Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

To i ja zaktualizuje tabelke i szybko spać bo jutro o 6.30 musze wstać bo mała o 7.40 musi być w szkole i bedziemy mieć problem ze wstaniem NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach.27....03.09........11.12.2009........22......K Anka323..............19.....17.09........ 29.01.2010........24.......? Beata2611...........19.....03.09........03.02.2010...... 26 ............... Klaudia0405..........19.....18.09........31.01.2010..... . .26.......? Nikamo74.............12......4.09........03.03.2010..... ..35.....? joanna84..............12......24.08......07.03.2010..... ...25......? nikulam.................8.....05.09........01.04.2010... ....30......? emamcia...............6....................15.04.2010... .....22...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Śpiochy!Chociaż pewnie już nie śpicie ale na forum zajrzeć się nie chce?:) Ja sobie piję kawkę gdzie się wszystkie pochowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie FOCZKI Wiecie co Kochane ...w tym m-cu to pewnie nici z fasolki.... znowu mam jakieś zapalenie czy coś tam piekącego... i chyba wiem, skąd moje problemy....wiecie co zauważyliśmy z eMem..., że mój śluz jest cudny , piękny i w ogóle...do momentu ...mniej więcej dni płodnych - potem robi się gęsty biały i z grudkami - po czym... po 3 dniach wszystko wraca do normy...ja tego nie rozumiem w ogóle...jak mówię tym mądrym lekarzom to każdy twierdzi, że to normalne,...jak do diabla normalne... do wczoraj było oki czyli od 1dc do 17 .....a dziś już jest 18dc i już nie jest oki no chyba , że mój organizm funduje mi darmową antykoncepcję albo...mam owulke przed tym diabelstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia___ dołączę się do kawki tylko ją zaleję... mam nadzieję, że nie będzie mi niedobrze :( Jak się czuje Fasolka? no i Ty oczywiście hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Witaj:0 coz sie tak malo do mnie odzywasz? ja pisze na tamtym forum wiecej bo jakos sie rozkrecilo,moze wrocicie tam i tam bedziemy wszystkie razem znowu pisac? co wy na to? ja dopijam kawke i zbieram sie do pracy.Od wczoraj zaczelam cwiczenia i znowu dnietka a cwiczenia robie jazda na rowerku brzuszki i te A6W wiecie co to jest no nie? Dobra milego dnia i ja spadam.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek A ja już na nogach od po 6 i dziecko mam w szkole ale o 10.35 wychodzi wiec znów bede lecieć do szkoły tylko śniadanko zjadłam a u kol. kawke zaliczyłam. Dziewczyny ale mam nery szok jak zwykle bo jutro ide do gina Witaj Lola Wiesz ja myśle że pewnie tu zostaniemy bo Tam jest jakaś fałszywa osoba która naszej Klaudi ubliżała i po co ja bym tam poszła pisać i pewnie czasem napisze ale najperw musze znaleźc ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati a moze masz owulke zaraz przed tym śluzem bo ten śluz jest taki jak sie ma po owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) Ja wlasnie wstalam.Za oknem wciaz okropna pogoda..leje az huczy. Trzeba by zjesc jakies sniadanko,tylko problem w tym,ze w lodowce przewiew,ze hoho.Niech juz to nasze autko bedzie naprawione,co bedzie mozna normalnie na zakupy jezdzic. Ja tez zostane tutaj. Tam sie tez odzywam,ale tu sie lepiej czuje :) Beata nie denerwuj sie,bo nie ma czym.Na pewno wszystko jest ok. Ja sie zawsze denerwuje dopiero jak siedze przed gabinetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja tu zostaję bo mi tu jakoś lepiej a Ty zagładaj do nas chociaż czasem ;) Więc znowu ćwiczenia a dieta też jakaś? Beatko___czym się denerwujesz?dzidzia się rusza a to najważniejsze ;) Ania____Może zrób sobie kaszkę manne?albo frytki? Jak tam u Was waga dziewczyny?bo ja mam już 62 no nie wiem skąd mi się to wzięło?Trochę mnie to przeraża przyznam szczerze. Pati___ja też miałam do owu śluz taki jak Ty po owu była susza ptrzez kilka dni a potem biały i gęsty,lepki.Grudkowaty chyba nie powinien być bo to świadczy o jakiejś infekcji pochwy.A mój dzidziuś ma się chyba dobrze?rośnie bo nawet jak gdzieś idę to czuję ruchy a wcześniej tylko jak leżałam.No i kopie coraz mocniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuu co za frekfencja dzisiaj?Co poraniacie?ja już po obiadku kusi mnie snickers ale na razie się mu opieram jak mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia to ile już przytyłaś co?????????????? Ja musiałam patrzeć jak mała robi zadanie bo już miała do domu. Powiedz mi na jakiej już masz ydsokoścui macice i gdzie już dziecko czujesz bo ja już czuje na wysokości pępka a nawet ciut wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I niewiem czy to dobrze czy nie za wysoko albo za nisko. Ania Ty też napisz jak Ty czujesz Chmurka a Ty już jesteś wyżej w ciąży to bedziesz dobrze wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już 5 kg mi przybyło a Tobie? Ja też czuję troszkę nad pępkiem czasami i już mi się brzuch podniósł wyżej ale przeważnie harcuje nisko lub po bokach :) Biedne dzieciaczki koniec wakacji i ostro gonią do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja chyba stanełam na wadze bo w domu waże 69 ale zobacze u gina bo według jego wagi patrze ile przytyłam. Tak tak dzieci do nauki ha ha ale jeszcze takie zadania można robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio jak byłam u gina to było +4 kg :-) A ja już skończyłam robić obiadek i wcinam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dopisuje się:) NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach.27....03.09........11.12.2009........22......K Anka323..............19.....17.09........ 29.01.2010........24.......? Beata2611...........19.....03.09........03.02.2010...... 26 ............... Klaudia0405..........19.....18.09........31.01.2010..... . .26.......? Nikamo74.............12......4.09........03.03.2010..... ..35.....? joanna84..............12......24.08......07.03.2010..... ...25......? nikulam.................8.....05.09........01.04.2010... ....30......? emamcia...............6....................15.04.2010... .....22... baska200..........31........10.09.........14.11.2009......26.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, babki Załatwiłam dziś co miałam i odpowiem na pytania. Klaudia, toksoplazmoza kosztowała mnie razem 65 zł. To były dwa rodzaje na tokso. Oba wyszły pomyślnie. Jak chciałam się kiedyś zarejestrować w naszym mieście do ginekologa państwowo, to był termin na za 3 miesiące. Mój lekarz prywatny zna mnie od 4 lat, czuję się u niego bezpiecznie:) Beatko, moja mała kopała mnie czasem nad pępkiem, co bardzo mnie zaskoczyło. Uwielbia zakamarki z prawej strony i po prostu sam dół brzucha. Leniuszek straszny:P A Twoja dzidzia? Klaudia, Ty już będziesz okrąglejsza, ale Tobie te kg nie zaszkodzą. Jesteś szczupłym patyczkiem:) Witaj, Baśka! Co z Pati i Lolą? Na kawie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) ja juz po pracy:) zaraz kawke bede pila Beatko ok rozumie Was wiem ze jest jakas falszywa osoba co obrazala Nasza Klaudie:) i mam nadzieje ze juz sie nie odezwie:) To tyle ja narazie siedze przy kompie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znów wcinam sobie jedzonko i dbam o moje kilogramy ha ha ;-) Chmurko moja dzidzia w różnych miejscach sie rusza ale koło pełcherza najwięcej niewiem co tam ma ale sobie tam skrobie hi hi a nad pępkiem sobie od czasu do czasu kopnie Cześć Baśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Ja mam dzis pracowity dzien :) Wysprzatalismy z eMem domek.Ja wyczyscilam kuchnie,lazienki,wypralam firanke z salonu,a M sprzatnal odkurzaczem. Potem pojechalismy z moja bratanica na zakupy.Wlasnie wstawilam jablecznik do piekarnika,zeby rowniez zadbac o swoje kilogramy hihi :) Beatko ogolnie dobrze sie czuje.Wyraznie odczuwam rozciaganie sie macicy.Czasem mnie kluje dosc mocno,ale to czuc,ze cos tam ciagnie.Czasem zaboli w dole,ale poza tym jest ok. Baska napisz cos wiecej do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu Chmurko to niezła kwota...:O Mi chodzi o lekarza rodzinnego ogólnego bo on też Ci może dawać skierowania.A jakie rodzaje tokso miałaś robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj oj ale dziś jest frekfencja słaba no ale cóż mało nas tu zostało reszta jak widze przeniosła sie na tamten topik i zapominają o nas. Pati Lola !!!!!!!!!!!!!!!! możecie i tu i tu być aktywne nam bedzie miło ;-) uciekłyście sobie i mało co sie pokazujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczki___ jest tu ktoś ? muszę z kimś pogada, bo zaraz mi serce pęknie...pokłóciłam się z eMem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mnie odcinek lędźwiowo-krzyżowy boli szok ledwo chodze a dodatkowo kości na tyłku mi sie rozchodzą i to też boli a nawet bardzo boli. :-( Ja też czuje jak mi sie macica rozciąga a pokało dziś rano ale raczej przedźwigałam sie bo dziecka tornister niosłam a waga była jego potężna nawet bym jej nie pozwoliła tego nieść bo już widze jej kręgosłup za 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati więc weszłam na NK bez żadnego problemu i to bardzo szybko ale przez ostatnie pare dni mi coś tam siadło i na zdięcia ledwo mogłam popatrzeć i były w rozsypce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×