Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamyskaa

Pragnę dziecka-te strające się i te przed staraniem 2009

Polecane posty

KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26................27.................10.08.......... ..USA ................................................... ................................... ................................................... ................................... KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK WIEK Przewidywany mies.starań MIASTO Kamyskaa.......22.........ok.10.2009-02.2010.......k.Zie lonej Góry.... ................................................... ................................. ................................................... ...................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26................27.................10.08.............USA Zabciaaa.........24................1.....................?...............lubuskie ................................................... ................................... KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK WIEK Przewidywany mies.starań MIASTO Kamyskaa.......22.........ok.10.2009-02.2010.......k.Zie lonej Góry.... ................................................... ................................. Sorki Zabcia ale Cie zgubilam:) Juz poprawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26................27.................10.08......... ....USA Zabciaaa.........24................1.................... .?...............lubuskie ................................................... ................................... KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Kamyskaa.......22............ok.10.2009-02.2010.............k.Zie lonej Góry ................................................... .................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja zmykam do sklepu, jak wroce to sie odezwe, o ile tu ktos bedzie :) Pozdrawiam i milego dnia zycze:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabciaaa-no to życzę,aby wszystko się unormowało :) Zastanawia mnie fakt czy można się starać rownocześnie biorąc luteinę? ps.Myszka24-pięknie poprawiłaś tabelkę :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja w tej tabelce to bedę babcią chodzi o staraczki nick.......wiek.......cykl starań.........termin@.......miasto anka127...32.........4-5?................16.08.........podkarpackie u mnie to troszke inaczej wyglada bo jestem juz mamusia 29miesięcznej dziewczynki karolinki, ale tez miałam z nia problemy w ciazy, teraz staramy sie i moja p.gin.przepisała mi duprason przez 10 dni i kazała brać folik i zgłosić się jak już zajde z nastepnym maleństwem chyba ze edzie potrzeba wczesniej ale niesadzi zeby były jakieś, powiedziała ze przy dobrych wiatrach we wrzesniu mogłabym juz byc mamusią, taaaaa tylko ze problem polega na tym ze M.B.jest za granica i przyjezdż a kiedy tylko moze, pozdrawiam z pochmurnego podkarpackiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach tam,zaraz babcią :P Anka :P Troszku poprawiam i ładnie Cię wpisuję :) No własnie Wy kobiety,których mężowie pracują wyjeżdżając macie trochę utrudnione "zadanie",ale wkońcu też się uda...;) KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka24.......26................27...................10.08..........USA Zabciaaa........24................1................ .?...............lubuskie anka127.........32.............4-5?...............16.08......podkarpackie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Kamyskaa.......22............ok.10.2009-02.2010........k.Zielonej Góry ps.a ja sama w domq-mąż w delegacji :( Zaraz biorę się trochę do sprzątania,od rana nic nie zrobiłam przez tą pogodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabciaaa
Dopiszę się raz jeszcze co by wszystko w kupie było ;) KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26................27.................10.08......... . ..USA Żabciaaa..........24................1.......... .........7.08.........lubuskie ................................................... ................................... KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK WIEK Przewidywany mies.starań MIASTO Kamyskaa.......22.........ok.10.2009-02.2010.......k.Zie lonej Góry.... ................................................... ................................. ................................................... ................................... Linka dzień dobry ;) Mam nadzieję, że w tym cyklu wyłapię dni płodne i coś zdziałamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabciaaa
Spóźniłam się z tym poprawianiem... No ale już wszystko ok, dzięki ;) Luteina niby blokuje owulację, w tym czasie staramy się tylko dla przyjemności ;) Ale jutro ostatni dzień brania, potem @ i mogę się starać, ważne jest aby zacząć brać luteinę po owulacji, jak ją będę miała oczywiście. Jakiś czas temu piłam ziółka O. G. Sroki i po nich na pewno miałam owulacje i pięknie to czułam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wrocilam z zakupow:)Poprawiam jeszcze raz tabelke bo Anke Zabcia gdzies zgubila...:) I pamietajcie zeby kopiowac zawsze ostatnia tabelke i cala to wtedy bedzie najbardziej aktualna:) KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka24.......26................27...................10 .08..........USA Zabciaaa........24................1................ .?...............lubuskie anka127.........32.............4-5?...............16.08. .....podkarpackie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Kamyskaa.......22............ok.10.2009-02.2010........k .Zielonej Góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie może w którym dniu cyklu powinnam wybrać się na badanie prolaktyny? Czy to nie ma znaczenia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciaaa-ja nie mam pojęcie,najlepiej spytaj w miejscu w którym będziesz wykonywała badania. Dziewczynki napawam się właśnie dobrym humorkiem,gdyż wyjaśniła się moja sytacja zawodowa :) Od września zaczynam pracę w przedszkolu :) Teraz pozostała czysta formalność-czyli podpisanie umowy,a jak już będzie podpisana to-drinken-trunken ;) :P Cieszę się :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciaa mysle ze powinnas zapytac sie ginka kiedy zrobic to badanie....bo rozne sa opinie na ten temat....jedna ze miedzy 3-5 dniem cyklu, a inne ze miedzy 20-23 dniem.....wiec lepiej zapytac sie lekarza...:) Chyba ze inne dziewczynki podpowiedza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha_20
Hej dziewczyny! Jestem obecnie w 11dc i byłam dzisiaj na usg i lekarz powiedzial ze pecherzyk juz jest w jajniku i teraz jest najlepszy czas na zajscie w ciązę!!! To mój pierwszy cykl staran! mam nadzieje ze mi sie uda bo bardzo pragne dzidziusia!!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha wiec trzymam mocno kciuki zeby Wam sie udalo w tym pierwszym cyklu juz.....ale pamietaj ze jezeli sie nie uda (tfu, tfu) Wam w tym cyklu, to mam nadzieje ze w kolejnym sie uda zobaczyc II kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo Myszko :) Mycha20-to do "dzieła"-życzę pomyślnych dwóch grubych kresek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyskaa i ja gratuluję :) Aby Ci się tam dobrze pracowało :) No i troszkę poduczysz się co i jak z dzieciaczkami ;) tak na przyszłość. Mycha więc staraj się, staraj i trzymam kciuki, żeby udało się za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę o tych dwóch grubych kreskach.... Pamiętam jak sie cieszyłam jak mi test wyszedł pozytywnie.... i to właśnie dwie piękne kreski.... i następne to samo... Nie mogłam uwierzyć... I niestety w ciąży nie byłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos malo dziewczyn tu zaglada co nie??? Mam nadzieje ze niedlugo dolaczy do nas wiecej dziewczyn, oczywiscie ktore serdecznie zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciaaa przykro mi, ale nie smutaskuj sie, niedlugo nam wszystkim sie uda zobaczysz....potrzeba tylko nam troche wiecej czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że szybko Nam się uda :) Chociaż jakoś tak dziwnie się boję, że akurat mi się nie uda... :( Ale będę próbować, tzn będziemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Zabciaaa-strasznie niefajnie,aż nie da się pomyśleć że natura może płatać nam takie figle... Wiesz,każdy się boi...ja się boję naprzykład,że będziemy miec problemy z poczęciem (bo od roku stos. tylko kalendarzyk małzeńsi i żadnej "wpadki" nie było) etc. ...ale wolę jednak o tym zbyt wiele nie mówić i nie myśleć,żeby nie wywołać wilka z lasu.Więc zakładam,że będzie dobrze,poprostu musi!!! :) A i dziękuję gratek Żabciu :) Byłam już tam na półrocznym stażu i byłam bardzo zadowolna a i obeznanie z dzieciakami to już troszkę mam,wkońcu jestem ciotką dwóch siotrzeńców i dwóch bratanic :) ZAPRASZAMY resztę kobietek,które pragną maluszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka ja wtedy byłam szczęśliwa..... My też do tej pory tylko stosunek przerywany i czasami tabletki, albo bez zadnych zabezpieczen i właśnie się martwię... Jedna moja Siostra miała trochę problemów z zajściem w ciąże, ale dwie natępne już nie i mają po dwójce ślicznych dzieciaczków :) No dobra, ja zmykam do domku. Zajrzę tu jutro :) Miłej nocki Dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciaaa-pomyślmy o tym,że się uda!!! Dopiero jak się nie będzie udawać (oby nie!!! ) to wówczas zaczniemy się zastanawiać... Jak widać-sprawa płodności jest indywidualna,niezależnie jak to się układa w rodzinie... Ja tak sobie myślę,że przez to ciagłe myslenie o maluszku,sprowadzi na mnie jakiś problem,nie wiem...kiedyś mama mi powiedziała,że siostra przez to iż kupowała wcześniej ciuchy dla dzieci miała takie problemy....że jak się zadużo mysli,chce etc. to tak jest :( Sama nie wiem,to są niby głupie przesądy,ale... Ale jak tu nie mysleć,jak wokoło pełno słodkich dzieciaków i tych mniejszych i tych większych...Wiecie co,mówiąc szczerze to obecnie-latem jakoś tak troche mniej chcę,a to z tego względu że jest więcej zajęć,łądna pogoda,można więcej wypadów robić-tak się nie myśli :) Ale zimą jest najgorzej... Ubiegłej zimy u nas w rodzince pojawiły się dwa małe skarby,możnabyło się rozpłynąć...tym bardziej,że ma się tę świadomość,iż ma się kochającego mężą i możnabyło by mieć takiego aniołka... Pa,pa Żabciu,do jutra ps.ależ ja się dzisiaj udzielam :P a to wszystko,że sama w domku jestem...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu byś się zdziwiła ,jestem cały czas ale nie na forum , tu przez jakis czas nikogo niebyło wiec sobie poszłam a teraz to dobranoc pozostałym do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×