Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamyskaa

Pragnę dziecka-te strające się i te przed staraniem 2009

Polecane posty

spokjnie Iwia,jeszcze nic nie przesądzone, no co Ty...głowa do góry :) będzie dobrze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam staraczki:) Przygarniecie kolejna?Właśnie czytałam wasze wpisy i oczywiście chciałabym się dołączyć.Staramy się 4 miesiące.Może krótko ale ja tak bardzo chcę.@ już się spóźnia ale to norma bo mam mega nieregularnie. Buziolki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............27.................10.08.................USA Zabciaaa.........24...............1..................5. 08.............lubuskie bett24............24..............11........nieregularne @.........w.śląskie anka127..........32..............4-5?...............16.08. ....podkarpackie _iwia_............27..............10.................10. 08......wielkopolskie Mycha_20........20..............1..................22.08.......wielkopolskie biedroneczka...30...............1....................?......................UK koza..............24..............25..................6.08 ......mazowieckie karolina8324....26...............4..................2.08.......wielkopolskie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Kamyskaa.......22............ok.10.2009-02.2010.. .....k.Zie lonej Góry Słonecznik......28............12.2009-02.2010..................mazow sz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Nareszcie weekend! Karolina, pewnie , że przygarniemy :) Witaj milutko ;) Już Nas coraz więcej. Kamyskaa ja luteinę biorę już drugi cykl, bo strasznie mi się wszystko w ostatnich miesiącach rozregulowało i ciągle coś ze mną nie tak. Mam brać jeszcze jeden cykl. W tamtym mies @ dostałam na trzeci dzień po odstawieniu i myslałąm, że w tym będzie tak samo, ale widocznie w tym wyjdzie później :( Dzisiaj wybieram się na grilla, więc odezwę się dopiero jutro. Miłego weekendu Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karolina! :) Widać,że w tym miesiącu juz się trochę spóźnia Twoja @ :) Więc może masz już dwa serduszka :) Nie robiłaś jeszcze testu?? Żabciu,a nóż widelec się udało :D 3mam kciuki aby tak właśnie było :) Udanej zabawy na grillu :D ;) suuuper słoneczny weekend się zapowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jeszcze nie robiłam testu chociaż bardzo mnie kusi.Moje cykle są tak nierówne, że szkoda mówić ( ostatnie 24,30,42 i 38 dni).Ech już sama nie wiem.Boję się go zrobić bo jak wyjdzie jedna I to znowu będę miała doła. Żabciu-miłego grilowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko-zrób test kiedy będziesz gotowa,kiedy będziesz czuła,że więcej nie będziesz już czekać :) Wiesz,niestety musimy być przygotowane na ewentualne rozczarowanie...ale zawsze możemy sobie powiedzeć:następnym raziem....Nie można tracić nadziei i troszeczkę cierpliwości a napewno się uda!!! Być może w Twoim przypadku-już się udało...(?) :) Ja napewno nie wytrzymałabym, wolałabym znać nawet tę gorszą prawdę... Zrobisz jak uważasz :) Ja i tak w myślach bardzo mocno trzymam kciuki,wkońcu to już 6 dzień po spodziewanej @... :) więc kto wie,czy już sobie gorszek tam nie mieszka ;) A masz jakieś objawy,syganły nietypowe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzę ostatnio wściekła na cały świat i do końca nie wiem dlaczego.Ale nie sądzę żeby to był objaw zafasolkowania.Czasami bolą mnie plecy tak jak przed @ a w środę czułam się jakbym miała zaraz dostać a tu nic. Kamyskaa ja zawsze też nie wytrzymywałam i robiłam test a teraz myślę, że może jak nie zrobię to nie zapeszę.Ajjj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja dziś późnawo się zjawiam. Miałam ciężki dzień.Powinnam dostać dziś @, ale jak narazie jej nie ma. Od rana miałam typowe objawy przed @ tak jak Karolina zawsze testem zapeszałam i teraz też zrobiłam, ale nie tracę nadziei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwia najważniejsze żeby nie tracić nadziei...może następnym razem się uda,Trzymam za Ciebie kciuki:)za wszystkie staraczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na siebie wściekła,zrobiłam test.Niestety :( Nie mogę zrozumieć dlaczego tak jest,że tyle dziewczyn zalicza wpadki a ja chcę i nic.Szkoda mi tylko mojego m bo on też chcema widocznie ja nie mogę.Do niczego się nie nadaję...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova80
karolinko nie prejmuj sie i nie daj sie zwariować. postaraj się nie myśleć o tym cały czas. zobacz piękny dzień wstaje i od was zależy jak się zakończy. tyle rzeczy jest do zrobienia i zobaczenia. będzie nie jedna szansa jeszcze a dzisiejszy dzień już nigdy się nie powtórzy wiec przytul się do mężusia i dalej zdobywaj swiat. najważniejsze że macie siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Nie pisze tutaj zbyt czesto, bo nie, ze tak powiem, za mocno myslec o tym, czy sie staramy czy nie... Karolinko - niestety najgorsza jest nadzieja, ktora pozniej moze przyniesc rozczarowanie. Staraj sie normalnie zyc, nie myslec o tym caly czas. Ja tak wlasnie zaszlam w pierwsza ciaze. Zaczelam brac CLO (mam PCO) i zaszlam w pierwszym cyklu. Nawet lekarz byl pod wrazeniem, bo powiedzial, ze w pierwszym cyklu nie czesto sie zdarza. Dlatego teraz (choc nie staramy sie jeszcze jakos specjalnie, raczej przestalismy zabezpieczac po prostu i moze leki tym razem nie beda potrzebne) zyje dalej tak jak zylam. Jestem sportowcem, dosc aktywnym i caly czas biore udzial w zawodach, biegam, chodze na silownie. Jak mamy ochote poszalec z mezem, to idziemy na imprezke i tez nie mysle o tym, ze moze dzis lepiej nie pic, bo moze zaszlam... Nic bardziej blednego. Ciaza jesli bedzie to da nam znac o sobie i sie utrzyma jesli bedzie zdrowa. Zycze powodzenia i spokojnej glowy! Udaneh niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina zgadza sie z tobą, że te dziewczyny, które nie chcą to wpadkę zaliczają a My biedaczki chcemy a nie możemy. Może po prostu za bardzo chcemy. Ale ja jak narzazie @ nie mam, ale mysle, że to tylko kwestia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova80
biedroneczko może lepiej uważaj bo nigdy nic nie wiadomo. te pare dni wytrzymasz bez drinka a przynajmniej będziesz spokojniejsza o jej zdrowie kiedy już bedzie. ja też uwazam że trzeba normalnie żyć i czekać na miłą niespodzianke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Kochane ;) Ja niedawno wróciłam :) Objadłam się za wszystkie czasy, ale i tak ciągle jestem głodna :) @ nie ma jeszcze, ale czytałam, że po luteinie, raz może przyjść po 2 dniach, a następnym razem po 2 tyg. więc przyjdzie na bank :( A teraz zmykam pod prysznic. Miłej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEĄŚĆ DZIWECZYNY I WITAM TYCH KTÓRYCH NIEZNAM. TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI BO JUTRO O 8.45 ROZPRAWA,NO TO DO JUTRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka trzymamy kciuki będzie dobrze , znaczy musi być głowa do góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nova. Ja nie mialam na mysli picia mocnych alkoholi, raczej winko - lampke albo piwko. Pisalam, ze jestem sportowcem, wiec 40% odpada. Poza tym jak juz bede brala leki na owulacje (jesli bedzie to konieczne) to wtedy ani nie imprezuje ani nie przesadzam z wysilkiem sportowym. Poki co tylko sie nie zapezpieczamy, ale nie wiem, ktory dzis mam dzien cyklu, nie mierze temp, nie sprawdzam sluzu. Zaledwie w lutym stracilismy ciaze (nie z powodu szalenstw bynajmniej - bo ich nie bylo, ale wady gent i translokacji chromosmow), wiec jest jeszcze wczesnie, zeby intensywnie zaczynac sie starac o nastepne dziecko. Zdaje sobie sprawe jednak z tego, ze jesli po np roku bez zapezpieczenia ciazy nie bedzie, nie bede mogla pewnie juz tak spokojnie myslec. Zawsze sa dwie strony medalu. Dla mnie najwzniejsze, ze sie pozbieralismy po stracie coreczki - jesli w ogole mozna tak powiedziec. I myslimy pozytywnie mimo wszystko, bo ja czuje, ze ona jest gdzies i moze tam jest jej lepiej. Spokojnej nocy zycze Wam dziewczynki!!! A tym, ktore dzis sie staraja - owocow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Czuję się paskudnie:(Pozatym zastanawiam się czy nie powinnam zmienić lekarza.Ona nawet zwykłego badania krwi nie kazała mi zrobić.A wy piszecie o luteinie i clo... biedroneczko co to jest pco? dziewczyny wytłumaczcie mi trochę bo chyba zwarjuję od tego czekania.a @ jak nie było tak nie ma:( dobranoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko :) U mnie dzisiaj troszkę chłodniej, a ja lubię upał... Karolina kiedyś na pewno będziemy mamusiami ;) Ja też czekam na @ i wkurza mnie to czekanie, bo wiem,że będzie na pewno, ale jednak jakaś tam mała nadzieja jest... idę poczytać książkę :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Nie odzywałam się przez weekend bo mam gości... więc pozstało mi tylko pisanie z pracy :) Karolina Witam Cię serdecznie :) Nie przejmuj się Kochana , ja takie rozczarowania przeżywam od niecałego roku ... co nas nie zabije to nas wzmocni :) Głowa do góry i byle do następnej owulki :) Aniu powodzenia na rozprawie i pisz co i jak , trzymam kciuki :) Buziaki i miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Nie wiem, jak w Polsce, ale w UK piekna pogoda od soboty, a to niezbyt czesto sie tu zdarza, wiec i nastroj lepszy. Karolina, a czy Ty sie leczysz? PCO – to sa policystyczne jajniki. Moj gin tutaj od razu to zobaczyl na usg, poza tym mialam badany poziom hormonow i przeczytalam tez ksiazke na temat jak z tym sobie radzic i jak zyc ogolnie. Mam nieregularne miesiaczki, jestem wiecznie na diecie i cwicze, zeby dobrze wygladac. PCO utrudnia zajscie w ciaze, bo owulacja nie wystepuje co miesiac albo nawet w ogole. Zly poziom hormonow to warunkuje jak rowniez wplywa na tendencje do tycia. CLO (clomid) – to lek, ktory dziala na owulacje, ale trzeba byc monitorowanym, tzn latac na usg dosc czesto i sprawdzac ile tych jajek tam rosnie. Ja mialam dwa do pekniecia, wiec mogly byc blizniaki. Mozna przy tym leku miec nawet 5, wiec dlatego warto to kontrolowac. Karolina – jesli starasz sie 4 cykle, to naprawde nie przejmuj sie jeszcze, bo zrobisz sobie problem natury psychicznej! Kochana, to jest krotko. Starac sie trzeba co najmniej rok i to intensywnie (3-4 razy w tygodniu) zeby zaczac myslec, czy jest jakis problem. A jak kobieta o tym zaczyna myslec za mocno, to i z seksu przyjemnosci mniej i trudniej zajsc, bo sie blokuje. Jesli nie jestes zadowolona z lekarza, to zmien oczywiscie. Wazne, zeby to byl ktos komu ufasz i kto Cie dobrze traktuje. Ma dla Ciebie czas. Ja badalam rowniez meza, zeby wykluczyc, czy on nie ma jakis problemow i wykluczylismy. Zycze Ci, zebys szybko zobaczyla te dwie kreseczki upragnione i zebys tak bardzo sie tym wszystkim nie przejmowala. Glowa do gory!!! Milego dnia dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina jesli w wieku 26 lat masz mega nieregularne okresy (ja tez mam b.nieregularne) to jest jak najbardziej podstawa zeby zrobic badnia krwi - hormonow, bo moze cos nie tak z hormonami. Mysle, ze powinnas zmienic lekarza - jesli ten nie chce nawet tych badan zrobic (zakladam, ze wie, ze miesiaczkujesz nieregularnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny będzie dobrze,musi :) Zobaczcie ile z nas czeka na @...i nie przychodzi,może którejś już się poszczęściło w tym mies.? a jesli nie,to w nastepnym...:) Niektóre kobiety zachodzą po kilku latach...to boli,że tak długo,ale zachodzą-to najważniejsze...:) Cierpliwości... Wiem,że to nie taki proste,ale spróbujmy... Ja powinnam już dostać @...niby objawy już mam,tzn. bolące i powiększone piersi,bolące od czasu do czasu podbrzusze...Jednak @ brak...zawsze jak tak czekam to nie chce przyjść...pewnie pojawi się na dniach... Buziaki i główki do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNY NO I PO ROZPRAWIE KSIĘCIUNIO PRZYSZEDŁ ZE SWOJĄ OBRONA PANIĄ ADWOKAT, I DAŁA MI NA PISMIE WNIOSEK UCZESTNIKA DO PRZECZYTANIA BZDURY BZDURY I JESZCZE RAZ BZDURY JA MIAŁAM SIOSTRE I MA PRZERABANE BO SIOSTRA JAKO SWIADEK IDE POPOŁUDNIU DO RADCY PRAWNEGO ZEBY MI POMÓGŁ NAPISAĆ WNIOSEK NA 2 SWIADKÓW I ZAPYTAĆ SIĘ ILE TAKI NORMALNY ADWOKAT BY WZIĄŁ ZA POPROWADZENIE TAKIEJ SPRAWY, SAMA JESTEM CIEKAWA CHYBA ZE KTOŚ Z WAS WIE?? A JAK BY BARDZO DUZO TO ZEBY MI POMÓGŁ NAPIUSAĆ WNIOSEK O ADWOKATA Z URZĘDU A CO NIECH KSIECIUNIO NIEBYSLI ZE JA SIE BRONIĆ NIEBEDE JA MAM ŚWIADKÓW I DOWOODY NA TO A ON NIC HAHAHAHA TYLKO NERY SOBIE SZSZARGAŁAM POZDROWIENIA I DZIEKI ZA KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Anka🌻 widzisz nie potrzebnie sie denerwowalas....👄 Do mnie ma dzis niby przyjsc @ i ciekawa jestem czy w koncu sie szanowna pojawi.....od czwartku je=uz czekam , a tu nic, nawet piersi mnie nie bola, a zawsze przed @ bola mnie strasznie....podbrzusze pobolewa od czasu do czasu juz kilka dni......kurde zwariowac mozna....no nic pozostalo mi tylko czekanie:) Ide po kawke i jakas kanapke, ale bede zagladac....Milego i pieknego dnia zycze:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×