Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamyskaa

Pragnę dziecka-te strające się i te przed staraniem 2009

Polecane posty

witam! ja mam 24 latka staram sie od 3 miesiecy o dzidziusia zrobilam juz mnostwo testow bylam u gi. mnialam robiana cytologie i badanie wszystko jest super biore kwas foliowy rowniez 3 mies. mam nieregularne miesiaczki. juz czasami sie poddaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce bobasa - kochana nie zawsze jest łatwo, u mnie pierwsze dziecko udało się przy 1 podejściu, a teraz musiałam czekać 18 cykli... i też wszystkie badania były ok, normalne owulacyjne cykle... 2 ciąże biochemiczne więc wszystko drożne... uzbrój się w cierpliwość, lekarze mówią że jak do 6 miesięcy się nie zajdzie to wtedy należy zacząć jakieś leczenie... ja dostałam pregnyl 1 dawkę 5 000 j.m. i zarodek utrzymał się teraz jestem w końcówce 19 tygodnia :) Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova08
cześć dziewczyny:) przepraszam za tą przerwę ale po ostatim teście ciążowym potrzebowałam troche czasu żeby dojść do siebie. Zajęłam siewszystkim prócz myślenia o dziecku. a tu takie zmiany:) Biedroneczko wiem że spónnione lecz szczere gratulacje:):) tolanka i kamyska równiez szczerze gratuluje i zazdroszcze(oczywiśćie tak pozytywnie;) apropo nietypowego krwawienia zainspirowałyście mnie i coś znalazłam: Abraham zbadał wpływ podawania witaminy B6 na poziom estrogenów i progesteronu w fazie lutealnej i okazało się, że spowodowała ona u niektórych kobiet wzrost poziomu progesteronu przy równoczesnym obniżeniu poziomu estrogenów. Podawał on wspomagająco witaminę B6 czternastu kobietom z ZNPM i niepłodnością trwającą od 18 miesięcy do 7 lat. Po sześciu miesiącach kuracji jedenaście z tych kobiet poczęło dzieci. co o tym myslicie? może to własnie jest klucz do zagadki bo kiedy brałam progesteron to plamienie znikło i miałam jajeczkowanie. ten cytat pochodzi z http://npr.pl/index.php/content/view/207/44/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolanko ❤️ kochana jesteś! A więc chyba sie udało, biorę duphaston, bo źle się czuję, pobolewa mnie brzuch, mam 1szą wizytę z usg pod koniec czerwca bo teraz za wcześnie jestem dobrej myśli, a jednocześnie boję się.... Całuję mocno, jestem taka roztrzepana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tektonika
Hejcia :* . Prosze was o pomoc . Nigdy nie uprawiałam seksu, ale uprawialam petting. Chłopak miał spermę na palcu , którą wytarł i po ok.3min. wsadził mi tego palca. Bardzo się bałam. Po ok3 tyg od tej sytuacji zrobiłam test. Wyszedł negatywny . Na drugi dzień rano kolejny - negatywny . Po paru dniach dostałam okres ( a spóźniał się ok 2 tyg. ) Po okresieok 2tyg. zrobiłam test -negatywny . Po czym równy miesiąc od tamtej sytuacji dostałam okres. Tyle ,że słabszy . Poprzedni był bardzo silny. Ok 2tygtemu zrobiłam znowu test i znowu wyszedł negatywny . Dzisiaj powinnam mieć okres, a coś czuje,że się na niego nie zanosi . Ogółem zrobiłam5 testów - wszystkie negatywne. Jak myślicie ? Mogę być w ciąży ? Dzisiaj zauważyłam namoim brzuchu ( od pępka w dół ) ciemną kreskę . Jest widoczna dość bardzo . Pomocy ;( !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova08
tektonika będę szczera moim zdaniem to ty w ciąży nie jestes ale proponuje odpowiedzialniej podchodzic do zycia. nie dosyc ze nabierasz złych przyzwyczajen i przy tym stresując sie to bez odpowiedniej wiedzy. poczytaj troche na ten temat. a co jesli poczniesz kiedyś dziecko z przypadku? czy bedziesz mogła stwożyc mu kochającą sie rodzine. kto bedzie temu winien? ja nie chciałabym byc przypadkiem. to zbyt poważna sprawa i wymaga odpowiedzialności moja droga. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gra.witacja Baaardzo się cieszę!!! Gratuluję!!! Dbaj teraz o Was! a o roztrzepanie się nie martw mi do teraz nie przeszło, na początku było gorzej bo nawet auta sprzed pracy zapomniałam i wróciłam do domu na pieszo........ :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki. u mnie 19dc i 19 cykl :( co do tego plamienia u "grawitacji" - ja miałam tak samo. 5 dni przed spodziewaną @ plamiłam jedna dobę i była ciąża ale niestety biochemiczna :( Życzę samych fasoleczek kochane :) ja staram się dalej, od nastepnego cyklu biorę ziolka na I fazę i m idzie za jakiś tydzień na badanie nasienia zobaczymy czy się polepszylo od ostatniego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova08
elus a jesli mozna to co to za ziólka popijasz/ ja teraz miałam tez takie plamienia tyle ze przez tydzien. musze znów poszukac dobrego gin bo jak łykałam progesteron to ich nie było tylko @.chyba sama musze sie leczyc i stawiac diagnoze bo zaden nie powiedział mi co to jest niby pcos no ale ...moze te ziólka cos pomoga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie ziółka Ojca Sroki ? Wiele dziewczyn je pije ale nie wiem w sumie z jakim skutkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. piłam ziółka zroki dwa cykle w jednym z nich udało sie zajsc w ciaze ale wiecie z jakim skutkiem :( to były ziola nr 3 od 20 cyklu starań zaczynam ziolka na I faze i zobaczymy co bedzie sie dzialo bo moje owu sa bardzo pozno i cykle sie wydluzaja z m-ca na m-c. teraz mam 25dc a owu nie ma dalej :( idzie sie wściec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolaka
Dziewczyny co z Wami? Kamyskaa? gra.witacja? jak tam fasolki? moja kopie tak że i M czuje :) ostatnio pani doktror stwierdziła że to nad wyraz ruchliwe dziecko :) po mamusi pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziewczyny :) u mnie 15tydzień,niedługo 16 :P a ja prawie cały czas płaska :o prawie :P ale za to chyba czuję już dzidzię :D Dolegliwości troszkę ustąpiły,czasem zdarza mi się wymiotować,ale ogólnie jest lepiej :) Na ostatnim usg maleństawo miało 8cm :) A co u Ciebie tolanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolaka
Kamyskaa u mnie już 22 tydzień od poniedziałku 23 się zacznie a ja nadal nie znam płci mojej kruszyny, tak się zawsze wykręci :) wstydziocha mała :) kopie już tak że i M czuje :) a brzusio duże tak że mi miejsca w autobusie ustępują, dziś nawet w sklepie przepuścili mnie a kolejka była wieeeelka :) są jeszcze porządni ludzie :) Odzywaj się częściej a nie raz na 2 miesiące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, a u mnie 8 tydzień:D Jestem przeszczęśliwa❤️ Brzuch mi strasznie wydęło, jestem na l-4 bo pobolewa mnie brzuch i biorę duphaston, muszę dużo odpoczywać, po pierwszym usg w 6 tyg. moje maleństwo miało 6mm, i tętno słyszałam, teraz mam około połowy lipca. Jestem dobrej myśli, chociaż strach ciągle jest, nie dopuszczam złych myśli, staram się:) Pozdrowionka dla wszystkich szczególnie za te dziewczyny starające się o swoje szczęście, pa 🖐️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grawitacja-super,cieszymy sie z tobą :) Teraz tylko odpoczywaj i uważaj na siebie!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to niespodzianka :P hehe,ale cieszycie się,tak? :) Ja też chciałabym córcię,ale jak będzie synuś no to też oki... Mam nadzieję,że na przyszłej wizycie-za tydzień się dowiem :) Jak będziesz miała imię wybrane-to daj znać ;) Wogóle pisz częściej i więcej co u WAS :P gra.witacja-ello :P co tam u brzuszka słychać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oDzieciakach.pl
Drogie Panie! Polecamy artykuł na temat staranek na oDzieciakach.pl: http://odzieciakach.pl/2010/5/20/kiedy-kolejny-test-ciazowy-jest-negatywny/ . Zapraszamy również na naszą FanStronę na facebooku: http://www.facebook.com/?ref=logo#!/pages/oDzieciakachpl/10150149949725442?ref=ts, gdzie oprócz informacji o najnowszych tekstach na portalu, co tydzień orgaznizujemy konkursy z nagrodami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyskaa i jak wiadomo już jaka płeć? My oczywiście się cieszymy najważniejsze by było zdrowe, poza tym jest i dużo plusów z tego że chłopiec będzie - ubranka po starszym synku, zabawki..... a może jeszcze i córcia kiedyś się uda :) Co do imienia to jeszcze na 100% nie zdecydowaliśmy ale prawdopodobnie będzie to Szymon- Gabriel - więc teraz będę miała 2 synków - Bartosza i Szymona :) Ale powiem Ci że byłam prawie na 100 pewna że to dziewczynka - po objawach - ja prawie tylko słodycze jadłam i jem ich dużo i teraz- tylko po tym nie wymiotowałam, nie mogłam jeść mięsa i te wymioty w ogóle cała ciąża jest zupełną odwrotnością poprzedniej.... Przypomnij mi czy Ty masz już dzieci? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tolanko :) jestem w szoku,że Ty jednego szkraba już masz :P nie wiedziałam :) fajnie-Szymonek ;) u nas będzie-ZOSIA ;) bo to dziewczynka :) moja pierworodna :) brzuszek nadal malutki-84cm w pasie :P przepr. że się nie odzywałam,ale miałam wyjazd nad morze Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wkońcu się odezwałaś żabciu :) wiesz co...objawy,które opisałaś mogą zarówno świadczyć o zbliczającej się miesiączce jak i również o wczesnej ciąży-jedynym pewniakiem na tę chwilę są testy z moczu i testy krwi-beta hcg... Jeśli te pierwsze są pozytywne i beta hcg jest wysoka (są podane przedziały)-to możesz po cichu się cieszyć :) :) A ta kropka....to mnie wydaje się raczej,że to pęcherzyk ciążowy...:) Też tak miałam na początku...poszłam do gina i "ta kropka" miała już 5mm...i od razu potwierdził ciąże :) Poszłam 2 tyg. później i już był zarodek z bijącym serduszkiem :) Także poczekaj jeszcze tydzień i wówczas idź na usg-wówczas napewno już będzię pięknie widać,cieprliwości!!! :) 3mam kciuki za fasolkę ;) i koniecznie daj znać ipisz częściej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×