Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matakusia

Ciężaróką przez 9 miesięcy

Polecane posty

cześć :). a ja zaczynam 10 tydzień:) we wtorek mam badania i w końcu się dowiem czy będą bliźniaki:). Powiedzcie mi czy w dalszych tygodniach również jesteście takie zmęczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
stokrotka ja po 3 miesiacu to moglabym gory przenosic, mialam duzo energii, teraz niestety juz mi jest ciezko i nawet nie moge spac w nocy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie tez bylo ciezko przez pierwsze 3 miesiace... i o godz. 18 marzylam o jasku i lozku... Potem robi sie fajnie, faktycznie mozna gory przenosic :) A teraz juz znwou dopadlo mnie zmeczenie i bedzie tak pewnie do samego konca, ale daje rade :) Monia, odbierz poczte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ponownie.. mam problem.. pytanie.. zalozylam osobny topik ale jakis kretyn mnie wyzwal.. od wczoraj mam biale sutki.... nie wiem dlaczego nigdy tak nie mialam... ponadto napuchniete do @ jeszcze 6 dni ale tan kolor mnie n iepokoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no matakusia sliczna i duza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
dzisiaj bylam na pobraniu krwi, ludzi mnostwo a szczegolnie kobiet w ciazy. Zaczal mi sie 35 tydzien , wiec niedlugo juz zaczne odliczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No monia, odliczaj, odliczaj ;) Mojego meza siostra urodzila wlansie w 35tc, ale Ty jeszcze troche przechodz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
musze ten czas przechodzic i co urodzila w 35 tc i wszystko ok bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
rwa kulszowa?? co to jest?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka wpisz w google.pl aja ide robic sobie jedzonko :P Boli jak cholera :/ Raz mocno, a raz deliktanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
poczytam, a mnie komar ugryzl w brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
odebralam dzis wyniki i w moczu mam glukoze :/ szok, pod koniec ciazy takie jakies dziwne rzeczy mi wychodza, nigdy nie mialam tego w moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu jestem chora, dostałam tym razem 2 tygodnie zwolnienia, bo jestem nieoleczona po ostatnim. Tylko tym razem nie wychodzę z domu wogóle. Zawsze cos w tej ciąży dopada, jak nie cukrzyca, to jakieś inne rwy. Wiem, że rwa bardzo boli, bo mój mąż ma ją raz w roku i chodzi wtedy na zastrzyki, ale ty chyba nie możesz matakusia. Czy dał Ci coś lekarz? A jak tam zakupy dziewczynki? Wszystko już macie, teraz to pewnie juz drobnostki do kupienia, co? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
oj akocz wspolczuje ci z tym przeziebieniem, lecz sie kochana. Ja juz mam wszystko, pozostala mi jeszcze torba do kupienia do szpitala bo mam same na kolkach duze. No wlasnie w ciazy to zawsze musi cos dolegac i pozniej czlowiek sie martwi. Dobrze ze mi zostalo juz tylko pare tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie tez dopadlo jeszcze przeziebienie :( Katar taki, ze masakra jakas :/ A ja nie moge nic brac na ta rwe, ale teraz jutro jade doPoznnaia na 3D USG to sie go zapytam od razu co z ta rwa... A Ty akocz wylecz sie do konca kochana... Monia, a co lekarz na ta glukoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płodna 00
Hey dziewczyny na 1 wizycie u lekarza bylo tylko czarna kropka i endo 23 tydzien pozniej pecherzyk 17mm i cialo zlote brak dzidzi lekarz stwierdzil 6 tydzien ciazy i nie stwierdizl pustego jaja plodowego bo powiedzial ze owulacja mi sie przesunela jak mam cykle co 31-33 i tak malo widac miala ktoras z was tak owiedzcie cos i poradzcie bo schizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
matakusia dopiero jutro ide do lekarza, ale dzwonilam do tesciowej bo pracuje w przychodni , pytala sie lekarza i powiedzial ze czasami tak sie zdarza pod koniec ciazy, mam powtorzyc badanie moczu. Kurcze cukier mam w normie bo kupilam sobie wczesniej glukometr i od czasu do czasu mierze sobie cukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plodna, nie mam pojecia, ale wydaje mi sie, ze lekarz powienen Ci to DOKLADNIE wytlumaczyc... monia, to spokojnie :) Zobaczysz, co Ci jutro powie lekarz, ale na pewno nic zlego to nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no ja tez mam taka nadzieje ze to nic powaznego, bo ogolnie cukier mam w normie, zobaczymy jutro, zreszta to juz jest koncowka ciazy to nic zlego z tego nie powinno byc, dziecko juz jest duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
nie ma co panikowac szczegolnie pod koniec ciazy :), a Ty matakusia poloz sie do lozka zeby cie bardziej nie wziela choroba, dobrze ze ja w miare szybko wyszlam z przeziebienia, mi lekarz zalecil picie wapna i duza ilosc witaminy c w naturalnej postaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jem mnostwo owocow i kapuste kiszona - to naturalna postac witaminy C :) Ponad topoije sobie herbatke z miodem i pigwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mamusie:) Chętnie się do was przyłącze, choć już nie dużo mi zostało tego czasu bycia 'ciężarówką', bo termin mam za m-c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek, no to co, ze masz za miesiac :) Zawsze przyda sie ktos nowy z nowymi spostrzezeniami :) A jak urodzisz, to tez na pewno dasz nam wazne wskazowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, może wpiszecie się po kolei, która kiedy ma termin, co wy na to? ciężarówka t. ciąży termin wizyta gin. płeć dz. mfigielek........37..........08.11.09.....28.10.09........CH......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cośmi skrzywiło tą tabelkę:( jeszcze raz.. ciężarówka... tydz.c....... termin .....wizyta gin..... płeć dz. mfigielek........37..........08.11.09.....28.10.09...... ..CH..... może teraz bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×