Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamyskaa

Pragnę dziecka-te strające się i te przed staraniem 2009

Polecane posty

hej kochane. Trzymam kciuki za wwasze oby owocne staranka :) Urolog jak wspomniałyście zaproponował zabieg ale termin aż na czerwiec.. hmmm. wiec zakupiliśmy witaminki, ja ziola ojca sroki i do tego czasu starmy sie ile sił żeby do zabiego nie dosżło. na koniec maja mamy powtórzenie nasienia wiec sie okaze co i jak. Dziś 15dc.. do owu powinno byc jakies 3-4 dni. 31 marca mam endokrynologa, czy któraś była ze swoimi hormonami u endo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! U mnie 3 dni po spodziewanej @ a jej nadal brak... Dzisiaj testowałam-wyszły dwie krechy!!!!!!!! :):):):) Narazie nie dowierzam... poczekam zrobię kolejny... Nie wiem czy się cieszyć,narazie jestem w szoku :) ps.łączę się z Narodem Polski w bólu,straszna tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyskaaa gratuluję... Ale musisz być szczęśliwa teraz... Ja dawno tu nie zaglądałam, biorę luteinę, bromergon, ale nic z tego, teraz juz będzie 8 mies starań :((( Ja nie wiem jak sobie z tym radzić :( Dupa, dupa, dupa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania króliczek
zabcia, a masz juz dzieci?robisz obserwacje cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... Mówiąc szczerze nie było łatwo mi pisać o moim szczęściu,kiedy wiem że inne kobiety przy tym cierpią... Wiem,że nie ma słów otuchy by Was jakoś podnieśc na duchu,bo wiem sama z autopsji jakie to trudne. Jedyne co mogę dla Was zrobić to doradzić,abyscie nie straciły wiary,że się uda :) Musi wkońcu!! Ja też miałam zwątpienie...ale pewna osoba przywróciła mi wiarę... :) :) Ja życzę Wam z całego serca równie pięknych dwóch kreseczek 👄 ❤️ A wiadomo-idzie wiosna... :) Kochane-tak jestem przeszczęśliwa :D bardzo bardzo mega :) Jeszcze to do mnie nie dociera... Robiłam jeszcze dwa inne testy równie pozytywne :) Jutro idę do lekarza...zobaczymy co powie :) Jak narazie bardzo bolą mnie piersi i bolał brzuch tak jak na okres,gdyż myślałam że napewno przyjdzie,a tu taka niespodzianka :) Wiecie co jest dziwne,że mój mąż wyjeżdza na delegacje i wraca tylko na weekendy...Przedtem tak bardzi się staraliśmy,był na miejscu i nic. Także widzicie-nie ma reguły :) Wkońcu po tych pieciu miesiącach się udało!! :) Teraz myślę o tym,żeby wszystko było dobrze :) Ogromne buziaczki i mnóstwo fluidków przesyłam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyskaa serdeczne gratulacje!!! :) To już tu nie będę sama :) mi już na 12 tydzień idzie- jak ten czas szybko biegnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabciu,Muchacha,Tolanko- "nie dziękuję" żeby nie zapeszyć :) Dzisiaj na 19 idę do lekrza,więc dowiem się co i jak... Jeśli się potwierdzi,to dopiszę się do tabelki. Strasznie się boję mówiąc szczerze... Tolanka a Tobie gratulacje już 12 tygodnia :) Super!! Tolanko,czy już ogłosiłaś tę radosną nowinę swoim najbliższym? :) Pozdrawiam i całuski zostawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka zostawilam Ci wiadomosc na nk kochana :) nie bede mial,a jednak dostepu do gg wieczorem, wiec napisz na forum u nas (tam gdzie jest monia i ja) jak po lekarzu kochana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyskaa powiedzieliśmy tylko najbliższej rodzinie, nie chwalimy się jeszcze na lewo i prawo choć chciałabym ogłosić to całemu światu :) ale boję się.... różnie ludzie życzą lepiej nie zapeszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak jak my,narazie tylko najbliższej rodzinie,zufanym osobom... Pozdrawiam,buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,zapomniałam Wam napisać ;P No więc tak-5 tydzień ciąży,fasolka ma 5mm :) Wstępny termin porodu mam na 15grudnia. Teraz czekam na kolejną wizytę za 3 tygodnie :) Już się nie mogę doczekać,jednocześnie strasznie się boję... Tolanko-jak brzuszek,rośnie już? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyskaa ja już w 7 tygodniu nie mieściłam się w swoje rzeczy :) mimo że schudłam przez uporczywe wymioty, przez które nawet wylądowałam w szpitalu na kroplówkach, to i tak brzusio rośnie :) nie da się tego ukryć :) ale dumna jestem z tego brzuszka :) szkoda że tu zdjęć nie można wklejać pokazałabym Ci jakie ładne zdjęcie zrobili mi ostatnio na usg- dosłownie jak miniaturowy bobasek :) Pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie gratuluję! mam pytanko- a te 5mm to ciałko żółte czy pęcherzyk? bo na zarodek to jeszcze za wcześnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę.... Moje największe marzenie - zajsc w ciążę.... i nic nie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabciaaaa nie zazdrość i Tobie się uda! ja też długo czekałam na tę ciążę, pierwsza wyszła od razu- chcesz -masz :) a ta druga to dopiero w 17 czy 18 cyklu ! Trzymam kciuki i modlę się za wszystkie staraczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że to nie łądnie zazdroscić.... Ale ja już tak bardzo bym chciała, to juz 8 cykl staran. Chociaż pamiętam, jak na początku wątku zadnej z Nas się nie udawało, a teraz idzie powoli do przodu, więc może i ja niedługo......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabciu trzeba wierzyć,ja też nie wierzyłam... Ja również za wszystkie trzymam kciuki z całych sił! :) Tolanko- nie zazdroszcę tych wymiotów, u mnie odpukać zero jakiś uporczywych objawów. Ja narazie nie dowierzam,że jestem w ciąży bo tego nie widzę... Uwierzę,jak urośnie mi brzuszek :) Czuję jedynei tak jakby od środka jakby coś się powększało,ale nie wiem czy na tym etapie już macica się rozvciąga,czy to poprostu moje podświadome myślenie,głownie to odzuwam w spoczynku :) Te 5mm mojej fasolki,to pęcherzyk-tak myślę ;) Ale ja myśle jako o moim maleństwie :) Już niedługo będzie 6tydzień... Tolanko to mój email: kami18@o2.pl Wyślij mi zdjęcia usg i brzuszka jak masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyska, oczywsacie,ze sie powieksza! Dlatego tez pobolewa Cie podbrzusze :) A ja w 8tc mialam spodnie na gumke juz :P Tzn dopielabym sie, ale nie chcialam sciskac brzucholka :) I wiem, jak bardzo nie wierzylas, ze Ci sie uda... Ale wkoncu sie udalo! Wiec dziewczyny! Glowy do gory!!! Aaaa kamyska... wiesz, ze ja rowno rok temu zaszlam w ciaze? :) 28marca mialam ostatni okres :) A urodzilam 29 grudnia :) Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............32.................21.01.......... ...USA Zabciaaa.........24...............3..................?.. ..............lubuskie bett24............24..............25........nieregularne @.........w.śląskie _iwia_............27..............10.................10. 08.......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 ........wielkopolskie koza..............24..............25..................6. 08 .......mazowieckie karolina8324....26.............9..................29.01 ........wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09.........mazowieckie elus1982 .........27..............18................16.05.10......zac h -pom muchacha........35..............100 - koniec testowania, liczenia itp. jestem przeklęta - zach-pom laptopowiczka..30................2...........nieregularn e...mazowieck zosiozol..........24................2............28.10.. .........irlandia karollla1402.....26...............8.............16.11... ......... wielkopolska Aisha-hm.........24...............2.............22.11... ....śląskie Kamyskaa.......22...............5............08.04.... .....wielkopolskie smerfetka2285......24.......12........ok 6.12(nieregularne).....kujawsko-pomorskie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Słonecznik......28............12.2009-02.2010.......... . .......mazow sz anka127........32..........luty,marzec2010.............. ...po dkarpackie Marakuja 22....22........ok.9/10.2009 i do skutku .........Warm-maz. ZACIAZONE NICK.............WIEK............WSTEPNY TERMIN................MIASTO biedroneczka...30...............05.2010................. ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki. u mnie historia długaaaaa. w tym cyklu 17- stym stwierdzam że BYŁAM w ciąży.. ale niestety.. powiem tak: cykl trwał 35dni, od jakoś 31dc robiłam codziennie test i wychodził pozytywny ale z cieniem drugiej kreski. 33 dnia cyklu zrobiłam test o godzinie 11 w dzień, nie z porannego siq, pozytywny. Myslałam ze zemdleje jak to zobaczyłam. miałam pewnosc ze bedzie dzidzia. Nastepnego dnia tj. 34dc poszłam na bete, wynik : 6,01... wg różnych inf. na necie od 5mlu/ml jest ciąża, załamałam sie po tym wyniku bo jak na ten dc to jest stanowczo za mało. Na nastepny dzien dostalam @. Dzis mam 3dc.. od tamtego cyklu pilam ziola ojca sroki, to byl pierwszy cykl od kad sie staramy gdzie wogole testy pokazaly ciaze. Mysle ze to było tzw. mikroporonienie. I jestem pewna ze gdybym poszla na bete ze dwa dni wczesniej, tak jak na pczatku zamierzałam to byłaby wyzsza, ale niestety spadła mam nadzieje ze to dobry znak, i wkoncu sie uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............32.................21.01.......... ...USA Zabciaaa.........24...............3..................?.. ..............lubuskie bett24............24..............25........nieregularne @.........w.śląskie _iwia_............27..............10.................10. 08.......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 ........wielkopolskie koza..............24..............25..................6. 08 .......mazowieckie karolina8324....26.............9..................29.01 ........wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09.........mazowieckie elus1982 .........27..............18................16.05.10......zac h -pom muchacha........35..............100 - koniec testowania, liczenia itp. jestem przeklęta - zach-pom laptopowiczka..30................2...........nieregularn e...mazowieck zosiozol..........24................2............28.10.. .........irlandia karollla1402.....26...............8.............16.11... ......... wielkopolska Aisha-hm.........24...............2.............22.11... ....śląskie Kamyskaa.......22...............5............08.04.... .....wielkopolskie smerfetka2285......24.......12........ok 6.12(nieregularne).....kujawsko-pomorskie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Słonecznik......28............12.2009-02.2010.......... . .......mazow sz anka127........32..........luty,marzec2010.............. ...po dkarpackie Marakuja 22....22........ok.9/10.2009 i do skutku .........Warm-maz. ZACIAZONE NICK.............WIEK............WSTEPNY TERMIN................MIASTO biedroneczka...30...............05.2010................. ............... tolanka...........28...............01.2010........................kuj-pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............32.................21.01.......... ...USA Zabciaaa.........24...............3..................?.. ..............lubuskie bett24............24..............25........nieregularne @.........w.śląskie _iwia_............27..............10.................10. 08.......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 ........wielkopolskie koza..............24..............25..................6. 08 .......mazowieckie karolina8324....26.............9..................29.01 ........wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09.........mazowieckie elus1982 .........27..............18................16.05.10......zac h -pom muchacha........35..............100 - koniec testowania, liczenia itp. jestem przeklęta - zach-pom laptopowiczka..30................2...........nieregularn e...mazowieck zosiozol..........24................2............28.10.. .........irlandia karollla1402.....26...............8.............16.11... ......... wielkopolska Aisha-hm.........24...............2.............22.11... ....śląskie Kamyskaa.......22...............5............08.04.... .....wielkopolskie smerfetka2285......24.......12........ok 6.12(nieregularne).....kujawsko-pomorskie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Słonecznik......28............12.2009-02.2010.......... . .......mazow sz anka127........32..........luty,marzec2010.............. ...po dkarpackie Marakuja 22....22........ok.9/10.2009 i do skutku .........Warm-maz. ZACIAZONE NICK.............WIEK............WSTEPNY TERMIN................MIASTO biedroneczka...30...............05.2010................. ............... tolanka...........28...............01.11.2010........................kuj-pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elus1982 to była ciąża biochemiczna, też takie miałam- 2 z jednej strony to oznaka że jajowody są drożne i że jest szansa :) może masz za mało progesteronu że zarodek się nie utrzymał, a brałaś już jakieś leki? ja po ostatniej ciąży biochemicznej w styczniu tego roku, dostałam pregnyl i udało się! teraz już na 13 tydzień mi idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Tolanka :) No właśnie ciesze sie ze poraz pierwszy udało sie zobaczyc dwie kreski chociaz do końca nie poszło tak jak bym chciała. Kiedys brałam luteine ale kuracja sie skonczyła i tyle. Teraz jem wit e, folik, wita-miner i pije ziola ojca sroki. dzis chyba zaczne siemie lniane bo mam 2 opakowania. Mam lutke w domu i chyba w tym cyklu sobie zapodam. Po 17 cyklach udało się, więc mam nadzieje że uda się znów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolanko,przepiękny maluszek :) Już tak wyraźnie widać! :) A który to był tydzień? Eluś,to co się stało napewno nie jest przyjemne i nikomu się nie życzy,ale ważne że coś zaczyna się dziać ku dobremu bo wkońcu jednak wiesz,że doszło do zapłodnienia. Ja na Twoim miejscu biegłabym do lekarza i powiedziała o zaistniałej sytuacji,może coś zaradzi i się uda!! :) Są przecież leki podtrzymujące ciąże...Zgadzam się z tolanką,że być może masz zamało progesteronu. Bynajmniej trzymam kciuki 👄 :) Kurcze a ja nadal nie czuje ( nie wierze) że jestem w ciąży. Już nie mogę się doczekać jak brzusio zacznie się powiększać :D Wczoraj zaczął mi się 6 tydzień :) Już nie odczuwam tak bólu brzucha,jak przedtem. Czasem się pojawia ale jest bardzo delikatny i coraz rzadziej. Niestety rano zaczyna mi się robić słabo i ciężko "dochodzę do siebie"(chętnie zostałabymm w łózku dłużej,niż zrywać się do pracy) oprócz tego piersi mam tak tkliwe,że ledwo moge je dotknąć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............32.................21.01.......... ...USA Zabciaaa.........24...............3..................?.. ..............lubuskie bett24............24..............25........nieregularne @.........w.śląskie _iwia_............27..............10.................10. 08.......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 ........wielkopolskie koza..............24..............25..................6. 08 .......mazowieckie karolina8324....26.............9..................29.01 ........wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09.........mazowieckie elus1982 .........27..............18................16.05.10......zac h -pom muchacha........35..............100 - koniec testowania, liczenia itp. jestem przeklęta - zach-pom laptopowiczka..30................2...........nieregularn e...mazowieck zosiozol..........24................2............28.10.. .........irlandia karollla1402.....26...............8.............16.11... ......... wielkopolska Aisha-hm.........24...............2.............22.11... ....śląskie smerfetka2285......24.......12........ok 6.12(nieregularne).....kujawsko-pomorskie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Słonecznik......28............12.2009-02.2010.......... . .......mazow sz anka127........32..........luty,marzec2010.............. ...po dkarpackie Marakuja 22....22........ok.9/10.2009 i do skutku .........Warm-maz. ZACIAZONE NICK.............WIEK............WSTEPNY TERMIN................MIASTO biedroneczka...30...............05.2010................. ............... tolanka...........28...............01.11.2010............ ............kuj-pom Kamyskaa........23..............15.12.2010..................wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyska progesteron zrobilam w tamtym cyklu to mialam 13jednostek. to było wg norm tak po środku norm. Wybaczcie ale nie pamietam dokładnie. Umówilam sie do gin na za tydzień, wcześniej nie dalo rady. Kamyska jakies dolegliwości doskwierają? :D mam luteine i w tym cyklu sobie dopomogę, dostałam ją od gin na 3 cykle ale zaczne dopiero od tego cyklu właśnie ze wzgledu na to ze chcialam zakonczyc wszystkie badania hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×