Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamyskaa

Pragnę dziecka-te strające się i te przed staraniem 2009

Polecane posty

Hej A mi już nic się nie chce :( Dlaczego to wszystko jest takie bez sensu?? :( Właśnie dowiedziałąm się, że dwie znajome są w ciąży... wiecie na prewno jak to jest jak pragnie się dziecka, nie udaje się i taka informacja... Z jednej strony cieszę s ię z Nimi, a z drugiej myślę/; dlaczego mi się nie udaje? Dziś oczywiście robiłam test, chcoć już tyle razy obiecywałam sobie, że go nie zrobie, ale to było silniejsze ode mnie :(( Przecież ja wcale nie chcę tak dużo!!! Teraz już będzie 9 mies starań, ja już nie mam sił :(( Oczywiście Biedronko gratuluję i życzę Wam dużo zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabciaaaa tak to jest niestety :( wiem dobrze jak dobija taka wiadomość :( ja też nie sądziłam że będę czekała 17 miesięcy aż wreszcie się uda tym bardziej że pierwsze dziecko udało się w pierwszym cyklu starań, więc teraz to było zaskoczenie i załamka że tak długo nic... w sumie 2 biochemiczne były to jeszcze bardziej serce rozdzierało :( Ale udało się!!! teraz na 16 tydzień idzie :) i Tobie się uda zobaczysz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej :) nic się nie odzywam bo i wy mało się odzywacie :P swoją drogą to słabo mi,czasem niedobrze i nic mi się nie chce :o Dawno nie miałam taaaaakiego lenia... Chociaż i tak mdłości nie są aż takie uproczywe jak przez ost.2 tyg.-mam nadzieję,że słabną :) Kurcze tolanko,u Ciebie niesamowicie czas ucieka...też nic nie piszesz co u WAS :P :P Mi idzie "dopiero" na 9 tydzień :P Dzisiaj zauważyłam "przełom"-chyba...:P wydaje mi się tak jakbym dokońca nie mogła już wciągnąć brzuszka,mam nadzieję,że wkońcu zacznie się troszkę zaokrąglać ;) bo do tej pory płaściutki był...i troszkę mnie to martwiło :P Żabciu kochana-wiem jakie to trudne i żadne słowa tego nie oddadzą... A pomyślałaś o jakiś dodatkowych badaniach? robicie coś w tym kierunku? Wiesz....może okażą się zbyteczne-ale może warto zrobić coś,żeby nie myślało się że się nic nie robi...tzn. ja miałam takie odczucie,rozumiesz? ❤️ 3mam kciuki kochana i nie poddawaj się!!Uwierz,że się uda,a napewno tak będzie!! ps.u mnie poskutkowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyskaa ja dalej na L4 i szczęście bo nie wiem jak dałabym radę w pracy, wymioty trochę ustąpiły teraz więcej mdłości ale zasłabnięcia sie pojawiły :( i pobolewania podbrzusza i częstsze bóle głowy.... czekam na ruchy dzidzi mam nadzieję że lada dzień się pojawią i będę spokojniejsza :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane za wsparcie. Ja ostatnio byłam u lekarza, prolaktyna jest już ok, progesteron też, zrobiłam też dodatkowo tsh i też ok, usg ok. Nie wiem, może teraz jak już wszystko w normie to się uda? Narazie o innych badaniach nie myślałam. Mieszkamy w malutkim miasteczku i tu o coś lepszego ciężko, trzeba byłoby powędrować dalej, a narazie czasu Nam brak. Jak narazie piję jakieś ziółka z internetu, może pomogą no i zastanawiam się nad takim domowym testem płodności dla kobiet i mężczyzn. Sama już nie wiem co robić i co o tym myśleć :( No ale jeśli wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda.... Więc ja wierzę.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabciaaaa po słowach ja wierzę to minka raczej powinna być taka :) a nie smutna!!! uda się zobaczysz! teraz wszystko w normie to będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabciu kcohanie,będzie dobrze :) Ja w to wierzę!! Widzisz-masz dobre wyniki,więc szanse są... :) Głowka do góry i do dzieła!! A próbowałaś może testów owulacyjnych? jesli nie,to spórbuj-może akurat :D Jak nie przyniosą rezultatów przez 2cykle,to odstaw wszystko w pie.....-wyjedźcie gdzieś na jakiś urlop i zapomnijcie o bożym świecie,bądźcie tylko dla siebie nie myście o niczym innym-wierzę,że to pomoże!! Noi wiara-że się uda :D ;) Mi wiara pomogła (dzięki wróżce,powiedziała,że napewno będę w ciąży-w tym roku i nie mam się martwić, problemem jest to że zabardzo chce) Po tych słowach uwierzyłam że będę,zaczęłam nosić czerwoną bieliznę-jak zaradziła (może to głupie z tym-ale jak wiadomo-tonący brzytwy się chwyta), przestałam robić testy owu. mąż tylko na weekendy w domu-i co? cud!!! udało się!! :D Jak sobie otym myślę,to naparwdę wiem,że wielkie szczęscie mnie spotkało,to maleństwo jest dla mnie cudem kochanym!! ❤️ tolanko-odpoczywaj sobie ładnie :) Ja też to robię,czasami sobie myślę że mnie wszystko dopada-zmęczenie,opad sił,senność,wymioty,ból żołądka,mdłości...hehe Nie no tak naprawdę wcale mi nie do śmiechu...ale dam radę!! Dla dzidzi wszystko!! Buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam tych testów owulacyjnych, zostało mi ich na jeszcze jeden cykl, więc jeszcze spróbuję, a jeśli dalej się nie uda, to postaram się nie chcieć i może wtedy... Tylko nie potrafię nie myśleć o czymś czego tak bardzo pragnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem żabciu,ja też nie potrafiłam...ale czasem nawet minimalne dopuszczenie działa cuda-noi więcej optymizmu kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, chyba zaczynam czuć ruchy :) na razie tylko na leżąco jak położę rękę na brzuszku to czuję jak się kręci jak się uwypukla twarda kuleczka -czasem nawet delikatnie widać :) heheh - żeby jeszcze kopało jak stoję - ale mój brzusio spory więc ma miejsce do fikania nie zaczepiając mnie ... Tak się cieszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super tolanka :D zobaczysz,że będą coraz mocniejsze! :D A ja melduję,że pojawił mi się wkońcu brzuszek :P Teraz już widzę jak pięknie się powiększa :) U mnie to już 9tc i 3dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyskaa a ja wciąż czekam na zdjęcie :) teraz już jest co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchacha,bett,eluś,nova to już całkiem o nas zapomniały! :( A my o Was nie!!! ❤️ Co tam u Was kochane? tolanko,poczekaj jeszcze z tydzień...:P Wisz,jeszcze nie mam żadnego zdjęcia brzuszka-jest malutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyskaa teraz jak zaczął rosnąć to już za chwilkę będziesz jak dynia :) ja mam wrażenie że codziennie przybywa mi cm w pasie i tylko kłucia po bokach - rozchodzące się więzadła -mi dokuczają... To czekam z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu ciszaaa :( dziewczyny gdzie się podziałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej 🌻 najlepsze życzenia dla mamuś tych obecnych i przyszłych 🌻🌻 i starających się 🌻🌻🌻 Cisza na topiku jak makiem zasiał:( A u mnie coś się robi pewno jakieś zapalenie, może za mocno się staraliśmy??? W środku cyklu zauważyłam taki lekko brązowawy śluz, pewno mnie gin czeka niechybnie:( Co tam u WAS dziewczynki, piszcie? ❤️❤️❤️ przesyłam WAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gra.witacja może to plamienie implantacyjne było? czasem wygląda jak brązowawy lub różowawy śluz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolanko no właśnie to było i jest ale nie tak dużo, odrobinka taki coś jakby czekoladowy budyń, to moje pierwsze skojarzenie??? Tolanko a to dobrze czy źle wróży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gra.witacja - plamienie implantacyjne oznacza zagnieżdżenie się zarodka w macicy, więc jeżeli to to - to Super!!! a ile jesteś po owulce? kiedy miałabyś dostać @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolanko owulka powinna być około myślę, że 16-17 maj, a to brudzenie pojawiło się 24 maja i trwa do dziś ale bardzo minimalne jest, a okres powinnam mieć 31 maja, więc czekam co to będzie. napisz co o tym myślisz? Dzięki za słowa otuchy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gra.witacja - Nie chciałabym robić Ci wielkich nadziei, żeby potem wielkiego rozczarowania nie było.... Ale sądzę że to mogło być to, bo właśnie pojawia się około 8 dni po owulce - dlatego pytałam kiedy była :) Jest zazwyczaj skąpe i trwa do 2 dni. Więc szansa jest! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki!!! :) i fluidki ciążowe przesyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolanka ❤️ łapię, łapię te fluidki, zobaczymy co będzie!!! Cisza straszna na topiku, dziewczynki chyba ostro się starają:) A tak w ogóle to strasznie męczące psychikę to czekanie na cud ❤️ale warto!!!!! Czekam z niecierpliwością do 1 czerwca, ale staram się za bardzo nie nakręcać boję się rozczarowania:( Dziewczyny piszcie razem łatwiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gra.witacja co u Ciebie? testowałaś już? Kamyskaa a jak Twoje maleństwo? nic nie piszesz..... :( chwal się co słychać jak samopoczucie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie nic, tzn. @ nie mam ale czekam do jutra!!!! Aż mam stracha - ta niepewność najgorsza!!!! JESTEM DOBREJ MYśLI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gra.witacja trzymam kciuki oby @ nie przyszła!!! :) Daj znać, będę czekała z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to dziś powinna być tak? W takim razie jutro testowanko? Ojej nie mogę się doczekać. Jutro poproszę tekst o ładnych 2 kreskach jakie zobaczyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gra.witacja no i jak? nie odzywasz się a ja tu umieram z ciekawości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gra.witacja - wykończysz mnie tym czekaniem na wieści - zlituj się dziewczyno!!! Kciuki mnie już bolą od zaciskania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×