Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamyskaa

Pragnę dziecka-te strające się i te przed staraniem 2009

Polecane posty

Gość marika44
witam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:):) Witam serdecznie nowe dziewczynki🌻 Milo ze do nas dolaczylyscie:) I zycze szybkich II kreseczke , oczywiscie na tescie ciazowym:):):) Ja tylko co wrocilam z pracy.....maz dzisiaj juz wraca na nocke ....bardzo sie ciesze.... u mnie dzis 25 dc....wiec @ niebawem do mnie przylezie a pozniej na badanka.....jak widze ze coraz blizej to badanie droznosci to mam coraz to wiekszy strach.....ale mysle ze bedzie dobrze a Wy oczywiscie bedziecie trzymac kciuki za mnie:)👄 Zmykam pod prysznic i cos przekasic....Do uslyszenia jutro:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika44
witaj myszka oczywiscie ze bedziemy trzymac kciuki i to bardzo mocno..slodkich snow i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko24 - będę trzymała kciuki , żeby badanie wyszło Ok A ja mam problem z obliczeniem dni płodnych, w ostatnich trzech miesiącach rozregulował mi się cykl od 26-36 dni .... chyba będę musiała wrócić do testów owulacyjnych :( Albo czeka mnie przytulanko z moim M co drugi dzień przez cały cykl :P Oj jak on lubi te nasza staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie! Internet mi się zbuntował i nie mogłam wczoraj z Wami "porozmawiać", mam nadzieję, że dziś już będzie wszystko ok :) Witam nowe Staraczki :) no i dzień dobry Wszystkim :) Wyczytałam _Iwia_ , że jesteś z Turka, a ja jakiś miesiąc temu byłam w Tuliszkowie po pieska, to nie daleko Ciebie, co nie? ;) Ja czekam na @, we wtorek odstwiłam luteinę i jutro już powinna być. Też będę musiałą kupić testy owulacyjne, bo tak mi się wszystko rozregulowało, że nie wiadomo co, gdzie, kiedy i jak ;) Pozdrawiam :) A u mnie dzisiaj piękne słoneczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabciu kupuj , kupuj to będziemy razem testować :) A nóż widelec coś wyjdzie :) Np II krechy na teście :P Ostatnią @ dostałam 28.07. więc może już dzisiaj zacznę ? :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bett a gdzie kupujesz testy? W aptece czy na Allegro? Kurczę, miałam nadzieję, że może ta @ nie przyjdzie, ale już mnie zaczyna wszystko boleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Wpadam tylko na chwilke, bo dzis mamy dzien poza biurem (a czytam Was glownie z pracy)... Ile placicie za testy owulacyjne? Bo ja jestem w UK i kupowalam tutaj (dosc drogie - 7 sztuk ok 20 funtow). Bede niedlugo w Polsce to moze sopie kupie zapas jesli tam taniej? Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczka ja kupowałam tylko raz i na Allegro, ok 1,30zł za sztukę, w aptece ( przynajmniej u mnie) 6 szt ok 25 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczko kochana-tak mi przykro...:( Napewno tym razem los dla Was się uśmiechnie... Myszko-oczywiście będziemy trzymały kciuki i to b. mocno :) Batt-jak każdy facet no :P Swoją drogą te testy owul. są całkiem całkiem...przydatne ;) Mnie zawsze tydzień przed @ wszystko bolało,a teraz-cisza... :o Dzisiaj już 6 sierpnia,ostnią miałam 7lipca... Witamy koza i marika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny i witam nowe staraczki przepraszam ze nic niepisze ale codziennie po kilka razy czytam nowe posty przygotowuje sie do rozprawy w sadzie przeciwko mojemu byłemu partnerowi o pozbawienie władzy rodzicielskiej, bedzie ciężko ale trzeba cos z tym zrobic zanim niedoprowadzi do zniszczenia psychicznego mojego dziecka boje sie okropnie i cały czas to przezywam pozdrawiam was i goraco sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka jesteśmy z Tobą ;) Na pewno będzie dobrze! Szkoda tylko, że w tym wszystkim najbardziej cierpi dziecko. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika44
witam was cieplutko..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy....Żabciu...no nie wiem....(?) :) wydaje mi się,że i tak przyjdzie @..... A nawet jeśli nie to i fajnie by było.... :) Anka-jesteśmy z Tobą!! dokładnie,szkoda dziecka przecież ono jest takie niewinne...Dobrych ludzi spotykają dobre rzeczy,więc musi być dobrze!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAJGORSZE JEST TO ZE ON JUZ ZAPOWIEDZIAŁ ZE BEDZIE JA ODWIEDZAŁ RAZ W ROKU ALBO RAZ NA PÓŁ ROKU,I TWIERDZI ZE TO Z ZAZDROŚCI BO ON OZENIŁ SIE Z INNA I BEDZIE MIAŁ Z NIA DZIECKO SMIESZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no śmieszne... ale jakoś to będzie,głowa do góry Anka!! :) Dostanie za swoje,spawiedliwości nigdy za dośc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Ja dopiero wstalam.....taka jestem jakas dzisiaj do niczego....glowa cos mnie pobolewa i wlasnie nie wiem czy to na zmiane pogody czy przed zblizajaca sie @.... Dziewczyny dziekuje ze bedziecie trzymaly kciuki👄.....dokladny dzien to Wam powiem jak juz cos bede wiedziec na 100%....na Was zawsze mozna liczyc:) Anka🌻 bedzie dobrze zobaczysz kochana, jakos wszystko sie ulozy - tylko glowka do gory👄 Ide sie przebrac z pizamki i jakas kawke wypic i cos zjesc, bo jakos sie slabo czuje:) Bede podgladac bo dzis mam wolny dzien:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA MAM GO JUZ DOSC, WOLAŁABYM ZEBY WOGÓLE NIEINTERESOWAŁ SIE NIA, A NIE TYLKO Z DOSKOKU JAK MA CZAS. ALE ADWOKAT KTÓRY PISAŁ MI WNIOSEK, POWIEDZIAŁA ZE MAŁE SA SZANSE NA CAŁKOWITE ODEBRANIE WŁADZY, RACZEJ OGRANICZAŁ MU BEZSENNOSC MNIE BIERZE CO NOC, SPIE PO 2-3GODZ.JA JUZ NIEDAM RADY TAK DALEJ DZISIAJ MA PRZYJECHAC(A DZIELI NAS PRAWIE 600KM.)A JAK ZA PÓŻNO PRZYJEDZIE TO JUTRO NA PEWNO BEDZIE CIEKAWE NA ILE GODZIN ??? OSTATNIO SPEDZAŁ Z MAŁA 3 GODZ,DZIENNIE PRZEZ 2 DNI I DZIEŃ W KTÓRYM WYJEZDZAŁ TYLKO 1 GODZ,A BYŁ W POLSCE 4 TYG. TO DOPIERO JEST STRASZNE DLA DZIECKA. ALE MAM 2 SILNE ARGUMENTY PRZECIWKO NIEMU 2 * O MAŁO CO POZBAWIŁ MOJE DZIECKO ZYCIA I TEGO MU NIGDY NIEWYBACZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka trzymaj się dzielnie, dla córci :) Co z Niego za ojciec jak tak mało czasu poświęca dla dziecka? Skąd tacy ludzie się biorą na świecie....? No ale będzie dobrze, zobaczysz :) Mnie ciągle pobolewa brzuch, już bym chciała tą @, to szybciej zaczęłabym się starać, a tak to jeszcze trochę muszę poczekać. Zjadłam obiadek i najchętniej poszłabym spać, a tu trzeba pracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka strasznie mi przykro ze Twoj byly to taki gnojekAle musisz kochana sie wziasc w garsc....wysypiac i odzywiac sie dobrze.....musisz tez odpoczywac kochana zeby miec sily👄sciskam Cie mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI WSZYSTKIM ZA WSPARCIE, DOBRZE ZE MOGE MIEC TEZ WSPARCIE OD INNYCH, NOALE KONIEC Z TYM TEMATEM JA SWOJE STARANKA ZACZNE PODKONIEC SIERPNIA JAK MÓK M.PRZYJEDZIE MUSZE KOŃCZYC BO MAŁA SIE ZBUDZIŁA PPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się zMyszką-zdrowie to bardzo ważna sprawa... ale ze stresem to już tak jest,podświadomie na nas oddziaływuje i przez to bierze się bezzseność i wiele innych...Ale pomyśl o małej-że to dla niej walczysz,nie tylko sądownie ale też dbając o siebie!!! :) Więc dzisiaj zmęczcie się za dnia,wieczorem wspólne bajki i razem do łóżek!!! :) ...spanko...i nie ma oszukiwania!!! :P Ania to w sumie...juz niedługo do staranek :) Ale macie fajnie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO ZOBACZYMY CZY UDA MU SIE PRZYJECHAC POD KONIEC MIESIACA, JEZELI NIE TO TRUDNO JAKOS DAMY SOBIE RADE ALE JESTEM DOBREJ NADZIEJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania uda sie napewno - trzymamy kciuki:) Ja lece dziewczyny na zakupy i w odwiedziny do mojego chrzesniaka, zajrze pozniej jak wroce:) Buziaki👄 i milego dnia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety tak to jest z facetami , same problemy :/ ,ale jakby ich nie było to by tego postu tez nie było ... A tak apropo tematu to nie mogę się doczekać soboty bo właśnie .08.08 powinna się pojawić @ i mam nadzieję, że się nie pojawi. Od około tygodnia mam mdłości dzień w dzień wiec może to jakiś znak ... To czekanie wykańcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×