Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamyskaa

Pragnę dziecka-te strające się i te przed staraniem 2009

Polecane posty

Fajnie by było jakby tak Nam wszystkim udało się na początku tematu ;) Ale byłby wysyp na wiosnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3majcie kciuki ... testów żadnych nie robie bo zawsze jak zrobiłam to na drugi dzień dostałam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwia trzymamy, trzymamy ;) Ja też obiecałam sobie, że żadnych testów już nie zrobię, ani tych z apteki, ani z krwi, dopiero jak zobaczę na usg to uwierzę, tylko kiedy to będzie.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja nie chce zapeszać, uzbrajam się w cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu wszystkie musimy być uzbrojone ;) Tylko, że to wcale nie tak łatwo... Ja zmykam. Miłego wieczorku Wam życzę i gorących nocek ;) Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova80
WITAM czy ktoraś z was zna dobrego endokrynologa ginekologa z TARNOWA lub okolic? mam pco i nie ma mnie kto z tego wyleczyć prosze o namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny !!! :) Myszka - trzymam kciuki zeby badania wyszły ok :) Anka - trzymaj sie wszystko bedzie dobrze!! :) A ja dzisiaj mam nadzieje czas spedze z mezem ale tak zajezty jezt w pracy ze nawet nie daje znaku zycia o ktorej wroci :( :( Mam nadzieje ze w miare wczesnie hi hi :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabciu - testy owulacyjne kupiłam przez allegro , testowałam tylko przez jeden miesiąc , po nieudanej próbie zakopałam je głęboko w szafie - teraz muszę się z nimi przeprosić :) iwia - oj Kochana może zapoczątkujesz dobrą passe na tym topicu? :) Co do testów ciążowych to tez nie mam zamiaru ich robić tak szybko jak dotychczas - później są niepotrzebne rozczarowania i łzy :( Aniu - głowa do góry , jak masz taka potrzebę to zawsze możesz się tutaj wygadać :) Miłego dzionka laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nova - nie znam żadnego endokrynologa z Tarnowa i okolic ale poszukaj w internecie - są tam często opinie o lekarzach co ułatwia wybór. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry przyszłe Mamusie ;) Znów dziś się nie wyspałam... Ale za to piękna pogoda dziś u mnie :) I jutro wolne. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNY U MNIE ZAPOWIADA SIĘ SWIETNY DZIEŃ, POGODA I WOLNE HURRRRAAAAA NORMALNIE SIĘ W KOŃCU WYSPAŁAM. WCZORAJ TATUS MOJEGO DZIECKA PRZYJECHAŁ I DZISIAJ MIELISMY POJECHAĆ NA ZAKUPY, PONIEWAŻ ZACHOROWAŁ OJEJU JAKI BIEDACZEK TO JA MU JAK PRZYNIESIE ZASWIADCZENIE OD LEKARZA ZE MOZE PRZEBYWAĆ Z DZIECKIEM I NIEMA PODEJRZEŃ O SWIŃSKĄ GRYPE BO PRZECIEZ PRZYJECHAŁ ZZAGRANICY TO NIECH MI SIE DO MAŁEJ NIEZBLIZA I SIE ROZŁĄCZYŁAM NORMALNIE ZAPOWIADA SIĘ ZWIETNY DZIEŃ NIECH MU ZONKA OKŁADY W HOTELU ROBI NO TO TYLE CHCIAŁAM SIE Z WAMI PODZIELIĆ TA NOWINKA AHA A MÓJ M TO DZISIAJ MA GADAC O WIOLNYM Z SZEFEM OBY MU SIĘ UDAŁO A WTEDY JAK PRZYJEDZIE TO DO DZIEŁA HAHAHAHAHHA POZDRAWIAM ZE SŁONECZNEGO MOJEGO MIASTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej ;) Pogoda suuperrr-rzeczywiście :D Ech,mnie już piersi pobolewają,pewnie zbliża się @... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej czekam... W tamtym miesiącu @ dostałam 2 dni po odstawieniu luteiny, zobaczymy jak będzie teraz. U mnie upał :) To lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny! Ja dzis w pracy, wiec moge troche doczytac, bo jak wracam do domu to juz nie zawsze mi sie chce komputerek odpalac. Zazdroszcze tego lata w Polsce, w UK jak zwykle jesiennie :( Czekam na wiesci - bo musi ktos zaczac i trzymam kciuki za staraczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja też trzymam kciuki ;) Idę poplewić trochę do ogródka, a jutro wraca mój mężuś :D Coprawda tylko na niedziele,ale zawsze dobre i to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś mi się tak smutno zrobiło... Była u mnie znajoma z małym bobaskiem, a przecież ja tez bym takiego chciała.... :( I jeszcze z tą @... Byłam pewna, że dostanę dziś rano, w ogóle to już przedwczoraj bolał mnie brzuch i myślałam, że dostanę szybciej, atu nie ma.... Cisza... I już się nakręcam, że może, chociaż żadnych specjalnych starań nie było, no ale.... I co? i pewnie zaraz będzie @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane:) U nas dzis tez ladna pogoda, swieci sloneczko i jest cieplutko:) Ja koncze jesc sniadanko i za chwilke zmykam na paznokietki:) Myslalam ze @ dostane wczoraj bo juz mialam lekkie plamienie ale ustalo i narazie cisza.....dzis moj 27 dc....zazwyczaj mam cykle 28-30 dniowe, chodz ostatnio @ przylazla po 22 dniach, ale to pewnie przez ta cyste....kurcze jak sie czeka na @ to ta zolza nie chce przyjsc, a jak sie jej nie chce to ona przylazi nieproszona😠😠 No nic bede dalej czekac..... Zycze Wam milego i udanego dnia, odezwe sie jak wroce z paznokietek:)Buzzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciu pamiętaj, że wiele kobiet czuje, że dostaną @ a są już w ciąży. Ból brzucha podobno jest łudząco podobny do tego przed @ :) Więc myślę, że nic straconego - brak objawów to czasem dobry objaw :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko , ja też mam ostatnio rozregulowane cykle... i szlak mnie trafia, że nie wiem kiedy ta małpa przyjdzie ! Kiedyś miałam @ jak w zegarku , a teraz to szkoda gadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, kobietki kurcze jestem zła na siebie strasznie miałam nie robić testu ale jak wracałam do domu to mnie jakieś licho podkusiło i kupiłam, prosiłam panią w aptece żeby był szczęśliwy ale nic z tego. więc nie mam pojęcia od czego mam te mdłości - chyba że uroiłam sobie że to mdłości. Pocieszcie mnie że testy się mylą ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem:) Bett🌻 ja zawsze mialam cykle 28-30 dni , tylko ten ostatni mnie bardzo zaskoczyl ze @ przyszla po 22 dniach, mysle ze wszystko wina cysty.....teraz juz mnie brzuch pobolewa od wczoraj, ale jak narazie to wczoraj byla jakas plamka i dzis i narazie cisza....dzis moj 27 dc wiec jeszcze do poniedzialku moze przyjsc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwia mylą się, mylą, pewnie jeszcze za wcześnie na test. Ja właśnie skończyłam robić pazurki, @ nie ma, ale na bank będzie :( Zmykam i miłego wieczorku Wam życzę. Buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie już dzisiaj brzuch pobolewa oprócz piersi,więc u mnie @ napewno się pojawi :o Iwia,jestem pewna,że za wcześnie na test odczekaj do dnia spodziewanej @ :) Miejmy nadzieję,że się nie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabcia,a Ty w tym mies. brałaś luteinę? W tym miesiącu już się staraliście tak? :) jeśli tak,to wszystko możliwe ;) Może już jest tam taki mały sobie groszek :) :) Tego żyzęjak nie teraz to następnym 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy jest najlepszy moment na test? Popsułam sobie całe popołudnie tym testem a na dodatek pokłóciłam się z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×