Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Ania ja też wole jasne sytuacje i zawsze kłade kawe na ławe bo nie lubie obwiniania w bawełne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mi tylko przykro bo mi sie wydaje ze to któraś dziewczyna z tamtego topiku do naszej Klaudi coś miała i pisała pod pomarańczowym nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi sie tez tak wydaje,ale strasznie dziecinne jest dla mnie pisanie pod jakims pseudonimem..zalosne nawet.Jak cos do kogos mam to mu to mowie w twarz i mam gdzies co sobie potem pomysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny a jak myslicie kto to mogl byc?nie wiadomo na 100% ale nie wydaje mi sie zeby ktos z Nas ale moge sie mylic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie ktos ma cos do klaudi i do mnie tez ktos cos mial i zglosil moje posty do usuniecia...te pomaranczowki sa wkurzajace... ale mialam ochote na piffko z sokiem...mala spi maz tez bo zmeczony po nockach a ja sama przed kompem ze szklanka piwka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no ja chyba tez nie niema co obwiniac jak sie nie wie na 100% ale szkoda mi Klaudi bo fajna dziewczyna z niej i chciala dobrze to sie pozloscily co poniektore na nia:) Ale niema sie co przejmowac po co??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie co niektorym narobilam apetytu ale przyznam sie ze ja czasem lubilam wypic sobie reds'a ale po ciazy zasmakowalo mi karmi caffe...miodzio...a co do karmi to ponoc zwieksza laktacje ale musi byc odgazowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio miałam ochote na piwko to sobie kupiłam lecha bezalkocholowego a tak samo smakuje jak z alkocholem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak widze ze nikogo niema juz sobie wstretne baby poszły To i ja pewnie bede sie zbierać. Klaudia koniec tej roboty na dziś wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny Z ta pomarańczą ewidentnie wychodzi na kogoś znającego dobrze topik. Szkoda, że zabrakło tej osobie odwagi, żeby się przyznać do swojego czarnego nicku... Ale na szczęście topik znów funkcjonuje. Jak tam aktywność Waszych pociech? Moja od wczoraj przypomniała sobie o mamusi. Rano mnie obudziła, czymś okrągłym przeciągnęła po brzuchu:) Lubię ją robić w balona, bo za każdą zmianą boku, na którym leżę ona też musi się układać na nowo. To ja się z nią bawię, pukam, głaszczę i zmieniam bok. Ona się umości na nowo i znowu zmiana boku. Mała znowu się układa i tak w kółko. Jak ją poczuję, to już z obu przeciwnych stron brzucha:D Tatuś rośnie z dumy, mamusia rośnie wszerz, ale oboje się cieszymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Wlasnie wstalam i wcinam rogala z dzemem. Obiadek mam od wczoraj wiec dzis juz nie musze robic hihi Jak milo hehe Szkoda tylko,ze do pracy trzeba isc Milego dnia Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolki! Ja już zaliczyłam zakupki i gotuję rosołek. Co do tych topików to ja piszę tu i tam już raczej nie będę z wiadomych względów zle się tam czuję bo wiem że jest jakaś fałszywa osoba zresztą dziewczyny wiedzą gdzie mnie znaleść w razie czego.Trochę mi przykro ale tu za to mam doborowe towarzystwo i nikt nic na siłę nie ciągnie i nie podtrzymuje topiku tylko każda pisze bo ma ochotę.A co niektóre dziewczyny pewnie mają takie podejście że jak tu napiszą to "zdradzą"tamten topik.Ale zauważyłyście ile osób całkiem odeszło?Mówi się trudno.Ja z Wami na pewno nie chce stracić kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko___tak tak rozbawiaj niunkę i przeszkadzaj w spaniu to potem Ci maleństwo skutecznie odpłaci zapewniam i też Cię niejednej nocy obudzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Klauduś---nie było mnie kilka dni więc dopiero odpisuje---na kolejne USG ide 23 września, to będzie już prawie 13tc więc ide na to takie jedno z 3 najwazniejszych badań, to pierwsze badanie genetyczne. Udało mi sie umówić do dobrego doktora, już troche starciłam andzieje, bo do 3 innych polecanych na forach nie było już szans sie wbić a to przecież jeszcze cały miesiąc! Cale szczęście u 4-ego polecanego jeszcze się jakoś udało....Strasznie się boje tego badania, bo nacyztałam się,ze przez ten mój tragiczny cukier może być duzo problemów z rozwojem dzidzi wiec chce iśc do naprawde dobrego specjalisty. Wlasnie dziewczyny, czy Wy to pierwsze ważne USG (11-14 tc) robiłyście z opcją 3D, było już coś "fajnie" widać?:) PATI----u mnie wszystko dobrze, dziękuje,że się martwisz!buziaki i udanego wyjazdowego weekendu!acha i koniecznie daj znać co z poniedziałkowa wizyta u lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nikulam.Ja nie mialam usg 3D,mialam normalne,ale lekarz i tak widzial wszystko to,co potrzebowal. Ja od 7tc mam usg robione co miesiac.Na nastepne mam sie zglosci ok 20 wrzesnia. Lekarz mowil,ze nagra mi wtedy plyte dvd z usg.Juz sie nie moge doczekac :) Zaraz ide znowu cos zjesc,bo rogal juz przelecial hehe Jak sie czujesz Nikulam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aniu!----taka płytka to myśle,że świetna sprawa:)Ja to moje pierwsze genetyczne mam już mieć własnie w 3D i nagrane na płytke, choć czytałam,że i tak te wszystkie wazne pomiary robi sie w 2D wiec pewnie jeszcze narazie to nie jest potrzebne...a do tego strasznie drogie kurcze, jednak sie zdecydowalam bo się martwie o ten cukier.... Jak sie czuje...powiem Ci,że zmiennie, często mam mdłosci, tak się cieszyłam,ze mnie one omijają a tu prosze od 2 tyg. mam je prawie dzien w dzien. Poza tym jestem chyba troche osłabiona bo ja nic prawie nie moge jesc ani pić:(Strasznie Wam zazdroszcze,że jecie sobie co chcecie:(Od poczatku ciąży i tej diety cukrzycowej schudłam już prawie 5kg.We wtorek ide na badania dokładniejsze do szpitala,oczywiście na ten mój cukier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam mdlosci przez ok 10 dni,ale jadlam mimo wszystko,bo myslalam tylko o tym,ze kto inny potrzebuje jedzonka. Nie martw sie na zapas,na pewno wszystko bedzie ok. I blagam Cie nie czytaj nic w internecie..Ja weszlam raz na strone-niby medyczna,nie zadne forum i jak powtorzylam lekarzowi co oni tam wypisuja,to sie za glowe zlapal..Zapytal sie mnie czy mam jakis problem z tym,zeby wziac tel i zadzwonic do niego jak mam jakies pytania czy watpliwosci i zakazal grzebania w necie i szukania sobie problemow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu---staram sie nie czytac,ale średnio mi to wychodzi, zreszta też raczej na medycznych stronach a nie na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytam tylko omowienia kolejnych tygodni.Wole nie czytac nic wiecej,bo moje nerwy to tez nerwy maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata,Klaudia poczta :) w koncu zrobilam i wyslalam Wam fotke mojego bebenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam___ja też miałam robione normalne ale i tak już było małego człowieczka widać ;) To masz prawie usg nastepne razem ze mną bo ja mam 22.09 i też ważne bo połówkowe.Ja miałam robione usg do tej pory co dwa tyg.a teraz co miesiac. Ania___Beata___no ja mam połowę waszych brzuszków :( śliczny brzunio Ania ale tak masz już wysoko ja mam nisko.Z córeczką miałam wyżej jak teraz. Piję kawkę rozpuszczalną z mleczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do mdłości Nikulam to w pierwszej ciąży nie miałam a wtej tragedia pierwsze 3 m-ce mnie mdliło i nie miałam ochoty na nic też schudłam ze 2 kg choć nie bardzo miałam z czego.Ale spokojnie wszystko się nadrobi w ciąży się nie da nie przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×