Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamyskaa

Pragnę dziecka-te strające się i te przed staraniem 2009

Polecane posty

Żabciu ale masz fajnie :) Chodzi mi o starania oczywiście,nie o pracę w niedziele :P No ja się pocieszam,że do listopada generalnie nie daleko :) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie macie dziewuszki,że zaczynacie budowę swoich domków... My póki co narazie mieszkamy z rodzicami,choć na osobnym piętrze,ze swoją kuchnią i łazienką...to jednak ta wspólnota wcale nie fajna...Ale pocieszam się,że domek ma być zapisany na nas... Nam został remont kuchni i łazienki...Mamy zacząć zimą...i już się nie mogę doczekać efektów :) Pokoik dla dziecka mamy mały...narazie stoi pusty i póki co suszymy tam pranie :P Chociaż do tego się przydaje narazie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisuje się do tabelki bo mnie tam jeszcze nie ma KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............28.................26.09.......... ...USA Zabciaaa.........24...............1..................5. 08.............lubuskie bett24............24..............11........nieregularne @.........w.śląskie anka127..........32..............4-5?..............16.0 8. ....podkarpackie _iwia_............27..............10.................10. 08......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 .......wielkopolskie biedroneczka...30...............1....................?.. ....................UK koza..............24..............25..................6. 08 ......mazowieckie karolina8324....26...............4..................2.08 .......wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09........mazowieckie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Kamyskaa.......22............ listopad 2009 .. .....k.Zie lonej Góry Słonecznik......28............12.2009-02.2010........... .......mazow sz Kochane a swoją droga to jeszcze niecałe dwa tygodnie i mi wyjdzie czy "ziarenko się zasiało" ;) .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak albo nie
czesc laski. mam pytanie prosze o szybką szczerą odp uprawiałam petting z chłopakiem, było to tuż po okresie , nie znam sie wiem czy sa dni płodne czy nie , pisze w prost., nie wiem czy miał na palcach sperme , mozliwe ze miał. po tyg zrobiłam test , negatywny. po paru dniach pieścilismy sie doszło do wytrysku jednak on był w boksach (były mokre) ja bez i sie ocerałam o tą duża plame. zajscie w ciaze mozliwe? okres miałam ostatni 21 sierpnia, to teraz kiedy wypaśc powinien? nie jestem dziewcą. powiekszyły mi sie piersi. yh Mam byc spokojna? Doswiadczona odpowiedzcie mi.pisze tu bo pewnie mi odp prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co piszesz to @ powinnaś mieć teraz to znaczy wszystko zależy jak długi masz cykl ale jeśli miałaś @ 21 sierpnia to przy cyklu 28 powinnaś mieć @ 12 września, jakoś tak. Natomiast nie sądzę by można było zajść w ciążę przez petting. Dni płodne są w połowie cyklu czyli jakieś niecałe dwa tygodnie po miesiączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że na tym świecie wszystko jest możliwe... Ale wg mnie możesz być spokojna, chociaż... nie napisałaś ile trwa Twój cykl, czy jest regularny itp. A test zrobiony tydzień PO to na pewno za wcześnie. Ja jeszcze 2,5 godz i zmykam do domku, nic mi się już dzisiaj nie chce... No prawie nic..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odświeżam troszkę ;) KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............28.................26.09.......... ...USA Zabciaaa.........24...............1..................?.............lubuskie bett24............24..............11........nieregularne @.........w.śląskie anka127..........32..............4-5?..............16.0 8. ....podkarpackie _iwia_............27..............10.................10. 08......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 .......wielkopolskie biedroneczka...30...............1....................?.. ....................UK koza..............24..............25..................6. 08 ......mazowieckie karolina8324....26...............4..................2.08 .......wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09........mazowieckie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Kamyskaa.......22............ listopad 2009 .. .....k.Zie lonej Góry Słonecznik......28............12.2009-02.2010........... .......mazow sz Trzeba by było zrobić dodtakową tabelkę dla "Zaciążonych" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak albo nie
cykla 29. oliczyłam od lipca do sierpania, bo regularny raczej nie jest. a to ze piersi mi sie zweszkyły to mozliwe ze przed okresem? tylko ja sie stresuje tak strasznie. Wydaje mi sie ze mało prawdopodobne na ciaze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane moje panie i pozdrawiam tych których tu niema i myslę ze mozna pozycję moja w rubryce starające sie zmienic na przed staraniem na przyszły rok, teraz musze uregulowac swoją sytuację i do pracy się wziażć więc jesli któraś mogłaby to zrobić tzn,zmienić moja pozycje to byłabym wdzuięczna , mysle ze luty marzec mogłabym zacząc staranka o moja nowa fasoleczkę. chciałam wam powiedziec ze JA BYŁAM W CIAŻY ale się nieudało dlatego tak długo nic niepisałam niektóre za was napewno pamietają moja sytuacjje przed rozprawą potem dostawałam @ 2 dniowe tzn raz tylko w tamtym tyg, byłam u gina i zrobiliśmy wszystkie badabia w szpitalu bo bardzo mnie bolało okazało się ze samoistnie poroniłam nawet niewiedziałam i gdzie tu sprawiedliwość chłopak odemnie odszedł nawet o tym niewiedział , moze jueszcze bedziemy razem dlatego staranka przełożyłam na przyszły rok buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, dlaczego takie rzeczy wogóle się dzieją?? Przecież dziecko to Szczęście, a tu tak łatwo można Je stracić :( Bez sensu.... Anka, nikt tu się nie obraził :) Fajnie, że napisałąś co u Ciebie no i przykro, że tak się stało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............28.................26.09.......... ...USA Zabciaaa.........24...............1..................?.. ...........lubuskie bett24............24..............11........nieregularne @.........w.śląskie _iwia_............27..............10.................10. 08......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 .......wielkopolskie biedroneczka...30...............1....................?.. ....................UK koza..............24..............25..................6. 08 ......mazowieckie karolina8324....26...............4..................2.08 .......wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09........mazowieckie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Kamyskaa.......22............ listopad 2009 .. .....k.Zie lonej Góry Słonecznik......28............12.2009-02.2010........... .......mazow sz anka127........32..........luty,marzec2010............podkarpackie Anka jak coś źle "przerobiłam" to wybacz.... ale się starałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabciu bardzo dobrze, co u mnie a jakos leci, nauka i jeszcxze raz nauka, \a nas widze tu coraz bardziej gesto sie robi? bardzo się ciesze i gratuluje tym zafalkowanym szczesciary widze ze tez sa osóbki które się buduja lub remontuja swoje mieszkanka. pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! U mnie spokojny weekend, poza tym, ze maz szaleje z remontem :) Aniu - no teraz chyba takie rzeczy sie zdarzaja coraz czesciej. Zyjemy gorzej, gorzej jemy, ozon jest wiekszy, to cywilizacyjne straty moim zdaniem... Milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekko zmieniam tabelke, dziewczyny wpisujcie zmiany Wasze, to bedziemy na bierzaco. KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............28.................26.09.......... ...USA Zabciaaa.........24...............1..................?.. ...........lubuskie bett24............24..............11........nieregularne @.........w.śląskie _iwia_............27..............10.................10. 08......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 .......wielkopolskie koza..............24..............25..................6. 08 ......mazowieckie karolina8324....26...............4..................2.08 .......wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09........mazowieckie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Kamyskaa.......22............ listopad 2009 .. .....k.Zie lonej Góry Słonecznik......28............12.2009-02.2010........... .......mazow sz anka127........32..........luty,marzec2010............podkarpackie ZACIAZONE NICK.............WIEK............WSTEPNY TERMIN................MIASTO biedroneczka...30...............05.2010................................UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) No i po weekendzie i jutro do pracy znowu.Jak miło zaobaczyć część tapelki zaciążone.Życzę wszystkim aby szybko znalazły się w tej części:) Aniu przykro mi, nie tak powinno być. A ja już po @ i staranka w toku;)Może w końcu coś z nich wyjdzie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!! Dziekuje Wam kochane z calego ❤️ za kciuki......mam wizyte dopiero na 5:45 wiec napisze poznym wieczorem do Was , a we wtorek rano sobie przeczytacie:) Dobrej nocki Wam zycze i odezwe sie jutro👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - dokładnie wiem co czujesz :( Myszko- napisz proszę co i jak, bo martwię się razem z Toba ! Kamyskaa - może za jakiś czas , nie tylko Wasze pranie będziesz suszyła :) Życzę Ci tego z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się dopisuje :) KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............28.................26.09.......... ...USA Zabciaaa.........24...............1..................?.. ...........lubuskie bett24............24..............11........nieregularne @.........w.śląskie _iwia_............27..............10.................10. 08......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 .......wielkopolskie koza..............24..............25..................6. 08 ......mazowieckie karolina8324....26...............4..................2.08 .......wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09........mazowieckie elus1982 .........26..............12................30.09.09.....zach-pom KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Kamyskaa.......22............ listopad 2009 .. .....k.Zie lonej Góry Słonecznik......28............12.2009-02.2010........... .......mazow sz anka127........32..........luty,marzec2010............po dkarpackie ZACIAZONE NICK.............WIEK............WSTEPNY TERMIN................MIASTO biedroneczka...30...............05.2010................. ...............UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też... Boshe, jestem najstarsza 😭 :O KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............28.................26.09.......... ...USA Zabciaaa.........24...............1..................?.. ...........lubuskie bett24............24..............11........nieregularne @.........w.śląskie _iwia_............27..............10.................10. 08......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 .......wielkopolskie koza..............24..............25..................6. 08 ......mazowieckie karolina8324....26...............4..................2.08 .......wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09........mazowieckie elus1982 .........26..............12................30.09.09.....zach -pom muchacha........35..............96................21.09.......zach-pom KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Kamyskaa.......22............ listopad 2009 .. .....k.Zie lonej Góry Słonecznik......28............12.2009-02.2010........... .......mazow sz anka127........32..........luty,marzec2010............po dkarpackie ZACIAZONE NICK.............WIEK............WSTEPNY TERMIN................MIASTO biedroneczka...30...............05.2010................. ...............UK Jak patrzę w tabelce na cykle, to tracę nadzieję... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Znów cisza... A ja muszę pracować, ale co tam ;) Dzisiaj z moim M mamy swoją rocznicę, 7 lat razem :) Dzisiaj też przyszły moje butki i mam dobry humor... :) Czekam jeszcze na testy owulacyjne, już dawno zamówiłąm, ale narazie ich nie widać. No nic, chyba będziemy się starać bez nich. Zimno u mnie, ja chcę lato..... Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchacha głowa do góry! Jeszcze trochę i wszystkie będziemy Mamusiami ;) Ja tylko mogę się domyślać jak się czujesz... mi było smutno jak pierwszy raz czekałam i nic, a Ty tak długo czekasz... Ale trzymam silnie mocno kciuki żeby w tym miesiącu @ nie przyszła, żebyś dostała prezen z okazji końca lata - dwie kreski na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Żabciu... Byłoby cudownie... Piersi już mnie zaczęły boleć... Wiadomo, @ planuje nalot. W sierpniu 'gościła' tylko dwa dni i zniknęła, co mnie zdziwiło. Ciekawe, co teraz szykuje. Oby NIC. Niech sobie idzie do innej, takiej, która ucieszy się na jej widok. Ja jej nie chcę! Brzuch mam taki, że nie mogę w spodnie wleźć - nic już nie kumam... Jeszcze 7 dni czekania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakuja 22
hej dziewczyny. Fajny ten topic chętnie się do was zapisze też jeśli można? :) Ja z moim M rozpoczynamy już starania od tego cyklu narazie mam jeszcze @ ale juz prawie konczy sie wiec bedzie mozna wziasc sie do roboty. 3majcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, takie to niesprawiedliwe :( Przecież My byśmy tak bardzo kochały Nasze dzieci, a wychodzi tak, że trzeba czekać i czekać.... A te co nie chcą to mają.... i najgorsze jest to, że dziecko to dla Nich problem :( Nigdy nie zrozumiem dlaczego tak się dzieje.... Muchacha, oby to nie były objawy @ tylko no wiesz, te..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny, Ja tez trzymam kciuki, zeby @ nie przychodzila do tych, ktorej jej widziec nie chca. Dzis jakos mam duzo roboty, a czuje sie ogolnie dosc slabo. Najchetniej bym poszla spac juz teraz, a tu jeszcze 2h do konca pracy... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby, oby :) Kupiłam 5 testów na zapas (Fertilus naprawdę ma bardzo sprzyjające ceny!) i jak coś, to jeden odpalę. Ale dopiero po 21-szym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakuja 22
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26................27.................10.08......... . ..USA ................................................... ................................... ................................................... ................................... KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK WIEK Przewidywany mies.starań MIASTO Kamyskaa.......22.........ok.10.2009-02.2010.......k.Zie lonej Góry.... Marakuja 22....22........ok.9/10.2009 i do skutku :) Warm-maz. ................................................... ...................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×