Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamyskaa

Pragnę dziecka-te strające się i te przed staraniem 2009

Polecane posty

słoneczniku ja również pierwsze słyszę o szczepieniu :) A ja siedzę w pracy i do Was piszę - oczywiście tak tajniacko i w wolnej chwili :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bett24 ja też ukratkiem sobie pisze ....jeszcze chwilka i kończe sobie:) Kamyskaa szczepionka na żółtaczke jest ważna 5 lat wiec może jak byłyśmy szczepione kiedyś, to i tak na nic nam to się zda. A co to szczepienia ogólnie na żółtaczke znam taki przypadek że dziewczyna urodziła maleństwo przez operacje- cesarkę i ....i ją zarazili czymś, jakimś świństwem :( lekarz wtedy jej powiedział "gdyby Pani się wcześniej zaszczepiła się przeciwżółtaczce to nie było by takiej sytuacji" wiec same widzicie. Ja jednak się nie szczepiłam ...jest już za późno musi być 6 miesięcy gdyż szczepienie to jest w 3 etapach. Kochane Kobietki poczytajcie sobie np na tej stronie ....tam też jest napisane o szczepieniu na żółtaczke. http://www.zapytajpolozna.pl/ciaza/planowanie/przygotowanie_do_ciazy.php Wniosek jest z tego jeden ......jeśli ktoś chce "dmuchać na zimne to dlaczego nie" :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno pomyślę o tej szczepionce,musze spytac o to gina :) Pozdrawiam ;) ps.dzisiaj fajnie,słonecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha_20
Hej dziewczyny! :) Seks był cudowny mam nadzieje ze będzie owocny :) :P Za to ja dzisiaj sama wieczorkiem w domku bo mężuś w pracy zostaje dłuzej... :( Ale nie ma się co martwic jutro nadrobimy to co dzisiaj stracone hi hi :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie ile ważna jest szczepionka??? Ja byłam na to szczepiona w podstawówce o ile sie nie myle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, kobietki, mam podobne doświadczenia co Wy. My z mężem staramy się także o dzidziusia, mąż chce oczywiście syna - juz mu zaplanował przyszłość piłkarza ;), ale dla mnie to obojętne bylyby zdrowy był aniołek. więc dopisuje się do grupy ;). I mam nadzieję, że niedługo będę mogła się pochwalić tym na co każda z nas czeka KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26................27.................10.08......... ....USA Zabciaaa.........24................1..................5. 08............lubuskie bett24..............24............11........nieregularne @........w.śląskie anka127.........32.............4-5?...............16.08. .....podkarpackie _iwia_...........10................10................10.08........wielkopolskie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Kamyskaa.......22............ok.10.2009-02.2010.. .....k.Zie lonej Góry Słonecznik.....28............12.2009-02.2010.......mazow sz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Dopisuje sie do tabelki. Ja sie powoli zaczynam starac, gdyz w lutym stracilismy coreczke w 14 tygodniu. Mam policystyczne jajniki, wiec poprzednio zaszlam w ciaze po jednym cyklu z clo, teraz poki co po prostu przestajemy sie zabiezpieczac. Nie nazwalabym tego jeszcze staraniem takim na 100%, ale jestesmy na dobrej drodze... Powodzenia!!! KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26................27.................10.08......... ....USA Zabciaaa.........24................1..................5. 08............lubuskie bett24..............24............11........nieregularne @........w.śląskie anka127.........32.............4-5?...............16.08. .....podkarpackie biedroneczka....30.............1..........niereguralne@...............UK KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Kamyskaa.......22............ok.10.2009-02.2010.. .....k.Zie lonej Góry Słonecznik.....28............12.2009-02.2010.......mazow sz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26................27.................10.08......... ....USA Zabciaaa.........24................1..................5. 08............lubuskie bett24..............24............11........nieregularne @........w.śląskie anka127.........32.............4-5?...............16.08. .....podkarpackie _iwia_...........10................10................10. 08......wielkopolskie Mycha_20........20................1...............22.08. ......wielkopolskie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Kamyskaa.......22............ok.10.2009-02.2010.. .....k.Zie lonej Góry Słonecznik.....28............12.2009-02.2010.......mazow sz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26................27.................10.08......... ....USA Zabciaaa.........24................1..................5. 08............lubuskie bett24..............24............11........nieregularne @........w.śląskie anka127.........32.............4-5?...............16.08. .....podkarpackie _iwia_...........10................10................10. 08......wielkopolskie Mycha_20........20................1...............22.08. ......wielkopolskie biedroneczka.....30...............1.................?.......................UK KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Kamyskaa.......22............ok.10.2009-02.2010.. .....k.Zie lonej Góry Słonecznik.....28............12.2009-02.2010.......mazow sz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiłam ... KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26................27.................10.08......... ....USA Zabciaaa.........24................1..................5. 08............lubuskie bett24..............24............11........nieregularne @........w.śląskie anka127.........32.............4-5?...............16.08. .....podkarpackie _iwia_...........27................10................10. 08......wielkopolskie Mycha_20........20................1...............22.08. ......wielkopolskie biedroneczka.....30...............1.................?... ....................UK KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Kamyskaa.......22............ok.10.2009-02.2010.. .....k.Zie lonej Góry Słonecznik.....28............12.2009-02.2010.......mazow sz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakieś 80 km :) Czy któras dzisiejszego wieczoru bedzie sie starac? A moze juz dzisiaj w ciągu dnia figlowała ze swoim facetem??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha- i bardzo dobrze!! nadrabiać,nadrabiać!! ;) Witamy Iwia i Biedroneczka :) A ja sobie mieszkam między Poznaniem a Z.G :P i też wielkopolska :) Ech,wkurza mnie fakt,że musimy poczkekać z tym staraniem :( Zawsze chciałam,aby dzieciątko urodziło się na wiosnę,wtedy tak fajnie-milusio i na spacerki można wychodzić odrazu... :) Narazie dalekosiężne plany... Kurcze no,mój małżonek to jest już "tak napalony",że najchętniej postarałby się już w październiku,ale wiem...bez przesady zw. na pracę,trzeba poczekać (dłużej...raczej) :( Dobrze że jest lato,bo aż nie czuję takiego mega parcia jak np.w...kwietniu... :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha-uwierz,że chętnie dziś bym sobie pofiglowała :) Ale niestety mojego TŻ nie ma...do soboty-basta!! a później...:D no chyba,że @ przyjdzie...:/ bo ok.7-10 sierpnia miałaby się pojawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo nie codziennie :) JA wczoraj i dopiero jutro będe bo męża i tak dzisiaj nie ma w domu :) Niech mu sie tam zbieraja te plemniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnim razem staralamm sie 7 dni pod rzad (robilam testy owulacyjne) i moj maz juz w ostatni dzien naprawde byl zmeczony ;) Niestety dziecko bylo bardzo chore i chcemy jeszcza raz sprobowac, ale moze spokojniej tym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mamy dziecka. Ciaza skonczyla sie w 14 tygodniu. Byly wady genetyczne b.powazne, poza tym znaleziono translokacje chromosomow u dziecka i badano nas takze... ciezko jest z tym zyc, ale chcemy jeszcze raz spobowac. wiemy, ze byla to dziewczynka. I wiemy, ze jednak zadne z nas nie jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza..
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26................27.................10.08......... ....USA Zabciaaa.........24................1..................5. 08............lubuskie bett24..............24............11........nieregularne @........w.śląskie anka127.........32.............4-5?...............16.08. .....podkarpackie _iwia_...........27................10................10. 08......wielkopolskie Mycha_20........20................1...............22.08. ......wielkopolskie biedroneczka.....30...............1.................?... ....................UK koza...............24..............25...............6.08.......mazowieckie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Kamyskaa.......22............ok.10.2009-02.2010.. .....k.Zie lonej Góry Słonecznik.....28............12.2009-02.2010.......mazow sz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×