Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamyskaa

Pragnę dziecka-te strające się i te przed staraniem 2009

Polecane posty

Z tego co wymieniłaś nic nie mam - ani nadmiernego owłosienia, ani otyłości, nieregularności @... Więc może CLO wystarczy? Zapytam lekarki. Ale weź tu bądź otwarta przy 6 studentach siedzących w gabinecie :O Będę skrępowana i tyle z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dziewczynki. czekam na okres a raczej na jego brak.i chyba dzisiaj przyjdzie bo już mam delikatnie zabarwiony śluz. echhh moja nadzieja umiera.... jak nie dostanę do piatku to zrobię test ale chyba niestety nadejdzie bo mam pobolewania tez 2 w podbrzuszu i wczoraj miałam takie nerwy jak zwyjke przed okresem. chcę mi sie płakać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Lola 28
Cześć :) Podczytuję Was dosyć regularnie i jakbym mogła Muchacho Ci coś doradzić, to odradzam CLO, gdyż po nim bardzo dużo pacjentek ma torbiele, lepszy jest FOSTIMON, ale i sporo droższy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Moja lekarka po usg powiedziała że jestem w drugiej fazie cyklu (byłam u niej w 40 dc), nadal mam pęcherzyki na lewym jajniku, czyli jajeczkowania nie było i kazała mi brać duphaston przez 10 dni.Dzisiaj wzięłam 5 tabletkę i nic się nie dzieje.Zastanawiam się czy to nie pco bo nigdy nie miałam regularnych @ i do szczupłych też nie należę :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Przepraszam ze ostatnio tak malo sie udzielam , ale wracam strasznie pozno z pracy i nie mam niestety czasu i sli by siasc do kopma....lecz mysle o Was caly czas i trzymam kciuki :) Dzis do mnie dotarla @, wiec zaczynam kolejny cykl, ale tym razem z ziolkami na zrosty....poniewaz mam tylko prawy jajowod i to zatkany, wiec probuje ziolkami go udroznic.....mam nadzieje i wierze ze mi sie to uda i niedlugo uda nam sie zajsc.....zobaczymy:) Pozdrawiam Was goraco i serdecznie i przesylam 👄👄👄Papa!!! KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............31.................24.12.......... ...USA Zabciaaa.........24...............3..................?.. ..............lubuskie bett24............24..............11........nieregularne @.........w.śląskie _iwia_............27..............10.................10. 08.......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 ........wielkopolskie koza..............24..............25..................6. 08 .......mazowieckie karolina8324....26...............4..................2.08 ........wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09.........mazowieckie elus1982 .........26..............14................07.12.09......zac h -pom muchacha........35..............97 - koniec testowania - zach-pom laptopowiczka..30................2...........nieregularn e...mazowieck zosiozol..........24................2............28.10.. .........irlandia karollla1402.....26...............8.............16.11... ......... wielkopolska Aisha-hm.........24...............2.............22.11... ....śląskie Kamyskaa.......22...............1..............11.11.... .....wielkopolskie smerfetka2285......24.......12........ok 6.12(nieregularne).....kujawsko-pomorskie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Słonecznik......28............12.2009-02.2010........... .......mazow sz anka127........32..........luty,marzec2010.............. ...po dkarpackie Marakuja 22....22........ok.9/10.2009 i do skutku .........Warm-maz. ZACIAZONE NICK.............WIEK............WSTEPNY TERMIN................MIASTO biedroneczka...30...............05.2010................. ...............UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Przepraszam ze ostatnio tak malo sie udzielam , ale wracam strasznie pozno z pracy i nie mam niestety czasu i sli by siasc do kopma....lecz mysle o Was caly czas i trzymam kciuki :) Dzis do mnie dotarla @, wiec zaczynam kolejny cykl, ale tym razem z ziolkami na zrosty....poniewaz mam tylko prawy jajowod i to zatkany, wiec probuje ziolkami go udroznic.....mam nadzieje i wierze ze mi sie to uda i niedlugo uda nam sie zajsc.....zobaczymy:) Pozdrawiam Was goraco i serdecznie i przesylam 👄👄👄Papa!!! KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............31.................24.12.......... ...USA Zabciaaa.........24...............3..................?.. ..............lubuskie bett24............24..............11........nieregularne @.........w.śląskie _iwia_............27..............10.................10. 08.......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 ........wielkopolskie koza..............24..............25..................6. 08 .......mazowieckie karolina8324....26...............4..................2.08 ........wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09.........mazowieckie elus1982 .........26..............14................07.12.09......zac h -pom muchacha........35..............97 - koniec testowania - zach-pom laptopowiczka..30................2...........nieregularn e...mazowieck zosiozol..........24................2............28.10.. .........irlandia karollla1402.....26...............8.............16.11... ......... wielkopolska Aisha-hm.........24...............2.............22.11... ....śląskie Kamyskaa.......22...............1..............11.11.... .....wielkopolskie smerfetka2285......24.......12........ok 6.12(nieregularne).....kujawsko-pomorskie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Słonecznik......28............12.2009-02.2010........... .......mazow sz anka127........32..........luty,marzec2010.............. ...po dkarpackie Marakuja 22....22........ok.9/10.2009 i do skutku .........Warm-maz. ZACIAZONE NICK.............WIEK............WSTEPNY TERMIN................MIASTO biedroneczka...30...............05.2010................. ...............UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchacha - myślę, że nasza cierpliwość w końcu zostanie doceniona i zaowocuje pozytywnymi teściorami :) Karolina - podobno duphaston u niektóych kobiet działa cuda , znam kilka osób, które dzięki niemu zaciążyły. Mnie też raz się udało , niestety na drugi dzień zaczęłam krwawić i było po wszystkim :( Myszko - fajnie, że się odezwałaś i powiem Ci Kochana, że czasami dobrze jest wskoczyć w wir pracy i na nic nie mieć czasu ... Kamyskaa - co tam u Ciebie ? Jak starania? Ja jestem od wczoraj wściekła, ponieważ do HSG potrzebuje ważne badania antygen HCV i HBS - poszłam je wczoraj rano zrobić i Pani mi powiedziała, że na wyniki czeka się ok 5 dni, więc do niedzieli prawdopodobnie się nie wyorbie . A bez wyników nie zrobią mi drożności - MASAKRA, już się nastawiłam psychicznie a tu taki pech. Mam nadzieje, że dopisek "na cito" pomorze i będę miała te wyniki na piątek :( Trzymajcie proszę kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA - pewnie masz racje, ale jak lekarz zaleci akurat CLO to mam się oflagować? :O Sama nie wiem... Bett - mi takich badań przed HSG nie robili, przynajmniej nic o takowych nie słyszałam. Muszą Ci je zrobić, co to - łaska jakaś? 😠 Przecież nie możesz czekać na kolejny termin, bo to cały miesiąc! Musi się udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka8479
Witam Czytam forum staraczek i sama juz nie wiem co o tym myslec. Staram sie znalezc jakas nadzieje tutaj ze byc moze ja tez mam fasolke... Juz tak dlugo sie staramy Moim utrapieniem jest PCO Teraz znow bralam Luteine. Odstawilam ja w piatek, czyli od 5 dni nie mam @ i strasznie zle sie czuje... Bola mnie piersi, jajniki i ciagle mam zgage mimo ze nie jem nic tlustego. Poza tym malo jem a waga nie spada, wrecz przeciwnie... Byc moze nie powinnam sie ludzic...ale same wiecie jak to jest Licze na jakis Wasz odzew...widze ze niektore z Was sa juz szczesliwymi Mamusiam Czy moje objawy moga wskazywac na...fasolke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka8479
Dziekuje Ci Muchacha:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka cisza??? Hallloo!!! :) Już się wszystkie doczekały kresek czy jak??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane Nie było mnie parę dni bo miałam komputer u naprawy a tu nic się nie dzieje.Zapadłyście w sen zimowy czy tak intensywnie się staracie???;) A u mnie @ po duphastonie już się skończyła i w poniedziałek mam wizytę,to będzie 10 dc.Zobaczymy jak się sprawują moje jajniczki. Pozatym planujemy w czerwcu ślub i czeka mnie kolejna przeprowadzka.I jeszcze budowa domku.Nasze życie nabrało szalonego tempa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Przepraszam za moja długą nieobecność, ale mam bardzo chore dzieciatko, i niestety niemam za bardzo czasu aby odpisywać. Postaram się to nadrobic,a dla tych kobietek które znaja mnie troszke dłuzej to wygrałam sprawe w sadzie , niepozbawili go , ale ograniczyli. to niejest to czego chciałam ale dobre i to. Niektóre z was maja namiar na mój profilek na nk, i gg i tam raczej częsciej jestem. pozdrawiam i sciskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............31.................24.12.......... ...USA Zabciaaa.........24...............3..................?.. ..............lubuskie bett24............24..............11........nieregularne @.........w.śląskie _iwia_............27..............10.................10. 08.......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 ........wielkopolskie koza..............24..............25..................6. 08 .......mazowieckie karolina8324....26...............4..................2.08 ........wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09.........mazowieckie elus1982 .........26..............15................10.01.10......zac h -pom muchacha........35..............97 - koniec testowania - zach-pom laptopowiczka..30................2...........nieregularn e...mazowieck zosiozol..........24................2............28.10.. .........irlandia karollla1402.....26...............8.............16.11... ......... wielkopolska Aisha-hm.........24...............2.............22.11... ....śląskie Kamyskaa.......22...............1..............11.11.... .....wielkopolskie smerfetka2285......24.......12........ok 6.12(nieregularne).....kujawsko-pomorskie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Słonecznik......28............12.2009-02.2010........... .......mazow sz anka127........32..........luty,marzec2010.............. ...po dkarpackie Marakuja 22....22........ok.9/10.2009 i do skutku .........Warm-maz. ZACIAZONE NICK.............WIEK............WSTEPNY TERMIN................MIASTO biedroneczka...30...............05.2010................. ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) wybaczcie że nie zaglądam za często ale brak czasu chyba jest powodem. co u was? jak staranka? ja dziś 7dc :( to juz 15cykl. 22.12 idę znów do gina, wcześniej byłam 17.11 i dostałam od niej luteine i castagnus. ale jak widać nic nie dało :( mierzylam tempke cały cykl, zobaczymy jaka bedzie diagnoza. pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 dc... Nie chcę wypatrywać żadnych znaków, bo mam za sobą dziesiątki takich miesięcy - ten jest 100 tny. Obiecałam sobie, że 100 będzie owocny, a stoi pod znakiem zapytania. Żadnych objawów ciąży, lekko bolące piersi, senność, brak apetytu... Ostatnio przychodziła z zegarkiem w ręku, pewnie dlatego że brałam FF. Już nie biorę i ma poślizg 2 dni. Jestem też po HSG. Ale czy sens się łudzić? Acha, i nieco rozpulchniony przedsionek pochwy i brak suszy -ale to podobno zdarza się nawet przy spóźniającej się @. Więc zrobię to, co robiłam cały miesiąc - zajmę się czymś na maxa żeby nie myśleć... Bo najnormalniej w świecie dostanę świra. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...i nastała cisza na naszym wątku :P Dziewczynki tak mocno działacie czy wpadłyście w wir przedświątecznej gorączki?? :P Muchacha-3mam kciuki,a może ten 100-tny okaże się szczęsliwy :) A jak tam po hsg? Jeśli chodzi o mnie to czas najwyższy zmienić tabelę,mam kolejny nieudany miesiąc za sobą :( Macierzyśtwo staje się dla mnie takie odległe,irracjonalne,metafizyczne...Czykiedyś będzie mi dane ujrzeć dwie magiczne kreseczki? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............31.................24.12.......... ...USA Zabciaaa.........24...............3..................?.. ..............lubuskie bett24............24..............11........nieregularne @.........w.śląskie _iwia_............27..............10.................10. 08.......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 ........wielkopolskie koza..............24..............25..................6. 08 .......mazowieckie karolina8324....26...............4..................2.08 ........wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09.........mazowieckie elus1982 .........26..............15................10.01.10......zac h -pom muchacha........35..............97 - koniec testowania - zach-pom laptopowiczka..30................2...........nieregularn e...mazowieck zosiozol..........24................2............28.10.. .........irlandia karollla1402.....26...............8.............16.11... ......... wielkopolska Aisha-hm.........24...............2.............22.11... ....śląskie Kamyskaa.......22...............2..............10.01.... .....wielkopolskie smerfetka2285......24.......12........ok 6.12(nieregularne).....kujawsko-pomorskie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Słonecznik......28............12.2009-02.2010........... .......mazow sz anka127........32..........luty,marzec2010.............. ...po dkarpackie Marakuja 22....22........ok.9/10.2009 i do skutku .........Warm-maz. ZACIAZONE NICK.............WIEK............WSTEPNY TERMIN................MIASTO biedroneczka...30...............05.2010................. ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TSH -- 1,34 , norma 0,27 - 4,20 :) Martwi mnie delikatnie podwyższone Ob o 2pkt. Wyszło mi 10mm/h a norma 0mm/h - 8mm/h lece do okulisty, papapappapa a jutro do ginki wieczorem.. muchaacha tak mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt kochane... W te święta magiczne, życzenia ślę liczne. Pachnących jodełek z ogromem światełek. Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka. Prezentów pod choinką od Mikołaja z wesołą minką Ciepła rodzinnego w Dzień Narodzenia Pańskiego. Dużo jedzenia na stole, NIECH TE ŚWIĘTA BĘDĄ WESOŁE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Bett, Kamyska, anka127, co tam u Was? Czemu nie zagladacie na nasze forum? Monia1312 urodzila dziewczynke :) Piekna Maje :) Akocz tez urodzila... :) Mialyscie do nas zagladac a Wy nic :( Jak tam Wasze starania? Jak sie czujecie? A tak w ogole to: WESOŁYCH ŚWIĄT kochane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matakusia odpisałam na Waszym forum :) Zobaczysz, że też tam kiedyś dołączymy :) Prawda Kamyskaa? :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, ze dolaczycie!!!! I to pewnie juz niedlugo :) Napisz mi maila co dokladnie z tymi Waszymi, tzn Ty napisz o swoich a milka niech napisze o swoich, staraniach na mojego maila mataka1@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elus,dziekuję :) Ja również WSZYSTKIM naszym staraczkom składam życzenia: Prószy śnieg czysty, jak Wasze serce, gdziekolwiek spojrzę- tam śnieżne kobierce, cichutko rozbrzmiewa wesoła kolęda - niech piękne będą dla WAS te Święta... Przedewszystkim Bożego błogosławieństwa!! ``````````{\ ````````{\{*\ ````````{*\~\_______ ```````{```\`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bett,jasne że dołączymy!!!!! :) A jak tam po tych Twoich badaniach co miałaś mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HSG wyszło bardzo dobrze , miałam robione też kompleksowe badania hormonalne i jeden z nich a dokładnie adrostendion jest za wysoki. Lekarz przepisał mi leki no i zobaczymy :) Ogólnie cieszymy się, że w końcu coś znaleźli bo do tej pory badania były idealne ale ciąży brak .... Teraz wiem na czym stoje ! Matakusia a Ty już masz ostatnie podrygi... a jeszcze nie tak dawno pisałaś o 2 kreseczkach :) Masakra jak ten czas szybko leci :) Dziewczyny życzę Wam Wszystkiego co najelpsze z okazji Świąt Bożego Narodzenia , przyszłym mamą życzę szybkiego rozwiązania a nam Kochane UPRAGNIONEJ CIĄŻY I ZDROWYCH DZIECIACZKÓW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×