Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Hej!a co to za pyszności?pewnie nic dla mnie nie zostało?Ja posilam się śliwkami tradycyjnie :) Nikamo___brzuszek troszkę mam jeansy normalne pasują ale nie dopinają się w pasie więc już coś wystaje.Rano nie mam prawie wcale taki maleńki a już o tej porze troszkę większy.Ale wydaje mi się o ile dobrze pamiętam że w pierwszej ciąży miałam w tych tygodniach ciut większy-nie logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia___ jak tam u Was grzyby ??? są już czy nie ma po co jechać na razie? Chcieliśmy do Lasów janowskich albo do Harasiuków się wybrać ale na targu powiedzieli nam , że jeszcze za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo własnie grzybki:) Ja sobie postanowiłam że w tym roku zrobie pare słoiczków marynowanych bo mój M uwielbia a ja musze byc przykładna żonką:) Pati a masz jakieś miejsca godne polecenia ,bo ja jeżdziłam w okolice Ozanny ,Julina i Górna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co a w moim przpadku to nie wiem czy tarczyca nie powodowała tycia ,odka jem te hormony nie przytyłam ani deka ! OBY . Klaudia to ja i tak bede wielorybem bo u mnie 12tc się zaczął a juz się nie dopinam w spodnie.Brrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___ my jeździliśmy z okolice głogowa ale żadna rewelacja, gdybym wiedziała , że jest wysyp wolałabym jechać właśnie o okolice Janowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tato chodzi na grzyby to mówi że dopiero się zaczynają a pogoda sprzyja ;) Nikamo a Tobie akurat parę kilogramów się przyda bo jesteś jak szczypiorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julin jest jak sie jedzie na Lezajsk od strony Łańcuta jak jest wysyp to jjest co zbierac i lasy fajne do chodzenia ,czyste bez jeżyn. Jak bedziemy jechać w jesieni to was porwiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___ wieloryb to ja jestem... i tak się zastanawiam , że niby wyniki tarczycy mam dobre ale... z czego ja tak utyłam skoro niewiele jem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia____ jak będzie wysyp taki porządny to daj znać, jak będą u Ciebie to w Harasiukach pewnie też Nikamo--- w październiku ja też wybiorę się do twojego gina , niech zrobi porządek wreszcie ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do Harasiuków trochę mam ponad 100km ;) A jeżyn takich dzikich to jeszcze nie ma chyba?ale są ludzie co mają jezynę którą prowadzą jak malinę i te już są ale w smaku są gorzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia___ dzięki Kochana.... w takim razie czekam cierpliwie :0 a Ty zrobiłaś już nalewkę z malinek? Bo ... to chyba ty masz plantację... hihi gorzelnia by się jeszcze przydała :) idę się babolki na chwilę położyć , bo zasypiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam ale nie robiłam brak czasu i siły :O O nawet wyszło słonko u mnie...Nie mogę się doczekać kiedy poczuję dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej widze ze rozpisalyscie sie ladnie:) ja juz mam przygotowane prazonki w garnku i gdzies za godzinke wlacze bo eM o 17 z pracy mysle ze przyjdzie:) narazie siedze i pije soczek pomaranczowy bo kawki juz niechce pozniej wieczor z emem wypije i z ciachem hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia____ w ogóle nie bolą mnie cycki, nawet tak jak na okres...muszę je przycisnąć dobrze, żeby bolały po bokach... co d sikania... tez jakiś rewelacji, może ciut częściej ale nie co 5 minut...wydaje mi się , ze chce mi się siku ale nie biegam co chwila bo bez przesady hihi...dziś rano było mi co prawda bardzo niedobrze ale .. ja tak mam przed okresem a teraz z innej beczki.... kochane... macie prze[pis na cukinie w zalewie albo kabaczka? bo przywiozłam od teściów a nie mogę znaleźć przepisu mojej babci.... pamiętam, że były pyszne półksiężyce...tylko w którym ona zeszycie to zapisała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia____ ja zrozumiałam , że Lola porządki chce robic hihi, jak tam Lola z tymi prazonkami... dawaj przepis... Klaudia____ a Wy macie u siebie na pewno jakieś regionalne specjały... podrzuć coś... przynajmniej po nazwie... przepis znajdę... na Podlasiu tyle tego mają... Wy na pewno też... zawsze to coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Prazonki to cos takiego ze wszystko razem mieszasz marchwe ziemniaki cebule kielbase boczek pieczarki albo ukladasz warstwami.U Beaty sie to nazywa Zapiekanka bo sie dowiedzialama u Nas prazonki niewiem jak u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! udało sie wreszcie ale sie ciesze hura mamy nową brzuchatke a może nawet 2 ha ha który to tc bedzie co opowiadaj szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio jestes jeszcze. A jednak mimo złych wyników eMa udało sie brał jakieś leki????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati idź rano ładnie do kibelka albo jeszcze teraz i zrób grzecznie teścik wiesz może jak dziś Orcio ma 2 kreseczki to szczęśliwy dzień może i dla Was obu :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko ja to sie boje cieszyc , naprawde nie wiem ktory tydzien bo mam popier....ny wykres na maksa ,tescik zrobilam po poludniu czyli na pewno dwa tyg jest bo wyszly wyrazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×