Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matakusia

Ciężaróką przez 9 miesięcy

Polecane posty

Witam Was:) Wczoraj bylam na USG lekarz moj pokazal mi dzidzie :) Ma 5 cm slyszalam serduszko eh normalnie za kazdym razem jak ja widze to mi lzy sie cisna do oczu ;) Nawet lekarz mi pokazal dzidzie w 4D na chwilke tak sie ruszala nawet mam zdjecie widac glowke raczki i nozki moj cud:):):) Jak kazda przyszla matka boje sie o swoje malenstwo i pytam czy wszytsko dobrze a lekarz podczas badania usg dobre pytanie zadala pani widzialam z emierzyl cos co chwile mierzyl przerwe miedzy dzidziusiem a sciana macicy ze jesli jest okolo 2 cm to dziecko moze miec zaburzenia ale ja mam mniej . Troche mnie to zdenerwowalo powiem szcezrze ze pod koniec wizyty znowu zapytalam czy wszystko dobrze a lekarz co pani chce wiedziec o 5 cm dziecku rozwija sie prawidlowo minimalne ryzyko ze moze cos byc nie tak bo 100 % pewnosci w medecynie nie ma . Uspokoil mnie:) Czeka mnie wizyta u internisty poniewaz w teraz w sobote zaslablam w wannie i strasznie serducho mi walilo. A mojej starszej siostrze przy pierszej ciazy wyszlo jej nadcisnienie. Wiec obawiam sie z emoge miec to samo bo moi obydwoje rodzice mieli nadcisnienie. Jestm w 12 tygodniu wymioty dalej mi towarzysza jednego dnia tylko rano a wczoraj prawie caly dzien;/ Pisalyscie o syfkach mi wlasnie na calej buzi wyszly eh okropienstwo;/ Witam Monie smutna , jak robilas cztery testy napewno jestes w ciazy :) gratuluje :) Monia 1312 ja bym na Twoim miejscu zadzwonila do lekarza z emis ei obnizyl brzuszek .Ale nie martw sie na zapas :) Badzie dobrze Ale sie dzis rozpisalam :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spelniona, bardzo sie ciesze :) Cudowne uczucie widziec swoje dziecko, prawda? A zobczysz, jak poczujesz ruchy - to jest mega!!! :D A z tym nadcisnieniem, to sie nie martw, wsyztsko bedzie OK, nawet jelsi tak wyjdzie to bedziesz pod opieka lekarza wiec spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
juz sie uspokoilam z tym brzuchem, on tak wyglada w tamtej bluzce tylko, po prostu jest juz duzy, nie bede sie nakrecac niepotrzebnie, wiecej bede odpoczywac i tyle :), spelniona zobaczysz jak to jest jak poczujesz ruchy, cudowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia-smutna
hey wrocilam od gina powiedzial ze doszlo do zaplodnienia ciaze pozamaciczna wykluczyl to bardzo dobrze ciesze sie znalazl jakas kropke czarna i powiedzial ze to chyba to co bedzie roslo czyli dzidzia ale dla pewnosci mam isc za tydzien wiec juz teraz sama nie wiem co myslec aha i przed wyjsciem jeszcze jeden test zrobilam juz 5tez pozytywny piszcie dziewczyny co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaka123
noworodek ważący 8,7 kg>? masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bylo tez ze mna w 5 tygodniu bylam u ginekologa i powiedzial tak Tobie ze z tej kropeczki bedzie dzidzia:) i za dwa tygodnie slyszalam serce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia-smutna
mam nadzieje ze to nie biochemiczna a grubosc nie wiem czy czy szerokosc obliczyl mi na 23.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
monia smutna o jakiej ty szerokosci piszesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
dzisiaj caly dzien bym spala, straszne. matakusia kiedy teraz masz usg?? Ja mialam robione w 31 tygodniu i lekarz powiedzial mi ze juz nie potrzeba robic kolejnego usg bo wszystko jest w porzadku, ale juz sama nie wiem czy nie umowic sie jeszce w 37 tygodniu, czy juz dac sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
a tak wogole to ile juz przytylyscie???? bo ja 20 kg, koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Ciezaroweczki!;p Ja tylko na chwilke zagladam z topiku "lipiec- rozpoczynamy starania";p Chce Wam pogratulowac;) Ja od ponad roku staram sie o dzidzie, niestety nic.. Jestem mlodziutka 19 lat, rok po slubie;D Mam nadzieje ze sie w tym miesiacu udalo chociaz ostatnio maial kryzys z mezem;( ale juz sobie wszystko wyjasnilismy;) Termin tej "Was niedotyczacej @" mam na 9 pazdziernika.. Od tygodnia mam nudnosci i ciagla zgage.. ponadto wzmorzony apetyt i przebarwienia skorne na dekolcie!! Ponadto mam bole brzucha i zawroty glowy dwa razy zemdlalam.. Jak narazie nie ludze sie ze to ciaza bo za wczesnie tym bardziej ze okres mialam w tum miesiacy wczesniej bo wczesniej ale mialam;( Bardzo chcialabym jak Wy przezywac ten piekny okres;) Czekam na swoja kolej;) Garaco Was caluje i Wasze szkrabiki;) U nas na topiku juz kilka zaciazylo;) Zycze zdrowka i bede czasami zagladala i pisala;) chyba nie bedziecie zle?? Przeczytalam wszystko co napisalyscie..;) buziaczki Kochane Ciezaroweczki;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysiaaa2
witam koleżanki :)))) dłuuugo Was nie czytałam... jak ten czas leci, to niesamowite! Monia, przecież Ty zaraz rodzisz i Matakusia też już tak "wysoko" a pamiętam, jak niedawno pisałyśmy żeby uwierzyła... jak ja Wam zazdroszczę! kurcze, to Wasze forum to dla mnie takie ukojenie. fajnie się Was czyta :) Monia... ja się urodziłam z pępowiną owiniętą wokół szyi i nie narzekam ;) całuję Was mocno i sciskam... i proszę o jakieś millusie foty brzucholi :D buziiii!!!!! :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
agnes pisz do nas czesto nie bedziemy zle :) mysiaa to na juz niedlugo rodze jeszce 6 tygodni mi zostalo do terminu, ale mam przeczucie ze nie urodze w terminie no zobaczymy, wysle ci zdjecie brzucha na maila dzisiejsza noc mialam okropna, mala tak sie wiercila ze nie moglam usnac, polozylam sie o 11 a usnelam o 3 nad ranem, koszmar i rano jak zwykle pobudka o 9.00, bo znowu sie wiercila :)))),naprawde mile uczucie, ale jak bedzie taka po urodzeniu to chyba nocki mam z glowy , heheheheheehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysiaaa2
Monia, piękny masz ten brzuchol... już niedługo będziesz tuliła kruszynę :) ehhh, zazdroszczę Wam tych nie przespanych nocy normalnie ;) buziaki Cięzarówki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja tak samo o 3 w nocy pobudka ale mnie meczyl bol brzucha eh mam nadzieje ze to tylko ta macica sie rozszerza. Powiedzcie mi bolalo Was tak mocno ze w nocy budzil Was ten bol;/ Mi sie zdarza co od dwohc dni co noc;/ Pozdrawiam:) Zycze slonecznej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
spelniona ja mialam bol w podbrzuszu takie jakby klucie, przyczyna byla wlasnie rozciagajaca sie macica, teraz juz mi troche przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, ja mam teraz w czwartek wizyte i USG. A na Twoim mijescu i tak bym zrobila w 37tc jeszcze USG, dla swojego spokoju :) Spelniona, mnie niegdy nie bolal mocno brzuch, a juz w ogole na penwo nie tak, zeby mnie to obudzilo, wiec... zadzown moze do lekarza swojego... Mysia, w koncu do nas zajrzalas ;) Fajnie :) No faktycznie, nieldugo bede rodzic (tn za 3 miesiace), a niedawno mi mowilyscie, zebym sie cieszyla i uwierzyla... ehhh... czas szybko leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
tez tak mysle matakusia i napewno zrobie dla swietego spokoju. Jestem juz umowiona wiec nie bede odwolywac wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
matakusia a ty czujesz czkawki malej?? bo moja to ma czasami kilka razy na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak monia... tochyba jest czkawka malej i faktycznie czasem czuje ja paray razy dziennie... czyli mamy w brzuchach male pijawki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no wlasnie, matakusia ile przytylas juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana wazylam sie z tydzien temu i bylo 54 kg na wadze ( a przed ciaza wazylam 42-43kg), u siebie wdomu nie mam wagi, ale wlansie sie szykuje do mamy - bede u niej za ok. 30-40 min to wtedy sie zwaze ipodam Ci aktualna wage... :) Choc juz sie tego boje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
ja przed ciaza wazylam 48kg/49, teraz az wstyd 70kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no to niezle idziemy w gore :) hehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi nie mow... heheheh A tak ogolnie to na co masz ochote? Bo ja wlansie nie jem za duzo slodkiego... bardziej ogorki, sery, kapuste kiszona... owoce i warzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×