Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Pati kup chomika ja wlasnie mam i jeszcze myslimy pieska sobie wziasc:) hehe zawsze to zajecie inne niz siedzenie przy kompie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie :-) Pati miło że jesteś bedzie super jak bedziemy mogły sobie poczytać a o objawy sie nie martw my miałyśmy z Anią i Klaudią objawy na @ hi hi i do teraz jej na szczęście jej nie ma. Klaudia WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MAŁEJ CÓRCI I 1000 BUZIACZKÓW🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej Lola ;) Fajnie że wróciłaś. Miałam kiedyś akwarium polecam super odprężający widok na rybki maja taki swój mały świat. Pati___nawet jak @ przyjdzie to głowa do gory Bóg wie co robi.Byłaś w ogóle na jakichś badaniach u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia-___ jak to z nią nie porozmawiasz? no co Ty??? Kochana pewnie , że porozmawiasz i to miliony razy ale pierwsze musisz odchować dzieciaczki, wnuki, zestarzeć się bardzo i jak przejdziesz na drugo stronę to... będzie czekać na Ciebie...ale to potrwa jeszcze kochana... ja życzę Ci , żeby... tak zeszło ze 100 lat od teraz :) co do starań... to teraz patrzę...miałam małą infekcję, bo moja wielebna hihi nie lubi zmiany wody.. jak jej cos nie pasuje to od razu się buntuje i... infekcja gotowa :(... no więc... patrzę... bzzzz po tygodniowej przerwie było od... tak mniej więcej , bo nie zapisywałam... od 18dc do 22dc albo od 19dc nie pamiętam dokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję w imieniu Duśki ;) właśnie naczynia i zmywa...śmieszny widok:klęczy na krześle i myje z poważną miną :) No fajnie że w końcu na topiku robi się swojsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia jesli można i jeszcze jest torcik to ja bardzo poprosze o odrobinke bo dużo nie chce bo za dużo tye ha ha i jestem w szoku ile przytyłam. A eMa mama zrobiła placka ze śliwkami mniam ale nie zjadłam poszłam sobie do kuchni i wziełam samą śliwke surową :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia no wrocilam jak ja bym mogla od Was odejsc na stale jak jestescie takie mile:) Pati spokojnie Bog wie co robi widocznie tak ma byc ja tezsobie to tak tlumacze:( Klaudia no jak po jej imprezie to zmywa hehe dobrze niech sie uczy:) OOOOO ja tez chce kawalek torcika:) w weekend moze sernik na zimno zrobie to was poczestuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati a gdzie byłaś?To chyba trochę póżno mi się zdaje się zabraliście?My z eMem zawsze zaczynaliśmy ok 10 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie ciesze że wreszcioe zaczyna nasz topik żyć bedzie super jak utrzyma sie długo hi hi. Pati to ta Twoja szanowna ............. jest wybredna ale moja też taka była ale sobie ją wychowałam hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zmywa po swojej imprezie :) ogólnie bardzo lubi mi we wszystkim pomagać jakbym miała synka to w jej wieku raczej bym pociechy z niego nie miała tylko tata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia____ nie byłam na razie na żadnych badaniach tak jak sobie mocno postanowiłam tak na razie dotrzymuje słowa.... co do chomika.... rybek... a może byc i papuzka... byle tylko cos mieć skoro nie mogę mieć dziecka... Klauduś ___ pytałaś gdzie byliśmy .... dojechaliśmy do Siemiatycz , bo chcialam zawsze zobaczyć Grabarkę... co prawda nie moja religia ale ten sam Bóg... robi ogromne wrażenie...a potem parki narodowe, Kozłówek, Kock, Radzyń Podlaski , byliśmy nad jeziorem Firlej, jedliśmy pyszne jedzenie w Siole Firlejowym ... to co mnie interesowało... przygotowałam się dobrze...ale wracając... niestety zaczął padać deszcz i nie byłam w Szczebrzeszynie i Zwierzyńcu...no i Roztocze... niestety nie zaliczyliśmy :( ale mój eM obiecał, że szybko to nadrobimy :) sam Lublin zostawiliśmy na inny raz, bo mamy tam znajomych więc... to mogło poczekać... ja się kocham w czasach szlachty...dworów i pałaców więc... jestem usatysfakcjonowana w pełni... tylko trochę zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to trochę za Lublin pojechaliście. A dlaczego nie pójdziesz do gina? w sumie juz się trochę starasz może warto pomóc naturze?ja bym nie wytrzymała z ciekawości na Twoim miejscu. Jeny zabierzcie ode mnie te śliwki bo zaraz pęknę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATKA____ ja ją tez wychowam... juz jej to powiedziałam, że jak sie nie uspokoi to nie dostanie żadnych maści, globulek, kwasu mlekowego nic.... zero!!!! już jej zapowiedziałam i mam nadzieję, że to poskutkuje :) Lola____ na pewno wie , co robi... nie na darmo jest naszym Bogiem :) Klaudia____ ja mam późno owulację...jak byłam na monitoringu to zwykle było... 19-21dc no ale teraz nie wiem nawet jaką mam tempę a szyjka....ciekawe co z nią hihi.... no i cała ja.... idę ją obejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia waze 65 schudlam ale jeszcze chce 10kg mam nadzieje ze szybko zrzuce do swiat:) Pati hehe to idz sie obejrzec:) moze nic nie znajdziesz:) ja tez odpuscilam wszystko nic nie robie kpl,bycze sie:) moze jakies wczasy do Hiszpani sie znajda zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia____ ja miałam robione hormony i wyszły idealnie... poza tym w ubiegłym roku miałam kompleksowe badania, jak miałam taka gorączkę nie wiedzieć czemu... miałam tomografie jajników , macicy i wszystkiego co można ... do lekarza na pewno pójdę ale postanowiliśmy iść razem do kliniki w ... pierwsze ...na wrzesień a teraz przełożyliśmy na październik... to już niedługo... wiecie co... mnie się wydaje , że ja mam jakąś bakterię...albo co..., bo za często te infekcje łapię, może przez to nie zachodzę w ciążę...sprawdzimy to niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA_-- szyjki nie sprawdzę hihi to chociaż piersi zobaczyłam... a ... gdzie tam... muszę nacisnąć, żeby po bokach bolały....aj jajajaaj.... do niczego... ja nie chcę już @ babolki... na prawdę już nie chcę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA_-- ja torcikiem nie pogardzę a Dusi zdrowia życzę i żeby łezki leciały jej tylko ze szczęścia :) ... i tak przez całe życie niech ma płatkami róż usłane drogi :) Lola___ moja waga stanęła jak zaklęta :( a przez ostatnie dni jestem głodna taka, że nie daję rady.. a wszystko przez to, ze ciągle poza domem... i jemy nieregularnie i nie wtedy co trzeba... ale już wracam do normy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ale na wszelki wypadek sprawdz tempke tak jak mowila Klaudia:) moze akurat a jak nie to nastepnym razem moze sie uda:) trzeba miec nadzieje hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×