Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Hej!Dziewczyny dajcie już spokój z jakimiś podziałami jak widać są tu mile widziane i brzuchatki i nie tylko.Na starym topiku przestałyśmy pisać o swojej ciąży,brzuchach,ginach,usg itd ale przecież tam zaglądamy.O co więc chodzi?Ja się tam zaczęłam po prostu zle czuć i dlatego jestem tutaj i tak jak Anka napisała każda jest dorosła i ma wybór można pisać na dwóch jeśli ktoś ma potrzebę. Ponura dziś pogoda aby siedzieć w domciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo wiele kobiet leczy się na tarczycę w ciąży i nie ma to większego wpływu na dziecko po prostu lekarz wybiera lek najmniej szkodliwy dla dziecka.A przepisał Ci go gin czy specjalista od tarczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj gin jest równiez endokrynologiem .Tylko naczytałam sie w internecie o tarczycy i powiem Ci ze strasznie się przestraszyłam ale skoro widziałam moja niunie na usg ze rozwija sie dobrze to nie bede sie zamartwiac na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamartwiaj się i nie czytaj bo aby myślimy o najgorszym a wszystko bedzie dobrze najważniejsze to być pod opieką lekarza gorzej jakbyś nic nie brała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja żeby mieć z Wami wszystkimi kontakt to moge nawet na 10 topikach pisać i nie bedzie mi to przeszkadzało ehhhh ja nie widze problemu gdzie pisać . Klaudia a jak Dusia po urodzinkach doszła już do siebie ;-) Ciekawa jestem jak Twoja dzidzia sie ma i jaka duża jest bvo na pewno wieksza od mojej bo ja miałam troche później owu ak gin stwierdził.Ja jeszcze jednak nie czuje dzidzi niestety bo to co kiedyś czułam to niewiem co to było ale już nie powtaża sie więcej wiec musze czekać spokojnie i cierpliwość trenować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dusia dobrze dzisiaj mówi że chce kolejnego torta ;) Ja też miałam póżno owulację ok 19 dc no ale wiesz nadze dzieciątka na pewno nie są tych samych wymiarów w końcu genetyka robi swoje.Jestem ciekawa najbardziej czy wszystko jest ok bo jakbym czuła ruchy to bym była spokojniejsza ale to jeszcze troszkę za wcześnie bo nawet 16 tydzien się nie skończył.W środę idę do gina i już się boję... U Was też tak leje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pochmurnie ale nie pada jeszcze. Klaudia a jak brzuszek? Widac juz go? Bo o Beaty bębenek nie pytam widziałm:) ha ha . J awczoraj zrobiłam przegląd ciuchów i mam dwie pólki w których moge chodzic i ......trzy w które juz sie prawie nie dopinam ,wszystko w okolicach brzucha i bioder.Nie mam jeszczr brzuszka ciązowego ale mi przybyło w tych okolicach kilogramów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia u mnie leje jak niewiem i nawet wyjśc sie nie da ale moja mała brudaska ubrała gumiaki i kurteczke przeciw deszczową i poszła w rejs. hi hi ale nie jest zimno to niech sobie pochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana dopiero co wstalam zjadlam sniadanko i pije kawke:) a tu widze ze napisalyscie juz dosc troche,a to dobrze niech sie topik rozwija:) mam plana dzis prazonki zrobic bo ostatnio u tesciow jedlismy i mi strasznie zasmakowalo wiem ze to tuczace ale raz na jakis czas nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolki. Co tu takie pustki?? Ja zaraz ide sie kapac,zrobic wloski i pazurki-trzeba troche zadbac o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo____ witaj Kochana.... ja miałam badany TSH i oczywiście wyszedł idealnie... co do mnie ...poświęciłam się rano i wstałam zmierzyć tą cholerną tempę - 37.1 a teraz mam 37.6 - latam jak Klaudia z tym termometrem hihi. Właśnie wróciłam z targu - byliśmy z eMem po malinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati a kiedy masz @ dostac??? Ja wlasnie umylam 2 okna,bo juz swiata nie bylo widac,a teraz siedze i wcinam jabluszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu___ miałam dostać wczoraj ale na razie małpy nie ma, być może miałam później owulacje... poczekam do poniedziałku , jak nie dostanę to pójdę od razu zrobić betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze ze ktoś sie odzywa Pati miło ze strony tempki że nie spada i że @ jeszcze niema. a może już babcia zadziałała w tej sprawie co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka___ no mamy taka nadzieję, chociaż... nie jestem pewna czy od razu była władna to załatwić hihi bo musiałaby pogadać z kimś na górze w dniu swojej śmierci. Mnie brzuch troszkę pobolewa ale bez jakiś rewelacji... i tak jak pisałam zrobiłam test w sobotę i... oczywiście nie rano i... oczywiście wyszedł negatywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem strasznie głodna....zaraz umrę..więc maszeruje na dół sprawdzić czy obiad już się zrobił :) dziś mama gotuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati a co masz dobrego może byś poczęstowała co?????????????? ja lubie jeść jak ktoś zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko__ trzymaj Kochana , trzymaj...ale jak przyjdzie to tez dobrze...lepiej , żeby sama przyszła skoro już musi...kiedyś się uda... chociaż w marcu byłam u wróżki i powiedziała mi, że zajdę w ciążę w letni miesiąc w tym roku... ale wróżki czasem kłamią hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ____poczta:) Oj jaka ja jestem głodna ... zaraz musli z jogurcikiem wsunę. Od dzis zdrowa zywnosc,choc na śniadanko zjadłam kromala ze smalczykiem mojego taty -------pychotka (juz wiem skad oponka!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati _____ ja cały czas czekam na Twój brzuszek bo nie będe miała z kim jeździc na spacerki z wózkiem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko___ wątróbka w cebulce z jabłkami, surówka z kiszonej kapustki i pieczone ziemniaczki :) aaaa... na pierwsze zupka pomidorowa z lanym ciastem mam tez jeszcze keksa - częstuj się Beatko :) inne Foczki też zapraszam :) A na kolacje będzie ser camembert panierowany z płatkami migdałów w sosie żurawinowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIkamo___ no fajnie byłoby ale... jakoś nie wierzę w to, że mogło nam sie udać ...kiedyś czekałam z zapartym tchem, teraz podchodzę do tego znacznie zdrowiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___ dobrze zaadoptuję ale pod warunkiem , że się Chmurka zgodzi hihi ona już zaadoptowana jest :) no i... drugi warunek, że tatusia podrywać nie będziecie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja poprosze tej surowki i ziemniaczkow,bo watrobki nie jadam ;) Pieczone ziemniaczki mmmmmmm az mi slinka cieknie. Zaraz zrobie sobie tosta mniam mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaa.... i zmywać po obiedzie będziesz musiała :) a poza tym... to siłą rzeczy zaadoptować muszę ciebie , twojego eMa i fasolkę , no bo jak inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Aniu____ już wysyłam wróblem albo jaskółką , bo gołębi gdzieś się zapodziały- strajkują czy wolne mają hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×