Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matakusia

Ciężaróką przez 9 miesięcy

Polecane posty

Gość monia1312
dziewczyny kupujecie cos na dzien chlopaka swoim facetom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce monia, ale nie mam pojecia co mu kupic... :/ Wiem, ze na pewno cos drobnego - nie drogiego, bo teraz czeka nas troche wytaktow... 130zl. na lekarza, 200zl na 3D, na dentyste 200zl i na farby do prezmalowania sypilani jakies 300zl. takze... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika23
To dzisiaj jest ten dzień??? nawet nie wiedziałam:P Oooo to będzie problem hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
kurcze ja tez bym cos chciala kupic, ale za bardzo nie chce mi sie chodzic po sklepach, moze po poludniu pojedziemy i cos sobie wybierze. Tez mnie czekaja wydatki bo jeszce materac musze kupic , kilka par body, usg, niby nic ale uzbiera sie tego troche. Jeszce zamowilismy prezent dla chcrzesnicy marcina na pierwsze urodziny. Urodziny ma w listopadzie, ale wtedy to ja nie bede miala glowy latac za prezentami jak bede po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec ja wymyslilam i zabieram mojego kochanego Meza do naszej ulubionej restauracji na kolacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
oooo super, ja nie mam pomyslu, bylam dzis kupic cos na obiad i nie moglam sie powstrzymac i kupilam troche ubranek, min body, czapeczke, kaftaniki. Juz musz eprzystopowac z tymi ubrankami bo ma juz sporo a szybko wyrosnie z tego niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia nasze male to pewnie polowy i tak nie wynosza ztego co mamy, bo wyrosna i po prostu nie zdarza ;) Zobaczysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no wlasnie nie zdaza zalozyc wielu rzeczy. Kurcze tylko za kieszen sie trzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie weszlam na nasze dawne forum i czytalkam sobie nasze wypowiedzi tak od 40 str. ----> normlanie MAX :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
az poczytam jeszce raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
matakusia jak po kolacji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
ok zbieram sie do prasowania ubranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
a ja nic szczegolnego , nic nie kupilam, lezalam bo mnie glowa bolala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu :/ ale dzis juz sie dobrze czujesz? Ja ide ok. 13 do lekarza dzisiaj i zobacze moja mala :D No i dowiem sie, czy moge jutro na 3D jechac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
dobrze sie czuje dzisiaj, wzielam sie za prasowanie ubranek. Ja do lekarza ide 7 pazdziernika, ale usg mam dopiero 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wrocilam :) Mala wazy 975g czyli w sumie kilogram juz :D Duza babka :P Wszytsko dobrze i z mala i ginekologicznie :) A na 3D jade w srode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Witam wszystkie nowe forumowiczki Ja też już mam troszkę rzeczy poza ubrankami oczywiście, ale jak popatrzę na listę to caly czas mi się wydaję, że jeszcze tyle trzeba kupić, że masakra. A ceny z kosmosu czasami. Moje dziecko się rusza, ale ja też nie wiem czy to czkawka, czasami okropnie dużo, że aż mi dech zapiera jak dostanę w żebro, a czasmi cały dzień spi, a wieczorem poprostu dyskoteka. A najbardziej lubię jak kulaski wypycha i nagle takie twarde miejsca się robią i go masuję, a on wali obok. Super. A tak wogóle to znowu mnie jakaś amba bierze, juz mam dosyć zapchanego nocha. Całuski dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
matakusia super ze wszystko ok, no spora masz dzidzie, akocz nie daj sie chorobie :), pij duzo herbatki z cytrynka i zjedz czosnek na noc, wypij sobie tez wapno na noc i ci przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akocz, ja tez to najbardziej lubie :) I uwielbiam rowniez jak sie wypycha obracajac sie... to nie kopniaki tlyko takie inne "cos" i kocham to uczucie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytka2222222
Hey dziewczyny moze wasze forum bedzie przyjazne i odpowiedzie mi na kilka pytan mianowicie chodzi mi o ciaze biochemiczna i czy jej poronienie nadchodzi w terminie spodziewanej @ i jak sprawa wyglada na usg Prosze napiszcie cos bo boje sie ze mnie moglo cos takiego dopasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
moja mala cos dzisiaj spiaca jest, rusza sie od czasu do czasu :) i wypycha stopy, hehheheheeh zastanawiam sie nad rozmiarem pieluch, bo z pampersa sa rozmiary od 2-5kg i od 3-6kg i sama nie wiem ktore wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
wiecie co troche poczytalam i na poczatek kupie te 1 od 2-5kg, ale nie bede kupowala ich duzo, tylko 1 paczke, zobacze pozniej moze przerzuce sie na te 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
zytka nie odpowiem ci na to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zytka ja tez Ci nie odpowiem, bo nie wiem.... :/ Monia moja tez jest dzis spiaca krolewna na mxa... a ja lubie kiedy sie rusza... No ale coz, wazne, ze wsyztsko OK :D Ja tez bym kupila malo ale tych 2-5kg na poczatku, potem sobie sama zobaczysz kiedy przejsc do wiekszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
kurcze w poniedzialek zacznie mi sie 35 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×