. Ja wlasbie wykasowalam gg dlatego ze ciagle ktos mi przysylal jakies glupoty juz mialam tego dosyc. Musze w tym tygodniu kupic materacyk i wypelnienie do poscieli no i szlafrok do szpitala , o matko to juz tak niedlugo, :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
aaaaa i mam ochote jeszce na orzeszki a szczegolnie pistacje mmmmmm pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
oj na szczecie udalo mi sie przepisac do lekarza z 14 na 7 pazdziernika, bede miala robiony posiew bakteriologiczny i zalezy mi na czasie, bo na wyniki czeka sie ponad tydzien , eh :) a to bedzie juz koncowka 35 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey hey hey
hey lekarz stwierdzil u nie zaplodnienie i mala kropke prawie nie widoczna i powiedzial ze moje endometrium ma 23.6 to dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey hey, a kiedy masz nasteona wizyte u lekarza? Teraz Ci lekarz pewnie powiedzial, ze to ciaza i trzeba poczekac na koljena wizyte zeby sprawdzic czy dzidzia dobrze sie rozwija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey hey hey
wizyte mam w ten piatek jak bylam tydzien temu to mi powiedzial ze wykluczyl pozamaciczna ze jest tam jakas czarna kropka ale ledwo ledwo widoczna ze to moze byc fasolka i kazla mi przyjsc za tydzien zeby bylo cos lepiej widac bo mam cykle co 31 dni i owulka sie mogla przesunac do tego 5 pozytywnych testow i bol sutkow czasami pobolewanie brzuszka i tyle a co do tego endometrium jego grubosc swiadczy o ciazy to znaczy taka grubosc jak ja mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
ale dzis pogoda koszmarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
jaki materac kupujesz matakusia do lozeczka, bo ja pianka kokos, slyszalam ze ten gryka kokos jest taki sobie, bo jak dziecko troche popusci moczu to gryka smierdzi. Dzis chyba wezme sie za pranie ubranek. Kupilam ten proszek JELP i plyn do plukania JELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika23
hej dziewczyny:) dawno mnie tu nie było, a ten czas tak szybko leci.. Monia już niedługo będziesz rodzić, i mi też już 24 tydzień mija. I wiecie co ja w przeciwieństwie do was jeszcze nic nie mam dla swojego maluszka, termin mam na 21stycznia, jakoś boję się jeszcze kupować, chociaż już tak mnie korci, szczególnie jak słyszę ze ty matakusia masz już prawie wszystko a między naszymi maleństwami jest niewielka różnica. Ja przed ciążą ważyłam 44kg a teraz waże 50 i najgorsze jest to że teraz zaczęłam tak tyć wcześniej nie bardzo, ale nic dziwnego przecież maluszek już intensywniej rośnie. A wierci się jak nie wiem, to chyba najcudowniejsze uczucie nie?? I powiedzcie jak to jest jak dzidzia ma czkawkę??/ Bo czytałam wasze posty i ja chyba jeszcze u mojego synusia nie zauważyłam czkawki. Pozdrowionka i dobrego samopoczucia, w taką pogode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
weronika super ze sie odezwalas Tobie tez zleci szybko do stycznia, zobaczysz a odczuwanie ruchow malenstwa to cudowne uczucie. Odnosnie tych czkawek to sa to takie rytmiczne pulsowania w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika23
To moje maleństwo chyba jeszcze nie ma, w ogóle to są dni że cały czas jest w ruchu a następnego dnia prawie w ogóle nie daje znać o sobie i że jestem panikarą zaraz p[rzychodzą mi głupie myśli do głowy. Twoja niunia też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika moja Niunia tez tak ma... czasem sie wierci, aczasem jest bardzo leniwa :) Spokojnie :) A co do kupowania, to ja nie wierze w przesady, a gybym miala kupowac wszytsko pozniej, to za przeproszeniem, zesralabym sie z kasa, a tak wsyztsko kupuje sobie co jakis czas i rownomiernie to rozkladam :) Ale co osoba, to inne podejscie do sprawy :) Monia no ja wlansie kupuje gryczano cos tam ten materac, bo mojego Kuby siostra ma i bardzo chwali. A pod przescieradelko kup sobie taka ceratke kochana i wtedy nawet jelsi Ci mala siknie to i tak nie przeleci do materacyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
moja wczesniej byla troche leniwa w ciagu dnia , teraz daje czasami mocno popalic, nie kopie mnie, ale sie rozciaga w brzuchu i to czasami jest bolesne. No wlasnie moze cos pod przescieradlo kupie. Mam ochote dzis na placki ziemniaczane z cukrem , moze zrobie na kolacje , mmmmm, na obiad mam rybke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
ja w przesady tez nie wierze, ciesze sie bardzo ze wszystko prawie kupilam we wrzesniu, bo teraz to nawet sily bym nie miala chodzic po sklepach, teraz to takie drobnostki mi zostaly do kupienia. Wózek mialam juz w lipcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, monia ja ost. miala placki ziemniaczane z cukrem na obiad ;) No powiem Cio, ze jak na 27tc ja mam spory brzucholek i czesto mi juz przeszkadza, a zima nie bardzo bede chciala chodzic po skepach, mogabym sie poslizgnac i cos sobie i malej zrobic, wiec... chce juz miec wsyztsko ;) Poza tym, nie wiem jeszcze, czy lezec nie bede musiala (jk to lekarz powedzial, w zwiazku moja szyjka), takze, na pewno nie zostawialabym zakupow na ost. chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no tak lepiej nie zostawiac niczego na ostatnia chwile, wszystko sie moze zdarzyc, niestety. Zaczynam sie juz powoli bac tego porodu, ale musze byc dobrej mysli. dziewczyny bedziecie chcialy wziac znieczulenie w kregosłup??? Ja nie biore tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co? Ja o tym myslalam, szczerze mowiac, ale zrezygnowalam... Po pierwsze dlatego, ze to jest kregoslup, zawsze wsyztsko sie moze zdarzyc, tym bardziej, ze podczas jego podawania nie wolno sie ruszyc, a pozycja, w ktorej jest wykonywane to znieczulenie jest niewygodna bardzo podczas skurczu... Po drugie nie jestem pierwsza kobieta, ktora rodzi bez tego znieczulenia i skoro inne wytrzymuja, to ja tez musze dac rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
dokladnie ja tez jestem tego zdania i dlatego nie biore znieczulenia, damy rade bez tego nic nam sie nie stanie :), poza tym jak wezmiesz to znieczulenie to mozesz tak bardzo nie czuc skurczy i bedzie problem bo nie wypchnie sie dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey hey hey
hey moje endometrium ma 23.6 to dobrze ? jak na poczatek ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey hey, odpisalam Ci juz na to pytanie... monia, Ty bedziesz szla na pierwszy ogien, wiec pamietaj wszytsko dokladnie, bo bedziesz mi opowiadac :PmChoc z drugiej str. co kobieta to inny porod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika23
No dziewczynki macie racje z tymi zakupami, więc od października ruszam na zakupy:))) Już teraz też mi przeszkadza brzuszek i już jak pochodzę dłużej to podnieść się z łóżka nie mogę, to strach pomyśleć co będzie później. To od czego najpierw zacząc od ciuszków czy od takich różnych jak kosmetyki, buteleczki itp. A co do placków to też niedawno tak za mną chodziły chyba ze dwa dnia az w końcu też zrobiłam, a przed chwilą jadłam spagetti i bo teżzachciało mi się jak nie wiem, i ostatnio to codziennie jadłabym czekoladę i ogólnie słodycze, od niedawna mam takie zachcianki wcześniej to nie mogłam nic jeść,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika23
A z tym znieczuleniem to też jestem zdania, że nie ja pierwsza i nie ostatnia będe rodzić normalnie, bo to jednak niebezpieczne podobno też dla dzidziusia. Damy radę, a Ty Monia ni e denerwuj się i staraj się nie myśleć, chociaż ja jak będę na twoim miejscu to też już będę myśleć. Nie będzie źle, za tą mękę będzie wspaniała nagroda-nasze malęństwa wreszcie będą przy nas:))) A ćwiczycie może mięśnie Kegla?? ja od wczoraj postanowiłam sobie że będę cwiczyć regularnie, no i na postanowieniach się skończyło:))) Leniwa się strasznie zrobiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werronika, ja cwiecze te miesnie Kegla i masuje krocze... A co do slodyczy to uwazaj, co bys za mocno nie przytyla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
ja nien awidze cwiczyc tych miesni kegla i nie cwicze, wiem ze powinnam ale nie lubie tego cwiczyc, ja zaczelam kupowanie od wozka i takich grubszych rzeczy, pozniej ubranka i kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika23
No właśnie ja też nie lubię tego robic i na pewno będzie ciężko.... No staram się ograniczać ale takie to wszystko dobrte, że nie mogę się oprzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika23
Matakusia a masz może jakąś fajną stronkę o tym jak powinno się wykonywać te masowanike krocza??? bo ja trochę poszukałam i nie mogę znależć jak to powinno wyglądać. Ale chyba to niemiłe cio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×