Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matakusia

Ciężaróką przez 9 miesięcy

Polecane posty

Gość Monia-smutna
Hey ciężaróweczki wiem ze to nie ten topik ale to forum mi jakos nie sprzyja i nikt mi nie chce odpowiedziec na pytanie. Moja dzidzia jest planowana jstem 9 bez @ 3 piekne pozytywne testy ale nie mam objawow procz bolacych niesamowicie sutkow a lekarz dopiero za tydzien a moje pytanie brzmi czy oszukal was kiedys test ciazowy bo mnie tak na pozytyw teraz zrobilam 3 roznych firm wszttskie pozytwne ale i tak sie boje ze moze to ciaza biochemiczna albo znow mnie oszukaly wy juz macie to za soba odpiszczie bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia-smutna, Ty sie ciesz kobnitko :) Ja nie mialam ZADNYCH objawow oprocz bolacych sutkow i 4 pozytywnych testow :) Takze glowa do gory :D Ja kupilam kombinezon na zime za 140zl... masakra, ale coz - dla Niuni wsyztsko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka smutna
Dzięki jesteś przekochana :):):):):):):) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesz sie, ja tez nie wierzylam, dziewczyny mi mowily - ciesz sie, a ja i tak nie wierzylam :P A teraz mam wielki brzuchol i jestem w 26tc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka smutna
zazdroszcze naprawde ale i tak zawsze jakś lek zostaje bo jak sie czlowiek na czyta o tych roznych dolegliwosciach a u mnie nic to odrazu sobie wkreca ze cos nie tak ze jestem hora albo dzidzia jest zagrozona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, ja nawet po wizycie u ginekologa nie moglam uwierzyc i myslalam sobie: "a moze ten lekarz sie pomylil i ja nie jestem w ciazy" Takze takie mysli to norma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka smutna
Może i racja ale i tak kazdy sie schizuje czy aby napewno jest ok a martwie sie poniewaz kiedys zrobilam test i byl pozytywy a nastepne 3 juz nie okres sie spoznil a potem przyszedl teraz zrobilam dosc drogie testy i rozne wiec jestem dobrej mysli ale powiem szczerze boje sie wizyty u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez kiedys jeden wyszedl pozytywnie, a potem negatywnie i okres mi sie spoznil. Natsepn ym razem zrobilam test przed spodziewana @ i wyszla jedna mocna, druga jasa kreska... no i tak zrobilam 4 testy (ost byl dwa dni po spodziewanej @) i bylam w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
moniczka smutna ciesz sie , jak mi wyszla druga kreseczka to myslalam ze oszaleje i nawet nie pomyslalam ze test moze " oklamac", a teraz mam 33 tydzien, wiec glowa do gory i dbaj o siebie, dawaj nam znac co u ciebie i jak przebiega ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka smutna
jasne bede was informowac caly czas a dni do gina odliczam z duuuuza niecierpliwoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
dziewczyny brzuch mi sie juz obnizyl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
moze, bo ma jeszcze troche czasu do 9 listopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
matakusia wysle ci zdjecie brzucha na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia-smutna
He dziewczyny oczywiscie jak szalona wczoraj zrobilam jeszcze jeden test w sumie juz 4 ten tez pozytywny ale jeszcze jedno pytanko bo np; mnie przed @ robily sie syfki na buzi a teraz aczelam sie ie pokoic bo troche mi sie zrobilo i zaczynam swirwac ze @ nadchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
spokojnie ja takie syfki mialam do konca 3 miesiaca wiec spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka smutna
juz sie uspokajam bo przecierz nawet nie skladnie pisze hihihi :):)) no mam nadzieje ze 4 testy mnie nie oszukaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez miala syfki, teraz nawet tez mam - to hormony wariuja... monia... akiedy masz wizyte u lekarza? No faktycznie troche nisko ten brzuchol masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
7 pazdziernika ide dopiero, mam nadzieje ze jej sie nie zachce wczesniej wyjsc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
wiem, ale sie wystraszylam troche, czytalam ze brzuch obniza sie na dwa tygodnie przed porodem, o boze !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no i wizyte u lekarza mam dopiero 14 pazdziernika niestety, przesunela mi sie wizyta o tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... monia to moze zadzown do swojego lekarza i powiedz o tym... bo naparwde masz nisko ten brzuch - a myslalam, ze to ja mam nisko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
kurcze zaczelam sie denerwowac troche, teraz to tylko siedze i wykonuje minimalne czynnosci w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia jak się rodzi dwa tygodne wcześniej to chyba nie ma tragedii, ale oszczędzaj się, nie sprzątaj itd. A masz juz jakeś skurcze, moja szwgierka miesiąc przed porodem zaczęła odczuwać skurcze i łykała magnez. Ale mały się urodził i tak 2 tyg. wcześniej i jest zdrowy i jest szystko ok. Ale zadzwoń do lekarza lepiej niech sprawdzi. Nie martw się na zapas bo dzidzia się pospieszy naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
nie mam zadnych skurczy, nic mnie nie boli, tylko troche mi sie ten brzuch obnizyl, ale wole sie nie nakrecac bo jeszce cos wywolam :/ akocz ja porod mam na 9 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
a porod dwa tygodnie przed terminem i dwa tygodnie po terminie to slyszalam ze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×